بعد از بررسی این که هالیوود کجاست؟ لازم است بدانید که بهترین بازیگران هالیوود از جمله موضوعاتی است که جستجو در مورد آن بسیار زیاد است. علاقه مندان به هنر هفتم و سینما، بازیگران مورد علاقه خود را دارند. از نظر هر کس بهترین بازیگر جهان شخص خاصی بوده اما تعدادی از این بازیگران، در بین افراد زیادی مشترک هستند. در این مقاله نیز سعی شده است تا در مورد بازیگران برتر هالیوود مرد و زن که از بازیگران مورد علاقه مردم جهان هستند، مطالبی با شما به اشتراک گذاشته شود. با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بهترین بازیگران هالیوود زن چه کسانی هستند؟

بهترین بازیگران هالیوود زن چه کسانی هستند؟

بازیگران هالیوود شامل هنرمندانی است که در این بین تعدادی از آن ها از کودکی جلوی دوربین رفته اند. زنان هالیوود نیز مانند مردان در این عرصه خوش درخشیده اند. در ادامه به سه نفر از بهترین بازیگران هالیوود زن اشاره می کنیم.

مریل استریپ

مریل استریپ از بازیگران زن هالیوودی است که بیشترین جایزه را موفق شده است کسب کند. ۲۱ بار کاندید شدن در جایزه اسکار و کسب سه جایزه این رویداد، نشان دهنده قدرت مدیل استریپ در بازیگری است. او علاوه بر این ها ۳۱ بار در گلدن کلوب نامزد شده بود که در نهایت ۸ بار موفق به کسب این جایزه شد. فیلم های او که موفق به کسب جایزه اسکار شد، کرامر علیه کرامر در سال ۱۹۷۹، انتخاب سوفی در سال ۱۹۸۲ و بانوی آهنی در سال ۲۰۱۱ بود.

فرانسیس مک دورمند

 خانم دورمند از بهترین بازیگران هالیوود زن جهان است که علاوه بر بازیگری قدرت بالایی در فیلم سازی دارد. او در بازیگری خود موفق به کسب دو جایزه اسکار برای فیلم های فارگو و سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری شد. همچنین دو بار جایزه بهترین فیلمساز مستقل یا ایندیپندنت اسپریت را کسب کرده است. او از معدود کسانی می باشد که موفق شده تاج سه گانه بازیگری را بر سر گذارد.

کیت بلانشت

دیگر بازیگر برتر هالیوود که توانایی بازی در نقش های مختلف را دارد، کیت بلانشت است. او از بازیگران مورد علاقه نسل های مختلف است. بلانشت هفت بار در اسکار نامزد شده بود که دو بار موفق به کسب آن شد. او این جوایز را برای بازی در فیلم های هوانورد در سال ۲۰۰۵ و یاسمن پژمرده با یاس آبی در سال ۲۰۱۴ کسب کرد. بازی در نقش هایی مانند ملکه الیزابت اول باعث شده است تا افرادی مانند هپبورن به او لقب بهترین بازیگر زن جهان را بدهد.

بهترین بازیگران هالیوود جهان چه کسانی هستند؟

بهترین بازیگران هالیوود جهان چه کسانی هستند؟

نام بردن از بهترین بازیگر هالیوود جهان کار بسیار سختی است. بازیگران بزرگی در دوره های مختلف در بازی کرده اند که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را داشته اند. یکی از بازیگران موفق قدیمی و از بهترین کارگردانان امروزی رابرت دنیرو می باشد. او را از بزرگترین بازیگران سینما در دنیا می دانند. او افتخارات زیادی را دارد که نام بردن از آن ها بسیار زیاد است.

در این بین دو جایزه اسکار او برای پدرخوانده ۲ و گاو خشمگین از مواردی است که به آن ها می توان اشاره کرد. بازیگر محبوب دیگر هالیوود که با بازی در فیلم تایتانیک نام خود را به عنوان یک جوان آینده دار مطرح کرد، لئوناردو دی کاپریو می باشد. اکثر بازی هایی که او کرده است، جوایز زیادی را در بر داشته است. از گور برخواسته، گرگ وال استریت، تلقین و … نمونه ای از این فیلم ها می باشد. در کارنامه او ۵۴ جایزه مختلف از بین ۱۱۶ نامزدی دیده می شود.

