اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که برنامه عروسکی شهر موش ها را به یاد می آورید حتما با دنیای زیبای این برنامه عروسکی بسیار پرطرفدار در کودکی خود آشنا هستید. می‌ توان گفت این برنامه یکی از پرطرفدارترین برنامه های عروسکی در زمان پخش خود بود و کودکان دهه شصتی علاقه بسیار زیادی به این برنامه داشتند. افراد زیادی برای ساخت این برنامه عروسکی زحمت کشیدند و تعدادی نیز آن را بازسازی کردند که یکی از آن ها مرضیه برومند از بازیگرهای زمان شاه است. در این مقاله قصد داریم درباره این بازیگر و صداپیشه و عروسک گردان صحبت کنیم بیشتر درباره او بدانیم پس با ما همراه باشید.

  • هموراه می توانید جدید ترین اخبار سلبریتی ها را از طریق مقالات موجود در سایت ما یا از طریق لینک دنبال نمایید.
مرضیه برومند کیست؟

مرضیه برومند کیست؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که مرضیه برومند بدون شک محبوب ترین سلبریتی ایرانی و یکی از افراد و عوامل تاثیر گذار در برنامه های عروسی و کودکانه دهه شصتی ها بوده است. در این قسمت می خواهیم با بیوگرافی وی آشنا شویم. مرضیه برومند زاده ۱۷ خرداد ۱۳۳۰ در شهر تهران است. او سال های اول زندگی خود را به خاطر کار پدرش در شهر خوی گذراند اما دوباره به شهر محل تولد خود بازگشت و باقی عمر خود تا به امروز را در تهران گذارند. مرضیه برومند از کودکی به هنر علاقمند بود زیرا خانواده او همگی در هنری دستی داشتند و این علاقه بیشتر در او زنده می شد.

به همین دلیل ابتدا صداپیشگی و عروسک گردانی را انتخاب کرد و کار خود را با این حرفه شروع مرد سپس به سمت بازیگری رفت. او در برنامه عروسکی شهر موش ها و خونه مادربزرگه و بسیاری از برنامه های خاطره انگیز ایفای نقش کرده است. بیشتر اعضای خانواده او نیز در هنر نقشی دارند و خواهران او هم عروسک گردانی و صداپیشگی کرده اند و شوهر خواهران وی نیز در زمینه هنر بسیار فعال بوده اندو وی ازدواج نکرده است و تاکنون مجرد زندگی می کند. مرضیه برومند از آن دسته از هنرمندانی است که به روزش بسیار علاقه دارد و در این وجه از زندگی نیز فعال بوده است.

معروف ترین فیلم های مرضیه برومند کدامند؟

مرضیه برومند از آن دسته از هنرمندانی است که در چند زمینه هنری استعداد بسیار عالی خود را نشان داده و توانسته بسیار بدرخشد. این هنرمند پیشکسوت آثار بسیار عالی را در کارنامه خود دارد و افراد زیادی با کار هایی که او انجام دادند خاطره‌ هایی دارند. در زیر تعدادی از از آثار معروف این هنرمند را معرفی می کنیم و آن ها را نام می بریم. 

خونه مادربزگه

خونه مادربزرگه را مرضیه برومند کارگردانی و نویسندگی کرده است. این برنامه عروسکی بسیار خاطره انگیز در سال ۱۳۶۶ پخش شده است. یکی از خاطره انگیز ترین کار های برومند خونه مادربزرگه است.

قصه های تا به تا

زیزیگولو را تقریبا هر کودک دهه شصتی و دهه هفتادی تماشا کرده است و آن را دوست داشته است. قصه های تا به تا محصول سال ۱۳۷۳ است و در شبکه ۲ پخش می شد. مرضیه برومند آن را کار گردانی و نویسندگی کرده است. این سریال را می توان دانلود کرد و از طریق سایت های معتبر آن را تماشا نمود.

