مسترتیستر یکی از بلاگر های بسیار معروف ایران (بلاگر کیست) در حوزه غذا می باشد. این شخص هم چنین بسیار زیاد توانسته است که در این مسیر موفق عمل کند و بسیار مشهور بشود. این شخص هم چنین بسیار زیاد به غذا علاقه دارد و به شدت نگران شغل خودش می باشد. در ادامه می خواهیم در مورد این تستر غذا بیشتر بدانیم.

مستر تستر کیست؟

ممسترتیستر کیست؟

یکی از فود بلاگر های بسیار معروف اینستاگرام مسترتستر می باشد. این شخص که یکی از بلاگرهای معروف می باشد فالوورهای بسیار زیادی دارد و دراینستاگرام بسیار معروف است. نام اصلی این شخص حمید سپید نام است. ( شباهت فامیلی او با مستر تبلیغ گواه بر رابطه نزدیک این دو دارد)

وی متولد بیست و دوم بهمن ماه سال هزار و سیصد و پنجاه و شش است. او در انگلستان به دنیا آمده است و اکنون یک فعال مجازی به حساب می آید. این شخص فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد. این شخص شغل بسیار شیرین دارد و بسیار راحت با خوردن غذا و بدون پرداخت کردن هزینه پول دریافت می‌کند و تبلیغ می‌کند. این شخص تا سال هزار و سیصد و شصت و یک به خاطر پدرش که در رشته دکتری الکترونیک در منچستر انگلستان تحصیل می کرد و تا سن ۵ سالگی در آنجا بود، و بعد از آن به ایران بازگشت و در مشهد ساکن شد.

این شخص تا مقطع دبیرستان در مشهد زندگی کرد و بعد از آن در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش تنها زمانی که بیست سال داشت در دانشگاه آزاد میبد رشته کامپیوتر قبول شد و در نهایت موفق به دریافت لیسانس شد. او هم چنین به برنامه نویسی علاقه زیادی داشت و در دانشگاه این کار را شروع کرد. این شخص در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه در زمانی که بیست و سه سال بود که کار طراحی سایت را شروع کرد. بی تجربه بود اما با همین مضمون یک سفارش بزرگ از کارخانه لنت سازی برای طراحی سایت گرفت اما بعد از آن متوجه شد که پدرش مبلغی را به این کارخانه داده تا سفارش طراحی سایت را به پسرش واگذار کنند.

مسترتستر تا مدت ها با کمک روابطی که پدرش داشت طراحی سایت شرکت های مختلف را انجام می‌داد. بعد از آن این شخص برای به روز کردن اطلاعات خودش و همچنین دوره های جدید یادگیری برنامه نویسی دوباره به انگلستان رفت. همچنین در انگلستان در چند شرکت معروف در حوزه تبلیغات اینترنتی شروع به کار کرد. این شخص همچنین زمانی که در انگلیس بود می گفت که از طریق یک مشکل امنیتی در گوگل توانسته است که دوهزار پوند پول دریافت کند و با این پول در حوزه تبلیغات شروع به فعالیت مستقل کرد. همچنین می گوید که از این راه پول خوبی به دست آورده است. بعد از پنج سال دوباره به ایران برگشت و تجربیات خود را در قالب شرکت اس پی در حوزه طراحی سایت و تبلیغات های اینترنتی همچنین برند سازی شروع به راه اندازی نمود.

این شخصیت همچنین در کنار کار به رستوران های مختلف می رفت و تجربیات خود در مورد خوردن و غذاهای مختلف در فیس‌بوک منتشر می‌کرد و بعد از آن به روزنامه آسیا دعوت شد و ستونی را به‌ عنوان رستورانگردی خود منتشر کرد که در آن تیتر خوش خوراک بود. آقای خوش خوراک با نام مسترتیستر معروف شد. در مورد ازدواج این شخص باید گفت که با شخص به نام پگاه سپیدنام ازدواج کرده است و متاهل می باشد و هنوز فرزندی ندارد. اکنون با تلاش های بسیار زیاد از رستوران ها پول می گیرد، غذا می خورد و تجربه های خود را از رستوران و غذا ها منتشر می کند.