یکی دیگر از بازیگرانی که از نظر منقدان سینما می تواند نامزد بهترین بازیگر هالیوود باشد، ال پاچینو است. او از جمله بازیگران پر افتخار سینما است که ۴۰ جایزه را از آن خود کرده است. اسکار، گلدن گلوب، امی، بفتا و … از عناوینی است که او در آن ها موفق به کسب جایزه شده است.

بهترین بازیگران هالیوود در سال 2020 چه کسانی می باشند؟

بهترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۰ چه کسانی می باشند؟

هر سال با نزدیک شدن به پایان سال سایت ها و مجلات مختلف به ارائه لیستی از بهترین بازیگران آن سال اقدام می کنند. IMDB نیز که از مراجع معتبر در ارائه بهترین بازیگران در سال است، این لیست را ارائه داده است.

بر این اساس آن اد آرمس بهترین بازیگر این سال شناخته شد. او در فیلم چاقوکشی در آن سال خوش درخشیده بود. نفر دوم این لیست جولیا گارنر بود. او در آن سال جایزه امی را دریافت کرده بود. انی چالوترا نفر سوم این لیست بود. از نفرات دیگر این لیست به میلی باب براون، مارگو رابی، آیدان گالاگر، آنیا تایلور، لیندا کاردلینی و هنری کویل اشاره کرد.

بهترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۳ چه کسانی می باشند؟

در این قسمت ابتدا بهترین و برترین بازیگران سال ۲۰۲۳ را معرفی می کنیم تا با شناخت کافی و کامل از این مقاله خارج شوید.

رابرت داونی جونیور

رابرت داونی جونیور بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. او از بهترین والبته ثروتمندترین بازیگران هالیوود است. او در سال های ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ سه سال پیاپی موفق شد به عنوان باارزشمندترین بازیگر هالیوود شناخته شود.

ارزش دارایی های او را حدود ۳۰۰ میلیون دلار برآورد کرده اند. از فیلم های او به شرلوک هولمز اشاره کرد که در سال ۲۰۰۹ با فروش بالایی مواجه شد. دیگر فیلم او مرد آهنی بود که در سال بعد آن توانست رتبه هفتم پرفروش ترین فیلم را از آن خود کند. انتقام جویان، مرد عنکبوتی ها و … از دیگر فیلم هایی است که او در آن ها خوش درخشیده است.

ویل اسمیت

ویل اسمیت دیگر هنرمند آمریکایی است که در حوزه های مختلف فعال می باشد. او علاوه بر بازیگری به کار تهیه کنندگی، خوانندگی، دوبلوری و تهیه کنندگی می پردازد. او در سال ۲۰۰۷ به عنوان یکی از قدرتمند ترین بازیگران هالیوود شناخته شد. از افتخارات او به ۴ نامزدی در گلدن گلوب و ۲ جایزه اسکار اشاره کرد. او هم چنین یک جایزه گرمی برده است.

تام هنکس

 تام هنکس از هنرپیشه ها، کارگردانان و دوبلور های آمریکایی است. هنکس که یکی دیگر از بهترین بازیگر های هالیوود در سال ۲۰۲۱ بوده است، ۶ نامزدی در اسکار، ۸ نامزدی در گلدن گلوب و ۴جایزه بفتا داشته است. تام هنکس فیلم های بسیار داشته است. در تعدادی از این فیلم ها به عنوان کمدین هم بازی کرده است. از مجموعه این فیلم ها به اولین آن در سال ۱۹۸۰ به نام می داند که تنها هستی، آپولو ۱۳، مسیر سبز، قطار سریع السیر قطبی، دوزخ، دایره و … می توان اشاره کرد.

همسر کنونی او ریتا ویلسون می باشد. او دارای ۴ فرزند می باشد. تام هنکس دارای حاشیه هایی نیز می باشد که یکی از آن ها تحت عنوان شرط بندی تام هنکس در مقاله ای دیگر کاملا بررسی شده است.

