هیث هرینگ رزمی کاری است، که برد های زیادی در کارنامه خود دارد. به طور حرفه ای در رشته هنر های رزمی ترکیبی (mma چیست) فعالیت می کند. ورزشی که Heath Herring انجام می دهد، همان طور که از اسم آن پیدا است از همه ورزش های رزمی در آن استفاده می شود و رزمی کار باید همه این رشته های رزمی را بلد باشد، تا بتواند حرکت های فرز و چابک انجام دهد. با بررسی بیوگرافی هیث هرینگ به نکات جالبی دست می یابیم.

 • اگر می خواهید در چهار چوب شرط بندی mma بازی های این فایتر را دنال می کنید توصیه می کنیم که توجه ویژه ای به این لینک داشته باشید.
هیث هرینگ کیست؟

هیث هرینگ کیست؟

هیت هرینگ یک ورزشکار است، که در رشته های رزمی مبارزه می کند او اصالتا آمریکایی می باشد و در وکو، تگزاس به دنیا آمد است. این ورزشکار حرفه ای در  دوم مارس در سال ۱۹۷۸ متولد شده است. او اکنون یک رزمی کار ۴۳ ساله می باشد، که در رشته های جوجیتسو برزیلی، کشتی، کیک بوکسینگ و سامبو به صورت حرفه ای آموزش دیده است. او اکنون در دسته سنگین وزن رایزین قرار دارد و به مبارزه با رقیبان خود می پردازد و بیشتر در کی وان و یو اف سی حضور داشته است. او در وکو به دنیا امده است، اما در آماریلو بزرگ شده و رشد یافته است. پدر او یک وکیل درجه یک می باشد، که دارای دو شرکت حقوقی می باشد و مادر او یک روانشناس است، که در زندان تگزاس مشغول به کار می باشد.

هنگامی که هیث هرینگ وارد دوره دبیرستان شد، تحت تعلیم مربی کشتی قرار گرفت و در تیم فوتبال هم عضو گشت و به صورت رقابتی، نیز فوتبال بازی می کرد. او چندان علاقه ای به کشتی نداشت و به اجبار به این کار تن داده بود. اما در سال آخر تحصیل خود، کشتی را جدی گرفت و جزء ده کشتی گیر برتر ایالت برای مسابقات قهرمانی انتخاب شد. مدتی بعد از ورزش کشتی، به دنبال سامبو رفت و تحت آموزش این رشته قرار گرفت‌.

آدرس پیج اینستاگرام هیث هرینگ چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام هیث هرینگ چیست؟

اینستاگرام امروزه باعث شده است، که ارتباطات به راحتی صورت بگیرد و در صورتی که، فرد مورد علاقه مان در اینستاگرام پیجی داشته باشد و روزانه در آن فعالیت نماید، می توانیم شریک لحظه های زندگی او باشیم. اگر فرد مورد علاقه مان، الگوی مناسبی نیز باشد، از طریق این پل ارتباطی می توانیم با او در ارتباط باشیم؛ چیز های زیادی از او یاد بگیریم و او را الگوی خود قرار دهیم و با نگاه کردن به پست و استوری هایی که بارگذاری می نماید، انرژی مثبت دریافت کنیم و در جهت زندگی بهتر، برای خود بکوشیم. صفحه اینستاگرامی هیث هرینگ، theHeathHerring می باشد که در گوگل هم با جست و جوی عبارت هیث هرینگ اینستا، برای شما نمایان می شود.

او در اینستاگرام خود بیش تر از زندگی شخصی اش پست و استوری آپلود می نماید. او در سال ۲۰۱۹ صاحب فرزندی شد، که عکس های زیادی از دختر و همسرش به همراه خود بارگذاری می کند. او حدود هزار و صد و سی و هشت نفر دنبال کننده دارد و خود او هفتاد و چهار نفر را دنبال می کند، که  اکثر آن ها، افراد معروف هستند که یکی از این افراد امیر علی اکبری می باشد. فعالیت زیادی در پیج خود ندارد و آخرین پست او مربوط به سال ۲۰۲۰ می باشد و حدود صد و سی و نه لایک دریافت کرده است. او حدود دویست و یک عدد پست در اینستاگرام بارگذاری کرده است.

