در این مقاله قرار است به بیوگرافی و معرفی توماج صالحی یکی از رپر های نسل سوم ایران بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

توماج صالحی کیست؟

توماج صالحی کیست؟

مدتی است که سبک رپ و الخصوص رپ فارسی در موسیقی به یکی از سبک های جذاب و پرطرفدار در بین مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانان تبدیل شده است. البته این موضوع را هم باید افزود که خوانندگانی که در این سبک فعالیت می‌ کنند، نقش بسزایی در محبوبیت رپ داشته اند. حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به رپ علاقه مند هستنید، قطعاً برای یکبار هم که شده نام توماج صالحی و یا یکی از آهنگ های او را شنیده اید.

امروزه توماج به یکی از رپران جنجالی و پر طرفدار ایرانی تبدیل شده است که خیلی از افراد به ویژه طرفداران او تمایل دارند تا بیشتر در مورد این رپر بدانند و هم چنین یکی از متداول ترین سوالات افراد این است که توماج صالحی اهل کجاست؟ در مورد بیوگرافی توماج صالحی یکی از رپران معروف باید بگوییم که توماج متولد دهه هفتاد در ایران است. او یکی از خوانندگان زیرزمینی است که در سبک رپ فعالیت می‌ کند. او در سال‌ های اخیر توانسته به‌ دلیل موضوعات آهنگ هایش و هم چنین صدای خاص و منحصر به فردش به یکی از رپر های محبوب و جنجالی تبدیل شود.

مدتی است که او اقدام به تولید آهنگ های سیاسی می کند و تهمت‌ هایی را به برخی از چهره های هنری و یا حتی دولتی زده است که این موضوع باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شده است. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر توماج صالحی ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

توماج صالحی بیشتر در مورد چه موضوعاتی آهنگ می خواند؟

همان طور که بیان کردیم، توماج متولد دهه ۷۰ در ایران می باشد. او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که از زمان نوجوانی علاقه بسیار زیادی به موسیقی داشته و به همین دلیل فعالیتش در این عرصه آغاز کرده و زمانی‌ که متوجه شده است که مهارت و استعداد خوبی در موسیقی و خوانندگی دارد به صورت جدی و گسترده تری فعالیت خود را ادامه داده است. امروزه از توماج به عنوان یک رپر معترض یاد می‌ شود، چرا که موضوعات اکثر آهنگ های او سیاسی است و در خیلی از آهنگ هایش تهمت هایی به برخی از چهره های دولتی زده است که این موضوع باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شده است تا جایی که توسط مراجع قضایی مورد پیگرد قضایی نیز قرار گرفته است.

خیلی از مردم و شنوندگان آهنگ های توماج بیان کرده اند که این رپر صدای فریاد مردم شده است و به همین دلیل اکثر مردم و به ویژه شوندگان آهنگ های او طرفدار این رپر مشهور شده‌ اند و از او حمایت و پشتیبانی می‌ کنند. هم چنین باید افزود که برخی از خوانندگان و رپران معروف و سرشناس ایرانی نیز حمایت و پشتیبانی خود را از توماج اعلام کرده‌ اند.

عکس های توماج صالحی را در کجا ببینیم؟

امروزه اکثر جوانان و نوجوانان ایرانی علاقه زیادی به گوش کردن به موسیقی در سبک رپ را دارند و هم چنین اکثر خوانندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند را می شناسند و طرفداران آن ها نیز هستند. یکی از رپران ایرانی که به تازگی با شهرت و معروفیت زیادی رو به‌ رو شده است و طرفداران زیادی را نیز به دست آورده توماج صالحی می باشد. امروزه خیلی از مردم و طرفداران و فن‌ های های توماج تمایل به مشاهده عکس های این رپر جنجالی را دارند و از مشاهده عکس های او لذت می‌ برند. اگر شما هم طرفدار این رپر جنجالی هستید و تمایل به مشاهده عکس ها او را دارید پیشنهاد ما این است که به صفحه اینستاگرام توماج مراجعه نمایید، چرا که توماج هر از گاهی عکس های مختلفی را از خود برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند.

این موضوع را هم باید افزود که برخی از طرفداران توماج فن پیج هایی را در اینستاگرام برای او راه اندازی کرده اند که در این پیج ها عکس ها، کلیپ ها و مطالب جذابی از توماج را برای مخاطبان این رپر منتشر می‌ کنند که این عکس ها و کلیپ ها با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به‌ رو می شوند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که در گوگل نیز عکس های متعددی از این رپر مشهور و شناخته شده برای مخاطبان و طرفداران او قرار داده شده است. شما با مراجعه به هر کدام از این موارد گفته شده می توانید به راحتی عکس های متعددی از این رپر مشهور را مشاهده نمایید.

علت دستگیری توماج صالحی چیست؟

علت دستگیری توماج صالحی چیست؟

چند روز قبل گزارش شد که توماج صالحی یکی از رپران معروف در ایران که از آهنگ های جدید او می توان به (زندگی نرمال) و (سوراخ موش بخر) اشاره کرد، بازداشت شده است و هم چنین دلیل بازداشت شدن او آهنگ های سیاسی اش عنوان شده است. در این باره باید بگوییم که این رپر معترض در روز یکشنبه ۲۱ شهریور بعد از ورود و بازرسی خانه اش توسط ماموران امنیتی به یک مکان نامعلوم منتقل شده است و خبر بازداشت این رپر را اقبال اقبالی دایی او تایید کرده است.