این شخص نه تنها فقط در ایران بلکه در کشورهای خارجی نیز مشغول می‌باشد. بعد از مدت ها کاریکاتوری از این شخص منتشر شد که برای او جنجال هایی به همراه داشت. شخصی به نام نگار شمس که از کاریکاتوریست ها و حامیان رژیم گیاهخواری بود با واکنش نشان دادن به برخی از تصاویر مسترتستر کاریکاتوری را کشید و منتشر کرد. عکس های این شخص با شترها بر می گردد. او نیز ابتدا با ان ها سلفی می گیرد و بعد از آن سر خون آلود آنها را منتشر می‌ کند و بعد تصویر خودش را در حال خوردن همان گوشت نشان می‌دهد.

بعد از آن این کاریکاتور با واکنش کمی عجیب مستر مواجه شد و بعد از آن شاهد انتشار چت های این دو نفر با الفاظ بسیار رکیک بودیم. در مورد انتشارعکس های مسترتیستر، این شخص گفت که بعد از انتشار این کاریکاتور از خانم شمس درخواست کردم که این عکس را حذف کند اما به خاطر مخالفت او، او را به کمک هواداران از اینستاگرام ریپورت و حذف کردیم و در واقع آنچه که منتشر شده است تنها فتوشاپ است واقعیت ندارد. او معتقد است که این اتفاقات پشت سر هر ادم موفقی نیز می افتد و حالا این شخص برای این اتفاق ها انتخاب شده است. او نیز از این اتفاق می تواند به عنوان یک فرصت نگاه کند و فالوور های زیادی را جذب کند. این شخص در ویدیو های مختلف اعلام کرد که انتشار چنین تصاویری تنها دروغ است و هیچ حقیقت و واقعیتی ندارد. هم چنین طرف دیگر قضیه اعلام کرد که در حال پیگیری از طریق قانون می باشد.

ممسترتیستر در فیلم سینمایی در نقش خودش نیز بازی کرده است که این موضوع نیز به مشهور شدن این شخص نیز بسیار زیاد دخیل بود. او با بازی در فیلم سینمایی پاستا ریونی و در کنار بازیگران مطرح سینما همانند گوهر خیر اندیش و بهاره رهنما و هم چنین سام درخشانی بازی کرد و بیش از پیش معروف شد. او در ایران دور می زند و رستوران های مختلف را امتحان می کند و از ان ها عکس و فیلم می گذارد. او این کار را در خارج از ایران نیز انجام می دهد و شهرت این شخص در اینستاگرام نیز مربوط به داخل ایران نمی باشد و در خارج از ایران نیز این شخص بسیار زیاد مشهور و محبوب می باشد. این شخص گویا فکر رژیم نیز ندارد و می خواهد به همین روند ادامه بدهد. او نیز بسیار باهوش می باشد چرا که توانسته است با خوردن پول در بیاورد و کاری برعکس کار دیگران را انجام دهد. یعنی بقیه افراد برای غذا خوردن پول در می آورند اما این شخص نیز کار برعکس را انجام می دهد.

اینستاگرام مسترتیستر چند فالوور دارد؟

ممسترتیستر یکی از فود بلاگر های بسیار معروف می باشد که شهرت بسیار زیادی دارد. او یک پیج بسیار اکتیو و فعال دارد که از این طریق نیز توانسته است بسیار زیاد در امد داشته باشد. او هم چنین فالوور های بسیار زیادی دارد که از این طریق نیز در امد بسیار خوبی را کسب کرده است. او دارای یک و نیم میلیون دنبال کننده است. هم چنین در پیجش پست های بسیار زیاد و مختلفی را می گذارد که همگی مربوط به تبلیغ رستوران های مختلف و یا معرفی غذاهای مختلف است. وی دارای هزار نفر فالوئینگ است و تا کنون هشت هزار پست در اینستاگرامش منتشر کرده است. این پست ها نیز همگی مربوط به شغل و حرفه وی می باشد. او هم چنین وبلاگ شخصی دارد و می گوید که عاشق غذاهای مختلف است. این شخص هم چنین از طرف اینستاگرام موفق به دریافت تیک آبی شده است. او هایلات های مختلفی را در اینستاگرامش دارد که هر کدام از طریقی به غذاهای مختلف مربوط می شود.

