ما در این مقاله قصد داریم راجع به مهسا جانی ملقب به مهسا فود یکی از بلاگرهای ایرانی معروف اینستاگرام مطالبی را برای شما عزیزان در میان بگذاریم، با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات کاملی از این فعال اینستاگرامی به دست آورید. ما می‌خواهیم درباره بیوگرافی، درآمد هایش و شغل های دیگری که دارد صحبت کنیم پس ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

مهسا فود کیست؟

مهسا فود کیست؟

مهسا جانی یکی از فود بلاگر های مشهور اینستاگرام است. این بلاگر مشهور اینستاگرام در دهه هفتاد به دنیا آمده است. او در کشور جمهوری اسلامی ایران متولد شد و تا اوایل جوانی در این کشور پرورش یافت. کودکی او همانند تمام کودکان بـه بازی و شادی گذشت. خانواده او در همه مراحل زندگی همراه او بودند و وی را کمک کردند. وی دوران درس و تحصیل را به خوبی به پایان رساند و در دانشگاه در رشته مترجمی زبان تحصیل کرد. یکی از دلایل انتخاب رشته مترجمی زبان برای این فود بلاگر معروف این بود که او بسیار دوست داشت که در آینده ایران را ترک کند.

او آرزو داشت در یکی از کشور های‌ آمریکایی زندگی کند از همین رو سعی بر این داشت کـه سطح زبان خود را به حد عالی ارتقا دهد. او در کنار دروس دانشگاهی خود فیلم های بسیاری را می‌دید و حتی اخبار های‌ بی بی سی را نگاه می کرد و سعی زیادی می کرد کـه متوجه شود آنها چه می‌گویند. بالاخره تلاش های‌ او نتیجه داد و او توانست زبان انگلیسی را فرا بگیرد. بعد از آن او کم کم به فکر ترک ایران افتاد. مهسا کـه مدت ها بود این مسئله را با خانواده خود در میان گذاشته بود انها با این مسئله کنار آمده بودند و با همراهی وی کمک های‌ بسیاری بـه او کردند کـه او بتواند بـه آرزو هایش دست پیدا کند.

علاقه این فود بلاگر بـه کشور کانادا باعث شد کـه او این کشور را برای خروج از ایران انتخاب کند و از آن پس به بعد تمام وقتش را صرف آماده سازی زمینه خروج خود از ایران کرد تا این‌ که موفق به ترک ایران شد. او که اقامت خود را به عنوان اقامت تحصیلی گرفته بود تصمیم گرفت در یک رشته دیگر در کانادا تحصیل کند و او رشته بیولوژی را برای خود انتخاب کرد و در دانشگاه کانادا مشغول به تحصیل شد. یکی دیگر از دغدغه های‌ آن روز های‌ مهسا انتخاب خانه و کار بود. او باید برای خود یک خانه اجاره ای انتخاب می کرد و یک شغل تا بتواند برای خود امرار معاش کند. این بلاگر که قبل از خروجش از ایران بسیار به این موضوع فکر کرده بود دوست داشت به یک مدل تبدیل شود.

اینستاگرام مهسا فود

تا قبل از این‌ که این آرزوی او به حقیقت مبدل شود او وادار بود در جایی کار کند تا اوضاع را برای رسیدن به هدفش فراهم کند. او با دیدن آموزش های‌ فراوان اقدام به تاسیس پیج اینستاگرام خود کرد و در آن به عنوان یک استایل بلاگر و فشن بلاگر شروع به فعالیت کرد تا بتواند فالوور های‌ خود را بالا ببرد. به دلیل اخلاق خوب مهسا جانی و چهره نمکینش مدت زیادی طول نکشید که تعداد فالورهایش به حد مطلوبی رسید و او خوشحال از این‌ که کم کم به هدفش نزدیک می‌ شود. وی از بلاگر های‌ فعال اینستاگرام به حساب می آید که در کار های‌ مختلفی فعالیت می کند. او دو پیج اینستاگرام فعال دارد و در آنها هم به عنوان یک تستر غذا و هم به عنوان یک مدل و معلم زبان آموزش هایی را برای فالورینش به اشتراک می‌گذارد.

