در این مقاله به معرفی، بررسی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو می پردازیم. این رمز ارز دیجیتال که این روز ها بازار سرمایه را در دستان خود گرفته است. با تقاضا بالایی از سمت سرمایه گذار ها رو به رو است. به شکلی که این رمز ارز پایه و مطرح در بازار هوشمند سرمایه جهانی، به تازگی توانسته است، که خود را به خوبی نمایش دهد. این رمز ارز دیجیتال و مشهور این روز ها توجه بسیاری از تازه وارد ها به این بازار هوشمند را به خود جلب کرده است.

ارز دیجیتال مونرو

ارز دیجیتال مونرو چیست؟

ارز دیجیتال مونرو که با نماد اختصاری XMR، شناخته شده است. از جمله رمز ارز های پایه و مطرح در بازار سرمایه است. این رمز ارز پایه، یک رمز ارز دیجیتال تازه کار نیز به حساب می آید. چرا که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. این رمز ارز دیجیتال که شکلی از یک دارایی دیجیتال می باشد، در مقام ۲۴ جدول سرمایه قرار دارد.

به شکلی که تقاضا و سرمایه گذار هایی که در آن فعال هستند، تعداد کمی می باشند. سهم و ارزشی که این دارایی دیجیتال دارا می باشد، نزدیک به ۳.۳ میلیارد دلار است. به شکلی که در بین رمز ارز های هم تراز خود از جایگاه خوبی برخوردار می باشد.

رمز ارز دیجیتال Monero، که با نماد ایکس ام آر شناخته شده است. توانسته است، که سهم ۰.۲۲ درصدی از بازار سرمایه دیجیتال را از آن خود کند. این در حالی است، که هر واحد از این رمز ارز دیجیتال، با قیمتی در حدود ۱۸۲ دلار معامله می شود. این قیمت را اگر بر اساس قیمت دلار در بازار ایران بسنجیم، در حدود ۲۷ هزار تومان خواهد شد که به نسبت دیگر رمز ارز های نظیر خود مبلغ بالایی است.

این رمز ارز دیجیتال که به محبوب ترین و مشهور ترین رمز ارز پیگیر گریز شناخته می شود. از جمله رمز ارز های امن و خصوصی بازار سرمایه هوشمند جهانی به حساب می آید. این رمز ارز به شکلی طراحی شده است، که کاملا امن می باشد. به صورتی که اگر شخصی بخواهد یک تراکنش را در این رمز ارز دیجیتال روی کار آورد، پیگیری آن توسط دیگر افراد تقریبا غیر ممکن است. چرا که بر اساس رمز گذاری ها و کد گذاری های به خصوصی راه اندازی شده است.

استخراج XMR به چه شکل انجام می شود؟

یکی از سوال هایی که ذهن افراد را به خود مشغول کرده است، نحوه استخراج این رمز ارز پایه می باشد. چرا که هر یک از رمز ارز های دیجیتال موجود در بازار سرمایه هوشمند جهانی، روشی خاص و به خصوص را برای خود در دست دارند. این در حالی است، که این رمز ارز پایه نیز مطمئنا شیوه ای خاص را برای خود اتخاذ کرده است. این قسمت از مقاله را به شیوه استخراج monero اختصاص داده ایم.

در این رمز ارز دیجیتال بر خلاف دیگر رمز ارز های موجود در بازار، ماینینگ کار بسیار پیچیده ای می باشد. شاید همین امر نیز یکی از دلایل تقاضا کم از این رمز ارز پایه می باشد. برای استخراج رمز ارز monero، می توان از الگوریتم رینگ سگنچر بهره برد. چرا که این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه نیاز مند انجام تراکنش در یک محیط خصوصی می باشد.

به صورتی که XMR از فرآیند اثبات کار، برای تولید سکه و کوین بهره می گیرد. البته این روز ها و در آپدیت جدید این رمز ارز دیجیتال، هیچ گونه پردازنده ای به کار نرفته است. به شکلی که در آن هیچ گونه سی پی یو و یا جی پی یو ای موجود نمی باشد.