تام کروز

تام کروز

تام کروز بازیگر ۵۸ ساله سینمای هالیوود و یکی دیگر از بزرگترین و محبوب ترین بازیگران آمریکایی است. او هم از جمله بازیگرانی است که بیشترین درآمد و دستمزد را در سال دارد. او را از بهترین بازیگران هالیوود ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ می دانند. اولین فیلمی که باعث شهرت جهانی او شد فیلم تاپ گان بود.

تام کروز با مجموعه های عملیات غیرممکن در اوج درخشش خود در این سال ها به سر می برد. از افتخارات او به ۳ بار نامزدی در اسکار، ۳ جایزه گلدن گلوب و ده ها جایزه در عناوین مختلف داشته است.

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ بازیگر، تهیه کننده و موسیقیدان هالیوودی است. او را از بزگترین پولسازان هالیوود می دانند. جانی دپ که در ماجرای همسرش امبر هرد بسیار پرحاشیه شده بود، هم اکنون با شریلین فن زندگی می کند. از جانی دپ فیلم های مختلفی منتشر شده است که از آثار بزرگ و دیدنی او به شمار می آید. اما شاهکار او در مجموعه دزدان دریایی کارائیب بود.

نقش کاپیتان جک اسپرو به نحوی اجرا شد که تحسین بسیاری از منتقدان را به همراه داشت. جانی دپ در زندگی نکات حاشیه ای دارد. از جمله اینکه او بسیار ولخرج است و در سیاست هم اظهار نظر هایی می کند.

بهترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۳ چه کسانی انتخاب شده اند؟

اگر تمایل دارید تا با بهترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۳ آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا این قسمت از مقاله را از دست ندهید و تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کریس همسورث

کریس همسورث

یکی از خوشتیپ ترین بازیگران مرد هالیوود کریس همسورث می باشد. این بازیگر با استعداد اهل استرالیا، برای بازی در نقش ثور در مجموعه مارول به شهرت جهانی رسید. همسورث با ظاهر خیره کننده و طیف بازیگری چشمگیر خود به نمادی از قدرت و مردانگی روی پرده تبدیل شده است. هم چنین این بازیگر با ایفای نقش های دراماتیک در فیلم هایی همچون راش و در قلب دریا، مخاطبان را مجذوب خود کرده است. او یکی از بهترین بازیگران هالیوود به شمار می رود.

تام هالند

تام هالند

تام هالند جوان با استعداد و با روحیه ای است که با بازی فوق العاده معتبرش از مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول به شهرت رسید. او در حال حاضر طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. انرژی کاریزماتیک و جذابیت پسرانه تام باعث شده تا او برای یک حرفه طولانی و موفق در هالیوود آماده شود.

پدرو پاسکال

پدرو پاسکال

پدرو پاسکال بازیگر آمریکایی بیشتر به خاطر بازی های مغناطیسی اش در سریال های تلویزیونی همچون Game of Thrones، Narcos و The Last of Us شناخته می شود. کاریزمای پدرو پاسکال که یک مجری همه کاره است، او را در مجموعه ای از نقش ها، از جاسوس ساده تا شرور بدجنس دیده است. بازی او بسیار تحسین برانگیز است.

تام هنکس

تام هنکس

همان طور که در بالا تر نیز خواندید، تام هنکس مدت هاست که تبدیل به مرد اصلی هالیوود شده است. تام هنکس با توانایی فوق العاده در به تصویر کشیدن شخصیت‌ ها با عمق و اصالت، چندین بار برنده جایزه اسکار شده است. او هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان تهیه کننده، اثری پاک نشدنی در صنعت سرگرمی است.

تام کروز

تام کروز

تام کروز نماد انکار ناپذیر صنعت فیلم، بیش از سه دهه است که بر پرده بزرگ تسلط داشته است. این بازیگر با تعهد تزلزل ناپذیر خود به هنر خود و تمایل به انجام بدلکاری های خود، تأثیری ماندگار بر تاریخ سینما گذاشته است و یکی از بهترین بازیگران هالیوود به شمار می رود.

بهترین بازیگران ایرانی شاغل در هالیوود

این روز ها خیلی از بازیگران در سراسر جهان تمایل دارند تا در هالیوود به فعالیت بپردازند که این موضوع شامل بازیگران ایرانی نیز می باشد. حال برخی از بازیگران ایرانی با توجه به استعداد و مهارتشان توانسته اند به دنیای هالیوود وارد شوند که در ادامه قرار است به معرفی بهترین بازیگران ایرانی شاغل در هالیوود بپردازیم.

