بلاگر های خارجی در واقع افرادی می باشند که خارجی هستند و در اینستاگرام همانند بلاگر های ایرانی کار بلاگری انجام می دهند. امروزه با رواج و پیشرفت تکنولوژی در بین مردم استفاده از برنامه ها و صفحات مجازی بسیار زیاد دیده می شود. این بستر موجب ایجاد شدن شغل های بسیاری از جمله بلاگری در هر سن و با هر سطح زندگی ای شده است. نکته مهم این است که بلاگر بودن ابتدا در کشور ما اصلا وجود نداشت و این تقلید از پیج ها و بلاگر های خارجی بوده که امروزه شغل بلاگری را در ایران به وجود آورده است. در ادامه نگاهی به این شغل و فراز و نشیب های آن می اندازیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
بلاگر های خارجی بیش تر در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر های خارجی بیش تر در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر به کسی گفته می شود که می تواند درباره موضوعی خاص تولید محتوا کند. امروزه بلاگری یک صنعت به حساب می آید و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تیک تاک و یوتیوب می توان بلاگر های زیادی را دید.

بلاگری امروزه شغلی است که همه صنایع و زمینه های کاری را در بر می گیرد. امروزه با یک جستجوی ساده در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی می توانید پیج های کاری زیادی را پیدا کنید که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و حتی تبلیغات گسترده ای انجام می دهند. بسیاری از همین بلاگر ها بعد از مدتی توانسته اند در زمینه فعالیتشان، برند اختصاصی خودشان را داشته باشند.

بلاگری طیف گسترده ای داد؛ این طیف از غذا و شیرینی و پخت و پز شروع می شود و به بلاگری در زمینه های تکنولوژی و گوشی و موبایل می رسد. از مواد غذایی شروع می شود و به مواد آرایشی و فشن می رسد. می توان گفت تقریبا در هر زمینه که فکرش را بکنید می توانید بلاگر مخصوصش را پیدا کنید.

درآمد بلاگر های خارجی چقدر است؟

درآمد بلاگر های خارجی چقدر است؟

بلاگری از جمله شغل های پرتقاضا چه در میان ایرانیان و چه در میان خارجی ها محسوب می شود. اگر این کار با علم و اندکی شانس همراه باشد می تواند برای بلاگر درآمد بسیار بالا و خوبی داشته باشد. بلاگر های خارجی همچنین تبلیغات زیادی را از برند های مختلف خواهند داشت که هزینه تبلیغات نیز راهی برای درآمدزایی آن ها محسوب می شود.

همچنین در خارج از ایران، برنامه یوتیوب در میان مردم خیلی بیش تر و رایج تر است. هر کس به دنبال هر آموزشی باشد اولین کاری که انجام می دهد سرچ آن در برنامه یوتیوب است. بلاگر های موفق نیز این را می دانند و با آموزش های مرتبط با حوزه فعالیتشان در این بستر، مخاطبان زیادی را به دست آورده اند. همچنین یوتیوب برنامه ای است که به میزان بازدید و بازخوردی که از اکانت شما می شود، برایتان مبلغی را واریز می کند. درآمد بسیاری از بلاگر های معروف از این راه بسیار بالا است.

همچنین برخی از بلاگر ها بعد از مدتی فعالیت و همکاری با صاحبان برند های متفاوت، با آن ها شریک می شوند و حتی سهام شرکت آن ها را می خرند. این امر هم به موفقیت برند و نام تجاری آن کمک می کند و هم برای بیوتی بلاگر درامدزایی خوبی است.

بهترین بلاگر های خارجی کدامند؟

بهترین بلاگر های خارجی کدامند؟

برخی تصور می کنند برای بلاگر شدن تنها راه و روش خرید یک گوشی است که بتوان با آن در هر زمان و مکانی تصاویری منتشر کرد. این جمله تا حدودی در کشور ما به اشتباه بلاگری خوانده شده است در صورتی که اصل بلاگری اصلا به این صورت نیست. بلاگری موفق است که در کنار انتشار تصاویر و ویدیو از خودش و زمینه فعالیتش، بتواند همیشه خودش را آپدیت نگه دارد. در ادامه به برخی نمونه های موفق بلاگر خارجی اشاره می کنیم.