در استخراج این رمز ارز پایه، می توان از کامپیوتر های خانگی و یا کامپیوتر هایی با سخت افزار های سنگین استفاده کرد. البته در کامپیوتر های خانگی نمی توان انتظار سودآوری و یا دریافت کوین بسیار را داشت. چرا که بخش عمده ای از کوین های استخراج شده، صرف هزینه برق مصرفی می شود. البته این روز ها کارت های گرافیک طراحی شده است. به شکلی که از طریق آن ها می توان فرآیند استخراج را با هزینه و با سرعت بالاتری در کامپیوتر های خانگی نیز انجام داد.

قیمت مونرو

قیمت مونرو چقدر است؟

در این قسمت از مقاله به قیمت لحظه ای رمز ارز دیجیتال مونرو می پردازیم. به شکلی که قیمت آن را در طی ماه ها و روز های گذشته بررسی می کنیم. این به شکلی است، که به تحلیل کاملی از قیمت Monero می پردازیم. قیمت لحظه ای این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه هوشمند جهانی، به صورت لحظه ای برابر با ۱۸۱ دلار می باشد. حال اگر بخواهیم این مقدار قیمت را بر اساس قیمت دلار به ریال بسنجیم، می توان قیمت آن را چیزی در حدود ۲۷ هزار تومان دانست. این مقدار قیمت به نسبت مقدار بالایی در بازار به حساب می آید.

حجم مبادله های روزانه این رمز ارز پایه، در حدود ۱.۸۸ میلیارد دلار می باشد. حال اگر بخواهیم قیمت این رمز ارز دیجیتال پایه را در ساعت گذشته مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. می توان گفت که در یک ساعت گذشته این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، ۰.۵۳ درصد سود را به خود دیده است. البته نمودار این رمز ارز دیجیتال مطرح در بازار سرمایه، همیشه شیبی به سمت بالا و سبز رنگ داشته است.

به شکلی که از روز گذشته تا به الان در حدود یک درصد سود را به خود دیده است. این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، در یک ماهه گذشته نیز در حدود ۱۲ درصد سود کرده است. بر اساس تحلیل ها و بررسی هایی که از این رمز ارز دیجیتال به عمل آمده است. شیب نمودار قیمت آن هم چنان رو به رشد می باشد. به شکلی که شاید در مدت زمان کوتاه سود بسیاری نسیب سرمایه گذار نشود. اما در دراز مدت سود قابل توجهی برای او خواهد داشت.

مبدأ مونرو چیست؟

یکی از سوال هایی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است، مبدأ و یا تاریخچه رمز ارز دیجیتال مونرو می باشد. به شکلی که بسیاری از افراد به دنبال رسیدن به پاسخ این سوال هستند. در این بخش از مقاله به بررسی مبدأ این رمز ارز دیجیتال پایه پرداخته و از تاریخچه آن سخن خواهیم گفت.

مخترع این رمز ارز دیجیتال مطرح در بازار سرمایه مشخص نمی باشد. به شکلی که آن را همانند مخترع بیت کوین با یک نام مستعار می شناسند. این در حالی است، که مخترع آن یک شخص به خصوص نیست و افراد بسیاری در این امر به صورت گروهی شراکت داشته اند. این گروه که دست به اختراع رمز ارز Monero زده اند، گروه توسعه دهنده ۷CORE نام دارند. این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، در روز ۱۸ ماه آوریل و در سال ۲۰۱۴ میلادی روی کار آمد. به شکلی که اغلب رمز ارز های خرده پا نیز در آن سال ها به مرحله اجرا رسیدند.