یوتیوب هیث هرینگ 

یوتیوب هیث هرینگ

یوتیوب منبع خوبی برای بالا بردن اطلاعاتمان می باشد، هم چنین بستر مناسبی برای کسب علم به حساب می آید که شما با جست و جو کردن عبارت مورد نظرتان می توانید ویدیو های زیادی که اشخاص متفاوتی بارگذاری کرده اند، را ببینید و از آن ها چیز های زیادی بیاموزید. اگر به ورزش هنر های رزمی ترکیبی علاقه دارید، نیز می توانید در مورد آن از یوتیوب اطلاعاتی بدست بیاورید و با رعایت اصول درست شروع به تمرین حرکت های آموزش داده شده، نمایید و یا حتی از این طریق، با مربی های خوبی در این زمینه آشنا شوید و به طور خصوصی تحت نظر آن ها آموزش ببینید. یکی دیگر از خوبی های یوتیوب این است که هر آن چه قدیمی باشد را می توانید در آن پیدا کنید.

بر همین اساس شما با سرچ Heath Herring تمام فیلم های مبارزات او در مقابل تمام حریف هایش را در اختیار دارید و از دیدن قدرت آن ها لذت ببرید. خود شخص هیث هرینگ صفحه ای در یوتیوب ندارد، اما ویدیو های زیادی از او در یوتیوب بارگذاری شده است. همین طور شما می توانید، وزن کشی امیرعلی اکبری و هیث هرینگ را نیز با جست و جو کردن اسم این دو نفر به انگلیسی در یوتیوب مشاهده نمایید و از جنگیدن آن دو هیجان زده شوید.

عکس های Heath Herring را در کجا ببینیم؟

عکس های Heath Herring را در کجا ببینیم؟

با  توجه به این که او یک جنگ جو می باشد و این رشته ورزشی طرفدار زیادی دارد، فرد محبوبی بین ورزش دوستان می باشد، پس شما با جست و جو Heath Herring در گوگل عکس های زیادی از این رزمی کار می بینید؛ که اکثر این عکس ها قبل از شروع مسابقه هایش می باشد یا بعد از آن که سر و صورت او در اثر ضربه های سهمگین زخم شده و خون از آن ها روانه شده است. البته بیشتر ویدیو هایی که برای شما لود می شود، اکثرا فیلم مبارزه های او از قدیم تا زمانی است که مبارزه می کرد. برای مثال شما با جست و جو  عبارت هیث هرینگ و براک لزنر می توانید فیلم این مبارزه را تماشا کنید، اما از آن جایی که یک رزمی کار آمریکایی می باشد بهتر است این عبارت را به انگلیسی جست و جو نمایید.

اکثر ورزش کاران در ویکی پدیا صفحه ای دارند که اطلاعاتی از آن ها در دسترس مردم قرار داده می شود، از جمله بیوگرافی، گذشته آن ها، رشته ای که در آن افتخار آفرینی کرده اند؛ تعداد برد و باخت هایشان اطلاعاتی است که در این سایت ذکر شده می باشد. شما با جست و جو عبارت هیث هرینگ ویکی پدیا می توانید به این اطلاعات دسترسی بیابید. از جمله اطلاعاتی که برای او در این سایت درج شده است، قد هیث هرینگ و وزن او می باشد که قد او یک متر و نود و سه سانتی متر می باشد و وزن او صد و سیزده کیلو گرم است.

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

ممکن است در دوران مبارزه او حرف هایی بوده باشد، که بیشتر برای جالب تر کردن مسابقه ها استفاده می شده است. یکی از این حاشیه در مورد هم جنس گرا بود او است. اما خود او اظهار داشته است که این حرف درست نمی باشد و به شدت به مخالفت با آن ها پرداخته است. در مبارزه ها همیشه بر سر نحوه برد و باخت حرف و حدیث هایی می باشد، برای مثال گفته می شود که او به ناحق این مبارزه ها را پیروز گشته است.

آیا تا به حال این فایتر مصاحبه ای انجام داده است؟

آیا تا به حال این فایتر مصاحبه ای انجام داده است؟

مصاحبه های از او در شبکه ها و رسانه های خارجی پخش شده است و همین طور در برنامه هایی که پادکست تولید می کنند، نیز حضور داشته و از چالش های زندگی فایتری خود صحبت می کنند، که درس های زندگی بسیاری در آن نهفته است. او در مورد زندگی شخصی  خود نیز صحبت کرده است. هرینگ در سن پایین به فکر ازدواج بود، پس در سن هجده سالگی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر هفده ساله می باشد. دختر او در سال ۲۰۰۴ به دنیا آمده است، اما این ازدواج دوام نیافت و هیث هرینگ از همسرش جدا شد و طلاق گرفت.