افراد زیادی با توجه به این‌ که به او علاقه زیادی دارند، تمام پست ها و استوری های اینستاگرام مهسا جانی را به صورت مرتب دنبال می‌ کنند. مهسا جانی جزو افرادی اسـت کـه به سه زبان زنده دنیا تسلط کامل دارد و سعی دارد در پیجش روش یادگیری خود را با دیگر فالور هایش بـه اشتراک بگذارد. در ادامه بیشتر درباره او با شما صحبت می‌کنیم. مدتی گذشت تا این‌ که یک ایده در ذهن او نقش بست. او به این موضوع فکر کرد که اگر یک موضوع دیگر به اینستاگرام اش اضافه کند می تواند یک گروه دیگر از افراد را به اینستاگرام خود بکشاند، او تصمیم گرفت با عنوان یک فود بلاگر هم فعالیت هایی داشته باشد و کم کم او به این عنوان هم شهرت پیدا کرد و خیلی سریع همه وی را به عنوان یک فود بلاگر بزرگ ایرانی شناختند.

وی به این میزان هم رضایت نداد و با خود گفت که باید از تمام ظرفیت های‌ وجودی ام استفاده کنم او که در رشته مترجمی زبان درس خوانده بود و سطح زبان خوبی داشت تصمیم گرفت با راه اندازی یک پیچ جداگانه به آموزش رایگان زبان برای فالور هایش بپردازد که این ایده او نیز بسیار سریع جواب داد. البته در آن زبان او به عنوان یک مدل و فود بلاگر شهرت زیادی پیدا کرده بود و این دور از ذهن نبود که با توجه به شهرت اش در این زمینه ها پیج جدید اش بسیار سریع بتواند کسب موفقیت کند و فالوور های بالایی را از آن خود کند.

عکس های مهسا فود

عکس های مهسا فود به عنوان مدل

این فعال اینستاگرامی شغل دیگری که دارد مدل است، مدلینگ یک حرفه است که جهت بیان شیوه نمایش انواع مدل های لباس، زیبایی و آرایش و … مورد استفاده قرار می گیرد. مدل فردی است که برای ترویج، نمایش یا تبلیغ محصولات تجاری به ویژه تبلیغ لباس های مد در نمایشهای مدل نقش بازی می کند. مدل همچنین به عنوان یک کمک برای افرادی است که بخواهند آثار هنری را تولید کنند یا عکاسی حرفه ای انجام دهند. بسیاری از مردم می خواهند یک مدل باشند زیرا شغلی فریبنده و سودآور است. آنها دوست دارند در دنیای مدلینگ مشهور شوند. ولی حرفه مدلینگ بسیار رقابتی است و در این صنعت بسیاری از افراد رد می شوند اما مدل های موفق می دانند که چطور قابلیت های خود را در شغلی که به آن علاقمند هستند، صرف کنند‌.

با پیشرفت عکاسی مد، حرفه مدلینگ به مدل سازی عکس نیز گسترش یافت. این مدل معروف به دلیل شغلی که دارد، عکس های زیادی می گیرد و در فضای مجازی منتشر می‌کند و با گرفتن این عکس ها و تبلیغ برای برند مورد نظرش که کالاهای آن را تبلیغ می کند، پول زیادی را از آن برند دریافت می‌کند، همچنین برای دیدن عکس‌های او می توانید به گوگل و به پیج اینستاگرام این مدل مراجعه کنید و عکس های زیبای او را مشاهده کنید.

درآمد مهسا فود چقدر است؟

با توجه به فعالیت های‌ مهسا جانی در زمینه ها مختلف از جمله فود بلاگر، استایل بلاگر و فشن بلاگر، او توانسته با همکاری با جاهای مختلف از قبیل شرکت های‌ برند و رستوران های‌ مشهور درآمد خوبی را ازآن خود کند و همچنین با همکاری هایی کـه با همسرش در زمینه املاک دارد هم موفق شده درآمد قابل توجهی را ازآن خود کند. مهسا جانی همچنین در پیج اینستاگرامش بـه تبلیغات مختلف می‌ پردازد از قبیل برند های‌ آرایشی و برند های‌ پوشاک. درآمد دیگر این چهره، از طریق یوتیوب و تیک تاک نیز می باشد. در این اپلیکیشن ها، که اخیرا به صورت گسترده ای دیده شده اند، می توان با تولید کردن محتوا های سرگرم کننده و جذاب و همچنین کاربردی، مخاطبان بیشتری را به سوی خود جذب کرد و از این طریق درآمدی را به دست آورد. همان طور که ذکر شد مهسا جانی به همراه همسرش در نیویورک، یک دفتر خدمات املاک دارند و از این طریق نیز کسب درآمد می کنند.

