در این مقاله می خواهیم در ادامه معرفی بهترین آهنگ رپ ایرانی شما را با بهترین دیس های رپ فارس و بهترین دیس های لاو رپ فارسی آشنا کنیم برای پاسخ به این سوالات لطفاً تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بهترین دیس های رپ فارس چه ترک هایی هستند

بهترین دیس های رپ فارس چه ترک هایی هستند؟

در این قسمت می‌خواهیم بهترین دیس های رپ فارس چه ترک ها می باشند را برای شما معرفی کنیم البته قبل از آن باید معنی دیس رپ فارس را برای شما توضیح دهیم تا شما نیز با معنی آن آشنا شوید. دیس رپ فارس، فارسی یا دیس ترک ها در واقع به معنی بی احترامی کردن می باشند.

هدف اصلی آن ها در ترانه ها بی احترامی لفظی به شخص دیگری که معمولاً آن شخص خواننده می باشد است در واقع به اختلاف و جنگ میان دو نفر گفته می شود. دیس کردن فارس اولین بار از رپ هیپ هاپ مشهوریت پیدا کرده است در این بخش به ده تن از دیس رپ فارس اشاره می کنیم.

آهنگ هشتاد از فدایی و قاف

این آهنگ در سال ۱۳۹۱ وارد بازار شده است و مخاطب این آهنگ پیشرو، حصین و جیدال می باشد. دیس ترک های فدایی و قاف مخاطبشان کسانی هستند که ملتفت را دیس می‌کردند و بسیار طوفانی پاسخ آن ها را در همین ترک داده اند.

آهنگ چاقال نامه از پیشرو

این آهنگ در سال ۱۳۹۲ در بازار منتشر شده است بی احترامی او به زدبازی بوده است. این آهنگ بعد از منتشر شدن او بسیار حواشی به پا کرده است و جواب به ترک های بدی و تهران مال من بوده است.

آهنگ سرکوب از یاس

این آهنگ در سال ۱۳۹۶ وارد بازار شده است و مخاطبان رپرهای مانند هیچکس و سورنا و قاف می باشد. این آهنگ برای کسانی که یاس را دیس کردند که در این ترک خوانده شده است تا حد خود را بدانند.

آهنگ دروغ تعطیل از سهراب mj

انتشار این آهنگ در سال ۱۳۹۱ بوده است و مخاطبش پیشرو بوده است این انتقاد را به چاقال نامه به صورت عالی جواب تیکه های پیشرو را داده است آهنگ دروغ تعطیل جزء بهترین دیس رپ ها تاریخ رپ فارسی می باشد.

آهنگ اون مثل داداشم بود از هیچکس

این آهنگ در سال ۱۳۹۰ منتشر شده است و به خاطر استفاده از فعل های ماضی جزء دیس رپ فارسی محسوب می شود و مخاطبش پیشرو می باشد و هیچکس به صورت دلنوشته این انتقادها را بیان کرده است.

آهنگ سفارشی از یاس

این آهنگ در سال ۱۳۹۸ روانه بازار شده است و بیشتر دیس ترک او مخاطبش به هنرمندان بی هنر و موسیقی ایران است که در آن می توان زیبایی قدرت یک هنرمند را که به زیبایی آهنگ می خواند به آن ها نشان داده است.

آهنگ صبح ظهر شب از حصین

سال منتشر شدن این آهنگ ۱۳۹۲ می باشد. حصین با این دیس ترک توانسته است قدرت خود را نشان دهد و مخاطب او هیچکس آهنگ یک روز خوب میاد و شاهین این آهنگ را دیس کرده است.

آهنگ لول از تن به ۱۰

این آهنگ در سال ۱۳۹۲ وارد بازار شده است تمام اعضای تن به ۱۰ مخاطب دیس آن ها عرفان پایدار بوده است که هیچ‌گاه عرفان پایدار در مقابل این دیس جوابی نداده است.

آهنگ پیش قاضی و ملق بازی از شاهین نجفی و نوید زردی

۵ آهنگ در سال ۱۳۸۹ منتشر شده است و مخاطب دیس رپ فارس این آهنگ بیگ بوی و هیچکس و بهرام می باشند در این آهنگ شاهین نجفی و نوید زردی تیکه هایش را به این خواننده ها به زیبایی زده است.

آهنگ هکتور از پوتک

این آهنگ در سال ۱۳۹۷ به بازار منتشر شده است و مخاطب این آهنگ هیچکس بهرام پیشرو می باشد. در دیس رپ فارسی او از بزرگان رپ بوده است که توانسته است به زیبایی این موضوع را در آهنگ های خود جای دهد.