پس از آن در آگوست سال ۲۰۱۴ با سارا گرانت آشنا شد و با او ازدواج کرد. سارا گرانت مجری تلویزیون می باشد. پس از آن در سال ۲۰۱۹ صاحب فرزند دوم شد، او نیز دختر می باشد و اکنون دو الی سه سال را دارد . برادر هرینگ در MMA شرکت کرده بود و رکورد خودش را که پنج بر صفر بود ثبت کرده است و بعد از آن به دانشگاه بیلور به عنوان مهاجم در تیم فوتبال پذیرفته شده است. هیث هرینگ در حال حاضر در لاس و گاس در کنار فرزندان و همسرش زندگی می کند.

درآمد این شخص از کجاست؟

درآمد این شخص از کجاست؟

او در دورانی که به مبارزه می پرداخت، از طرف فدراسیون حمایت می شده است و پس از هر برد و پیروزی اش جایزه هایی دریافت می کرد، که این یکی از راه های درآمد او می باشد. قبل از این که او یک مبارز، جنگ جو و فایتر حرفه ای شود، به عنوان برنامه نویس کامپیوتر کار می کرد، پس در برنامه نویسی نیز مهارت دارد و توانسته از این راه کسب در آمد نماید. او در چند فیلم سینمایی نیز نقش داشته است یکی از این فیلم ها، هرگز تسلیم نشوید می باشد، که موضوعش  ام ام آ می باشد. این فیلم که در مورد قهرمان های ام ام آ می باشد، از قهرمان های واقعی ام ام آ در فیلم خود استفاده کرده است و نقش های این فیلم، رزمی کار های واقعی می باشند. مردم می توانند به خاطر آشنا بودن با این رزمی کار ها با فیلم ارتباط برقرار کنند و از این فیلم هیجانی، لذت ببرند.

داستان از این قرار است که یک قهرمان ام ام آ، به دنبال هیجان بیشتری می گردد، که این هیجان را در مبارزه های قانونی پیدا نمی کند، پس روی به مبارزه های غیر قانونی و زیر زمینی می آورد. او خود را در قفس مبارزه می بیند، در مسابقه های غیر قانونی ضربه ها سهمگین تر و خشن تر می باشد که حتی موجب مرگ و یا صدمه های شدید می شود، که جز مبارزه های خونین به حساب می آید. این فیلم در سال ۲۰۰۹ پخش شد و در لس آنجلس و کالیفرنیا فیلم برداری شده است Destiny.Entertainment Productions به تولید رسیده است. این فیلم در ایالات متحده آمریکا توسط Lions Gate Entertainment منتشر و توزیع شده است. این فیلم توسط هکتور اچاوراریا کارگردانی شده، همین طور توسط هکتور اچاوراریا و دیوید استوری فیلم نامه اش نوشته شده است. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده هکتور اچاوراریا و کورتیس پترسن بوده است. بازیگر های نقش اصلی این فیلم هکتور اچاوراریا، بی جی پن، ژرژ سنت پیر، اندرسون سیلوا، کوینتون جکسون و هیث هرینگ بوده اند، که در این فیلم بسیار خوش درخشیده اند و همه آن ها، جز قهرمان های ام ام آ هستند که در کنار یک دیگر جمع شده اند و در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

تاریخ دقیق پخش این فیلم مربوط به بیست و هشتم آوریل سال ۲۰۰۹ می باشد، پس یکی از راه های درآمدش بازیگری در این فیلم ها بوده است. در فیلم Hell’s Chain هم نقش داشته است. این فیلم در مورد ربرتو یانتوس است که در یک ماموریت مرگ بار شرکت کرده است، او بعد این که تصمیم می گیرد به یک زندگی عادی برگردد، همسر و فرزند او را می کشند، اکنون ربرتو به دنبال انتقام مرگ همسر وفادار و فرزند خردسال خود می باشد. این فیلم نیز در دهم آگوست سال ۲۰۰۹ در ایالات متحده آمریکا منتشر شده است. Unrivaled در مورد یک مبارز و رزمی کار می باشد، که دو شغل دارد و به مبارزه دیگر ادامه نمی دهد. این فیلم در سال ۲۰۱۰ در شانزدهم ماه مارس منتشر شد. از دیگر فیلم ها می توان به Beatdown که درمورد یک مبارز خیابانی است که پس از کشته شدن برادرش از شهر فرار می کند، اشاره کرد. این فیلم نیز در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. آخرین فیلم او که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، Division III: Football’s Finest. می باشد که یک فیلم کمدی و قشنگ می باشد. 