لارن کنراد

یکی از معروف ترین بلاگر های خارجی لارن کنراد نام دارد. همان طور که اشاره کردیم بلاگری طیف گسترده ای دارد و هر بلاگر در زمینه مخصوصی فعالیت دارد. این بلاگر جوان و خوش چهره در زمینه لایف استایل فعالیت دارد. پیج اینستاگرام او شیوه های مختلف استایل با لباس های مختلف در جهت مکان های متفاوت را به مخاطبانش یاد می دهد. او امروزه حدود ۶ میلیون فالوور از نقاط مختلف جهان دارد.

زویی

یکی دیگر از استایلیست ها و فشن بلاگر های معروف دنیای مد و اینستاگرام زویی است. او به سبک های خاص لایف استایل و تیپ زدن مشهور است. چیدمان پیج زویی بسیار زیبا است که در آن رنگ بندی و کادربندی های زیبا و مخصوص خودش را می بینیم.

Khaby lame

محال است اهل اینستاگرام و کلیپ های دنیای مجازی باشید و چهره این سیاهپوست بامزه و حالت خاصی که به چهره اش در حین ضبط کلیپ هایش می دهد، ندیده باشید. خابی امروزه توانسته است درآمد بسیار زیادی از اینستاگرام و یوتیوبش به دست آورد و حتی در مراسم های مختلف مانند فرش قرمز ونیز دعوت شود. او تقریبا در هر روز ۱ میلیون فالوور به دست می آورد و به دلیل کلیپ های بامزه ای که در اینستاگرامش منتشر می کند.

The food ranger

از دیگر صنعت های بلاگری در اینستاگرام و یوتیوب، بلاگری در صنعت پرطرفدار غذا و خوردنی است. این پیج که بلاگرش مردی جوان است در زمینه تست غذا های مختلف  از رستوران ها و کافه های خارجی فعالیت دارد.

Michelle lewin

این دختر جوان و زیبا در زمینه فیتنس از بهترین بلاگر ها محسوب می شود. اگر به ورزش و دیدن کلیپ های ورزشی علاقمند هستید می توانید آموزش های زیادی را از پیج اینستاگرام و یوتیوب این بلاگر فعال مشاهده کنید.

هدی کتان

یکی از بهترین پیج های مرتبط با لوازم آرایشی هدی کتان است. او که برندی محبوب و مشهور با همین نام نیز دارد توانسته است خیلی زود در زمینه آرایش و فروش لوازم مربوط به آن راهی میان بقیه افراد با تجربه حرفه خودش باز کند. تبلیغ محصولات برند هدی را در بسیاری از پیج های بلاگر های ایرانی می بینیم.

Zack blogger

شاید برایتان پیش آمده باشد که تصاویر ادیت شده زیبای زک را در اینستاگرام ببینید و ندانید کار کدام هنرمندی است. زک در پیجش به ادیت های خاص و مخصوصی که دارد معروف است. او این ادیت ها را به فالوورانش هم آموزش می دهد و از این راه کسب درآمد می کند.

Chiaraferragni

از فشن بلاگر های دوست داشتنی اینستاگرام و یوتیوب می توان به چیارا اشاره کرد. او به همراه کودک زیبا و دوست داشتنی اش که بسیار چهره بامزه ای دارد به صورت مستمر کلیپ هایی را درباره فشن و مد منتشر می کند.

Goubtube

این بلاگر در زمینه ساخت کلیپ های بامزه و خنده دار معروف است. پیج او همیشه از پربازدید ترین پیج های اینستاگرام و فضای مجازی است.

‍Mariano di vaio

این بلاگر جذاب و خوش چهره در بین ایرانیان به مانکن ایتالیایی معروف است. ماریانو یک طراح مد ایتالی است که در زمینه طراحی و فشن در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد و توانسته است پیجش را در میان پیج های معروف در زمینه مد قرار دهد.

بیوتی بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

بیوتی بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

بیوتی بلاگر ها آن دسته از بلاگر هایی هستند که در زمینه لوازم و محصولات آرایشی فعالیت دارند. بسیاری از این بیوتی بلاگر ها آموزش های بسیار خوبی در زمینه آرایش و محصولات مراقبتی پوستی به فالووران خود می دهند. در خارج از کشور این موضوع از بلاگری بسیار محبوب است. بیوتی بلاگر های خارجی سعی می کنند تا با آموزش ماسک های پوستی و محصولات مفید برای پوست به مردم در این زمینه آموزش های لازم را بدهند. همان طور که در بالا اشاره کردیم یکی از بیوتی بلاگر های خارجی که برند لوازم آرایش محبوبی هم دارد، هدی بیوتی است.