حاشیه های مهسا فود

حاشیه های مهسا فود

رقص، از زمینه های مورد علاقه هر دختری است، که مهسا جانی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. او به رقص علاقه شدیدی دارد و این موضوع را می توان در صحبت ها و استوری هایش، متوجه شد. طبق نظر او، رقصیدن موجب تخلیه انرژی اش می شود و یک آرامش وصف نشدنی را برایش به ارمغان می آورد. نکته قابل توجه این است که مهسا جانی در اینستاگرام دارای دو اکانت مجزا از یکدیگر می باشد. در اولین اکانت او، غالبا سبک های استایل و ورزشی اش به چشم می خورد و به عنوان صفحه رسمی مهسا جانی، شناخته می شود. وی در دومین پیجش تهیه محتوا های آموزش زبان انگلیسی برای ایرانیان، می پردازد و هم اکنون پیج آموزش زبان او، بالغ بر سی و پنج هزار دنبال کنند و ۱۱۱ پست منتشر شده، دارد. این اینفلوئنسر از جمله کسانی است که حواشی زیادی ندارد و تمام تلاشش را کرده که به حاشیه ها اجازه ندهد زندگی آرام او را خراب کند.

مصاحبه با مهسا فود

بیش از هر چیزی فعالیت های مهسا جانی در اینستا به چشم می خورد. این اینفلوئنسر در اینستاگرام خود به تبلیغ محصولات و آنباکسینگ های مختلف می پردازد و از این طریق، مبلغی را به عنوان درآمد از اینستاگرام، کسب می کند‌. او در پیج خود نیز به صورت حمایتی، بلاگر های داخل ایران را معرفی می کند. معروف شدن ناگهانی یک سری از بلاگر ها، رسانه ها را در صدد مصاحبه با آنان برانگیخت و مهسا جانی نیز، از بلاگر هایی بود که برای انجام مصاحبه های فراوان از سوی رسانه های مختلف، دعوت شد. می توانید با مراجعه به شبکه های اجتماعی، مصاحبه با مهسا جانی را جستجو کنید و به محتوای گفت و گو های این چهره دست یابید.

چالش اسمر فود مهسا فرجی

چالش اسمر فود مهسا فرجی

این روزها بقای پلتفرم ها، شبکه های اجتماعی و مجازی مدیون انواع چالش های عجیبی است که هر روز مد می شود یا پیشنهاد. چالش اسمر یا مو کوبانگ با ترجمه نزدیک به عبارت خوردن صدادار غذا به صورت آنلاین هم یکی از این چالش هاست. یک نفر رو به دوربین به صورت زنده انواع خوراکی های معمولی و عجیب را در مدت زمانی مشخص می خورد. اگر بخواهیم مشابه این حرکت یا بومی آن را پیدا کنیم، شاید مسابقه ماست خوری و خوردن سیب با دست بسته که قبلاً از سرگرمی دورهمی های ما بود مثال خوبی باشد. ماجرا اما حالا پا فراتر از یک مسابقه ساده گذاشته و به وسوسه خوردن غذا و به اشتراک گذاشتن آن رسیده است. که این فود بلاگر هم یکی از کسانی است که با خوردن غذاهای مختلف برای پیجش فالووران بیشتری را جمع می کند. شما می توانید، برای دیدن کلیپ های این فود بلاگر به گوگل و به پیج او مراجعه کنید تا فیلم های او را هنگام غذا خوردن مشاهده کنید.

آیا این فود بلاگر ازدواج کرده است؟

از مهسا می توان به عنوان یکی از اینفلوئنسر هایی نام برد که با این که اصلیت ایرانی دارند، اما فعالیت خود را در کشور های دیگر آغاز نمودند. به دلیل این که کشور ایران محدودیت های ویژه ای را برای بلاگر های ایرانی مقیم ایران و همچنین کاربران داخل کشور، به تصویب رسانده است، بسیاری از فعالان در زمینه فضا های مجازی مجبور به مهاجرت می شوند. مهسا جانی نیز در ابتدا به کانادا مهاجرت نمود و در زمان حضور در کانادا با همسرش آشنا شد. بعد از گذراندن دوره ای دوستی و پس از شناخت کامل از یکدیگر، رابطه دوستی این روج به ازدواج ختم شد و پس از آن مهسا جانی به همراه همسرش به آمریکا مهاجرت نمود. این زوج هم اکنون ساکن شهر نیوجرسی نیویورک آمریکا هستند و به صورت مشترک و با همکاری یکدیگر در زمینه املاک، فعالیت می کنند. با مراجعه به اکانت هایی که از مهسا جانی در شبکه های مجازی گوناگون وجود دارد، می توانید به فیلم ها و عکس مهسا جانی و همسرش دست یابید.