مسابقه امیرعلی اکبری با هیث هرینگ چگونه بود؟

مسابقه امیرعلی اکبری با هیث هرینگ چگونه بود؟

هیث پس از بازنشستگی خود، بعد از هشت سال که دیگر به سن سی و هشت سالگی رسیده بود، به فدراسیون رزمی رایزین ژاپن رفت و در یکی از مبارزاتش مقابل رزمی کار قدر ایرانی به نام امیر علی اکبری قرار گرفت. در مقابل او شکست خورد و از این دوره حذف شد. در این مبارزه امیر علی اکبری حمله خود را کوبنده شروع کرد و ضربه های سهمگین با مشت و زانو به هرینگ می زد و بار ها او را بر زمین انداخت، اما هیث هرینگ به هیچ عنوان قصد کنار کشیدن نداشت. بنابراین تا جایی که توانست تحمل کرد و از پا در نیامد، اما امیر علی اکبری به مانند تمام مبارزات قبلی خود عمل می کرد و هیچ تغییری در آن ایجاد نمی کرد.

در راند اول امیر علی پیروز این مسابقه شد و انرژی اش به شدت کاهش یافته بود. در راند دوم ضربه هایش کم جان بود و این جا بود که هرینگ سعی کرد او را گیر بیندازد، اما امیر علی خود را جمع کرد و توانست فرار کند. هر دو فایتر انرژی خود را از دست داده بودند، هرینگ دوباره حمله کرد، اما نتیجه ای نداشت و در آخر امیر علی اکبری پیروز میدان شد. پس از این مسابقه خیلی از افرادی که در این رشته فعالیت دارند، حرکت و نوع مبارزه امیر علی اکبری را تحلیل کردند و ایراد هایی از او گرفتند.

پس او آخرین مسابقه اش را نیز در مقابل امیر علی اکبری انجام داده است که دیگر آن قدرت و زور جوانی اش را نداشت و گویی در این ورزش پیر شده است، پس در مقابل امیر علی اکبری شکست خورد، این مبارزه پس از هشت سال دوری او، از مبارزات بود. این مبارزه برای مردم ایران بسیار هیجان انگیز بود، که  به طور زنده از رسانه های خارجی می دیدند و یا پس از مبارزه فیلم آن را در یوتیوب مشاهده کردند و به قدرت این رزمی کار ایرانی پی بردند و پس از برد او بسیار خرسند گشتند.

 • برای شرط بندی مبارزه امیرعلی اکبری با هیث هرینگ می توانید به سایت شرط بندی mma مورد تایید ما مراجعه کنید. برای این کار تنها کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کافی است.
این مبارز در مجموع چند برد دارد؟

این مبارز در مجموع چند برد دارد؟

هرینگ اولین هنر رزمی ترکیبی حرفه ای خود را با ثبت رکورد ۱۳-۵ قبل از امضای PRIDE ثبت کرد. او پس رسیدن به فینال مسابقه های قهرمانی وال تودو در آروبا در ماه ژوئیه سال ۱۹۹۹ از طرف یک برنامه هلندی به نام Bas Boone برای فرا گیری کیک بوکسینگ دعوت شد و او چندین سال زیر نظر CorHemmers در Golden Glory تمرین کرد. او در pride یک جنگوی قدیمی نامیده می شود که در هفده مبارزه شرکت کرد و به خاطر ظاهری که برای خود درست می کرد، مثل مو های عجیب غریب و لباس های کابویی بین ژاپنی ها محبوب شده بود. او در مبارزه ای در pride 9 در مقابل ویلی پیترز بود که او را در اولین راند شکست داد و خود را به همه مردم ثابت کرد.

