رابعه اسکویی هنرمند بسیار محبوب با استعداد و از بازیگران ایرانی در ترکیه متولد تهران می‌باشد. او بازیگر بسیار توانا و هنرمند مردمی می باشد. رابعه اسکویی متولد ۱۳۴۵ می باشد. او هنرپیشه سینما و سریال تلویزیون می باشد. او فعالیت هنری خود را در عرصه بازیگری از سال ۱۳۷۵ شمسی شروع کرده است. او توانست با استفاده از استعداد ذاتی خود و پیگیری علاقه کودکی به آرزوی خود یعنی معروفیت برسد. او با ظاهری بسیار بامزه شخصیت بسیار مناسبی برای فیلم های کمدی می باشد و توانست از ابتدای فعالیت خود بسیار پیشرفت کند.

رابعه اسکویی کیست؟

رابعه اسکویی کیست؟

این هنرمند از بازیگران ایرانی خارج از کشور به بسیار با استعداد توانست فعالیت خود را در زمینه سینما و تلویزیون گسترش دهد و موفقیت‌های بسیار چشمگیری در این عرصه به دست بیاورد. این هنرپیشه بسیار موفق در سال ۱۳۹۵ به دلیل محدودیت های زیاد در کشور مجبور به مهاجرت به کشور ترکیه شده است. او پس از شخصیت‌های معروف در ایران مانند صدف طاهریان و چکامه چمن ماه از ایران مهاجرت کرده است. این بازیگر با اصالت ایرانی بعد از مهاجرت خود به شبکه معروف و پرطرفدار جم پیوست. او برای اولین بار در ویژه برنامه نوروز در شبکه جم کلاسیک حضور پیدا کرد و در این جشن و برنامه حرف های بزرگان و انگیزشی گفته است. رابعه اسکویی پس از پیوستن به شبکه جم و حضور پیدا کردن در ویژه برنامه نوروز در سریال های بسیاری در این شبکه ایفای نقش کرده است.

رابعه اسکویی در دورهمی دعوت شد؟

این هنرمند بسیار بامزه تا به حال در مصاحبه های زیادی شرکت کرده است. بعد از بازگشت این بازیگر توانا به ایران خبر جنجالی و حاشیه ساز، دعوت او به ویژه برنامه دورهمی در شبکه های اجتماعی پخش شده است. او در ادامه این اخبار واکنش نشان داد و توضیح داد: من هیچ وقت به برنامه پرطرفدار دورهمی دعوت نشدم ولی اگر این موقعیت استثنایی برایم فراهم شود حتماً از آن استقبال زیادی خواهم کرد. او در ادامه این مصاحبه خود به صورت زنده از طرفداران خود از صمیم قلب درخواست کرد که به انتشار این حواشی بی‌ پایه و اساس پایان دهند.

درآمد رابعه اسکویی چقدر است؟

درآمد رابعه اسکویی چقدر است؟

این خانم از سلبریتی های ایرانی خارج کشور که به تازگی به کشور مادری خود بازگشته است از ابتدای شروع فعالیت هنری خود در زمینه تلویزیون و تئاتر توانست درآمد قابل توجهی به دست بیاورند او همچنین در ادامه تلاش خود را برای پیشرفت در این زمینه ها متوقف نکرد بلکه هدف بزرگ تر برای خود تعیین کرد تا بتواند پس از بازگشت خود به ایران درآمد بیشتری از قبل کسب کند. او از طریق برگزاری کلاس های آموزش بازیگری در شهر تهران منبع درآمد چشمگیری برای خود به وجود آورده است. همچنین از طریق اجرای نمایش در تئاتر های فوق العاده معروف و پرطرفدار درآمد کسب می کند.

آدرس پیج اینستاگرام رابعه اسکویی چیست؟

امروزه استفاده از برنامه‌های مجازی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا به دست آورده است. همان طور که می‌دانید اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و معروف ترین برنامه های شبکه مجازی شناخته می شود. هنرمند مردمی خانم اسکویی طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. او دارای پیج اینستاگرامی با ۱۱۱ هزار دنبال کننده و ۱۷۵ پست می باشد. شما دوستان و همراهان گرامی می توانید با استفاده از شبکه های اجتماعی و دنبال کردن تنها پیج همراه اینستاگرام رابعه اسکویی در علاوه بر دیدن عکس ها و کلیپ های او از روزمره این هنرمند ایرانی مطلع شوید لذت ببرید. شما می توانید اینستاگرام این هنرمند را با آی دی rabeh_oskouie دنبال کنید.