فشن بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

فشن بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

فشن بلاگر بودن هم اطلاعات و زمینه مخصوص به خودش را می خواهد. فشن بلاگری مخصوصا در خارج از کشور کار بسیار سختی محسوب می شود؛ چرا که در خارج از کشور لباس و پوشش جزیی از آداب و رسوم به شمار می رود. اگر در جمعی ظاهر شوید و لباس نامتعارف و نامتناسب با آن جمع را پوشیده باشید آن را امری بی ادبانه و وقیحانه می دانند.

فشن بلاگر های خارجی سعی می کنند تا اطلاعات مخاطبانش را از مد و فشن بالا ببرند و به مردم بفهمانند فشن فقط پوشیدن لباس های گران قیمت نیست. ماریانو دی وایو از فشن بلاگر های پرطرفدار ایتالیایی است که خودش هم طراح مد است و در این زمینه برند مخصوص به خودش را دارد. با تقلید از همان استایل هایی که این افراد در پیجشان منتشر می کنند هم می توان در زمینه مد پیشرفت داشت.

فود بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

فود بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

فود بلاگر ها آن دسته از بلاگر هایی هستند که در زمینه غذا و خوراکی فعالیت دارند. برخی از این فود بلاگر ها خود نیز در پیج اینستاگرامشان آموزش غذا هایی که می پزند را هم برای مخاطبانشان قرار می دهند. اما فعالیت اصلی فود بلاگری تست کردن طعم ها و غذا های مختلف است. بسیاری از فود بلاگر های خارجی آن قدر برای شغل خود احترام و ارزش قائل هستند که برای تست کردن طعم غذا های جدید به کشور های مختلف سفر می کنند. The food ranger یکی از همین افراد است. در پیج او می توانید تصاویر غذا های مختلفی که او امتحان کرده است را ببینید.

بلاگر های آرایشی خارجی با روش های مختلف سعی در جذب بیشتر مخاطب دارند. برخی از این بلاگر ها با تولید کنندگان برند های لوازم آرایش قرارداد دارند و طبق این قرارداد در فواصل زمانی مختلف باید محصولات آن ها را استفاده کنند و در کلیپ هایی که در فضای مجازی منتشر می کنند، آن ها را تبلیغ کنند. هدی بیوتی و سارا ویکرز از جمله بلاگر های آرایشی محبوب در دنیای مجازی هستند که علاوه بر بلاگری، صاحب برند محصولات مختص به خودشان هم هستند. کاتلین دوبرو یکتا نیز از بلاگر های معروف و پر طرفدار خارجی است کاتلین دختری است که دست و پا ندارد اما این موضوع باعث نشده او از هدف و مسیر بلاگری که برای خودش مشخص کرده است دور بماند.

بلاگر های طنز خارجی هم محبوبیت زیادی در بین فالوورانشان دارند. خابی که در مطالب بالا درباره او صحبت کردیم، از معروف ترین بلاگر های طنز اینستاگرام است. این بلاگر طنز در زمینه ساخت کلیپ هایی به منظور روش های ساده برای انجام کار هایی که فیلم هایشان موجود است، شهرت دارد.

امروزه بلاگری به عنوان یک شغل محبوب در بین مردم کل دنیا شناخته شده است. بلاگر های موفق خارجی سعی می کنند در زمینه فعالیتشان مطالعات زیادی داشته باشند تا بتوانند با اطلاعات به روز شده و آپدیت خود مخاطب را جذب کنند.

بلاگر های طنز موفق خارجی در چه سبکی فعالیت می کنند؟

بلاگر های طنز موفق خارجی در چه سبکی فعالیت می کنند؟

بلاگر های طنز همان طور که از نامش پیداست در زمینه های مرتبط با ساخت کلیپ های طنز و سرگرمی فعالیت دارند. این بلاگر ها بسته به موضوعی که در آن بهتر تخصص دارند چیدمان های متفاوتی برای پیج هایشان در نظر می گیرند. برای مثال برخی از بلاگر های طنز با ادیت های بامزه و جالب سعی در جذب مخاطب دارند. برخی از بلاگر های طنز هم با اجراهای خنده دار و انتشار کلیپ های آن ها در فضای یوتیوب و اینستاگرام مخاطبانشان را سرگرم می کنند.

