در دنیا افراد بسیاری وجود دارند که با وجود مرگ، از یاد ها نرفته اند و هنوز هم افراد بسیاری به آن ها علاقه مند هستند. مرلین مونرو یکی از این افراد است. مرلین یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود می باشد که به دلیل ایفای نقش های فوق العاده ای که داشت همیشه در دل مردم محبوب خواهد بود. در این متن قصد داریم تا شما را کمی بیشتر با مرلین مونرو یکی از معروف ترین افراد جهان آشنا کنیم.

مرلین مونرو کیست؟

مرلین مونرو کیست؟

مرلین مونرو از معروف ترین زنان تاریخ و بهترین بازیگران هالیوود می باشد که در فعالیت های هنری زیادی درخشیده است. و به همین دلیل در سرار دنیا دارای معروفیت بالایی برای خود است البته علت جذابیت مرلین نیز نقش آفرینی های بی نظیر او بوده است.

مرلین متولد سال هزار و نهصد و بیست و شش در آمریکا بوده است که فعالیت های خود را در زمینه های خوانندگی، بازیگری و مدلینگ ثبت کرده و به دلیل حرفه بازیگری خود اسم مرلین مونرو در فهرست بزرگ ترین افسانه های زن روی پرده سینما در عمر طلایی هالیوود ثبت شد و در کنار دیگر نام های درخشان قرار گرفت.

علت مرگ مرلین مونرو چه بود؟

از نکاتی که تا کنون در مورد آن تحقیق می شود علت مرگ مرلین مونرو است، در نکته اول متن نامه خودکشی مرلین است که بار ها به صورت های گوناگون در منابع تغییر کرده است. بیشتر افراد دلیل مرگ ایشان را مصرف بیش از حد باربیتورات می دانند به این دلیل که هنگام یافتن جسد مریلین باربیتورات زیادی در خانه آن کشف شد.

البته در بخشی از منابع نیز به این نکته اشاره شده است که شاید مرلین به قتل رسیده است، اما با این حال فرضیه خودکشی قوی تر بوده است و دلیل مرگ مرلین مصرف بیش از اندازه باربیتورات گزارش شده است.

معروف ترین آهنگ های این خواننده کدامند؟

معروف ترین آهنگ های این خواننده کدامند؟

همان طور که گفتیم مرلین مونرو در عرصه های مختلفی نقش آفرینی کرده است که یکی از این زمینه ها خوانندگی بوده است که در ادامه با چند مورد از آهنگ های مرلین آشنا می شویم.

می خواهم عاشقت باشم

آهنگ I wanna be loved by you از درخشان ترین کارهای مرلین است که باعث درخشش او در صنعت موسیقی شد و بازخوردهای فراوانی نیز دریافت کرد.

تولدت مبارک آقای رئیس جمهور

از آهنگ های متفاوتی که مرلین منتشر کرد این آهنگ بود به صورتی که مرلین برای تولد رئیس جمهور این آهنگ را در مراسم اجرا کرد و در خیلی از مراسمات اکنون از این آهنگ یاد می شود.

رویا پیدا کردم

آهنگی در سبک عاشقانه و شاد که باعث می شود حسی خوب و متفاوتی را از مرلین دریافت کنید، با شنیدن آهنگ رویا پیدا کردم مرلین این حس را تجربه می کنید.

بهترین فیلم های مرلین مونرو کدامند؟

مرلین مونرو از بازیگران مطرح آمریکایی می باشد که در کارنامه خود نقش آفرینی های زیادی داشته است. در این بخش می خواهیم به فیلمهای مرلین آشنا شویم.

نیاگارا

فیلمی با بازیگری مرلین که در سال هزار و نهصد و پنجاه سه بر روی پرده سینما رفت و با توجه به نقش آفرینی زیبا مرلین توانست طرفداران و تماشاگران زیادی برای خود داشته باشد.

چیزی برای بدست آوردن


فیلمی کوتاه و در عین حال جذاب که در سال هزار و نهصد و شصت و دو بر روی پرده رفت و به خاطر نقش اول بودن مرلین این فیلم نقد و انتقاد های مثبت فراوانی کسب کرد.

چجوری با میلیونرها ازدواج کنیم

فیلمی با بازی مرلین در ژانر کمدی و منتشر شده در سال هزار و نهصد و پنجاه و سه که توانسه است امتیاز شش و هشت دهم را از نظرات برای خود کسب کند.

عکس های مرلین مونرو را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مرلین مونرو را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که مرلین از کراش های جذاب است عکس های او در تمامی سایت های موجود است که طرفداران می توانند به راحتی و با جست و جوی نامش به تمامی عکس های او دسترسی پیدا کنند. البته در کنار این عکس ها شما می توانید عکس فرزندان مرلین و یا عکس دیدار مرلین مونرو با شاه ایران را نیز تماشا کنید.

البته در این مورد عکس هایی با موضوع فان دد مورد مرلین مونرو در بابلسر و یا مرلین مونرو در ایران نیز موجود است.