بهترین رپرها در دیس های رپ فارس

بهترین رپرها در دیس های رپ فارس چه کسانی می باشند؟

بهترین رپ دیس مشهورترین رپر های ایرانی را می خواهیم برای شما بازگو کنیم اما قبلش باید با بهترین رپر ها و کلمه رپر آشنا شویم. رپر شکلی از موسیقی می باشد که کلمات را با ضرب و ریتم خاصی می خوانند و موضوع آن ها اعتراض به اجتماع و موضوعاتی از این قبیل می باشد و بیان کردن کلمات سریع و صریح از ویژگی های رپر می باشد.

خوانندگان رپ به جان یکدیگر افتاده اند و دائم در حال تحقیقر کردن یکدیگر می‌ باشند، می‌خواهیم به معرفی ۵ تن از بهترین رپر در دیس های رپ فارسی بپردازیم.

رپر بهمن دیو

این خواننده با انتشار آهنگ دیس رپ فارسی یه وجب از ما در سال ۱۳۹۱ که مخاطبش عرفان پایدار بوده است بسیار معروف شده است و طرفداران بسیار زیادی در این سبک پیدا کرده است.

رپر پیشرو

پیشرو دیس رپ فارسی در سال ۱۳۹۲ بسیار جنجال به پا کرده است و مخاطب او در آهنگ ملتفت و بهرام بوده است که باعث جدا شدن خود از رفیق های قدیمی اش شده است.

رپر امیر تتلو

تتلو جزء بهترین رپر ها در دیس رپ فارسی می باشد او با انتشار آهنگ برزخ در سال ۱۳۹۷ رکورد بهترین دیس رپ فارسی را به خود انتساب داده است. او بهترین رپر در دیس رپ فارسی می باشد.

رپر هیچکس

با منتشر کردن آهنگ تو کجا بودی در سال ۱۳۹۹ مخاطب او دیس آل بوده است او که مدتی در رپ فارسی غایب شده بود عده ای در زمان غیبتش او را دیس رپ کرده بودند اما او توانست با منتشر کردن این آهنگ قدرت خود را به دیگران نشان دهد و این آهنگ بیشتر جنبه اعاده حیثیت داشته است.

رپر یاس

او یکی از خواننده های سرشناس و معروف در رپر فارسی می‌ باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد و با آهنگ سرکوب توانست تمام کسانی که او را دیس کرده اند جواب آن ها را بدهد.

بهترین دیس لاوهای رپ فارس

سبک دیس لاو در رپ فارسی چیست و شنوندگان آن چه اشخاصی می باشند؟

سبک دیس لاو در رپ فارسی شاید تاکنون نام دیس لاو به گوش شما رسیده باشد در حقیقت دیس لاو سبک جدیدی در رپ فارسی است و از دو کلمه دیس و لاو تشکیل شده است و به معنای ضد عشق یا ضد دختر می باشد و موضوعات مربوط به آن خیانت، تنفر، خود زنی، رگ زدن، خودکشی و یا حتی قتل می باشد.

سبک خواندن آن به صورت فریاد بغض و احساس می باشد. معمولاً شنوندگان این سبک افرادی هستند که در عشق خیانت دیده اند تاریخچه دیس لاو به ۱۲ سال پیش بر می‌گردد. عده ای می گویند آرمین ۲afm و عده ای می گویند امیر قیامت اولین آهنگ دیس لاو را منتشر کرده اند.

بهترین دیس لاوهای رپ فارس چه می باشند؟

بهترین دیس لاوهای رپ فارسی نیز در مورد ضد عشق می باشد و اکثراً موضوع آهنگ های آن رپ فارسی غمگین و ناراحت کننده می باشد. خواننده ها در هر سبکی که مشغول به خوانندگی هستند مانند رپ، هیپ هاپ و پاپ می توانند این سبک آهنگ را بسرایند‌.

بهترین دیس لاوهای رپ فارسی را می توانید از گوگل دانلود کنید. معمولا این آهنگ ها برای گوش کردن داخل ماشین مناسب می باشند. در این بخش می خواهیم ۵ نفر از بهترین دیس لاوهای رپ فارسی را معرفی کنیم.

خواننده رپ فارسی سپهر خلسه

سپهر خلسه یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد به همراه بهزاد لیتو آهنگ‌ پنگوئن را منتشر کرده است. این آهنگ جزء بهترین دیس لاو های رپ فارسی شناخته شده است برای خواندن متن این آهنگ می توانید به شبکه های اجتماعی مانند گوگل یا ویکی پدیا مراجعه کنید.