شهره آغداشلو

شهره آغداشلو

شهره آغداشلو بازیگر ایرانی است که برای بازی در فیلم خانه‌ ای از شن و مه نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او پس از مهاجرت به خارج از کشور وارد دنیای هالیوود شد و در حال حاضر به یکی از بهترین بازیگران هالیوود تبدیل شده است.

نسیم پدراد

نسیم پدراد

نسیم پدراد بازیگر، نویسنده و هم چنین کمدین ایرانی- آمریکایی است. نسیم از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ یکی از بازیگران سریال پخش زنده شنبه شب از ان‌ بی‌ سی بوده است.

نازنین نور

نازنین نور

نازنین نور نویسنده و بازیگر ایرانی- امریکایی است که توانسته به دنیای هالیوود وارد شد. هم چنین او نیز یکی از داوران برنامه تلویزیونی پرشیاز گات تلنت بوده است.

بهترین بازیگران هالیوود فعال در یوتیوب

یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که در حال حاضر مورد استقبال خیلی از چهره‌ های مشهور همچون بازیگران قرار گرفته است. حال ناگفته نماند که در حال حاضر خیلی از بازیگران هالیوود نیز در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کنند که از معروف‌ ترین آن ها می‌ توان به کوین جیمز، رایان رینولدز و برخی دیگر اشاره کرد.

بهترین بازیگران هالیوود هم جنسگرا

اگر تمایل دارید تا با بهترین بازیگران هالیوود همجنسگرا آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بیلی ایکنر

بیلی ایکنر

بیلی ایکنر مجری تلویزیون، بازیگر و کمدین اهل ایالات متحده آمریکا است. که سال هاست به طور رسمی اعلام کرده است که همجنسگرا می باشد.

 لیشا هایلی

 لیشا هایلی

لیشا هایلی یک خواننده و بازیگر آمریکایی است. او در حال حاضر به عنوان بهترین بازیگران هالیوود هم جنسگرا شناخته می شود.

کالتن هاینز

کالتن هاینز

کالتن لی هاینز مدل و بازیگر آمریکایی است. کالتن هاینز بیشتر برای بازی در نقش جکسون ویتمور در سریال درام فراطبیعی تین ولف شناخته شده‌ است.

بهترین بازیگران کمدی هالیوود چه کسانی هستند؟

از ان جایی که فیلم ها و سریال های کمدی نیز بسیار پر طرف دار می باشند، در این قسمت بهترین و برترین بازیگران کمدی هالیوود را معرفی می کنیم.

چارلی چاپلین

یکی از اسطوره های کمدی جهان، چارلی چاپلین می باشد. او در سال ۱۸۸۹ به دنیا آمد. او در دوران بازیگری خود سبک جدیدی را در کمدی ایجاد کرد. هم اکنون نزدیک به یک قرن از زمان هنرنمایی او می گذرد، شخصی مانند او در دنیای کمدی دیده نشده است. یکی از ویژگی های کارهای او این است که کار کارگردانی و تهیه کنندگی را در کنار بازیگری انجام می دهد. چارلی چاپلین در سال ۱۹۷۷ درگذشت.

روآن اتکینسون

روآن اتکینسون

رون اتکینسون ملقب به مستر بین در انگلیس به دنیا آمد. او هم در نوع خود خاص و ویژه می باشد. او را بیشتر با مجموعه های مستربین و جانی انگلیش می شناسیم. او در سال ۱۹۷۹ به خاطر مشارکت در فیلم توپ مخفی پلیس، موفق به کسب جایزه بفتا شد. از دیگر کارهای او به جیزمز باند در سال ۱۹۸۳، چهار عروسی و یک تشییع جنازه می توان اشاره کرد.

او در مجموعه بامزه ترین کمدین های بریتانیا در مجله آبزور، بین ۵۰ نفر اول بود. یکی از حاشیه های زندگی او خلبانی کردن است. در مارس سال ۲۰۰۱ در حالی که او با خانواده به مقصد کنیا می رفت، خلبان از هوش رفت. او توانست هواپیما را تا زمان به هوش آمدن در هوا نگه دارد.