الو الو من جوجوام

الو الو من جوجو ام یکی دیگر از ساخته های خاطره انگیز مرضیه برومند است. این فیلم سینمایی در سال ۱۳۷۳ مخصوص کودکان ساخته شد که در زمان ساخت و پخشش بسیار معروف شد. مرضیه برومند کار نویسندکی و کارگردانی آن را انجام داده است و به بهترین شکل به مخاطب آن را نشان داده است.

شهر موش ها ۲

بعد از گذاشتن سال های زیاد از نوستالژی شهر موش ها، مرضیه برومند تصمیم گرفت تا در سال ۱۳۹۳ این برنامه عروسکی خاطره انگیز را دوباره بسازد و ادامه آن را پخش کند. شهر موش های ۲ در زمان پخش خود طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و البته برای این اثر هزینه زیادی نیز شده بود.

معصومیت از دست رفته

مرضیه برومند علاوه بر کارهایی که به عنوان کارگردان انجام داده است. در بعضی از سریال های تلویزیونی نیز بازی کرده است که یکی از آن ها معصومیت از دست رفته است. این سریال در سال ۱۳۸۲ پخش شده است و می توانید آن را از سایت های مختلف اینترنتی دانلود کنید.

عکس های مرضیه برومند را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مرضیه برومند را در کجا مشاهده کنیم؟

افراد معروفی مانند مرضیه برومند عکس های زیادی را در اینترنت دارند. این عکس ها در سایت های مربوط به بیوگرافی یا خبری است و یا اینکه درباره کار های این فرد صحبت کرده است. شما می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و عکس های او را نگاه کنید. هم چنین می توانید از گوگل کمک گرفته و عکس های این شخص را جستجو کرده و‌ تماشا کنید. گوگل قسمت تصاویر دارد که عکس ها را پیدا کرده و تمام آن ها را در صفحه نتایج نشان می دهد.

مرضیه برومند قبل از انقلاب در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این کارگردان بازیگری است که در زمان قبل از انقلاب نیز فعالیت داشته است. این بازیگر در چند تئاتر تلویزیونی در سال های ۵۴ و ۵۶ به نان های کدو تنبل و گلباران بازی کرده است که هر دو برای کودکان بوده است. این نمایش های تلویزیونی از تلویزیون ملی ایران پخش شده است. هم چنین او در سال ۱۳۴۹ در تئاتر پنبه دانه نیز بازی کرده است که این تئاتر نیز از تلویزیون پخش شده است.

مرضیه برومند تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

مرضیه برومند در تمام سال های کاری خود را برای خود ایجاد نکرده است. با اینکه بیشتربازیگران در صنعت سینما و تلویزیون حواشی را داشته‌ اند اما این بازیگر این اتفاق‌ ها را تجربه نکرده است و از نظر طرفداران شاید فقط ماجرای که او ازدواج نکرده است و تاکنون مجرد مانده یکی از حواشی او باشد اما اتفاق های جنجالی نداشته و در هیچ سایت خبری درباره حواشی مربوط به او اطلاعاتی نوشته نشده است.

آیا مرضیه برومند فوت کرده است؟

آیا مرضیه برومند فوت کرده است؟

همیشه برای بازیگرانی که به سن پیشکسوتی رسیدند خبر های کذبی مبنی بر این که این بازیگران فوت کردند پخش می شود. اما باید در اینجا بیان کنیم که این خبر ها دروغ بوده و نباید آن ها را باور کرد و خود این بازیگر میز این خبر ها را رد کرده است و از کسانی که او را می شناسند و طرفداران خود خواسته تا شایعه ایجاد نکند و خانواده او را نگران نکنند. اما باز هم خبر های مبنی بر اینکه این بازیگر ممکن است فوت شده باشد منتشر می شود.

