امروز در این مقاله می خواهیم به مبحث بهترین آهنگ های رپ جهان بپردازیم و شما را با این آهنگ ها آشنا کنیم، پس تا پایان مقاله مطالب را به دقت مطالعه فرمایید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بهترین آهنگ های رپ جهان چه آهنگ هایی می باشند

بهترین آهنگ های رپ جهان چه آهنگ هایی می باشند؟

در بین آهنگ های رپی که در سر تا سر جهان در این سال‌ ها خوانده شده است بعضی از آن ها مورد استقبال جهانی قرار گرفت و شنوندگان آن آهنگ ها، آن ها را خیلی دوست داشتند و هیچ وقت برای شنوندگانش قدیمی نشدند و همیشه گوش نواز بودند. با گذشت این همه سال که آن آهنگ ها خوانده و منتشر شده است باز هم طرفداران خیلی زیادی دارند و به عنوان بهترین آهنگ رپ از آن ها یاد می شود که در این بخش ما می خواهیم در مورد آن آهنگ های رپ صحبت کنیم و در موارد زیر از چند مورد آن ها نام می بریم:

آهنگ رپ look at me now از کریس براوون

این آهنگ یکی از آهنگ های رپ پر بیننده و پر شنونده در طول تاریخ بود که در یوتیوب و شبکه‌ های ماهواره‌ای هواداران زیادی داشت. این آهنگ را سه خواننده به صورت همزمان با ریتم تند ( رپ فارسی تند )و سریع می خوانند که یکی از عجایب جهان است و همین باعث شد که جنجال زیادی به پا کند و هواداران زیادی داشته باشد.

آهنگ B. O. B از اوت کتس

این آهنگ رپ در سال ۲۰۰۲ خواننده شد و متعلق به گروه اوت کتس می‌ باشد و مضمونی عاشقانه دارد که توانست سر و صدای زیادی را در آن زمان به پا کند و هنوز هم به عنوان یکی از عاشقانه ترین آهنگ های رپ در جهان شناخته می شود.

آهنگ changes از ۲pac در لیست بهترین آهنگ های رپ

این آهنگ از پدر رپ جهان یعنی آقای ۲pac، در سال ۱۹۹۸ منتشر شد که در آن زمان هم توانست طرفداران خیلی زیادی داشته باشد و هنوز هم بعد از گذشت این همه سال گوش کردن به این آهنگ حال و هوای انسان را بسیار دگرگون می کند.

آهنگ still d. r. e از دکتر دره

این آهنگ در سال ۱۹۹۹ توسط دکتر دره و اسنوپ داگ خوانده شد که جنجال های زیادی به پا کرد و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد و در همان سالی که منتشر شد توانست جایزه بزرگی را از آن خود کند.

آهنگ Lose Yourself از امینم یکی از بهترین آهنگ های رپ

امینم در فیلم Mile 8، ایفای نقش کرد و این آهنگ را برای این فیلم خواند که توانست جلوه خاصی به فیلم ببخشد و خود آهنگ هم طرفداران زیادی داشته باشد که هم جایزه اسکار را کسب کند و هم جایزه گرمی را ببرد.

آهنگ the next espisode از دکتر دره

دکتر دره به همراه اسنوپ داگ در سال‌ های پایانی دهه ۹۰ این آهنگ را خواندند و منتشر کردند که بازهم در آن سال‌ها توانست در بین آهنگ های رپ همان زمان غوغای زیادی به پا کند.

آهنگ without me از امینم

این آهنگ رپ یکی از بهترین آهنگ های رپ در جهان می باشد که در یوتیوب توانست بیش از ۸۸۰ میلیون بازدید کننده داشته باشد که یکی از موفق ترین آهنگ های امینم در سال ۲۰۰۲ بوده است.

آهنگ in da club از فیفتی سنت

این آهنگ رپ در سال ۲۰۰۳ توسط فیفتی سنت خوانده و منتشر شد که توانست در آن سال ها طرفداران زیادی داشته باشد و همچنان هم از محبوبیت آن زمانش بر خوردار باشد.

آهنگ Drop it like از دکتر دره

این آهنگ هم در سال ۲۰۰۴ دوباره توسط دکتر دره و اسنوپ داگ خوانده شد که در ماه ها و سال های بسیار زیادی در صدر جدول بهترین آهنگ های رپ جهان بود.

