هومن ایرانمنش، یکی از واینر های محبوب اینستاگرام (معنی واینر) می باشد که توانسته است طرفداران زیادی را پیدا کند و اکنون می خواهیم از وی بیوگرافی ارائه بدهیم.

هومن ایران منش کیست؟

هومن ایرانمنش کیست؟

هومن ایرانمنش در ۳۱ تیر ۱۳۷۲ در آستارا متولد شد. حرفه او واینر و خواننده است. اول با خواندن ترانه احساسی شروع به فعالیت کرد اما کم کم در فضای مجازی به ساخت کلیپ طنز مشغول شد که در اصلاح به او واینر می گویند. او در ابتدا در سن ۱۶ سالگی شروع به یادگیری آهنگسازی کرد اما به علت فاقد امکانات در شهر آستارا پیشرفتش در یادگیری گیتار کند بود تا زمانی که اولین آهنگ خود که با آهنگسازی و تنظیم خودش بود در سال ۱۳۹۰ منتشر شد ولی چون این اهنگ او یک کاور ترکی بود مانع از پخش شد.

ان شخص یکی از واینر های معروف اینستاگرام می باشد که فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارد. او در اینستاگرام حدود یک میلیون نفر فالوور دارد که این پیج یکی از پیج های خوب اینستاگرام محسوب می شود. در مورد کلیپ های او باید گفت که او کلیپ های طنز زیادی را منتشر می کند. کلیپ هومن ایرانمنش به نام کلاس زبان یکی از کلیپ های طنز این شخص می باشد. هم چنین باید گفت که او دابسمش های مختلفی را می سازد که بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است. هم چنین در مورد این شخص باید گفت که او در ساخت کلیپ بسیار زیاد معروف می باشد و یکی از افرادی می باشد که او را در این راه بسیار موفق کرده است.

اگر در مورد اخلاق وی بگوییم باید گفت که او یک شخص شوخ طبع و ساده و بسیار دوست داشتنی می باشد. هم چنین او توانسته است که کاربران زیادی را جذب خود کند. هم چنین باید گفت که او یک فرد ساده و مهربان می باشد و می گوید که اگر به دلیل کار و نیاز من به پول نبود هیچ گاه در پیچ خود تبلیغات قرار نمی دادم. هم چنین این شخص از هزینه های کمی در تبلیغات خود بر خوردار می باشد و این باعث می شود که او بتواند در این کار بسیار پر رونق باشد و تبلیغ های زیادی را در پیج خود قرار بدهد. هم چنین باید گفت که او از دیگر افرادی می باشد که به کارش اهمیت زیادی می دهد و این کار برای او بسیار مهم می باشد.

از دیگر اخلاق های هومن ایرانمنش باید گفت که او از احترام بسیار زیادی برای بانوان قائل می باشد. نظر او این می باشد که این نباید از بانوان در کلیپ ها استفاده ابرازی بشود چراکه این کار یک کار بسیار غیر اخلاقی می باشد. هم چنین این شخص می گوید که اگر زمانی بخواهم از یک خانم در کلیپ هایم استفاده کنم صرفا برای علاقه ان شخص به بازیگری می باشد و نه به دلیل پوشش و ارایش و اینکه او زن می باشد. البته او تمام نقش ها دختر و پسر را خودش به همراه دوستش علی گندم پور بازی می کند.

او هم چنین می گوید که به سیاست علاقه ای ندارد و سیاست را در کار خود جای نمی دهد. هیچ گاه نیز در کلیپ هایش از سیاست نامی برده نشده است. او هم چنین از دیگر اشخاصی می باشد که بسیار سعی در خنداندن مردم دارد. باید گفت که پیج این شخص از یک میلیون فالوور برخوردار می باشد. در مورد امار پیج او باید گفت که بازدید های پیج او میلیونی می باشد. او در هر پست با چهارصد هزار لایک طرف می باشد و هم چنین بیست هزار کامنت نیز دریافت می کند که این برای یک پیج اینستاگرامی امار بسیار خوبی می باشد.

