تیم ملی ایران قرار است در چند ماه آینده برای بازی های جام جهانی راهی قطر شود. در این میان مربی تیم ملی که اسکوچیچ بوده است را تعویض کرده اند و برای بار دیگر از کارلوس کی روش خواسته اند تا برای هدایت تیم ملی به ایران باز گردد. با قبول این پیشنهاد، کارلوس به ایران باز گشته است و قرار است در ترکیب تیم ملی تغییراتی را ایجاد کند. در این مقاله می خواهیم بازیکنان مورد علاقه کیروش را به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی را درباره این افراد در اختیار شما قرار دهیم. آخرین لیست کی‌ روش زیر ذره‌ بین در این مطلب بازگو می شود.

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه کسانی هستند؟

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه کسانی هستند؟

بازیکن مورد علاقه کی روش چه کسی است؟ همراه ما باشید تا پاسخ این سوال را بیان کنیم. بازگشت کی روش عده زیادی از بازیکنان تیم ملی را خوشحال کرد.

سردار آزمون

سردار آزمون در تاریخ ۱۱ دی سال ۱۳۷۳ متولد شده است. زادگاه او شهر گنبد کاووس است. این بازیکن به عنوان بهترین گلزن در تیم ملی ایران شناخته شده است. آزمون در تمام رده های سنی خود در تیم ملی ایران حضور داشته است و یکی از تاثیر گذار ترین بازیکن ها برای صعود تیم ملی می باشد. او در تیم های سپاهان، زنیت سن پترزبورگ، روستوف، روبین کازان و بایر لورکوزن حضور داشته است. سردار آزمون بهترین گلزن ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا است، او تا کنون در لیگ قهرمانان اروپا توانسته است ۸ گل را به ثمر برساند.

مهدی طارمی

مهدی طارمی در تاریخ ۲۷ تیر سال ۱۳۷۱ متولد شده است. زادگاه این فوتبالیست شهر بوشهر می باشد. شماره پیراهن طارمی ۹ است. او در باشگاه های شاهین بوشهر، ایرانجوان بوشهر، پرسپولیس، الغرافه، ریو آوه و پورتو فعالیت داشته است. او در تیم ملی جوانان ایران و امید ایران و در نهایت در تیم ملی ایران بازی کرده است. مهدی طارمی عناوین زیادی را کسب کرده است. او به عنوان آقای گل در لیگ برتر ایران معرفی شد و بازیکن سال فوتبال ایران شد. او به عنوان بهترین گلزن لیگ برتر پرتغال نیز شناخته شد و بیش ترین پاس گل را در لیگ برتر پرتغال به ثبت رساند. این ها تعداد کمی از عناوین این ستاره فوتبال است. به علاوه او یکی از بازیکنان مورد علاقه کیروش می باشد.

احسان حاج صفی

احسان حاج صفی در تاریخ ۶ اسفند سال ۱۳۶۸ متولد شده است. زادگاه او شهر کاشان است. این ستاره فوتبال ایران تا کنون به عناوین بسیاری دست پیدا کرده است. تا به امروز در ۱۱۹ بازی تیم ملی شرکت داشته است. احسان حاج صفی با شماره پیراهن ۲۶ به زمین بازی می رود. او در باشگاه های سپاهان، تراکتور، اف اس وی فرانکفورت، پانیونیوس، المپیاکوس و آ.ا.ک اتن یونان حضور داشته است. او در تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید ایران و ایران فعالیت داشته است.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش متولد ۲۰ مرداد ماه سال ۱۳۷۲ است. محل تولد او شهری در اطراف استان رود بار گیلان می باشد. مهدی خلفی و سجاد خلفی مدیر برنامه های علیرضا هستند. در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ او به عنوان دومین استعداد برتر در لیگ برتر فوتبال هلند انتخاب شد. در سال ۲۰۱۵ هم به عنوان برترین بازیکن در لیگ برتر هلند معرفی شد. او توانست با به ثمر رساندن ۲۱ گل به عنوان آقای گل هلند شناخته شود. علیرضا جهانبخش اولین بازیکن ایرانی است که توانسته است در خارج از ایران عنوان آقای گل را به دست آورد.

رامین رضائیان

رامین رضائیان متولد ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۶۸ می باشد. او در شهر ساری به دنیا آمده است. قد رامین ۱ متر و ۸۵ سانتی متر است. او با شماره ۹ در تیم خود فعالیت دارد. او در باشگاه های صبای قم، راه آهن، پرسپولیس، اوستنده، الشحانیه، الدحیل، السیلیه و سپاهان بازی کرده است. او از سال ۲۰۱۵ وارد تیم ملی ایران شد و در ۴۵ بازی توانست ۲ گل را به ثمر برساند.