شغل اصلی رابعه اسکویی چیست؟

همان طور می دانید این هنرمند بسیار شایسته سال ۱۳۹۵ از ایران مهاجرت کرده است و خارج از کشور به مجری گری و هنرپیشگی مشغول شده است، سرانجام پس از گذشت مدتی اقامت در کشور ترکیه به ایران بازگشت و دوباره فعالیت هنری خود را در سینما و نمایش خانگی شروع کرده است و موفقیت های زیادی به دست آورده است. هم اکنون شغل اصلی خانوم اسکویی بازیگری می باشد و از طریق آموزش اصول های واجب بازیگری و برگزاری کلاس های پیشرفته در این زمینه درآمد قابل توجهی دارد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

همان طور که می دانید امروزه روش های متعددی برای دانلود عکس به نظر وجود دارد. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با استفاده از جستجوگر گوگل و سرچ کردن نام مورد نظر از دانلود دیدن عکس های او لذت ببرید. همچنین می‌ توانید با استفاده شبکه های اجتماعی و دنبال کردن شخص مورد نظر در این برنامه های مجازی علاوه بر دیدن عکس های او از اقدامات روزمره و اطلاعات فعالیت های هنری او مطلع شوید.

فیلم های محبوب رابعه اسکویی کدامند؟

این هنرمند بسیار با انگیزه از شروع فعالیت خود درعرصه بازیگری فیلم های بسیار از دهه هفتاد تا کنون بازی کرده است که در ادامه شما دوستان عزیزرا با چند آثار معروف او بیشتر آشنا می کنیم.

فیلم دزدان خیابان جردن

این هنرمند محبوب از طریق ایفای نقش در فیلم دزدان خیابان جردن توانست طرفداران زیادی به دست بی آورد. او در سال ۱۳۸۹ این فیلم فوق العاده با کارگردانی هنرمند معروف آقای وحید اسلامی بازی کرده است.

پوپک و مش ماشاالله

این هنرپیشه فیلم و سریال کمدی توانست موفقیت بسیاری با بازی در فیلم کمدی و فوق العاده پر طرفدار و پوپک مش ماشاالله در سال ۱۳۸۷ به دست بیاورد. این فیلم بسیار خنده دار بین علاقه مندان به فیلم های کمدی با کارگردانی آقای فرزاد موتمن جزء آثار بسیار محبوب در تاریخ سینمای به حساب می‌آید.

طلاق به سبک ایرانی

رابعه اسکویی در سال ۱۳۸۰ خود را در بازار بازیگری با ایفای نقش در فیلم رفتار و طلاق به سبک ایرانی برای همیشه تثبیت کرده است. این فیلم بسیار موفق با کارگردانی هنرمند بسیار و فوق العاده با استعداد آقای فرید کلهر ساخته شده است.

جوایز و افتخارات رابعه اسکویی شامل چه مواردیست؟

جوایز و افتخارات رابعه اسکویی شامل چه مواردیست؟

این هنرپیشه جنجالی و حاشیه برانگیز تا به حال جوایز زیادی برای ایفای نقش در فیلم ها و سریال های مختلف دریافت کرده است همچنین در زمینه هنری تئاتر فعالیت چشمگیری دارد. او در رشته تئاتر پیشرفت چشمگیری تا به حال داشته است و تقدیرنامه ها و جوایز بسیاری کسب کرده است. او به عنوان یکی از چهره های کمدی سینمای ایران شناخته می شود.

رابعه اسکویی چند سال دارد؟

این هنرپیشه بسیار موفق در زمینه سریال ها و فیلم های کمدی متولد سال ۱۳۴۵ در ایران می باشد. او توانست با تلاش و پشتکار در رشته هنری موفقیت‌های بسیاری به دست بیاورد و در آثار موفق و پر طرفدار بسیاری ایفای نقش کرده است.