آهنگ Yea از لیل جاون

این آهنگ در سال ۲۰۰۴ توسط لیل جاون خوانده و به بیرون منتشر شد و به مدت ۱۲ هفته در صدر جدول آهنگ های رپ جهان قرار داشت.

بهترین آهنگ های رپ ایران

بهترین آهنگ های رپ ایران چه آهنگ هایی هستند؟

همیشه ما آهنگ های رپ خارجی را به عنوان بهترین آهنگ های رپ شناخته ایم اما باید بدانیم که در داخل کشورمان هم رپرهایی هستند که با آهنگ های بسیار زیبایی که می‌ خوانند و منتشر می‌کنند توانسته اند اسمی برای خود در میان رپر های خارجی داشته باشند. اکنون در این بخش می خواهیم شما را با آهنگ های رپ ایرانی که به عنوان بهترین آهنگ های رپ ایران نام گرفته اند در موارد زیر آشنا کنیم:

آهنگ اختلاف از هیچکس

هیچکس خواننده رپر ایرانی این آهنگ را در سال ۸۵، با مضمون اختلاف های طبقاتی در کشور خواند و آن را منتشر کرد که به عنوان اولین آهنگ رپ فارسی بسیار مطرح شد و از اهمیت خیلی زیادی تا به امروز برخوردار است.

آهنگ لمس از بهرام یکی از بهترین آهنگ های رپ

یکی از آهنگ هایی که دارای موزیک بسیار قوی و با مضمون و متن بسیار زیبا و دلنشین و بدون حواشی بود در سال ۹۴ با اسم لمس و با صدای آقای بهرام نورایی خواننده رپر ایرانی منتشر شد که توانست جزء آهنگ های رپ دلنشین باشد.

آهنگ ما با همیم از بهرام و پیشرو

دو خواننده رپر ایرانی یعنی بهرام و رضا پیشرو در سال ۸۷ آهنگی به اسم ما باهمیم را با سبک رپ منتشر کردند که این آهنگ بسیار موفق بود چرا که این دو خواننده حاذق توانستند تکنیک‌ های زیادی را در این آهنگ پیاده کنند و بتوانند غوغایی به پا کنند.

آهنگ دیوونه از پیشرو

پیشرو آهنگی را با نام دیوونه در سال ۹۲ و زمانی که در اوج پیشرفت و سر و صدای خود بود منتشر کرد این آهنگ به خاطر تکنیک های خارق العاده ای که در آن استفاده شده است تا به امروز که آن را گوش می دهیم می تواند روح و روان انسان را به بازی بگیرد و حال دل را عوض کند.

آهنگ یک مشت سر باز از هیچکس

هیچکس در سال ۸۷ آهنگ رپی با مضمون سرباز ها و مشکلات آن ها منتشر کرد که نام این آهنگش یک مشت سرباز می باشد که توانست جهانی شود و غوغا و جنجال های زیادی را به پا کند و طرفداران زیادی داشته باشد.

آهنگ این جا ایرانه از بهرام یکی از بهترین آهنگ های رپ

آهنگ اینجا ایرانه با صدای بهرام در سال ۸۷ منتشر شد که حاشیه های زیادی داشت و برای او دردسر ساز شد و حتی مورد پیگرد قانونی هم قرار گرفت و باعث شد که اداره ارشاد و تبلیغات اسلامی با او برخورد شدیدی بکند و مدتی او را از خواندن آهنگ منع کند.

آهنگ مجنون شهر از سورنا

سورنا در سال ۹۲ با انتشار آهنگش به نام مجنون شهر به خاطر تن صدا زیبایی که داشت و مضمون بسیار عمیق و مفهومی که آهنگش داشت توانست به اوج شهرت خود برسد و نامش را بر سر زبان‌ ها بیندازد.

آهنگ جعبه جادویی از فدایی

فدایی در سال ۹۱ آهنگش را به نام جعبه جادویی که یکی از آهنگ های سیاسی و اعتراضی بود را منتشر کرد. این آهنگ به خاطر این که مردم را تحت تاثیر قرار می‌ داد و به آن ها این پیام را می رساند که تحت تأثیر رسانه‌ های داخلی و تلویزیونی قرار نگیرند توانست غوغایی به پا کند و مورد پیگرد قانون قرار گیرد.