مرضیه برومند کجا زندگی می کند؟

این کارگردان از آن دسته از بازیگرانی است که تمام دوران زندگی خود را در ایران گذرانده است و هم اکنون در تهران زندگی می کند. این بازیگر اطلاعاتی درباره اینکه تا به حال مهاجرت کرده و در کشور دیگری زندگی کرده باشد نداده است اما همان طور که بیان شد سال های اول زندگی خود را در خارج از تهران گذرانده است. این بازیگر هم اکنون نیز در شهر تهران زندگی می کند و اطلاعات بیشتری درباره این که محل دقیق زندگی این شخص کجاست وجود ندارد.

اولین فیلم مرضیه برومند کدام بود؟

مرضیه برومند در فیلم هایی بازی کرده است که اولین آن سلطان صاحبقران بود. او در این فیلم که به کارگردانی علی حاتمی انجام گرفته بود بازی کرد و در سال ۱۳۵۴ از شبکه ملی ایران پخش شد. بعد از آن این بازیگر یک کار عروسکی بسیار معروف به نام شهر موش ها را کارگردانی عروسکی کرد که این کار نیز بسیار معروف شد و درواقع فعالیت گسترده هنری وی از همان زمان شروع شد.

مرضیه برومند چه افتخاراتی در زمینه بازیگری کسب کرده است؟

مرضیه برومند چه افتخاراتی در زمینه بازیگری کسب کرده است؟

این بازیگر در زمینه های هنری که تا به امروز انجام داده است برنده جایزه ای نشده است. درواقع اطلاعاتی از جوایز او در سایت های معتبر اینترنتی که درباره بازیگران اطلاعات دقیق می دهند، وجود ندارد. این کارگردان فقط تا به حال یک بار کاندید یک جشنواره شده که در آن مقام نیاورده است اما کار های او همیشه عالی بوده و مردم همیشه از او تعریف کرده اند و طرفدارانی نیز داشته است.

همسر مرضیه برومند کیست؟

بیان کردیم که این بازیگر مجرد است و ازدواج نکرده است. این فرد با اینکه علاقه زیادی به خانواده دارد ازدواج را انتخاب نکرده است. زیرا به این قضیه معتقد است که اگر خانواده داشته باشد باید تمام تمرکز خود را روی خانواده خود را دارد از کارش غافل می‌ شود و اگر می‌ خواهد کار خود را نگه دارد نباید خانواده ای داشته باشد به همین علت ازدواج نکرده است.

مرضیه برومند چقدر درآمد داشته است؟

مرضیه برومند نیز مانند بسیاری از بازیگران و سلبریتی ها از میزان دقیق درآمد خود صحبتی نکرده است و تا به حال اطلاعاتی را از این موضوع ارائه نداده است اما می توان حدس زد که درآمد او بالا است و کار هایی که تا به حال انجام داده است میزان بسیار زیادی از توجه را داشته است و او نیز درآمدی خوبی را از این راه به دست آورده است. هم چنین او ثروت زیادی نیز از این راه به دست آورده است.

چگونه فیلم های مرضیه برومند را دانلود کنیم؟

چگونه فیلم های مرضیه برومند را دانلود کنیم؟

بیشار فیلم هایی که مرضیه برومند ساخته است و یا در آن ها بازی کرده است در اینترنت و سایت های معتبر در این زمینه موجود است. شما می توانید برای دسترسی به این فیلم ها و دانلود آن ها به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید. بعد از اینکه وارد گوگل شدید نام فیلم مورد نظر را بنویسید سپس از سایت مورد نظر فیلم ها را دانلود کنید.

سوالات متداول

  1. دلیل تنفر مرضیه برومند از مهران مدیری چیست؟

    مرضیه برومند در یکی از مصاحبه های خود گفته بود که از مهران مدیری متنفر است زیرا او در برابر یک خانوم واکنش خوبی نداشته است.

  2. آیا همسر مرضیه برومند ویکی پدیا دارد؟

    همان طور که گفتیم مرضیه برومند ازدواج نکرده است پس صفحه ای در ویکی پدیا ندارد.

  3. آیا مرضیه برومند قبل از انقلاب در فیلمی بازی کرده است؟

    مرضیه برومند قبل از انقلاب در یک فیلم و تله تئاتر بازی کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]