پیج اینستاگرام بلاگر های خارجی چیست؟

پیج اینستاگرام بلاگر های خارجی چیست؟

برای یافتن پیج اینستاگرام بلاگر های خارجی در ابتدا باید زمینه ای که در جستجوی آن هستید را بدانید. برای مثال، اگر دنبال بیوتی بلاگر های خارجی هستید بهتر است ابتدا سراغ مارک ها و برند های معروف لوازم آرایش بروید. در این پیج ها و ویدیو ها و تصاویری که وجود دارد می توانید چهره های زیبا و آرایش شده بسیاری از بیوتی بلاگر ها را ببینید.

همچنین در لیست فالووینگ های این برندها معمولا بیوتی بلاگر هایی که با آن ها کار می کنند وجود دارد که این هم راهی برای یافتن بلاگری است که دنبالش هستید.

یا برای مثال، اگر به دنبال فشن بلاگر های معروف خارجی هستید کافی است سراغ برند های محبوب لباس بروید. در تگ لیست این پیج ها می توانید به راحتی از روی نوع تصویر و ژست های خاص فشن بلاگر ها، آن ها را پیدا کنید.

اینفلوئنسرهای خارجی در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

اینفلوئنسرهای خارجی در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

جواب این سوال بسیار واضح است. در عصری که حتی افراد عادی و بدون هیچ مهارت و تخصصی در یوتیوب فعالیت دارند دیگر جایی برای دو به شک بودن بلاگر ها برای استفاده از یوتیوب باقی نمی ماند. تقریبا تمامی بلاگر های خارجی در یوتیوب فعالیت دارند و سعی در منتشر کردن کلیپ های آموزشی و تخصص های خود در این شبکه اجتماعی دارند.

این فعالیت دلیل دیگری هم دارد و آن هم کسب درآمد از یوتیوب است. بلاگری شغلی است که تنها راه درآمدش فعالیت زیاد در فضای مجازی است. پس هر چه این فعالیت در بستر های مختلفی وجود داشته باشد موجب درآمد بیش تر هم خواهد شد. بلاگر ها بسته به نوع فعالیتی که دارند، در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت زیادی دارند.

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در جهان طرفدار بیش تری دارد؟

بسیاری از شاخه های اینفلوئنسری با استقبال زیادی مواجه هستند اما رشته ای که مخاطبان بسیار زیادی از هر گروه سنی دارد، رشته مد و فشن است. این رشته به این دلیل محبوبیت زیادی دارد که شما همیشه به آن نیاز دارید. چه در خانه و چه در بیرون از خانه و در هر محیط دیگری این پوشش شماست که بخشی از هویت و شخصیت شما را نشان می دهد. بلاگری در زمینه مد و فشن رشته ای است که در این چند سال اخیر به شدت از آن استقبال شده است. این رشته در بین دختران و پسران جوان محبوبیتی دو چندان دارد. فشن بلاگر هایی که توانسته اند با صرف هزینه های نسبتا کم به مردم و فالوورانشان پوشش های خوب و یا طیف رنگی مناسب را در محیط های مختلف آموزش دهند، بسیار موفق بوده اند.

حاشیه های بلاگر های خارجی درباره چه موضوعاتی است؟

بلاگر های خارجی هم از حاشیه هرگز دور نیستند. برای مثال برای یک بیوتی بلاگر همیشه این حاشیه وجود دارد که مخاطبانش او را متهم به معرفی برند نامناسب برای پوست کنند. حتی این حواشی می تواند به قدری زیاد شود که آمار شکایت از آن بلاگر را زیاد کند و منجر به دستگیر شدن و بسته شدن پیجش شود. در کشور خودمان هم بسیاری از بلاگر های محصولات پوستی و آرایشی این اتفاقات را تجربه کرده اند.

یا مثال دیگری که وجود دارد این است که برای فود بلاگر های خارجی بار ها این اتفاق افتاده است که به دلیل معرفی کردن رستوران و غذا های بد از آن ها شکایاتی صورت گرفته است.