آدام سندلر

آدام سندلر متولد سال ۱۹۶۶، کمدین، خواننده و فیلم نامه نویس آمریکایی است. او مهندس برق بوده و یهودی می باشد. از آثار معروف او می توان به آقای دیدز، پنجاه قرار اول، کلیک، تو حریف زوهان نمیشی، پیکسل ها، مخلوط و … اشاره کرد. او یکی از رکوردداران نامزدی و کسب جایزه تمشک طلایی است.

این جایزه به بدترین بازیگر مرد داده می شود. او یازده بار نامزد این جایزه شده و ۳ بار هم آن را بدست آورده است. همسر او جکی سندلر است و از سال ۲۰۰۳ با او زندگی خود را شروع کرده است.

ادی مورفی

ادوارد ریگان مورفی ملقب به ادی، بازیگر، کارگردان، تهیه کننده و کمدین آمریکایی است. او از بهترین بازیگران هالیوود است که در ژانر کمدی خوش درخشیده است. یکی از معروف ترین آثار او فیلم سه گانه پلیس های بورلی هیلز است.

او از جمله کسانی بود که به عنوان مجری برنامه های اسکار هم انتخاب شده بود. ادی در مصاحبه ای به از دست دادن پدر و مادرش در کودکی اشاره می کند. او یک سال در پرورشگاه بزرگ شده بود و روحیه طنز خود را از همان سال ها به دست آورده بود. همسر او نیکول میشل بود که از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۶ با او زندگی کرد.

ملیسا مک کارتی

ملیسا مک کارتی

ملیسا مک کارتی، بازیگر، کمدین و نویسنده آمریکایی است. او که از طنز پرداز های خانم است، تاکنون یک بار جایزه امی را دریافت کرده است. او متولد سال ۱۹۷۰ بوده و ۵۰ سال سن دارد. هم اکنون در لس آنجلس زندگی می کند اما در پلین فیلد به دنیا آمده بود.

مک کارتی کار خود را در بازیگری از سال ۱۹۹۷ شروع کرد. از کارهای برجسته او به ساقدوش ها و دزد هویت می توان اشاره کرد. همسر او نیز بن فالکون است که از سال ۲۰۰۵ با او ازدواج کرده است. اولین کار ملیسا مک کارتی، خدا نام داشت. آخرین کار او نیز که در سال ۲۰۱۹ پخش شد، قتل در ساعت خوش نام داشت. او را می توان به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان نام برد که نام شناخته شده ای را از خود به جای گذاشته است.

رده بندی بهترین بازیگران هالیوود چیست؟

رده بندی بهترین بازیگران هالیوود چیست؟

تاکنون نام های مختلفی را به عنوان بهترین بازیگران هالیوود مطرح کردیم. اعلام یک رده بندی برای بهتری بازیگرانی که در هالیوود نقش آفرینی می کنند، سخت است. درسایت ها و نظرسنجی های مختلف از افراد مختلفی به عنوان ده بازیگر مطرح صحبت می شود. در این قسمت نام ده نفر از این افراد که رده بندی های بالایی در سایت ها و مجلات مختلف قرار گرفته اند را مطرح می کنیم.

نفر اول را می توان یکی از پیشگامان در نمایش عمق احساسات و آسیپ پذیری روی صحنه دانست. این شخص که کارهای او از جمله اتوبوسی به نام هوس، وحشی و بارانداز از شاهکار های او است، مارلون براندو نام دارد. فیلم پدر خوانده نیز دیگر کار برجسته او می باشد. جیمز استوارت نفر دوم این لیست می باشد. استوارت را از جمله افرادی می توان دانست که هر نقشی را به بهترین شکل بازی می کند. یک جایزه اسکار از افتخارات او است.

داستین هافمن مرد خوشتیپ هالیوود را نفر سوم این لیست می توان دانست. هافمن از جمله بازیگرانی است که در درام و طنز به گونه ای بازی می کند که تحسین همگان را برمی انگیزد. در دنیای بازیگری کمتر بازیگری است که هم بتواند درکمدی خوب بازی کند و هم در درام. سایر افرادی که در رده بندی بهترین بازیگران هالیوودی دسته بندی می شوند، شامل تام هنکس، رابرت دنیرو، پل نیومن، همفری بوگارت، کری گرانت، رابین ویلیامز، مایکل کین، شان پن و … است.