در مورد این فرد واینر نیز باید گفت که به کار خود علاقه زیادی دارد. او در این کار همیشه سعی کرده است که بسیار موفق بشود و افراد زیادی نیز او را دنبال کنند. هم چنین باید گفت که پیج او را اکثرا خانم ها تشکیل می دهند. هم چنین رنج سنی در پیج این شخص از هجده سال تا سی سال می باشد. کامنت هایی که او دریافت می کند بسیار زیاد انرژی مثبت زیادی دارد و باعث پیشرفت بیشتر پیج او می شود.

در مورد این شخص باید گفت که بعضی گمان می کنند که او در ماه عسل شرکت کرده است اما باید گفت که این درست نمی باشد و او هیچگاه در ماه عسل شرکت نکرده است. او هم چنین در مورد قطعی برق نیز کلیپی درست کرده است که این کلیپ بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفت.

رقیب های این واینر معروف ایرانی

در مورد افراد موفق باید گفت که همگی انان از تقریبا از رقیب هایی برخوردار می باشند. هومن ایرانمنش در حرفه خود رقیب هایی دارد که به چند مورد ان ها خواهیم پرداخت.

 • یکی از رقیب های وی محسن ایزی می باشد که از قدیمی های اینستاگرام می باشد. او نیز از افرادی می باشد که فالوور های زیادی دارد و پست های وی بسیار زیاد دیده شده است.
 • یکی دیگر از رقبا، علی صبوری می باشد که با قهرمانی در خنداننده شو بیشتر از گذشته دیده شد. او هم چنین یک واینر می باشد که بازیگری نیز کرده است و در تلوزیون نیز جایگاه خوبی دارد. او نیز در اینستاگرام کلیپ های مختلفی را می سازد.
 • یکی دیگر از افراد نیز محمد امین کریم پور می باشد که سال های زیادی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. این شخص نیز حدود چهار میلیون فالوور می باشد که او نیز یک رقیب سرسخت حساب می شود. او یک حریف قدر است و طرفداران خودش را دارد.

کلیپ های هومن ایرانمنش

آمار بازدید بیشتر کلیپ های آقای ایرانمنش فراتر از یک میلیون است که این آمار خوبی است. لایک هایی که پست های او می خورد میانگین چهار صد هزاراست که آمار فوق العاده بالایی است و نشان می دهد که او ارتباط خوبی با فالوور هایش دارد. او گاهی در بین کلیپ های طنز خود تبلیغات نیز جای می دهد اما بخاطر قوی بودن در طنز پردازی و بازیگری قوی شاهد هستیم که مردم اصلا ناراضی نیستند از این تبلیغات چون حتی کلیپ های تبلیغاتی هم دارای طنز است. هومن ایرانمنش ۱.۱ فالور دارد این تعداد بسیار خوبی برای یک پیج محسوب می شود و از تمام سنین و جنسیت در بین فالوور های ایرانمنش هست که اکثرا آقایان هستند و به نسبت خانم ها کمتراند و می توان با یک نگاه اجمالی حدس زد که میانگین سنین از ۱۸ تا ۳۰ سال بین فالوور ها هستند. علت موفقیت وی در کارش فقط اخلاق خوب تعامل عالی با فالوور ها و عدم توهین به شخصیت افراد و احترام بی نهایتی است که نسبت به خانم ها دارد.

اینستاگرام هومن ایران منش

اینستاگرام هومن ایرانمنش

او انسانی بسیار ساده و شوخ طبع است که محبوبیت خاصی دارد او برای خانم ها احترام خاصی برخوردار است طوری که می گوید من از خانم ها در کلیپ هایم هیچ استفاده ابزاری نمی کنم وی بسیار مهربان و دلسوز است. برای مخاطبانش احترام قائل است و به گفته خودش اگر نیاز مالی نداشت به هیچ عنوان در پیجش از تبلیغ استفاده نمی کرد در ادامه گفته است تنها هدفش فقط شاد کردن مردم است. خوشحال است که در این راه موفق است. چیزی که در پست های او جالب است عدم حضور خانم هاست او خودش هم نقش دختر و هم نقش زنان را بازی می کند. خودش یک بار در یکی از پست هایش توضیح داده که اگر روزی بخواهم از خانم ها استفاده کنم فقط برای این است که آن شخص از بازیگری اش لذت ببرد نه اینکه از نوع پوشش و آرایش استفاده شود.