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

این هنرمند بسیار فعال در فیلم ها و سریال های کمدی سال مصاحبه های زیادی با شبکه های تلویزیونی و شخصی داشته است. رابعه اسکویی متولد شهر تهران پساز بازگشت خود به ایران با شبکه‌ های داخلی و خارجی زیادی درباره دلیل مهاجرت خود صحبت کرده و همین طوردرباره دلیل بازگشت خود به ایران توضیحات کاملی داده است. او در مصاحبه جنجالی خود درباره ترک ایران گفت: من علت ترک ایران را بی توجهی مسئولین به هنرمندان در کشور می دانم، پس از ترک ایران و مهاجرت ترکیه و عضویت در شبکه جم آرزو های خود را محقق شده دیدم ولی این خوشحالی زیاد دوام نیاورد و بعد از دو سال دلتنگی خانواده و کشورم به من فشار آورد سرانجام تصمیم به بازگشت به ایران را گرفتم.

همسر این بازیگر کیست؟

رابعه اسکویی در یکی از مصاحبه های خود در واکنش به سوالی درباره مجرد بودن خود پاسخ دادن: من تا به حال کرده ام و قصد ازدواج هم ندارم ولی می‌توانم سن ازدواج خود را حدود ۵ سال دیگر تخمین بزنم. او فعالیت هنری خود را با فیلم پلاک ۱۴ با کارگردانی آقای مهران مدیری شروع کرده است همچنین در ادامه توانست با ایفای نقش در سریال ها و فیلم های هنرمند محبوب مهران مدیری پیشرفت زیادی در عرصه هنرپیشگی داشته باشد.

سوالات متداول

 1. رابعه اسکویی در چه فیلم هایی ایفای نقش کرده است؟

  رابعه اسکویی در فیلم های بسیار پرطرفدار و موفقی مانند دزد و پری با کارگردانی حسین قناعت در سال ۱۳۹۵، فیلم نیمه شب اتفاق افتاد با کارگرانی تینا پاکروان در سال ۱۳۹۴، فیلم یحیی سکوت نکرد در سال ۱۳۹۴ با کارگردانی کاوه ابراهیم پور، پوپک و مش ماشالا در سال ۱۳۸۷ با کارگردانی فرزاد موتمن و فیلم طلاق به سبک ایرانی در سال ۱۳۸۸ با کارگرانی فرید کلهر ایفای نقش کرده است.

 2. آیا رابعه اسکویی تا به حال ازدواج کرده است؟

  رابعه اسکویی هنرمند موفق در یکی از مصاحبه های خود در واکنش به این سوال پاسخ داد: من تا کنون ازدواج نکردم زیرا هنوز زوج مناسب خود را پیدا نکردم و سن ازدواج خود را نمی توانم به صورت مشخص تخمین بزنم.

 3. رابعه اسکویی در چه سریال های خنگی ایفای نقش کرده است؟

  رابعه اسکویی در سریال های پرطرفدار زیادی مانند سریال صد سال به این سال ها با کارگردانی مهدی رسولی در سال ۱۳۷۵، دردسر بزرگ در سال ۱۳۷۵ با کارگردانی رضا کرم رضایی، سریال مهر خاموش در سال ۱۳۸۱ با کارگردانی سیروس مقدم، میهمانی از بهشت در سال ۱۳۷۹ با کارگردانی عبدالله باکیده، سریال این سه نفر در سال ۱۳۸۲ با کارگردانی اصغر توسلی، سریال ستایش یک در سال ۱۳۸۸ با کارگردانی آقای سعید سلطانی و سریال نوروز رنگی با کارگردانی آقای علیرضا مسعودی در سال ۱۴۰۰ ایفای نقش کرده است.

 4. رابعه اسکویی در کدام یک از نمایش های خانگی بازی کرده است؟

  رابعه اسکویی هنرمند معروف و با استعداد ایرانی در سریال های خانگی معروفی مانند شوخی کردم در سال ۱۳۹۲، ویلای من در سال ۱۳۹۱ و سریال موچین در سال ۱۳۹۹ ایفای نقش کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]