لیست بهترین بازیگران هالیوود چیست؟

اگر بخواهیم لیستی دیگر از بازیگران برتر هالیوود را بر اساس بفتا ارائه دهیم، می توان به لیست صد نفره آن اشاره کرد. در این لیست بر اساس تمام بازیگران در عرصه های مختلف، رده بندی هایی برای بهترین بازیگران مرد و زن صورت می گیرد. در ادامه به یک لیست ده نفره از بازیگران مرد و زن برتر توسط بفتا اشاره می کنیم.

 1. همفری بوگارت ستاره مرد و کاترین هپبورن ستاره زن
 2. کری گرانت ستاره مرد و بت دیویس ستاره زن
 3. جیمز استوارت ستاره مرد و آدری هپبورن ستاره زن هالیوود
 4. مارلون براندو چهارمین ستاره مرد و اینگرید برگمن ستاره زن
 5. فرد آستر ستاره مرد و گرتا گاربو ستاره زن
 6. هنری فوندا ششمین ستاره مرد هالیوود از نظر بفتا و مرلین مونرو ستاره دیگر زن هالیوود
 7. کلارک گیبل ستاره مرد و الیزابت تیلور ستاره زن
 8. جیمز کاگنی و جودی گارلند ستاره های مرد و زن هالیوود
 9. اسپنسر تریسی و مارلین دتریش از دیگر ستاره های مرد و زن
 10. چارلی چاپلین کمدین مرد هالیوود و جوان کراوفورد ستاره زن هالیوود

 رده بندی بهترین بازیگران هالیوود قدیمی چیست؟

یکی از تاثیرگذارترین بازیگران هالیوود را بی شک می توان کاترین هپبورن نامید. او نزدیک به سی سال در هالیوود بازی کرد و از بازیگران قدیمی می باشد. او تاکنون ۱۲ بار برای جایزه اسکار نامزد شده است که از این تعداد ۴ بار موفق به دریافت آن شده است. یکی دیگر از ویژگی های شخصیتی او بازی در نقش های مختلف است. او در کمدی و درام به گونه ای درخشان ظاهر شده بود که دست کارگردانان را برای دادن نقش به او باز گذاشته بود.

بعد از هپبورن، بی شک نام اینگرید برگمان به عنوان دومین بازیگر زن قدیمی در هالیوود مطرح است. او در دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بسیار شناخته شده بود و فیلم های او فروش بالایی داشت. برگمان نیز تاکنون ۳ جایزه اسکار را کسب کرده است و ۶ بار برای این جایزه نامزد شده است. اگر می خواهید درخشش این بانوی هنرمند را مشاهده کنید، دیدن فیلم های کازابلانکا، قتل در قطار سریع السیر شرق و بدنام توصیه می شود.

علاوه بر این بانوهای هنرمند هالیوودی از همفری بوگارت دیگر بازیگر قدیمی می توان نام برد. بوگارت با نام بوگی، از هنرپیشگان و تهیه کنندگان نامدار آمریکایی بود. او یک جایزه اسکار را برای بازی در ملکه آفریقایی کسب کرد. از دیگر فیلم های او نیز به جنگل سنگی، صحرا، داشتن و نداشتن، سابرینا، دست چپ خدا و آخرین کار او یعنی هر چه سخت ترزمین می خورند، می توان اشاره کرد. او درنهایت به دلیل مصرف بیش از حد سیگار به سرطان مری مبتلا شده و از دنیا رفت.

تصاویر بهترین بازیگران هالیوود چگونه است؟

تصاویر بهترین بازیگران هالیوود چگونه است؟

وجه مشترکی که در بین تصاویر این بازیگران دیده می شود، خوشتیپی و به روز بودن آن ها می باشد. با این حال این خوشتیپی در کنار سادگی بسیار جلوه می کند. زنان هالیوود نیز بر خلاف سایر بازیگران به دنبال تجملات نیستند. کمتر پیش می آید که با آرایش های غلیظی در مراسم ها حضور یابند. از تصاویر این اشخاص می توان به این نتیجه رسید که اصل کلی در زندگی آن ها همان بازیگری است. لذا به حاشیه ها کمتر توجه می کنند. با این حال تعدادی از این بازیگران نیز حاشیه های مشترکی دارند که در ادامه به آن اشاره می شود.