خواننده رپ فارسی امیر تتلو

به این خواننده رپ لقب پدر رپ فارسی را داده‌اند. زیرا او جزء اولین اشخاصی بوده است که آهنگ ها را به سبک رپ خوانده است آهنگ‌ مهمونی جزء دیس لاوهای او می باشد این آهنگ را با دو کیفیت متفاوت می توانید از گوگل پلیر سرچ کنید.

خواننده رپ فارسی مهراب

یکی از آهنگ های بسیار زیبا و دلنشین مهراب به نام رگ می باشد این آهنگ را می توانید با دوستان خود بنشینید و از گوش کردن آن لذت ببرید. این آهنگ را با کیفیت عالی با لینک مستقیم می توانید از شبکه های اجتماعی دانلود کنید یا به صورت آنلاین این موزیک را گوش کنید.

خواننده رپ فارسی ارشاد

یکی از آهنگ های قدیمی ارشاد آهنگ به نام چرا می باشد. چرا(رفتی عذابم شد نبودنت) در صورت تمایل این آهنگ دیس لاو رپ فارسی را می‌ توانید به دوستان خود معرفی کنید.

خواننده رپ فارسی میلاد راستاد

این رپر فارسی با خواندن آهنگ غمگین “کی مد شدی سلطان” آهنگ های دیس لاو رپ فارسی معروف شده است. متن کامل این آهنگ را می‌ توانید از شبکه‌ های اجتماعی دانلود کنید و با خواننده آهنگ را همراهی کنید.

به چه شخصی لقب شاه دیس لاو را داده‌اند؟

خواننده علی بابا و خواننده بهزاد پکس در زمانی تبدیل به رقبای سرسخت برای یکدیگر شده بودند و طرفداران هر دوی آن ها در تلاش بودن تا لقب شاه دیس لاو را بر روی خواننده مورد علاقه خود بگذارند. علی بابا در کل کل های خیابانی به بهزاد پکس ناسزا گفته است و از همان زمان درگیری های بین طرفداران این خواننده ها به وجود آمده است.

همچنین علی بابا در آهنگی به نام ۸ اسفند و آهنگ هنوز نمردم به صورت غیر مستقیم تیکه هایی به بهزاد پکس زده است و در مقابل بهزاد پکس نیز در آهنگ به او ناسزا گفته است و این کار باعث اوج درگیری های این دو خواننده شده است.

به چه دلیل سبک دیس لاو افت کرده است؟

بعد از وارد شدن مهراب به این سبک حواشی بسیار زیادی برای خود و خوانندگان دیگر این سبک به وجود آورده است و باعث شده است سبک دیس لاو با سرعت زیادی سقوط کند و باعث مسخره کردن این سبک توسط خوانندگان رپ و هیپ هاپ شود.

همانطور که در قسمتی از این مقاله اشاره کرده‌ایم دیس لاو معروف به ضد عشق می باشد و آهنگ هایی آن را همراه با داد و فریاد و سوز خوانده می شود.

خوانندگان هیپ پاپ شروع به مسخره کردن این سبک کرده اند این سبک در حال حاضر در بحران به سر می برند و بسیار بعید می باشد که دیس لاو دوباره به اوج خود بازگردد.

چند خواننده دیس لاو همراه با آهنگ های آن ها

 • آهنگ دیس لاو بهزاد پکس به نام عاشقانه یادتم
 • آهنگ دیس لاو مهراب به نام غمگین ترمینال
 • آهنگ دیس لاو میلاد راستاد به نام غمگین سلول
 • آهنگ دیس لاو ارشاد به نام غمگین صدقه سرتو عاشقانه و آهنگ می میرم
 • آهنگ دیس لاو پویا یو استار ۹۸ به نام لایو
 • آهنگ دیس لاو میلاد سایمون به نام مریض
 • آهنگ دیس لاو الون به نام قاب درد
 • آهنگ دیس لاو جدید محمد ان ار به نام سلطان درد
 • آهنگ دیس لاو بهنام اس آی به نام می شه نخندی

دانلود بهترین دیس های رپ فارس

دانلود بهترین دیس ترک های فارسی را به راحتی می‌ توانید تهیه کنید و از شنیدن موزیک های آن لذت ببرید. بعضی از این آهنگ ها را خواننده ها قبل از انتشار کردن در بازار در صفحه شخصی اینستاگرام خود به نمایش می گذارند و یا می‌توانیم به صورت فایل و ‏pdf با کیفیت بالا از شبکه های اجتماعی دانلود کنیم و هزینه از حجم اینترنت پرداخت می شود.