مهسا فود و همسرش

مهسا فود و همسرش

مهسا جانی مدلینگ بسیار جذابی برای فالور هایش به حساب می آید و توانسته به دلیل استایل مناسبی که دارد با شرکت های مختلفی همکاری هایی داشته باشد. بعد از شهرت او موقعیت های زیادی برای ازدواج او به وجود آمد که او تصمیم گرفت در زندگی تنهای خود تغییراتی ایجاد کند و ازدواج کند. او در حال حاضر متاهل است و پس از تاهل کشور کانادا را ترک کرد و به آمریکا مهاجرت کرد. همسر او جز مالکان زمین های زیادی در آمریکا است و او هم اکنون در کنار کارهایی که انجام می دهد با همسرش به کار املاک در نیویورک مشغول است.

لایو های مهسا فود

مهسا جانی بـه دلیل شهرتی کـه این روز ها پیدا کرده است اقدام به برگزاری لایو های‌ مختلفی با افراد مختلف می کند او بیشتر با دوستانش لایو برگزار می‌کند و اینگونه برداشت می شود کـه آن ها برای تبادل فالوور هایشان با هم تصمیم بـه برگزاری این لایو ها را دارند. در صفحه رسمی او از ورزش هایی که برای تناسب اندامش انجام می دهد هم فیلم هایی را با فالورینش به اشتراک می گذارد. او به ورزش علاقه زیادی دارد و این ورزش را برای تناسب اندامش بسیار مفید می داند. و لایو های زیادی در این باره می گیرد.

مهسا جانی با مخاطبانش به صورت لایو نیز ارتباط برقرار می کند. این چهره قبل از شایع شدن ویروس کرونا، در لایو با طرفدارانش به صحبت می پرداخت و با جهانی شدن کرونا و شروع قرنطینه در بسیاری از کشور ها، این ارتباط مهسا جانی با مخاطبانش از طریق لایو نیز افزایش یافت. او در لایو هایش غالبا در مورد زمینه هایی که در آن ها به فعالیت پرداخته، صحبت می کند و به پرسش های فالوور هایش نیز پاسخ می دهد. طبق نظر مخاطبانش، مهسا جانی بسیار خونگرم است و این رفتار او موجب شده تا فالوور هایش با او، احساس صمیمیت و راحتی داشته باشند.

هزینه تبلیغات Mahsa food چقدر است؟

مهسا و بلاگری

امروزه که دنیای تکنولوژی پیشرفت های زیادی کرده است، راه های جدیدی نیز برای ارتباطات به وجود آمده و نوآوری های نوینی در حال ظهور می باشند. طبق بررسی معنی بلاگر یکی از این روش های نوین بلاگری می باشد که البته این روش در گذشته هم وجود داشته و افراد زیادی هم در این راستا کار می کرده اند اما در حال حاضر با پیشرفت هایی که به وجود آمده، نوع دیگری از آن ظهور کرده است و هنوز هم همچنان در حال تغییر و تحولات می باشد. در گذشته افراد زیادی بودند که در زمینه ای صاحب نظر بودند و سایت و وبلاگ هایی داشتند و در آنها در مورد مطالب خاص نظر خود را ارائه می کردند. طرفداران آنها همواره برای اینکه به نظریات آنها دست یابند به این وب سایت ها و وبلاگ ها سر می زدند و با آنها در ارتباط بودند.

این دوره چندین ساله فراز و نشیب های زیادی داشت و افراد زیادی روی کار آمدند و رفتند و برخی از آنها آثار خوبی را هم از خود به جای گذاشتند که در حال حاضر هم می توان آنها را مشاهده کرد و در دسترس داشت. اما این کار در حال حاضر دچار تغییراتی شده است و افرادی که در این زمینه کار می کنند، دیگر تنها وابسته به وبلاگ و یا وب سایت نمی باشند. آنها زمینه های دیگری را برای فعالیت پیدا کرده اند. در حال حاضر شبکه های اجتماعی بسیاری به وجود آمده اند که موجب شده این بلاگرها به این شبکه ها کوچ کنند و یا اینکه بلاگرهای جدیدی روی کار آمده اند. این افراد نیز در زمینه های خاصی فعالیت می کنند و سعی می کنند تا در یک رشته بخصوصی کار کنند.