ویدئو هایش ساده و صمیمی است و او کارش را بدون حواشی پیش می برد. شاید یکی از علت هایی که او اینقدر محبوب است همین است که اهل حاشیه پردازی نیست به مسائل سیاسی توجهی ندارد و هیچ وقت انتقاد و طنز سیاسی نداشته است. سعی دارد همیشه همه چیز تحت کنترلش باشد. در بیشتر پست ها به همراه دوستش علی سوگند پور به نقش های دو نفر می پردازند. یکی از تیکه کلام هایی که او در همه ویدئو هایش استفاده می کند کلمه “خرگوشم” که اشاره دارد به جوان های امروزی که در رابطه های خود اینگونه همدیگر را مخاطب قرار می دهند.

درامد هومن ایرانمنش چقدر است؟

هومن ایرانمنش به گفته خودش تنها در آمدی که دارد از راه استوری هایش است که تبلیغاتی است و گاها در پست هایش هم از تبلیغات در قالب اسپانسرینگ استفاده می کند که در بین آنها می توان از اسپاسرهایی مثل پزشکان زیبایی، دکوراسیون داخلی، وبسایت های سرگرمی، آرایش و پیرایش و همانند این ها نیز اشاره کرد. می گویند هزینه های تبلیغ در پیج او بین ۳ تا ۵ میلیون تومان و هر پست تبلیغاتی تا ۸ میلیون هزینه دارد. بعضی از پست های هومن ایرانمنش در خارج کشور پخش شده است این یعنی اینکه اینقدر طنز پردازی قوی بوده و خلاقیت داشته که مورد پسند و توجه غربی ها هم قرار گرفته است. اینطور که گفته است چالش هومن بین المللی انجام شده یکی از موفقیت های دیگر او پخش بین المللی کلیپ”وقتی ناراحتیم و می خواهیم همه بدانند” در فیس بوک نزدیک به ۶۰ میلیون بازدید داشته است که این عدد آمار خوبی است. او گفته است بزرگترین موفقیت هنری زمانی بود که یک مادری که مبتلا به سرطان بود و از زمانی که فهمیده بود نخندیده بود اما با دیدن کلیپ های او برای اولین بار بعد از مدت سه ماه خندیده و باعث خوشحال خانواده اش شده است.

مصاحبه با هومن ایران منش

یوتیوب هومن ایرانمنش

هومن ایرانمنش یکی از افرادی می باشد که در شبکه های مختلف مجازی فعالیت می کند. اینستاگرام و یوتیوب نیز از سری برنامه هایی می باشد که او فعالیت زیادی دارد. هم چنین لینک کانال یوتیوب وی در بیو اینستاگرام او وجود دارد و از دنبال کنندگان و بازدید کنندگان زیادی برخوردار می باشد. او یک شخص بسیار فعال در حوزه مجازی می باشد. یوتیوب وی نیز دارای بازدید کنندگان زیادی است و این بازدید کنندگان همگی از مخاطبان او می باشند. هم چنین او در یوتیوبش فیلم های خودش را در چالش های مختلف منتشر می کند که این نیز بسیار عالی می باشد. برای سابسکرایب کردن یوتیوب هومن ایرانمنش می توایند از این لینک کمک بگیرید.

حاشیه های هومن ایران منش

حاشیه های هومن ایرانمنش

باید گفت که هومن ایرانمنش تا کنون حاشیه ای نداشته است. البته نقطه قوت کار او این می باشد که تا کنون برای خود حاشیه ایجاد نکرده است و یک پیج کنترل شده دارد که چرخاندن ان نیز در دست خودش می باشد. هم چنین باید گفت که او همیشه از هر کاری که او را به حاشیه بکشاند دوری می کند زیرا به هیچ وجه در حاشیه بودن و سر زبان بودن را دوست ندارد. اگر در مورد وی مطالبی را بخواهیم و هومن ایرانمنش را در ویکی پدیا ببینیم باید گفت که در مورد او هیچ گونه حاشیه ای نیز پیدا نمی شود و این نیز به این دلیل است که او همیشه کار درست را انتخاب می کند تا وارد حواشی مجازی نشود. زیرا حاشیه باعث می شود که امار بازدید بالا برود اما واکنش ها منفی باشد و او این را دوست ندارد.