سه مبارزه بعدی را نیز برد، اما در مقابل ویتور بلفورت در pride 14 شکست خورد. او در دسته سنگین وزن در مقابل آنتونیو رودریگو و املیاننکو نیز شکست خورد، اما بعد از آن در مقابل چهار نفر از رقیبانش پیروز شد. دوباره در مقابل آنتونیو رودریگو قرار گرفت و باخت. اما در سال ۲۰۰۴ در مقابل هیروتاکا یوکویی در کمتر از دو دقیقه پیروز گشت و در همان سال به دلایلی از pride جدا شد. سال بعد در MMA به دلیل حرکت زشت یوشیهیرو ناکائو و ضربه ای که هیث به او زد از رینگ مسابقه خارج شدن، که طرفداران یوشیهیرو ناکائو به او حمله کردند؛ مربیان هیث با مربیان ناکائو شروع به جنگیدن کردن که هر دو این مبارزان از مسابقه محروم شدند.

او به طور کلی در دوران مبارزاتش بیست و هشت پیروزی داشته است، ده بار ناک اوت کرده، سیزده بار طرف مقابل تسلیم شده، چهار بار به تصمیم داور بوده و یک بار طرف مقابلش رد صلاحیت شده است. و باخت های او حدود شانزده بار می باشد، که پنج بار را ناک اوت شده است، یک بار تسیلم شده، ده بار به تصمیم داور بوده و یک بار هم نتیجه ای در بر نداشته است.

لقب Heath Herring چیست؟

او وقتی به هجده سالگی رسید و از دبیرستان فارغ التحصیل شد، هنر های رزمی ترکیبی برایش جالب توجه بود. پس به سراغ این رشته رفت و شروع به تمرینات سخت کرد و به خاطر علاقه اش به فوتبال این رشته را نیز ادامه داد و به عنوان رزومه، کارنامه خود را برای دانشگاه وست تگزاس فرستاد اما او دانشگاه را ادامه نداد و ترک تحصیل نمود. هنگامی که او مبارز حرفه ای شد، او را اسب دیوانه تگزاس نامیدند‌.

هیث هرینگ در چه رشته هایی فعالیت داشته است؟

هیث هرینگ در چه رشته هایی فعالیت داشته است؟

او در رشته های جوجیتسو برزیلی، کیک بوکسینگ، سامبو، فوتبال و کشتی مهارت دارد ولی بیشتر اطلاعات در مورد مبارزه های او می باشد. هنگامی که او به یو اف سی پیوسته بود، در اولین مسابقه خود، مقابل جیک اوبر این، شکست خورد و دچار مصدومیت نیز شد. اما در مقابل برد ایمز، که جزء فینالیست ها بود، در راند سوم هیث پیروز شد. در مبارزه با آنتونیو رودریگو نوگیرا، ابتدا به خوبی حمله کرد اما مقاومتش شکست و بازنده این بازی شد. یکی از سخت ترین مبارز های او، با چیک کنگو بود که هر دو به شدت قوی بودن و در این مبارزه، به شدت مقاومت می کردند اما در آخر هیث او را شکست داد.

البته پس از این مسابقه با پیامی که هیث در فیس بوک بارگذاری کرد، مشخص شد یکی از استخوان های او شکسته است و چند ماه باید به استراحت بپردازد. هرینگ قرار بود حریف کاین ولاسکز در یو اف سی ۹۹ بشود، اما به دلیل بیماری کنار کشید و هیچ گاه مشخص نشد که بیماری او چیست. او در نوامبر سال ۲۰۱۰ گفت که برای ادامه مبارزه هایش آماده است. او هنوز با یو اف سی قرار داد داشت و به نظر می رسید که دوباره بر می گردد. اما در سپتامبر سال ۲۰۱۱ رییس یو اف سی، دانا وایت، در توییتر به یکی از پیام ها این جور پاسخ داد، که هیث پس از مبارزه اش با لزنر، بازنشسته شده است.

سوالات متداول

 1. کلاب هاوس هیث هرینگ فعال است؟

  در این برنامه فعالیت دارد و در مورد مبارزاتش صحبت می نماید اما از آیدی او اطلاعاتی در دسترس نیست.

 2. پس از مبارزه با امیر علی اکبری مبارزه دیگری داشته؟

  پس از این، مبارزه دیگری ثبت نشده است‌‌.

 3. سرگرمی او پس از مبارزاتش چیست؟

  یکی از سرگرمی های او بازی پوکر می باشد.

 4. پس از بازنشستگی به چه کاری مشغول شد؟

  او جزء مفسران رایزین می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]