عده ای نیز برای راحتی سی دی آماده شده خواننده دیس رپ فارسی مورد علاقه خود را با پرداخت هزینه کمی از کلوپ یا محصولات فرهنگی و هنری خریداری می کنند.

دانلود بهترین دیس های رپ فارس

ریمیکس دیس های رپ فارسی چگونه است؟

ریمیکس دیس های رپ فارسی را معمولاً چند خواننده با همکاری یکدیگر انجام می‌ دهند و هر کدام از آن ها قطعه ای از خواندن آهنگ را بر عهده می گیرد و می خواند در چند دهه اخیر خوانندگان رپ فارسی به سمت ریمیکس های رپ فارسی کشیده شده‌اند و چندین آهنگ زیبا تا کنون به بازار منتشر کرده اند.

دیس های جنجالی رپ فارس را می توانید از آپارت دانلود کنید. از خواننده های ریمیکس های رپ فارسی می توانیم به خواننده های رپ فارسی زیر اشاره کنیم.

 • حصین
 • شایع
 • تیک‌ تاک
 • یاس
 • پیشرو
 • زدبازی
 • بهرام
 • سورنا
 • فرشاد
 • بامداد و خلسه

متن دیس های رپ فارسی چه موضوعاتی هستند؟

متن دیس های رپ فارسی معمولاً در مورد درگیری های دو خواننده می باشد و با خواندن آهنگ ها کنایه خود را به خواننده مورد نظر خود نشان می دهند. متن دیس های رپ فارسی را می‌ توانید در پیج اینستاگرام رپر و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، گوگل، ویکی پدیا، آپارات و… مشاهده کنیم.

می توانیم به متن آهنگ یاس اشاره کنیم که برای سرکوب دیس های دیگر آهنگ طوفانی را منتشر کرده است. آهنگ های دیس لاو رپ فارسی را می توانید در ماشین خود گوش کنید.

بهترین دیس و دیس بک ها تاریخ رپ فارسی متعلق به چه کسی است؟

بهترین دیس و دیس بک های تاریخی رپ فارسی می باشد که رپر فارسی شاهین نجفی برای ابلیس خوانده است این آهنگ بهترین دیس بک های تاریخ رپ فارسی تا کنون می باشد در این آهنگ شاهین نجفی توهین های بسیار به ابلیس کرده است.

این آهنگ را به صورت mp3 می توانید در شبکه های اجتماعی مانند گوگل و آپارات دانلود کنید در صورت تمایل می توانید به دوستان خود معرفی کنید زیرا جزء بهترین آهنگ های تاریخ ایران می باشد.

بهترین دیس رپ های خارجی چه کسانی می باشند؟

در این قسمت می خواهیم بهترین دیس رپ های خارجی را معرفی کنیم تا کسانی که این مقاله را می‌ خوانند با آن ها آشنا شوند. خواننده رپ تو پاک آمارو شکور با نام هنری توپاک به عنوان پدر رپ جهان لقب گرفته است دیس رپ های او مخاطبش گنگ بیگی می باشد که بخاطر درگیری های آن دو در سن ۲۵ سالگی توسط گنگ کشته می شود.

گنگ بیگی نیز خودش پس از مدتی فوت می کند. از خواننده های دیس رپ‌ دیگر می توان به اسنوپ داگ از رپرهای محبوب آمریکا می باشد اشاره کنیم او دیس رپ خود را خطاب به امینم خوانده است در دنیای موسیقی و رپ افراد کمی پیدا می شوند که با او کل کل کنند‌.

بهترین دیس رپ های جهان در سال 2021

بهترین دیس رپ های جهان در سال ۲۰۲۱ چه کسانی می باشند؟

در این قسمت می خواهیم به معرفی بهترین رپر های جهان در سال ۲۰۲۱ بپردازیم. امینم جزء بهترین های دیس رپ قرار گرفته است در سال ۱۹۷۲ دیده به جهان گشوده است و در حال حاضر ۴۸ سال سن دارد و یکی از پولدارترین خواننده های دیس رپ فارسی می باشد.

دیس های امینم مخاطب او هیچکس می باشد و در چندین دیس در مقابل او منتشر کرده است و هیچکس را مورد فحاشی قرار داده است و از الفاظ زشت و رکیک برای خطاب کردن او استفاده کرده است در مقابل هیچکس نیز دیس رپ های برای امینم ساخته و منتشر کرده است که کار هیچکس امینم را عصبانی کرده است.