مادر هومن ایرانمنش این واینر اصالتا اهل کجاست؟

در مورد اینکه ایا مادر هومن ایرانمنش اصالتا اهل کجا می باشد اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. هم چنین در مورد خود این شخص که اصالتا کجایی می باشد نیز اطلاعاتی نداریم. البته فقط می دانیم که این شخص در استارا به دنیا امده است.

هومن ایران منش در خندوانه

حضور این واینر در خندوانه

این شخص تا کنون نه در خندوانه و نه در هیچ برنامه تلوزیونی دیگری شرکت نکرده است. هم چنین او در برنامه خندوانه و در قسمت خنداننده شو نیز شرکت نکرده است و بعضی از ان ها شایعه می باشد که این شخص شرکت کرده است.

دوست دختر هومن ایرانمنش کیست؟

از ان جایی که ایرانمنش از احترام زیادی برای خانم ها برخوردار می باشد، تا کنون گویا با شخصی دوست نشده است و اگر هم شده است تا کنون اطلاعی در مورد روابط خودش منتشر نکرده است.

هومن ایران منش اپارات

هومن ایرانمنش اپارات

در مورد اپارات باید گفت که سایتی می باشد که در ان بسیار زیاد کلیپ های مختلف زیادی با موضوعات مختلف وجود دارد که از ان به کسب در امد نیز پرداخته می شود. این شخص نیز کلیپ های خودش را در این ساییت منتشر می کند و در معرض افرادی که اینستاگرام ندارند نیز قرار می دهد.

آیا این واینر در تلوزیون حضور داشته است؟

آیا این واینر در تلوزیون حضور داشته است؟

باید گفت که هیچ گاه این شخص در تلوزیون وجود نداشته است. هم چنین باید گفت که او هیچ گاه در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نکرده است و نام او در هیچ برنامه تلوزیونی برده نشده است.

هومن ایرانمنش کرونا گرفت؟

مدتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این شخص به کرونا مبتلا شده است. باید گفت که این خبر صحت داشت اما بعد از تحقیقات بسیار متوجه شدیم که او یک کرونا خفیف را گرفته است و حال او وخامت ندارد. او با انتشار لایو و ویدیو گفت که حالش خوب می باشد. هم چنین او بعد از مدتی بسیار زیاد حالش خوب شد و بعد از ان نیز دوباره به فعالیت پرداخت.

هومن ایران منش با کمک چه کسی مشهور شد؟

هومن ایرانمنش با کمک چه کسی مشهور شد؟

هومن ایرانمنش با پشتکار و تلاش خودش موفق شد که این پیج را بزند و هم چنین به این درجه برساند. او یک شخص بسیار موفق می باشد که در طول این سال ها با ایجاد محتوای بسیار زیبا و قوی باعث شد که یک پیج قوی و با بازدید بالا بسازد و هم چنین این بازدید ها نیز همگی افراد واقعی باشد و افراد فیک نباشند. او برای پیجش بسیار زیاد تلاش کرده است و اینکه از حاشیه دور نگه داشته است یعنی کنترل بسیار خوبی داشته است.

گرایش سیاسی هومن ایرانمنش

او هیچ گاه علاقه زیادی به سیاست نداشته است. هم چنین باید گفت که او بسیار زیاد از سیاست دوری می کند و این اعتقاد را دارد که وارد سیاست شدن باعث می شود که شوخی ها و جک های او دیگر ان طعم بسیار شیرین را نداشته باشد و نتواند که همانند قبل لبخند را بر لب مخاطبان خود بیاورد.

سوالات متداول

 1. همسر این شخص کیست؟

  در مورد این همسر این شخص اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد.

 2. او در چه شهری متولد شده است؟

  او در استارا متولد شده است.

 3. او به غیر از اینستاگرام دیگر در چه برنامه ای فعالیت دارد؟

  او به غیر از اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت دارد.

 4. او اصالتا اهل کجا می باشد؟

  در مورد اینکه او اصالتا کجایی می باشد اطلاعی در دسترس نمی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]