جلال همتی یکی از خوانندگان ایرانی کرد می باشد که در شانزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۱۵ در شهر هرسین کرمانشاه به دنیا آمد این خواننده مطرح در سال ۱۳۸۵ در یکم مهرماه چشم از جهان فرو بست.

جلال همتی کیست؟

جلال همتی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی جلال همتی از خوانندگان قدیمی ایرانی باید گفت که این خواننده زندگی پر فراز و نشیبی داشته است و از آنجایی که در شهر هرسین کرمانشاه به دنیا آمد پیش از انقلاب ایران برای رسیدن به رادیو تلاش های بسیاری را کرد تا بتواند کار خود را آغاز کرد در اوایل با خواندن ترانه راک کردی به شهرت رسید ولی همانطور که بیشتر خواننده های ایرانی در هنگام وقوع انقلاب اسلامی حرفه‌ خود را تمام شده می‌ دانستند عاقبت خوشی نیز برای جلال‌ همتی وجود نداشت و این خواننده نیز بر دستگاه سنتی ایرانی نیز آشنایی کامل داشت و توانست در این راستا کارهای بسیاری را انجام دهد.

عکس های جلال همتی را در کجا ببینیم؟

برای پیدا کردن عکس های جلال همتی و یا دیگر خواننده های مطرح شما می توانید به سایت های مختلف در اینترنت و یا اپلیکیشن های مختلف مراجعه کنید البته در حال حاضر و در عصر جدید امکان پیدا کردن عکس ها از خوانندگان و افراد مشهور بسیار ساده می باشد و از آن جایی که جلال همتی یکی از خواننده های مشهور ایرانی در قبل از انقلاب بود و از این راه می توانید به راحتی به عکس های آن دست پیدا کنید و از آن ها استفاده کنید.

همسر جلال همتی که بود؟

همان طور که بسیاری از خوانندگان سنتی ایرانی از زندگی خصوصی خود بسیار راضی نبودن جلال همتی نیز زندگی بسیار سختی را پشت سر گذراند. زندگی شخصی او بیشتر شبیه به یک راز برای مردمان بود. در رابطه با او باید گفت که مهارت خاصی در بازخوانی ترانه های خانم‌ ها داشت و بسیاری او را ترنس می‌ دانستند البته ترنس بودن او بنابر گفته هایی بوده است و ثابت نشده است.

علت فوت جلال همتی چه بود؟

جلال همتی از آن جایی که خواننده ای بسیار ظریف و شکننده بود در اواخر سن خود بسیار از بیماری رنج می برد وی به دلیل بیماری بسیار شایع آلزایمر در سنین پیری چند سال آخر زندگی خود را به صورت عادی زندگی نکرد و سرانجام در یکم مهر ماه سال ۱۳۸۵ در یکی از شهرهای لس آنجلس چشم از جهان فرو است و جسد او را در شهر کالین تگزاس به خاک سپردند البته بسیاری از خوانندگان کوچه بازاری که در سبک های جلال همتی کار می کردند و در پایان زندگی خود به این بیماری ها دچار شدند زیرا قبل از انقلاب این خواننده ها بسیار پیشرفت چشمگیری داشتند که پس از آن به دلیل مهاجرت و کمتر شدن کار آن ها زندگی جالبی را پشت سر نگذاشتند.

برترین آهنگ های جلال همتی کدامند؟

برترین آهنگ های جلال همتی کدامند؟

از آنجایی که جلال همتی یکی از خوانندگان قدیمی کوچه بازاری بوده است آهنگ های محبوب از خود به یادگار گذاشته است است که پس از مرگ او نیز این آهنگ ها به گوش بسیاری از نسل جوان می رسد همچنین ریمیکس آهنگ های شاد جلال همتی باعث شده است که از او به عنوان خواننده خوش ذوق نام برده شود که برخی از آنها را در قسمت پایان بررسی می کنیم.

آهنگ داش داش

آهنگ داش داش از جلال همتی یکی از آهنگ های خاطره انگیز می باشد و بسیاری از مردم ایران با این آهنگ خاطره های بسیاری دارند این آهنگ بیشتر در مراسم های عروسی و مراسم های شادی پخش می‌ شد و به شدت مشهور بوده و هست.

آهنگ بابا کرم

آهنگ بابا کرم از جلال همتی یکی دیگر از شاهکارهای این خواننده کرد و کرمانشاهی می باشد که توانست بسیاری از مردم را شاد کند و بسیاری از مردم با این آهنگ خاطره دارند این آهنگ به قدری ماندگار شده است که بسیاری از جوانان و الان نیز این آهنگ را به خوبی می شناسند.

آهنگ آی بانو

یکی دیگر از کارهای زیبای استاد جلال همتی آهنگ آی بانو می باشد این آهنگ مانند آهنگ های دیگر استاد جلال همتی در سبک کوچه بازاری و مردمی بود و توانست در دل مردم جای باز کند.

آهنگ تولدت مبارک

از آنجایی که این خواننده تمامی آهنگ های خود را در سبک شاد و هنری آمیخته شده با شادی به اجرا در می آورد آهنگ تولدت مبارک را نیز سرود و با این آهنگ یک یادگاری دیگر از خود به جا گذاشت.