همان طور که گفته شد در زمان های قدیم بلاگرها در زمینه های مختلفی روی وبلاگ و یا وب سایت های خودشان کار می کردند. در حال حاضر هم با پیشرفت علم و تکنولوژی این کار ادامه دارد بلاگرهای نوین امروزی در زمینه های مختلفی کار می کنند. برخی از آنها در زمینه سینما و تلویزیون کار می کنند و برخی دیگر موسیقی را به عنوان پایه کارهای خود انتخاب کرده اند. همچنین برخی دیگر به مد و فشن علاقه دارند و برخی دیگر بیوتی و میکاپ آرتیست را هسته کارهای خود برگزیده اند.

هزینه تبلیغات Mahsa food چقدر است؟

این خانم هم در چند زمینه مشغول فعالیت است، همانطور که می دانید یکی از مولفه های مهم در امر تبلیغات از طریق وبلاگ ها تعداد طرفداران یا همان فالورها می باشند. هر چه بلاگر معروف تر باشد، تعداد فالورهای آن هم بیشتر می باشند و به همان احتساب میزان تعرفه و هزینه تبلیغاتی که روی صفحه خود منتشر می کند نیز بیشتر می شود. در مورد درآمد دقیق آنها اطلاعاتی در دست نیست اما در برخی از گزارش ها آمده است که یک بلاگر نه چندان معروفی که زیر یک میلیون فالور دارد، در ماه بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان درآمد کسب می کند. همچنین یکی دیگر از بلاگر هایی که زیر ۱۰۰ هزار فالوور دارد راحت ماهی ۱۰ میلیون تومان را از طریق تبلیغ محصولات شرکت های مختلف کسب می کند.

آیا شغل اصلی مهسا تبلیغات است؟

آیا شغل اصلی مهسا تبلیغات است؟

گسترش تکنولوژی موجب افزایش نیاز ها و خواسته های مردم سراسر جهان شده است. این تکنولوژی های ابر قدرت، زندگی مردم را دستخوش تغییراتی کرده اند که سبب شده، تا اغلب مردم پا به عرصه فعالیت در فضا های مجازی بگذارند. استقبال بیش از حد مخاطبان این شبکه های مجازی نیز، در افزایش مشاغل اینترنتی نقش بسزایی داشته است. امروزه بسیاری از مردم در هر جای دنیا که باشند، ساعاتی از روز خود را صرف فضا های مجازی مانند اینستاگرام، یوتیوب و … می کنند، به همین سبب حضور بلاگر ها و اینفلوئنسر ها در این گونه فضاها افزایش یافته و هر کدام از آنها سعی می کنند مطابق با نیاز های روز بشری، محتوا های ارزشمند و کاربردی را تولید کنند، که بتوانند نظر مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کنند. از مهسا می توان به عنوان یکی از اینفلوئنسر های اینستاگرامی، نام برد که در زمینه های مختلفی در این فضای محبوب و سرگرم کننده فعالیت می کند.

مهسا جانی ملقب به مهسا فود از معروف ترین اینفلوئنسر های ایرانی است که با گسترش فضا های اینترنتی، پا به عرصه فعالیت در محبوب ترین اپلیکیشن های ارتباطی گذاشت و با تولید محتوا های جذاب و سرگرم کننده، نگاه مخاطبان بیشتری را به سوی خود معطوف کرد. فعالیت های این چهره در اینستاگرام، به صورت گسترده ای است و در زمینه های فود، استایل و فشن فعالیت می کند. لازم به ذکر است که اکثریت، این چهره را به عنوان یک مدلینگ می شناسند و برای مدتی محتوا هایی با هشتگ مهسا جانی مدلینگ، منتشر شده بود.

سوالات متداول

 1. این فود بلاگر در کدام کشور به دنیا آمد؟

  او در ایران متولد شد.

 2. این بلاگر بعد از خروجش از ایران در چه رشته ای تحصیل کرد؟

  در رشته بیولوژی

 3. این مدل در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

  در زمینه های فود، استایل و فشن

 4. مهسا فود هم اکنون در کجا زندگی می کند؟

  او به همراه همسرش در نیویورک زندگی می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]