در تمامی زمینه های بلاگری این حواشی هستند و متاسفانه هر روز بیش تر هم می شود. این بیش تر شدن به دلیل آن است که باند بازی میان این دسته از افراد به شدت دیده می شود و برخی از آن ها اجازه ورود افراد تازه کار به حرفه خود را نمی دهند و با تبلیغ های مخرب و بد نشان دادن چهره بلاگر های تازه کار، سعی در ممانعت از رشد آن ها را دارند.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های خارجی انجام شد راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

مطالعه و اطلاعات آپدیت راز موفقیت هر بلاگری در هر زمینه است. این نکته درست است که بسیاری از بلاگر ها به دلیل خوش شانسی و کاملا اتفاقی در یک شب معروف شده اند، اما این اتفاق شاید از هر ۵۰ نفر تنها برای یک نفر بیفتد. بلاگری موفق است که با ایده گرفتن از بقیه و ساخت ایده و برنامه اختصاصی خودش بتواند هر روز مخاطبانش را غافلگیر کند. مخاطب اگر حس کند که بلاگر چیز جدیدی برای آموزش به او ندارد خیلی زود او را فراموش خواهد کرد.

در یکی از مصاحبه های تلویزیونی با یک فشن بلاگر موفق این سوال از او پرسیده شد و او در پاسخ این را مطرح کرد که همیشه سعی کرده در هر جا که باشد به پوشش انسان ها اهمیت بدهد. او می گفت همیشه گوشی اش همراهش بوده تا از ایده های مردم عادی در لباس پوشیدنشان عکس بگیرد و بعد ها در استایل های خود از آن ایده ها استفاده کند. سعی در تجملی و به قول معروف لاکچری نشان دادن برای یک بلاگر سم است. یک بلاگر موفق بلاگری است که همیشه نشان دهد از بین مردم آمده است و برای آن ها حرف های جدید دارد.

چالش هایی که این اینفلوئنسرهای خارجی انجام داده اند چه بوده است؟

چالش هایی که اینفلوئنسرهای خارجی انجام می دهند در هر زمینه بسیار متفاوت است. یکی از چالش هایی که در بین بیوتی بلاگر های خارجی وجود دارد و چند سالی است حتی بیوتی بلاگر های ایرانی از آن تقلید می کنند، چالش آرایش های مناسبتی است. هنگام نزدیک شدن به مراسم ها و روز های خاصی مانند هالووین این قبیل چالش ها در بین بیوتی بلاگر های بسیار زیاد دیده می شود. اینکه هر بیوتی بلاگر سعی می کند تا با آرایش جدید و تازه ای به مناسبت این مراسم ها، موفق تر از سایرین عمل کند و چهره خاص تری را نشان دهد. برای این چالش ها هشتگ های خاصی وایرال می شوند که کمک به بهتر دیده شدن این چالش ها می کند.

بلاگر های سفر خارجی بیش تر به کدام مناطق می روند؟

بلاگر های سفر سختی های بسیاری را در زمینه انتخاب مقصد دارند. این بلاگر ها باید سعی کنند در هر سفر خود مکان های جدیدی را به فالوور نشان دهند. همچنین باید سعی کنند در هر سفر تجربه جدید و موضوع جالبی را آموزش دهند. در کارنامه سفر بسیاری از بلاگر های سفر خارجی می توان سفر های آن ها به مناطق بکر و کم تر دیده شده مانند آفریقای جنوبی و حتی قطب شمال را دید.

سوالات متداول

 1. بلاگر یعنی چه؟

  بلاگری به معنی تولید محتوا درباره هر موضوعی است.

 2. برای بلاگری چه چیز هایی لازم هستند؟

  این اشتباه است که برای بلاگر شدن تنها به داشتن یک گوشی اکتفا کنیم. برای بلاگر شدن در هر موضوعی باید اطلاعات جامع، کامل و به روز شده ای داشته باشیم و بتوانیم آن را به مخاطب آموزش دهیم.

 3. بلاگر های خارجی در چه زمینه هایی وجود دارند؟

  بلاگر های خارجی در تمامی زمینه ها از غذا و خوراکی گرفته تا تکنولوژی و لوازم آرایش وجود دارند.

 4. چه شاخه ای از بلاگری طرفداران بیش تری دارد؟

   امروزه بلاگری در زمینه مد و فشن توانسته است محبوبیت زیادی در بین جوانان به دست آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]