آهنگ پریوش

یکی از آهنگ هایی که باعث انتقاد های بسیاری از او شد آهنگ پریوش می باشد که در آن نام بسیاری از زنان را پشت سر هم می گوید و با یک ریتم خاص این آهنگ را می نوازد این آهنگ نیز بر سبک کوچه بازاری و هنری شاد بوده است.

در زمان حیات این خواننده چه حواشی برایش ایجاد شد؟

در زمان حیات این خواننده چه حواشی برایش ایجاد شد؟

از آنجایی که این خواننده معروف یعنی جلال همتی در زندگی خصوصی خود مشکلات بسیاری را داشت و بسیاری او را ترنس خطاب می‌ کردند و به صورت گفته هایی از خود جلال همتی این قضیه کاملا درست بوده است و ایشان یک ترنس بودند این قضیه برای این خواننده حاشیه های بسیاری را درست کرد به گونه ای که بسیاری از طرفداران خود را در زمان های دور از دست داده و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس او شد در حالی که این حاشیه ها به قدری بالا گرفت که طی مصاحبه‌ ای با او با حالتی بسیار ناراحت از طرفداران و منتقدان خود به شدت انتقاد کرد.

کنسرت های جلال همتی چگونه بود؟

این خواننده قبل از مرگ خود کنسرت های بسیاری را برگزار کرد البته قبل از انقلاب در داخل ایران به صورت کوچه بازاری در بسیاری از مراسم ها و کلیپ های ایرانی شرکت می‌ کردند و مراسم را اجرا می کردند بعد از پیروز شدن انقلاب ایران ایشان از ایران به آمریکا مهاجرت کردند و ادامه راه خود را در این کشور دیدند و مانند بسیاری از خواننده های دیگر این خواننده هم کنسرت های خود را در کشورهایی چون ترکیه دبی و کشورهای دیگر اجرا می کردند.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ جلال همتی یکجا شما می توانید همانگونه که در حال حاضر برای دانلود کردن آهنگ و یا هرگونه فیلم به سایت های داخلی گوگل مراجعه کنید برای دانلود آهنگ های جلال همتی نیز می توانید به داخل گوگل رفته و با جست و جوی نام او و آثار معروفش به آهنگ های او دست پیدا کنید و پس از دانلود آن آنها را گوش دهید البته سایت های دیگری نیز در اینترنت وجود دارد که به صورت اپلیکیشن این کار را برای شما راحت تر می کند. شما می توانید در آن ها این آهنگ ها را دانلود کنید و یا به کانال تلگرام آهنگ های جلال همتی بپیوندید.

جلال همتی در کدام شهر زندگی می کرد؟

این خواننده زاده شهرستان هرسین از توابع استان کرمانشاه می باشد که به صورت رسمی در دهه ۱۳۴۰ شمسی در تهران در بخش رادیو کار و فعالیت هنری خود را شروع کرد و پس از انقلاب اسلامی مجبور به مهاجرت از ایران شد و در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کرد و پس از مرگش او را در آرامستانی در شهر کالین تگزاس به خاک سپردند و یاد او همیشه برای طرفدارانش زنده می ماند.

قبر جلال همتی کجاست؟

همانطور که گفته شد قبر این استاد و هنری ایران که بسیاری از مردم با او خاطره های بسیار شیرینی دارند در کشور آمریکا می باشد و بنا به دلایلی نتوانست در ایران دفن شود و در حال حاضر در شهر کالین تگزاس به خاک سپرده شده است و واقعا زندگی بسیار سختی را در اواخر عمر خود متحمل شد و بسیار از این بابت آزرده خاطر بود.

جلال همتی ترنس بود؟

همانطور که گفته شد قبر این استاد هنری ایران که بسیاری از مردم با او خاطره های بسیار شیرینی دارند در کشور آمریکا می باشد و بنا به دلایلی نتوانست در ایران دفن شود و در حال حاضر در شهر کالین تگزاس به خاک سپرده شده است و همچنین عکسی از جلال همتی و همسرش در دسترس نیست.

سوالات متداول

 1. جلال همتی در چه سبکی کار می کرد؟

  این استاد در سبک کوچه بازاری و مردمی کار می کردند و بسیاری از مراسمات عروسی و شاد توسط این خواننده اجرا و یا آهنگ آن در آن پخش می شد.

 2. این خواننده اهل چه شهری بود؟

  او در شهرستان هرسین از توابع استان کرمانشاه به دنیا آمد و بعد از انقلاب به ایالت لس آنجلس در آمریکا مهاجرت کردند و در همان جا نیز خاک شدند.

 3. جلال همتی چه سازی کار می کرد؟

  از آن جایی که این خواننده بیشتر آهنگ های شاد را می خواندند به صورت مشخص با ساز های به سبک مختلف کار نمی کردند اما به سازبیات ترک کاملا آشنا بود و این ساز را به خوبی می نواختند.

 4. علت مرگ جلال همتی چه بود؟

  علت مرگ این خواننده بیشتر کهولت سن بود زیرا در سنین پیری جلال همتی به شدت گوشه گیر و منزوی شدند و به همین دلیل نیز به بیماری آلزایمر دچار شده و پس از چند سال زندگی سخت در سال ۱۳۸۵ چشم از جهان فرو بست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]