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه پست هایی بازی می کنند؟

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه پست هایی بازی می کنند؟

بازیکن های مورد علاقه کیروش در پست های متفاوتی حضور دارند. رامین رضائیان به عنوان مدافع راست و وینگر راست فعالیت دارد. علیرضا جهانبخش در پست وینگر و هافبک هجومی بازی می کند. سردار آزمون و مهدی طارمی هر دو در پست مهاجم در زمین بازی می کنند. احسان حاج صفی به عنوان هافبک میانی و دفاع چپ بازی می کند.

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه تیم هایی حضور دارند؟

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه تیم هایی حضور دارند؟

بسیاری از بازیکن های مورد علاقه کیروش در تیم های خارجی و به عنوان لژیونر های ایرانی حضور دارند. مهدی طارمی در تیم پورتو در لیگ برتر فوتبال پرتغال و تیم ملی ایران بازی می کند. سردار آزمون در تیم بایر لورکوزن و هم چنین تیم ملی ایران حضور دارد. علیرضا جهانبخش در تیم فاینورد روتردام در لیگ برتر فوتبال هلند و تیم ملی ایران فعالیت دارد. احسان حاج صفی در تیم ملی ایران به عنوان کاپیتان بازی می کند و در تیم آ. ا. ک اتن یونان حضور دارد. رامین رضائیان هم در تیم سپاهان بازی می کند.

عکس بازیکنان مورد علاقه کیروش را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشای عکس این بازیکن ها بهتر است نام هر کدام از آن ها را در اینترنت خود جست و جو کنید. در یوتیوب و اینستاگرام این افراد هم تصاویر زیادی به اشتراک گذاشته شده است که می توان آن ها را مشاهده کرد. ایجاد تغییرات در تیم ملی پس از حضور کی روش باعث بهتر شدن تیم ملی می شود.

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه حاشیه هایی داشته اند؟

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه حاشیه هایی داشته اند؟

معمولا فوتبالیست ها حواشی زیادی را به دنبال دارند. مهدی طارمی در مورد رابطه ای که در گذشته با سحر قریشی داشته است حواشی زیادی را ایجاد کرده است. بازیکن های دیگر هم بیش تر به خاطر مبلغ های قرارداد هایشان تیتر خبر گزاری ها و حاشیه ها شده اند. البته برخی از خبر گزاری ها از اطلاعات خانوادگی و خصوصی بازیکن های مورد علاقه کیروش سو استفاده کرده اند و آن ها را به عنوان حاشیه مطرح کرده اند.

آدرس پیج اینستاگرام بازیکنان مورد علاقه کیروش را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیداکردن صفحه هر کدام از بازیکن های مرد علاقه کیروش بهتر است نام آن ها را در اینترنت جست و جو کنید. البته می توان در اینستاگرام خود نام آن ها را به انگلیسی نوشته و سرچ نمایید.

آیا بازیکنان مورد علاقه کیروش در زمان اسکوچیچ و ولیموتس هم به تیم ملی دعوت شدند؟

آیا بازیکنان مورد علاقه کیروش در زمان اسکوچیچ و ولیموتس هم به تیم ملی دعوت شدند؟

تمامی بازیکنان مورد علاقه کیروش در زمان اسکوچیچ و ولیموتس در تیم ملی حضور داشته اند به جز رامین رضائیان که اسکوچیچ هیچ وقت او را به تیم ملی دعوت نکرد و آخرین بازی او در تیم ملی به زمانی مربوط می شود که ولیتموس مربی بود. به همین دلیل خوشحال‌ ترین بازیکن ایران از بازگشت کی‌ روش رامین رضائیان است چرا که می داند کیروش حتما او را به تیم ملی دعوت خواهد کرد.

سوالات متداول

  1. کدام یک از بازیکنان مورد علاقه کیروش در تیم سپاهان حضور دارد؟

    رامن رضائیان یکی از بازیکن های مورد علاقه کیروش است که در تیم سپاهان بازی می کند.

  2. کدام یک از بازیکنان مورد علاقه کیروش در پست مهاجم بازی می کند؟

    مهدی طارمی و سردار آزمون از بازیکنان مورد علاقه کیروش هستند که در پست مهاجم قرار دارند.

  3. کدام یک از بازیکنان مورد علاقه کیروش کاپیتان تیم ملی می باشد؟

    احسان حاج صفی یکی از بازیکنان مورد علاقه کیروش است که کاپیتان تیم ملی نیز می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]