آهنگ تابستون کوتاهه از زد بازی

یکی از رپ های زیبایی که هیچ حاشیه ای نداشت و متن و مضمون بسیار قوی و زیبایی داشت آهنگ رپ تابستون کوتاهه از زدبازی می باشد که در مورد لذت بردن از فصل تابستان و گرمای لذت بخش آن است که باعث مطرح شدن زدبازی شد.

آهنگ سرکوب از یاس

یاسر بختیاری با نام هنری یاس در سال ۹۶ آهنگ رپی به نام سرکوب را منتشر کرد که این آهنگ مضمونی در مورد سرکوب کردن او در این عرصه داشت و توانست که غوغایی در میان خوانندگان رپ به پا کند.

بهترین آهنگ های رپ خارجی 2021

بهترین آهنگ های رپ خارجی ۲۰۲۱ چه آهنگ هایی می باشد؟

با شروع سال ۲۰۲۱ میلادی منتقدان و صاحب نظران عرصه خوانندگی در سبک پاپ بعضی از رپ های خارجی و همچنین آهنگ های آن ها را به عنوان بهترین خواننده رپ و بهترین آهنگ رپ در سال ۲۰۲۱ انتخاب کردند. این گلچین کردن خوانندگان رپ و بهترین آهنگ های آن ها در سال ۲۰۲۱ باعث شده آن ها جوایز اسکار و همچنین جوایز گرمی را به خود اختصاص دهند اکنون می‌خواهیم بهترین آهنگ های رپ سال ۲۰۲۱ را برای شما درموارد زیر نام ببریم:

  1. آهنگ رپ عربی از محمد صلاح
  2. آهنگ بهشت جادوگر از لیل یوزی
  3. آهنگ all af me، از جاون لجند
  4. آهنگ Red lights، از تیستو
بهترین آهنگ های رپ ترکی

بهترین آهنگ های رپ ترکی چه آهنگ هایی هستند؟

همان طور که در بین آهنگ های رپ فارسی تعدادی از آهنگ های رپ بهترین آهنگ رپ شناخته شده اند و یا در کشور های آمریکایی و یا در کشور های اروپایی هر ساله تعدادی از آهنگ‌ ها به عنوان بهترین آهنگ های رپ سال شناخته می‌ شوند در بین ترک ها نیز بعضی از آهنگ های رپ آن ها به عنوان بهترین آهنگ رپ ترکی در سال شناخته می شوند که در موارد زیر چند مورد از بهترین آهنگ های رپ ترکی را برای شما بیان می کنیم:

آهنگ یولار وار از بورا هیشیر

بورا هیشیر آهنگ یولار وار، را در سال ۲۰۱۹ منتشر کرد که یک آهنگ رپ عاشقانه بسیار قوی می باشد و توانست غوغایی در آن سال به پا کند که هنوز هم از محبوبیت آن کاسته نشده و یک آهنگ گوش نواز به حساب می آید.

آهنگ دیسکاتکا از جیجون قالا

آهنگ دیسکاتکا با یک موزیک و مضمون بسیار عالی و دلنشین در سال ۲۰۱۶ منتشر شد که به زبان ترکی می‌ باشد و توانست طرفداران خیلی زیادی داشته باشد و به عنوان بهترین آهنگ رپ در بین ترک ها شناخته شود.

آهنگ ساکین اول از اسواق

اسواق اهنگ ساکین اول را در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد که یکی از آهنگ های رپ پرطرفدار در بین ترک ها می‌ باشد که مضمون عاشقانه و بسیار غمگین دارد.

دانلود بهترین آهنگ های رپ از کجا می تواند انجام بگیرد؟

بهترین آهنگ های رپ چه به زبان انگلیسی و چه به زبان ترکی و یا به هر زبان دیگری را ما می توانیم از سایت های معتبری که در آن قرار داده شده است دانلود کنیم و اگر می خواهیم آهنگ آن را به همراه ویدیو و کلیپی که برای آن آهنگ ساخته شده است را هم داشته باشیم می‌ توانیم با یک سرچ ساده در داخل اینترنت پیدا و دانلود کنیم و همچنین می توانیم از فضای مجازی استفاده کنیم و آن ها را از یوتیوب و یا اینستاگرام و یا داخل کانال هایی در تلگرام که موزیک و ویدیو های آهنگ های رپ را می گذارند دانلود کنیم.