این رمز ارز پایه در ابتدا و روش عرضه اولیه از روش جمع سپاری بهره می گیرد. البته از آن جایی که تقاضا از این رمز ارز پایه به مقدار کمی می باشد، این رمز ارز پایه محدودیت تراکنش ها و فعالیت های خود را چیزی در حدود ۱۸ میلیون تراکنش در یک روز قرار داده است. که این محدودیت شرط دیگری را نیز برای کاربر های خود در نظر گرفته است. به شکلی که هر تراکنش و هر یک مونرو در ۰.۳ ثانیه اتفاق می افتد.

این رمز ارز به دلایل امنیتی، حفاظت از اطلاعات را بالا برده است. به همین خاطر فرد توانایی پیگیری آن را نخواهد داشت. سرعتی که این رمز ارز دیجیتال در تراکنش های خود اتخاذ کرده است، دو دقیقه برای هر تراکنش می باشد. این مقدار سرعت نسبت به دیگر رمز ارز های موجود در بازار سرمایه مقداری بسیار کم و نا چیز به حساب می آید.

مونرو کلاسیک

ارز مونرو کلاسیک چگونه کار می کند؟

در این بخش به نحوه کار این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه می پردازیم. به شکلی که در ابدا اهداف و سپس شیوه کاری مونرو را مورد بررسی قرار می دهیم. این رمز ارز پایه زمانی که توسط گروهی اجرایی آن روی کار آمد، بر سه هدف استوار بود. به شکلی که به طور کلی جامعه XRM، الویت کاری خود را بر سه ارزش مقرر نهاد. این سه ارزش که در بالا از آن ها نام برده شده است، در اصل سه ویژگی این رمز ارز پایه به حساب می آیند. ارزش ها و یا ویژگی های این رمز ارز دیجیتال به صورت موردی به این شکل تعریف می شود:

  • امنیت : باید هر تراکنش بدون هیچ گونه حمله و یا خطایی صورت گیرد، به شکلی که کاربر اعتماد کامل داشته باشد.
  • حریم شخصی : اطلاعات هر کاربر مجزا و مخصوص به خود او می باشد.
  • تمرکز زدایی : این رمز ارز دیجیتال بالا ترین سطح تمرکز زدایی را در دست دارد.

شیوه کاری این رمز ارز دیجیتال به این شکل است، که اطلاعات هر کاربر و هر بلاک به صورت لایه ای رمز گذاری شده است. این رمز گذاری ها بر اساس امضا هایی حلقوی بر روی افزایش شرایط محرمانه بودن اطلاعات و تراکنش ها تاکید دارند. منظور از رمز گذاری و کد گذاری های حلقوی، روی کار آوردن این رمز ها و کد ها به شکلی کاملا محرمانه می باشد. به صورتی که اطلاعات هر تراکنش بعد از ارسال پاک شده و دیگران به آن دسترسی ندارند.

قابلیت دیگری که رمز ارز دیجیتال Monero برای خود دارد، که آن را از دیگر رمز ارز های پایه جدا کرده است. قابلیت و توان مندی محرمانه و یا خصوصی کردن است. به شکلی که در هر یک از تراکنش های انجام شده و یا قرار داد های صورت گرفته برای این رمز ارز دیجیتال، یک کلید خصوصی و یا عمومی تعبیه شده است. هر یک از کاربر ها خود و به خواست خود می تواند شیوه نمایش اطلاعاتش را از طریق این گزینه و یا کلید مشخص کند.

آینده ارز مونرو چطور می باشد؟

یکی از سوال ها و دغدغه هایی که ذهن بسیاری از افراد و سرمایه گذار ها را به خود درگیر کرده است، آینده رمز ارز مونرو می باشد. به شکلی که این رمز ارز پایه که در سطح بازار جهانی از توجه بالایی برخوردار می باشد. بر طبق تحلیل ها و بررسی هایی که انجام شده است، از آینده خوبی برخوردار می باشد.