حاشیه های بهترین بازیگران هالیوود چیست؟

یکی از وجوه مشترکی که در بین این بازیگران هالیوودی دیده می شود، ماجرای طلاق و جدایی آن ها از همسرانشان است. البته در فرهنگ آمریکایی این جدایی ها بر خلاف فرهنگ ما طبیعی است. با این حال در مواردی طلاق و جدایی ها با حاشیه های بزرگی همراه است. از ماجرای جدایی برد پیت از همسرش می توان به عنوان نمونه ای از این حاشیه ها اشاره کرد.

همسر سابق برد پیت که آنجلینا جولی می باشد، دارای یک فرزند است. دعوای آن ها بر سر مالکیت این فرزند با وجود طلاق هنوز ادامه دارد. در نهایت کمتر بازیگران و زوج هالیوودی را می توان یافت که سال های طولانی را با همسر خود ازدواج کرده باشد. تعدادی از این هنرمندان هالییودی هم مجردی را به ازدواجشان ترجیح داده اند.

بهترین زوج ها در بین بازیگران هالیوود چه کسانی هستند؟

بهترین زوج ها در بین بازیگران هالیوود چه کسانی هستند؟

از معروف ترین زوج های هنری که در بخش قبل به آن اشاره شد، به آنجلینا جولی و برد پیت می توان اشاره کرد. در هالیوود زوج های دیگری هم هستند که هنر عامل ازدواج آن ها بوده است. ایوان مندز و رایان گاسلینگ نمونه دیگر هستند. آشنایی آن ها با هم بر سر صحنه یک فیلم بوده است.

کیت هرینگتون بازیگر افسانه ای گیم آف ترونز و رز لزلی دیگر زوج هالیوودی می باشند. البته این دو مدتی است که از هم جدا شده اند. رابرت پتینسون و کریستین استوارت زوجی می باشند که در فیلم های گرگ و میش با هم آشنا شدند. ای دو بعد از ماجرای خیانت کریستن رابطه خوبی با هم نداشتند و در نهایت از یکدیگر جدا شدند. از دیگر زوج های هنری به اندرو گارفیلد و اما استون، بلیک لایولی و رایان رینولدز، دو پاتل و پینتو و… می توان اشاره کرد.

بهترین بازیگران هالیوود در دهه ۹۰

دهه ۹۰ شاهد ظهور نسل جدیدی از بازیگران بود و این بازیگران، بازی های خیره کننده ای را در کنار بازیگران باتجربه دهه ۸۰ از خود به نمایش گذاشتند. در پایان دهه ۸۰، دهه ۹۰ خود را به عنوان یک دهه طلایی در تاریخ سینما تثبیت کرد. حال از بهترین بازیگران هالیوود در دهه ۹۰ می توان به: برد پیت، آرنولد شوارتزنگر، آدام سندلر، تام هنکس و برخی دیگر اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. بهترین بازیگران هالیوود مرد چه کسانی هستند؟

  از بهترین بازیگران هالیوود مرد به آل پاچینو، برد پیت، دیکاپریو، تام هنکس، تام کروز و … اشاره کرد.

 2. بهترین بازیگران زن هالیوود چه کسانی هستند؟

  از بهترین بازیگران زن هالیوود به اینگرید برگمن، کیت بلانشت، مریل استریپ و … می توان اشاره کرد.

 3. بهترین بازیگران کمدی هالیوود چه کسانی هستند؟

  از بهترین بازیگران کمدی هالیوود به چارلی چاپلین، روان اتکینسون، ادی مورفی، ملیسا مک کارتی و … می توان اشاره کرد.

 4. مهم ترنی حاشیه های بهترین بازیگران هالیوود چیست؟

  موضوع طلاق و جدایی بازیگران هالیوود از یکدیگر از مهم ترین این حاشیه ها است. جدایی برد پیت از آنجلینا جولی یکی از این جدایی ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]