ریمیکس بهترین آهنگ های رپ فارسی را از کجا می توانیم دانلود و گوش کنیم؟

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم ما ریمیکس اهنگ های رپی را که دلخواه ما می باشد را می‌ توانیم با یک سرچ ساده در داخل اینترنت آن ها را از سایت های معتبری دانلود کنیم همچنین می توانیم آن ها را از یوتیوب، اینستاگرام و یا کانال های موزیکی که در تلگرام راه‌ اندازی شده‌ اند هم می توانیم دانلود کنیم.

اگر به هیچ کدام از مواردی که ذکر شد دسترسی ندارید می توانید با وصل کردن یک فلش مموری یا حافظه به تلویزیون یا دستگاه سیلور ماهواره آن ها را از شبکه‌ های ماهواره‌ ای که پخش می شود دانلود کنید.

بهترین آهنگ های گنگ رپ فارس

بهترین آهنگ های گنگ رپ فارس چه آهنگ هایی هستند؟

ما باید اول معنی کلمه گنگ را بدانیم، کلمه گنگ در زبان انگلیسی بیشتر به کار می رود اما در زبان فارسی هم جای خود را باز کرده است وقتی از گنگ صحبت می کنیم ممکن است که معنی پر رو، وحشی و در بعضی مواقع معنی پر و پیمون را هم داشته باشد.

اما در مورد آهنگ های رپ گنگ باید بگویم به آهنگ هایی گفته می شود که از لحاظ معنی، مفهوم و مضمون خیلی رک و وحشیانه و پر رو سخن دارند و آن ها را در غالب آهنگ بیان می کند، اکنون در موارد زیر به سه آهنگ رپ گنگ اشاره می کنیم:

آهنگ چاقال نامه از پیشرو

این آهنگ به اصطلاح گنگ را در سال ۹۱ آقای رضا پیشرو خواند و آن را به بیرون منتشر کرد که یک آهنگ اعتراضی، سیاسی و حماسی بود که توانست جنجال های خیلی زیادی را به پا کند.

آهنگ سرکوب از یاس

خواننده رپر کشورمان به نام یاس در سال ۹۶ این آهنگ را منتشر کرد که مخاطبانش کسانی بودند که او را در این عرصه و این حرفه سرکوب کرده بودند. او خواست که با این آهنگ نشان بدهد که کسی نمی تواند او را سرکوب و همچنین نمی توانند او را از این راه به در کنند.

آهنگ ۸۰ از فدایی و قاف

فدایی و قاف در سال ۹۱ به صورت مشترک آهنگ ۸۰ را خواندند و منتشر کردند که این آهنگ هم یک آهنگ مبتذل و سیاسی بود که مورد پیگرد قانونی قرار گرفت و مجازات سنگینی برای آن ها داشت و همچنین جنجال ها و غوغای زیادی را هم به پا کرد.

بهترین آهنگ های عاشقانه رپ

بهترین آهنگ های عاشقانه رپ کدام آهنگ ها بوده اند؟

از آن جایی که ما بیشتر آهنگ های رپی را که شنیده ایم همه مضمون های سیاسی، اجتماعی و مشکلات جامعه را مطرح کرده بودند و یا خیلی وحشیانه و خشونت آمیز بودند ما همیشه فکر می کنیم که هیچ آهنگ عاشقانه ای را نمی‌ توان به صورت رپ خواند در صورتی که اصلاً این طور نیست و در جهان کسانی بودند که آهنگ های رپ را با مضمون های عاشقانه و بسیار زیبا خوانده اند. در این مبحث می خواهیم چند آهنگ رپ عاشقانه را برای شما نام ببریم:

آهنگ من ککو از مو مو نو

این آهنگ رپ در سال ۲۰۱۸ به صورت عاشقانه توسط مو مو نو خوانده و منتشر شد که توانست طرفداران زیادی را جذب خود کند و بعد از گذشت سه سال هنوز این آهنگ تازگی روز اول را دارد.