البته باید گفت که خود او در حوزه اشپزی نیز هنر هایی دارد و گاهی از اشپزی کردن خود نیز پست می گذارد. این شخص در اینستاگرام رستوران مجازی زده است و از این طریق نیز هم غذا می خورد و هم پول دریافت می کند.

یوتیوب مستر تستر

یوتیوب مسترتیستر

ممسترتیستر نیز علاوه بر اینستاگرام، در دیگر شبکه های اجتماعی همانند یوتیوب نیز فعالیت دارد. او در این برنامه نیز فیلم های خود را در همین حوزه غذا و خوراکی و رستوران منتشر می کند. این شخص در یوتیوب لایو های مختلف خود را نیز سیو و ذخیره و در یوتیوبش منتشر می کند. او در یوتیوب نیز فعالیت بسیار زیادی دارد که همین امر باعث شده است اودر یوتیوب تعداد بالایی بازدید کننده داشته باشد و ویدیو های او تعداد بازدید بالایی داشته باشد. هم چنین این شخص در این صفحه از لایک ها و سابسکرایب های بسیار زیادی برخوردار می باشد که به رشد او بسیار کمک می کند. هم چنین افراد خارجی نز در مورد ویدیو های او نظر می دهند و از ویدیو های وی لذت بسیار زیادی می برند.

عکس های مسترتیستر

ممسترتیستر عکس های بسیار زیادی را دارد. این شخص در اینستاگرام عکس های مختلفی از خودش بارگذاری کرده است. هم چنین باید گفت که عکس های دیگر این شخص نیز درصفحه مجازی موجود می باشد و می توان ان را مشاهده نمود. با سرچ کردن نام مسترتیستر در گوگل نیز می توان عکس های مختلفی را از این شخص مشاهده نمود. او با افراد معروف زیادی تا کنون عکس گرفته است. هم چنین با سر آشپز ها و آشپز های مختلفی نیز عکس گرفته است و منتشر کرده است. عکس های کمی را می توان از او دید که رد پایی از غذا و خوراکی در آن دیده نشود. زیرا در همه عکس های او می توان این مورد را مشاهده نمود.

درامد مسترتیستر چقدر است؟

در مورد درآمد مسترتیستر باید گفت که این شخص درآمد میلیونی دارد و تقریبا برای تست هر غذا دستمزد میلیونی می گیرد. البته باید گفت که این مبلغ آنچنان زیاد نمی باشد. مثلا تمام تستر های غذا مبلغی نهایتا تا دو میلیون دریافت می کنند. البته باید گفت که تستر های غذا مبلغی زیر یک میلیون تومان قبول نمی کنند و بسته به رستوران نیز متفاوت می باشد. هر تستر غذا روزانه حداقل یک رستوران می رود و غذا تست می کند. اگر روزانه دو میلیون تومان نیز دریافت کند در آخر ماه به مبلغ بسیار خوبی خواهد رسید.

مستر تستر چند سال دارد؟

مسترتیستر چند سال دارد؟

در مورد سن مسترتیستر باید گفت که او متولد سال هزا ر و سیصد پنجاه و شش می باشد. بنابراین این شخص اکنون دارای چهل و چهار سن می باشد. او یک اینفلوئنسر موفق می باشد و تا کنون معروفیت بسیار زیادی را به دست آورده است. البته او یک فرد جوان می باشد و اصلا سن او به چهره او نمی خورد.

سایت مسترتیستر چه نام دارد؟

مسترتیستر علاوه بر شبکه های مجازی سایتی با نام خودش نیز دارد و او در سایتش از رستوران های خوب معرفی می کند و آدرس ان ها را نیز قرار می دهد. او نام مسترتیستر را بر روی سایت خودش قرار داده است. هم چنین این شخص در سایتش نیز فعالیت زیادی دارد. برای هر نوع غذایی که وجود دارد، در هر شهری، رستوران خوب ان را معرفی می کند که ان نوع غذا را بسیار عالی طبخ می کند. سایت این شخص می تواند به افرادی که به غذای خود اهمیتی می دهند نیز بسیار زیاد کمک کننده باشد.