چرا که این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه جهانی تا به الان با شیب خوب و مثبتی حرکت کرده است. به نحوی که می توان شیب آن را به طور کلی مثبت و رو به رشد دید. رمز ارز دیجیتال XRM، به دلیل قابلیت محرمانه بودن، از جمله رمز ارز های مهم بازار به حساب می آید. چرا که این رمز ارز دیجیتال در این روز ها که حملات سایبری بسیار زیاد می باشد، می تواند خیال کاربر خود را از امنیت اطلاعاتش آسوده سازد.

در کنار این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، بدون نیاز به هیچ گونه مرجعی شما را یک سرمایه دار می خواند. به شکلی که به فرد اجازه خرید و فروش را به راحتی می دهد. این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، اجازه ماینینگ را حتی با یک کامپیوتر ساده خانگی نیز صادر می کند. که این امر خود نشان از راحتی کار با آن را نمایش می دهد.

بر اساس تحلیل ها و بررسی های انجام شده، قیمت مونرو رو به افزایش می باشد. این خبر برای سرمایه گذار های خرده پا و تازه کار خبر خوبی است. چرا که باعث می شود، تا فرد به راحتی سرمایه خود را چند برابر کند. در کنار رمز ارز دیجیتال XRM، تا به امروز با امنیت قیمت نیز همراه بوده است. به شکلی که فراز و یا فرود بسیار فاحشی در آن دیده نشده است.

آینده ارز مونرو

فروش ارز XMR به چه شکل است؟

در این قسمت از مقاله به مبحث خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مونرو پرداخته ایم. به شکلی که شیوه فروش و یا خرید این رمز ارز پایه را معرفی کرده و توضیح می دهیم. در بحث خرید و یا فروش رمز ارز های پایه دو روش را می توان اتخاذ کرد. به شکلی که یا از همان ابتدا به به ریال خرید کرد. به صورتی که هر رمز ارز دیجیتال را در ابتدا با همان پول خود و یا ریال خرید. البته این روش ریسک بالایی دارد، چرا که سود آن بسیار کم است. در کنار صرافی های مطرح ایرانی به مقدار کم و با هزینه بسیار رمز ارز هایی مانند XMR را ارائه می کنند.

بعد دیگری که می توان به آن پرداخت، خرید رمز ارز دیجیتال از بازار هوشمند و صرافی های مشهور دنیا، از طریق دلار است. به شکلی که در ابتدا در صرافی های ایرانی پول خود را به بیت کوین تبدیل کنی. سپس بیت کوین های حاصل را در بازار جهانی به مونرو مبادله کنی.

البته این روش نیز به دلیل تحریم کشور ایران در صرافی های خارجی کاری بسیار سخت می باشد. چرا که در این روش نیز لازم است، تا فرد با آی پی خارجی و غیر از ایران در صرافی حضور پیدا کند. حال اگر ایرانی بودن فرد توسط سایت مشخص شود، سرمایه او در دست صرافی بلاک می شود. به صورتی که فرد توانایی دسترسی به آن را ندارد.

مونرو ۲ چیست؟

خبر هایی منتشر شده است، که حاکی از روی کار آمدن ورژن جدید این رمز ارز پایه می باشد. البته که خبر های به دست آمده از سمت مسئول های این رمز ارز پایه تایید نشده است. اما ممکن است، که در آینده ای تقریبا نزدیک ورژن جدید این رمز ارز دیجیتال روی کار بیاید. این ورژن قرار است، قرار داد های هوشمند را نیز به خود بیافزاید. به شکلی که در حالتی کاملا پیشرفته تر و کامل تر به اهداف خود برسد و کاربر های خود را افزایش دهد.

مونرو 2

مقایسه ارز Monro با برخی ارز های برتر

در این بخش از مقاله به بررسی و مقایسه رمز ارز های دیجیتال و رمز ارز مونرو می پردازیم. این قسمت از مقاله به تحلیل و بررسی رمز ارز های مختلف و مقایسه تفاوت ها و شباهت های آن ها پرداخته ایم. این بخش از مقاله را به بررسی سه رمز ارز مختلف و مشهور در بازار سرمایه و تفاوت آن ها با monero اختصاص داده ایم. به شکلی که به صورت کامل با مطالعه این بخش از مقاله می توان به نتیجه گیری کاملی دست یافت. این در حالی است، که هر سرمایه گذار می تواند با مطالعه این قسمت تصمیم درست و کاملی برای پول و سرمایه خود اتخاذ کند.