آهنگ دامار از مصطفی صندل

آهنگ دامار در سال ۲۰۱۹ با صدای مصطفی صندل پخش شد که مضمون عاشقانه و بسیار غمگینی دارد و توانست اسمی برای خود داشته باشد.

آهنگ چک چک از ایپیو

ایپیو با منتشر کردن این آهنگ عاشقانه و غمگین در سال ۲۰۲۰ توانست به اوج شهرت خود برسد و هوادارانش او را با این آهنگ می شناسند.

بهترین آهنگ های عاشقانه رپ فارسی چه آهنگ هایی هستند؟

آهنگ های سبک رپ را می توان گفت که یک سبک جدید و یا نو پا در ایران بوده است چرا که از زمان پیداش این سبک در کشور ایران تا به امروز فقط حدود ۲۰ سال است که می گذرد.

از زمانی که خوانندگان در این سبک شروع به خواندن کردند مضمون های عاشقانه ای در آهنگ هایشان به گوش نمی خورد و بیشتر حالت گنگ با مضمون های سیاسی، اجتماعی، فحاشی، تهاجمی، شیطان پرستی، تعارضی و حرف های زشت و رکیک بود، اما بعد از گذشت چند سال اکنون آهنگ های رپ عاشقانه هم خوانده می شود که چند مورد از آن ها را بیان می کنیم:

آهنگ خون دل می خورن از صادق

این آهنگ رپ عاشقانه با صدای صادق در ابتدای سال ۹۹ منتشر شد که علاوه بر عاشقانه بودنش بسیار فاز غمگینی هم داشت اما به شدت مورد پسند شنوندگان سبک رپ قرار گرفت و استقبال زیادی از این ترک شد.

آهنگ شاید یه روزی از اُکتاو

یکی دیگر از ترک های عاشقانه در سبک رپ فارسی ترک شاید یه روزی با صدای اُکتاو می باشد که همیشه برای شنوندگان و هوادارانش گوش نواز است و قدیمی نمی شود.

آهنگ دیدگاه از حصین و اپیکور

این موزیک بسیار عاشقانه و فاز غمگین محصول مشترک حصین و اپیکور در سال ۹۸ بود که توانست غوغایی به پا کند و مورد استقبال زیادی قرار بگیرد.

بهترین آهنگ های دیس رپ

بهترین آهنگ های دیس رپ

قبل از آن که بدانیم هنوز آهنگ های دیس رپ خوانده می شود یا نه ما اول باید بدانیم که دیس رپ به چه آهنگ هایی گفته می شود. وقتی یک خواننده در سبک رپ آهنگ می خواند حالا چه به صورت زیر زمینی یا به صورت آزاد و مجوز دار ولی از سوی رقبا و مخالفان مورد تهاجم و سرکوب قرار می گیرد و آن خواننده برای جواب دادن به آن ها و ایستادن در مقابل دشمنانش آهنگی در سبک رپ با سخنان و حرف های کوبنده می خواند به آن دیس رپ گفته می شود که چند مورد از آهنگ های دیس رپ را برای شما نام می بریم:

آهنگ چاقال نامه از پیشرو

این آهنگ در سال ۹۱ توسط پیشرو خوانده شد که از منتشر کردن آن فقط سه روز گذشته بود که مخالفان پیشرو اظهار ناراحتی کردند.

آهنگ سر کوب از یاس

در سال ۹۶ عده ای از رقبا و مخالفان یاس او را مورد آزار و اذیت و سرکوب قرار دادند که این خواننده رپر با خواندن و منتشر کردن ترک سرکوب پاسخ تمام دشمنان و مخالفانش را در این موزیک به صورت کوبنده داد.

آهنگ هشتاد از فدایی و قاف

این موزیک در سال ۹۳ توسط فدایی و قاف منتشر و ساخته شد که مخاطبانش حصین، پیشرو و جیدال بودند که از رقبای سر سخت آن ها محسوب می شدند و آن ها را مورد تمسخر قرار می دادند.