ممسترتیستر در بیمارستان

مدتی پیش نیز شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه مسترتیستر در بیمارستان می باشد و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. اخبار دقیقی از این شخص و عمل او در دسترس نمی باشد اما باید گفت که فیلمی از قبل به عنوان بعد از عمل او در یوتیوب وجود دارد. می توان با سرچ کردن ان، لینک یوتیوب آن را در گوگل پیدا نمود و این فیلم را تماشا کرد. البته باید گفت که برای باز کردن ان نیاز به فیلتر شکن خواهیم داشت چرا که یوتیوب با فیلتر شکن نیز کار می کند.

اپلیکیشن مستر تستر

اپلیکیشن مسترتیستر

مسترتیستر نیز، خود برای کتار خودش اپلیکیشنی را طراحی کرده است. او این اپ را خودش طراحی نموده است و حتی سایتی که مربوط به خودش می باشد را خود او طراحی کرده است. باید گفت که این شخص اپی را برای خودش و مخصوص خودش طراحی نموده است. کاربرد این اپلیکیشن همانند سایت او می باشد. یعنی می توان در این اپلیکیشن ابتدا شهر خود را انتخاب نموده و بعد از آن هر غذایی که مد نظر خودتان می باشد را انتخاب کرده و رستورانی که آن غذا را به خوبی طبخ می کند را پیدا نمود و بعد به آن جا رفت و از ان غذا لذت برد. این یک اپلیکیشن بسیار کاربردی می باشد و توانسته است که تا کنون بسیار زیاد به افراد خوش خوراک برای پیدا کردن رستوران مناسب کمک کند.

ماشین مسترتیستر چیست؟

باید گفت که مدتی پیش این شخص دچار تصادف خطرناکی در جاده شد که البته این تصادف، به خیر گذشت. مدتی پیش ویدیویی در مجازی منتشر شد که ماشین مسترتیستر از جاده منحرف می شود. خود او در این مورد می گوید که متاسفانه لنت های ماشینش تمام شده بود و نتوانسته است که ترمز بگیرد. ناگهان کنترل ماشین از دست او خارج می شود و او از جاده منحرف می شود و آسیب کوچکی می بیند که با یک جراحی کوچک تمام می شود. او خودش نیز می گوید که خدا به او رحم کرده است.

فحاشی مسترتیستر

مسترتیستر نیز مدتی دچار حاشیه ای شد که برای او تبدیل به فرصت شد. همان طور که گفته شد او به خاطر درگیری با یک کاریکاتوریست، منجر به حاشیه سازی شد. بعد از ان نیز از این شخص،عکس هایی از چت منتشر شد که او به این شخص فحش و الفاظ رکیک نسبت داده است. اما مسترتیستر نیز به این قضیه واکنش نشان داد و گفت که او اصلا نمی داند که جریان چیست و همه این عکس ها کذب محض می باشد و همچین موردی نیز وجود ندارد. او می گوید که این ها همه فتوشاپ می باشد.

کاریکاتور مسترتیستر

از مسترتیستر نیز یک حاشیه جنجالی به وجود امد. مدتی پیش از وی کاریکاتوری منتشر شد. این کاریکاتور عکس سر مسترتیستر در یک ظرف غذا بود که به وسیله یک شتر در حال حمل شدن بود. البته این مربوط به قضیه عکس های او با شتر می باشد. زیرا این شخص عکسی را منتشر کرد که ابتدا با یک شتر سلفی گرفته بود و بعد از ان عکس سر خونین این شتر بود و بعد از آن مسترتیستر بود که در حال خوردن گوشت های این شتر بود. این کاریکاتور را یک شخص که طرفدار گیاه خواری بود کشیده بود و واکنش نشان داده بود.

