در این مقاله قرار بپردازیم به خبر بازگشت رامین رضاییان که یکی از لژیونرهای ایران است؛ به تیم ملی بپردازیم. خبری که حواشی زیادی به همراه خود داشته است. با ما همراه باشید.

ماجرا بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی

همین چند روز پیش بود که خبر بازگشت کیروش روحیه تیم ملی را قوی کرد. همان طور که مطلع هستید کی روش نزدیک به یک هفته سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شده است. در دوران سرمربی قبل اسکوچیچ خیلی از بازیکن های مطرح از تیم ملی اخراج شدند یا به درخواست خودشان بیرون رفتند. رامین رضاییان هم جزء بازیکنانی بود که از دوران اسکوچیچ با تیم ملی خداحافظی کرد. کی روش پس از گذشت دو سه روز از بازیکنانی که در طی این چند سال غیبت داشتند از جمله رامین رضاییان دعوت کرد که به تمرینات تیم ملی برگردند. قرار که به زودی لیست بازیکنانی که کیروش از آن ها دعوت کرده است منتشر شود. در ادامه مقاله به جزئیات بیشتر این خبر اشاره خواهیم کرد.

تمرین رامین رضاییان برای جام جهانی 2022
رامین رضاییان

تمرین رامین رضاییان برای جام جهانی ۲۰۲۲

هر چند که خبر رسمی از تمرین رامین رضاییان برای جام جهانی ۲۰۲۲ منتشر نشده است. اما با توجه به اقدامات کی روش باید به زودی شاهد بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی و تمرینات آن باشیم. رامین رضاییان در طی چند سال اخیر در تیم های مطرحی از جمله پرسپولیس و سپاهان اصفهان بازی کرده است و آمادگی کامل برای حضور در مسابقات جام جهانی که به زودی در قطر برگزار خواهد شد را دارد. قرار شده که رامین در یک مصاحبه اختصاصی به تمام این جزئیات اشاره کند.

عکس های رامین رضاییان در تمرینات تیم ملی

در چند روز گذشته عکسی از رامین رضاییان منتشر شد. در این عکس رامین در کنار کی روش ایستاده است. اما معلوم نیست که این عکس مال همین چند روز گذشته است یا مال دوران قبل مربی گری کیروش می باشد. تا کنون هیچ عکسی دیگر از بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی منتشر نشده است. کی روش همیشه در دوران مربی گری خود از بازیکنان جوان و با استعداد حمایت کرده است. قطعا حضور رامین در مسابقات پیش رو کمک بزرگی برای تیم ملی محسوب خواهد شد. بدون شک او یکی از بهترین بازیکنان در حال حاضر لیگ برتر ایران می باشد. با آرزوی موفقیت برای این بازیکن و تیم ملی کشورمان.

سوالات متداول

  1. رامین رضاییان دقیقا از چه زمانی از تیم ملی خداحافظی کرد؟

    از زمانی که اسکوچیچ روی کار آمد.

  2. آیا عکس اخیری که از رامین رضاییان و کی روش منتشر شد مرتبط به حضور در تمرینات تیم ملی است؟

    بله اما نمی توان تشخیص داد که این عکس برای تمرینات امسال است یا مرتبط به دوران قبل مربی گری کیروش می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]