آهنگ دروغ تعطیل از سهراب

پیشرو از خوانندگانی می باشد که با کمتر کسی درگیری و دعوا نداشته است که یکی از طرف های دعوای او سهراب بود که با انتشار ترک دروغ تعطیل جواب تمام تیکه ها و کنایه های پیشرو را در این آهنگ داد و به اصطلاح توانست پوزه او را به خاک بمالد که این ترک یکی از ماندگار ترین ترک های دیس رپ شد.

آهنگ اثر منفی از پیشرو

از آن جایی که پیشرو یک خواننده شکاک و مشکوک به خود است و با تمام خوانندگان سبک رپ حداقل یک بار درگیری داشته است این بار با انتشار این آهنگ که خطاب به زدبازی بود با استفاده از الفاظ زشت و رکیک دیس رپ را به حالت انفجار رساند.

دانلود بهترین آهنگ های رپ

چه آهنگ هایی در سبک رپ را می توان به عنوان بهترین آهنگ های رپ در هر زبانی نام برد؟

زمانی می‌ توان گفت که یک آهنگ به عنوان بهترین آهنگ شناخته می شود که آن آهنگ از لحاظ ریتم، موزیک و مضمون و مفهومی که دارد با سلیقه اکثریت افراد جامعه منطبق و در خور آن باشد.

وقتی از بهترین آهنگ های رپ فارسی نام می بریم باید بدانیم که این آهنگ چه پیام مثبت یا منفی می تواند داشته باشد یا از بهترین آهنگ رپ ایرانی نام می بریم آیا واقعا در سطح خودش بهترین است آبروی ایران و ایرانی را زیر سوال نمی برد یا بهترین آهنگ رپ خارجی هم همین طور است باید در شان شنونده و در خور آن باشد فرقی نمی کند.

به کدام آهنگ های سبک رپ می توان عنوان بهترین آهنگ تاریخ رپ فارس را اختصاص داد؟

وقتی که ما داریم از بهترین آهنگ های تاریخ رپ فارس صحبت می کنیم، با عنوان کردن‌کلمه فارس یعنی این که داریم از آبرو و حیثیت و ملیت یک کشور و یک جامعه صحبت می کنیم.

وقتی که ما آهنگ هایی را به عنوان بهترین آهنگ های تاریخ رپ فارس معرفی می کنیم به جوامع بیگانه می رسانیم که اوج هنر و خلاقیت و توانایی یک ایرانی و یک فارس زبان همین قدر است. بهترین آهنگ های رپ برای ماشین آهنگ هایی با مضمون زیبا و دلنشین است چرا که روان راننده را نباید بهم بریزد.

دانلود بهترین آهنگ های رپ را چگونه می توان انجام داد؟

بهترین آهنگ های رپ خارجی ۲۰۲۰ شنیدنی اند.دانلود بهترین آهنگ های رپ فارسی را می توانیم از سایت های داخلی انجام دهیم یابهترین آهنگ های رپ فرانسوی را می توانیم از سایت های خارجی دانلود کنیم. دانلود بهترین بهترین آهنگ های رپ فارس از فارس موزیک هم می تواند صورت بگیرد.

دانلود بهترین آهنگ های رپ خارجی ۲۰۲۰ از کانال های تلگرامی راحت تر است. بهترین آهنگ های رپ ۲۰۲۱ را از یوتیوب هم می توان انجام داد. دانلود بهترین آهنگ های رپ و هیپ هاپ می تواند به همراه ویدیو از یوتیوب صورت بگیرد.

سوالات متداول درباره بهترین آهنگ های رپ

خواننده های رپ ایران چه کسانی اند؟

پیشرو، هیچکس، یاس، بهرام، سورنا، فدایی و… خواننده های رپ ایران می باشند.

آهنگ های رپ ایرانی که جنجنالی بودند کدام اند؟

سرکوب از یاس، اینجا ایرانه از بهرام و مجنون از سورنا.

آهنگ های عاشقانه رپ خارجی چه آهنگ هایی می باشند؟

آهنگ عربی از محمد صلاح، آهنگ بهشت جادوگر از لیل یوزی، آهنگ all af me از جاون لجند.

سه اهنگ رپ سیاسی ایرانی به کدام خواننده ها تعلق دارد؟

آهنگ پنگوئن به سپهر خلسه، آهنگ تعصب به ارشاد و آهنگ مهمونی که به تتلو تعلق دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]