مونرو بهتر است یا ترون؟

ترون یکی از رمز ارز های دیجیتال و مشهور در بازار سرمایه می باشد. به شکلی که این روز ها با تقاضای بسیاری از سمت سرمایه گذار ها رو به رو شده است. این رمز ارز پایه که به تازگی خود را به خوبی نمایش داده است. در مواردی با رمز ارز XRM شباهت و تفاوت هایی دارد. اگر بخواهیم شباهت های موجود برای این دو را مورد بررسی قرار دهیم، می توان به استخراج ساده و کم هزینه این دو پرداخت.

این ویژگی از جمله دلایلی است، که این دو رمز ارز را محبوب ساخته است. موردی که این دو رمز ارز دیجیتال در آن دارای تفاوت می باشند، قیمت است. قیمت رمز ارز دیجیتال ترون بسیار نا چیز است. به شکلی که هر فرد قادر به سرمایه گذاری قابل توجهی در آن می باشد. اما این مورد برای XRM متفاوت است. چرا که قیمت آن مقدار بالایی است.

مونرو بهتر است یا اتریوم؟

در این قسمت از مقاله به بررسی و در عین حال مقایسه مونرو و اتریوم پرداخته ایم. به شکلی که این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه که مورد بحث می باشد، بهتر است و یا اتریوم برای سرمایه گذاری مناسب می باشد. برای پاسخ به این سوال به رمز ارز دیجیتال اتریوم می پردازیم.

رمز ارز دیجیتال اتریوم که به ملکه رمز ارز های موجود در بازار سرمایه مشهور می باشد. از جمله رمز ارز های مشهور می باشد، که بخش عمده ای از هدف آن قرار داد های هوشمند می باشد. این در حالی است، که Monero، این خاصیت را در خود تقویت نکرده است و قادر به ارائه آن نمی باشد. در کنار سرعت این رمز ارز دیجیتال از اتریوم بیش تر می باشد و البته حجم مبادله ها و تراکنش هایی که در یک روز قادر به انجام هستند، بسیار از اتریوم کم تر می باشد. این امر خود نشان دهنده برتری های اتریوم بر XMR است.

مونرو بهتر است و یا کاردانو؟

در این قسمت به بررسی تفاوت ها و شباهت هاب مونرو با کاردانو می پردازیم. این در حالی است، که کاردانو نیز مانند XMR یک رمز ارز دیجیتال تازه کار می باشد. کاردانو را نمی توان بسیار با XMR مورد مقایسه قرار داد. چرا که این دو رمز ارز دیجیتال از نظر کاربری کاملا با یک دیگر متفاوت هستند. به شکلی که کاردانو تنها به قرار داد های دیجیتال می پردازد و هدف آن نیز همین امر است. اما شرایط برای XMR کمی متفاوت است. چرا که آن یک رمز ارز دیجیتال مستقل به حساب می آید.

سوالات متداول

رمز ارز مونرو در چه سالی روی کار آمد؟

مونرو در سال ۲۰۱۴ میلادی ساخته و پرداخته شد.

هر واحد از رمز ارز دیجیتال مونرو چه قیمتی دارد؟

هر واحد از رمز ارز دیجیتال مونرو ۲۷ هزار تومان قیمت دارد.

استخراج مونرو به چه شکلی امکان پذیر است؟

فرآیند ماینینگ برای مونرو با کارت گرافیک امکان پذیر است.

سرعت بلاک کردن مونرو چقدر است؟

سرعت مونرو برابر با ۱۲۰ ثانیه می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]