مصاحبه با Mr.taster

مصاحبه با Mr.tester

از روزنامه همشهری انلاین مصاحبه ای با این شخص تستر صورت گرفت. او در این مصاحبه حرف های مختلقی را زد که ان را ارائه خواهیم داد. این شخص معتقد است که در این تستر حرفه ای نداریم. او مدعی می باشد که بدون دریافت هزینه به رستوران ها رفته و غذای ان را تست می کند. او می گوید من به خاطر یک اتفاق وارد این کار شدم. بنابراین عشق و علاقه من به غذا منجر شد که من در این کار بمانم و ماندگار بشوم. او می گوید که ما در ایران یک تستر حرفه ای نداریم. همچنین می گوید که در ایران تستر های حرفه ای نداریم زیرا در خارج از ایران تستر هایی وجود دارند که دوره دیده اند و وقتی راجع به غذا نظری را می گویند می توان به نظر های آنان اعتماد کرد. او هم چنین می گوید که تستر های تمام دنیا بدون وقت قبلی و سر زده می روند که البته این در ایران بسیار کمرنگ می باشد.

او هم چنین معیار خاصی برای انتخاب رستوران ندارد. وی همیشه سعی دارد به همه جای ایران برود و و حتی تمام نقاط تهران را پوشش دهی کند. او برخلاف دیگر افراد به صورت سر زده به رستوران های مختلف می رود و از غذایشان بازدید می کند. هم چنین از دیگر امکانات همانند بهداشت و مدل اشپز خانه نیز بازدید می کند. او می گوید که یک تستر واقعی نباید کار را با اعتماد مردم مخلوط کند و اعتماد مردم را فدا کند. او هم چنین می گوید که تا کنون بسیار زیاد به دادگاه های مختلف احضار شده است و این به دلیل انتقاد از غذاهای مختلف از رستوران های مختلف است. او می گوید انتقاد من به این دلیل بود که غذای ان ها بسیار بی کیفیت بود.

ممسترتیستر هم چنین نگرانی که در مورد خود دارد این است که ذائقه خود را از دست بدهد. او می گوید این اتفاق بسیار سخت خواهد بود زیرا همه کار یک تستر به ذایقه او می باشد. او می گوید که می ترسد که همانند فیلم سرآشپز و همانند دشمن ذائقه خود را از دست بدهد که در این برهه بسیار برای وی نگران کننده است. هم چنین باید گفت که صداقتی که او دارد بسیار زیاد به اعتماد مردم وفادار است و برای اعتماد مردم هیچ گاه دست به کار اشتباهی نمی زند.

حاشیه های این فود بلاگ

این فود بلاگر تا کنون حاشیه های زیادی را داشته است. از سری حاشیه های وی می توان به عکس او با شتر و هم چنین کاریکاتور وی اشاره نمود. هم چنین می توان گفت که عکس چت این شخص که فحش های بسیار زیادی در آن وجود داشت نیز منتشر شد و او را در حاشیه کشاند. هم چنین باید گفت که او با این حاشیه ها توانست که خود را به مخاطبان مختلف نشان بدهد و فالوور های زیادی را جمع آوری کند.

این فود بلاگر تا کنون در چه شهر هایی رفته است؟

باید گفت که مسترتیستر تا کنون در شهر های زیادی رفته است و غذاهای ان شهر را معرفی کرده است. اکنون می خواهیم در مورد چند شهر نیز صحبت کنیم.

شیراز

شیراز یکی از شهر هایی می باشد که مسترتیستر به انجا رفته است و قطعا در مورد این شهر کلم پلو مثال زدنی می باشد.

اصفهان

اصفهان از دیگر غذاهایی می باشد که بریونی ان طرفدار زیادی دارد.

مشهد

مشهد نیز در مورد غذای معروف خود یعنی شله مشهدی نیز بسیار معروف می باشد.

سوالات متداول

 1. مسترتیستر چند سال سن دارد؟

  او چهل و چهار سال سن دارد.

 2. این شخص در کجا متولد شده است؟

  این شخص در انگلیس متولد شده است.

 3. نام همسر مسترتیستر چه می باشد؟

  نام همسر او پگاه سپید نام می باشد.

 4. نام واقعی مسترتیستر چیست؟

  نام واقعی این شخص حمید سپید نام می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]