کدام یک از دیس رپ های خارجی به خواننده زن رپ فارسی دیس رپ کرده است؟

سوگند یکی از خوانندگان محبوب ایرانی در زمینه رپ و هیپ پاپ بوده است اما به دلایل ممنوعیت خوانندگی برای زن ها در ایران نتوانست به فعالیت خود ادامه دهد و به خارج از کشور مهاجرت کرده است در مدت کوتاهی است که خواننده رپ جوان جاستینا به دلایل نامعلومی سر کل کل با سوگند راه انداخته است.

او دائم به سوگند دیس رپ می دهد و از الفاظ زشت علیه سوگند استفاده می‌کند سوگند چندین بار دیس های او را پاسخ داده است اما مدتی است دیگر دیس های او را پاسخ نمی دهد و این کار باعث عصبانیت جاستینا شده است.

درآمد دیس رپ های رپ فارسی چقدر می باشد؟

خواننده های دیس رپ فارسی علاوه بر کارهای خوانندگی معمولاً شغل دوم نیز دارند. آن ها جزء پردرآمد ترین اقشار جامعه محسوب می‌ شوند، آن ها هر یک از موزیک هایی که وارد بازار می‌کنند درآمد آن ها از ۱۰۰ میلیون تا ۹۰۰ میلیون می باشد بستگی به تعداد فروش آهنگ هایشان دارند که چندین نسخه وارد بازار شود و به فروش برسد.

عده‌ای از خوانندگان دیس رپ نیز درآمد معمولی دارند و آهنگ وارد بازار می‌کند یاس در رده خوانندگان رپ فارسی در رده پولدار ترین آن ها قرار گرفته است و درآمدش نسبت به خوانندگان دیس رپ فارسی دیگر بیشتر می باشد.

درآمد دیس رپ های رپ فارسی

دیس رپ های فارسی را از کجا می توانیم دانلود کنیم؟

دیس رپ های فارسی را همانند مطالب دیگر می توانید از سایت های خبری، فضای مجازی، شبکه های اجتماعی، توییتر، آپارات، یوتیوب، ویکی پدیا و نی نی سایت می توانید دانلود کنید.

همچنین دیس رپ های فارسی را از صفحه شخصی اینستاگرام رپر که مورد علاقه شماست می توانید وارد پیج شخصی شوید و در آن جا با نرم افزار اینستا دانلودر دانلود کنید.

عکس های دیس رپ های فارسی را می توانید بر روی جلد مجلات معروف موسیقی و گاهی اوقات برای تبلیغات بر روی بیلبورد مشاهده کرد در چند دهه اخیر بسیار جنجال به پا کرده اند و به جان یکدیگر افتاده اند.

تاثیر موسیقی دیس لاو بر نوجوانان و جوانان چگونه بوده است؟

همانطور که در قسمتی از این مطالب گفته‌ ایم دیس لاوها موسیقی خشن غمگین و آزار دهنده می باشد که طرف را به فکر فرو می برد و باعث خود زنی و گاهی اوقات حتی خودکشی می شود. این موسیقی بر احساسات فرد تاثیرات منفی می‌گذارد و شنونده بدون آن که بداند دست به چه کارهایی می زند آن کارهای خطرناک را انجام می دهد.

خانواده ها برای آن که جوانان ها آهنگ های دیس لاو را گوش نکنند از مشاوران کمک گرفته‌ اند. طبق نظرسنجی از چندین نوجوان انجام شده گفته اند که هنگام شنیدن این موسیقی در زمان ناراحتی هیچ کنترلی بر اعصاب خود نداریم امکان دارد هر کاری را انجام دهیم حتی خودکشی کنیم.

سوالات متداول

دیس لاو در رپ فارسی چیست؟

دیس لاو به آهنگ های رپ فارسی ضد عشق گفته می‌شود.

دیس رپ‌ فارسی چیست؟

با آهنگ های گفته می‌شود که در آن خوانندگان یکدیگر را تخریب می کنند.

جنجالی ترین دیس های رپ فارس متعلق به کدام یک از رپر ها می باشد؟

جنجالی ترین دیس رپ فارس متعلق به یاس می باشد که تمام خوانندگان رپ فارسی را مورد انتقاد قرار داده است.

بهترین آهنگ های دیس لاو رپ فارس متعلق به چه فردی می باشد؟

بهترین آهنگ های دیس لاو متعلق به خواننده رپر فارسی میلاد راستاد آهنگ “کی مد شدی” می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]