همسر مرلین مونرو که بود؟

مرلین تا زمان زنده بودن سه مرتبه ازدواج کرد به صورتی که در سن شانزده سالگی خود با فردی در همسایگی به اجبار ازدواج کرد که همان‌ طور که پیداست این ازدواج دوامی نداشت. پس از مدتی این زوج از یک دیگر جدا شدند که البته مرلین از این جدایی خوشحال بود، سپس برای گذراندن زندگی خود وارد اسلحه سازی شد و آن جا با دی‌ ماجیو آشنا شد و این آشناییت به ازدواج ختم شد.

سپس پس از مدتی نیز این ازدواج بهم خورد و مرلین با فردی نویسنده و کارگردان آشنا و با ازدواج کرد که متاسفانه این ازدواج نیز پس از پنج سال به جدایی رسید. مرلین تا زمان خودکشی خود تنها بود که البته حدس و گمان های زیادی در مورد قتل به دست همسرانش نیز منتشر شده است که این خبر نه تایید و نه تکذیب شده است.

مرلین مونرو کجا دفن شده است؟

مرلین پس از خودکشی به دلیل مشکوک بودن نوع خودکشی و مرگ آن بسیار مورد تحقیقات قرار گرفت و سپس پس از موشکافی های مختلفی که روی پرونده او انجام شد سپس در گورستان وست وود به خاک سپرده شد و اکنون نیز در آن جا می باشد.

گورستان وست وود در کالیفرنیا می باشد و بیشتر آدم های معروف و سرمایه گذاران در آن جا به خاک سپرده شده اند. مرلین مونرو نیز در کنار هنرمندانی مانند هایده و مهستی و یا ادی آلبرت در آن گورستان می باشد، شما می توانید به راحتی و با جست و جویی ساده محیط این گورستان و قبر مرلین را مشاهده کنید.

مرلین مونرو چه جوایزی در زمینه بازیگری و خوانندگی کسب کرده بود؟

مرلین مونرو چه جوایزی در زمینه بازیگری و خوانندگی کسب کرده بود؟

همان طور که گفتیم مرلین مونرو در صنعت های مختلف هنری به خوبی درخشیده است که به همین دلیل نیز جوایز و هدایا زیادی نیز توانسته است برای خود بدست آورد. مرلین در بسیاری از جشنواره و مسابقات در آن زمان نامزد شد و شاید برایتان جالب باشد که در بیشتر این مراسمات برنده شود.

برای مثال در سال هزار و نهصد پنجاه و یک مرلین برنده بهترین شخصیت گیشه، در سال هزار و نهصد و پنجاه و چهار برنده بهترین بازیگر زن و تا کنون بیش از پنج الی شش بار توانسته است برنده جایزه بهترین بازیگر زن شود که این کارنامه مرلین باعث ماندگاری بیشتر نام او در جهان شده است.

فرزندان مرلین مونرو

از نکات مهم و یا به صورتی دیگر از حواشی موجود در مورد مرلین داشتن بچه است، به این صورت که مرلین در زمان زندگی خود تا زمان خودکشی سه مرتبه ازدواج کرده است. او از هیج کدام از همسران خود بچه دار نشده است، با این موضوع در خیلی از موارد افراد خودشان را به عنوان فرزند مرلین معرفی می کنند و وارث ارث او، که تمامی این افراد پس از رسیدن به دادگاه از نظریه خود انصراف می دهند.

پس از منتشر شدن این اخبار دوستان و آشنایان مرلین و همسرانش این مسئله را گوش زد کردند که با توجه به علاقه مندی بچه ها اما هیچ گاه بچه دار نشد و حتی در ابتدا ازدواج خود به همسرانش اعلام کرده بود که قصد بچه دار شدن ندارد.

با جسد مرلین مونرو چه کردند؟

پس از مرگ مرلین سوالی پیش آمد که با جسد مرلین مونرو چه کردند و چه اتفاقاتی بر سر جسد این زن آمد، این سوال زمانی اوج گرفت که پس از مرگ او به صورت مشکوکی در سردخانه قرار داشت و پس از مدتی به خاک سپرده شد.

افرادی که در ماجرا حضور داشتند با ترس و وحشت اعلام کردند که جسد مرلین در سردخانه مورد تعرض قرار گرفته است که این مسئله بار ها توسط مدیریت آن جا تکذیب شد؛ اما افراد زیادی همچنان بر این باور در مورد جسد مرلین مونرو هستند.

سوالات متداول

  1. مرلین مونرو به ایران آمده است؟

    عکس های زیادی از دیدار شاه با مرلین در اینترنت موجود است که منبع خاص و مطمئن ندارد و به طور قطعی نمی توان گفت مرلین به ایران آمده است.

  2. مرلین مونرو چند بچه دارد؟

    بر خلاف ازدواج های مکرر مرلین مونرو هیچ بچه ایی ندارد و تنها قوم و خویشاوند او یک خواهر ناتنی است که اکنون نیز فوت شده است.

  3. مرلین مونرو چگونه به شهرت رسیده است؟

    مرلین زندگی بسیار سختی داشته است اما با توجه به تلاش های زیاد توانست به شهرت بسیاری برسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]