خبرگزاری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، هرانا در این باره نوشته است: به گفته یک منبع معتبر ۱۲ نیروی امنیتی که شامل ۴ ماشین بوده‌ اند به منزل این رپر مراجعه کردند و در زمان بازداشت اقدام به بازرسی منزل او را نیز کرده اند و برخی از لوازم شخصی توماج را ضبط و با خود برده اند. این موضوع را هم بهتر است که بدانید بر اساس این گزارش توماج در روز های اخیر در حساب شخصی خود در توئیتر از احتمال این که توسط نیرو های امنیتی بازداشت شود را داده بود. بعد از این جریان حواشی و جنجال‌ های زیادی در شبکه های مجازی به وجود آمد و نام توماج صالحی ترند شد و خیلی از افراد به ویژه طرفداران و حتی هنرمندان حمایت خود را از توماج اعلام کردند و در این باره بیان کردند که پلیس امنیت هر چه سریع تر باید او را آزاد کند.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که هم اکنون خیلی از مردم به ویژه فن های این رپر مشهور نگران حال او هستند و تمایل دارند تا هر چه سریع تر جویای حال او شوند و از این که در سلامت کامل است مطمئن شوند. با این حال هنوز خبری در مورد این که توماج کجاست و در چه حالی است در اینترنت و اخبار منتشر نشده است.

آهنگ های توماج صالحی کدامند؟

توماج یکی از خوانندگان با استعدادی است که در سبک رپ فعالیت می‌ کند و از زمانی که در این عرصه فعالیت خود را آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را منتشر کرده است. اکثر آهنگ های او به دلیل صدای منحصر به فردش و موضوعات جنجالی آهنگ هایش مخاطبان خاص خود را به دست آورده اند. حال در این قسمت به معرفی برخی از آهنگ های این به رپر سرشناس خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

زندگی نرمال

توماج صالحی اهنگ نرمال را مدتی قبل منتشر کرد که این آهنگ به یکی از آهنگ های جنجالی این رپر معروف تبدیل شد و با استقبال بی نظیر مردم نیز رو به‌ رو شد و خیلی از شنوندگان به تعریف و تمجید این آهنگ پرداختند. هم چنین برخی از شنوندگان بیان کردند که این آهنگ به خوبی حقیقت دل جوانان را بیان کرده است. می توانید این آهنگ را به راحتی در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

ندیدی

آهنگ ندیدی یکی دیگر از آهنگ های این رپر معروف است که زمانی که منتشر شد، با استقبال بی نظیری رو به رو شد و طرفداران بسیار زیادی نیز به دست آورد.

سیرک

سیرک یکی دیگر از آهنگ های جدید این رپر معروف است که زمانی که منتشر شد، شوندگان این آهنگ بیان کردند که توماج استعداد بی نظیری در خوانندگی دارد و خیلی از افراد بعد از شنیدن این آهنگ طرفدار او شدند.

اینستاگرام توماج صالحی چه نام دارد؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های مجازی محبوبی است که خیلی از افراد معروف در این شبکه فعالیت می کنند که این موضوع شامل توماج صالحی نیز می‌ باشد. او مدتی است که در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده است و بعد از آن توماج صالحی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده و آن را به یک پل ارتباطی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است. اگر به صفحه اینستاگرام توماج مراجعه نمایید، می توانید مطالب زیادی را مشاهده کنید. البته این موضوع را هم باید افزود پیج اینستاگرام توماج که بیش از ۳۳ کا فالوور دارد، بعد از دستگیری او از دسترس خارج شده است.

یوتیوب توماج صالحی فعال است؟

یوتیوب توماج صالحی فعال است؟

مدتی قبل خبری با این عنوان که توماج صالحی رپر معروف ایران در یوتیوب فعالیت خود را آغاز کرده است در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام منتشر شد. البته این موضوع توسط توماج تایید و یا تکذیب نشده است. با این حال ویدیو های متعددی از این رپر مشهور در یوتیوب برای علاقه‌ مندان منتشر می‌ شود که اکثر این ویدیو ها از بازدید بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.

دوست دختر توماج صالحی کیست؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای طرفداران و فن‌ های توماج صالحی خواننده جوان ایرانی به وجود می‌ آید، این است که او با چه کسی در رابطه است و هم چنین می خواهند بیشتر در مورد زندگی شخصی و روابط او بدانند. در این باره باید بگوییم که این رپر مشهور از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است، تمام تمرکز و هدفش را بر روی موسیقی و خوانندگی قرار داده است و در اکثر مواقع در مورد کار و حرفه اش صحبت می‌ کند و در مورد روابط شخصی اش و این که با چه شخصی در رابطه است با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است. به همین دلیل امروزه اطلاعات کامل و معتبری در مورد این که دوست دختر توماج چه کسی است در اینترنت موجود نمی باشد. البته برخی از منابع بیان کرده اند که توماج با یک خانم در رابطه است و رابطه آن‌ ها بسیار عاشقانه و عاطفی نیز می باشد.

این خواننده با کدام ترک معروف شد؟

توماج یکی از خواننگان بسیار با استعدادی است که صدای منحصر به فرد و خاصی دارد. امروزه او به یکی از خوانندگان پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است که اکثر آهنگ های او طرفداران خاص خود را به دست آورده اند. از زمانی که او فعالیت خود را در عرصه خوانندگی آغاز کرده، آهنگ های زیادی را منتشر کرده است. البته باید افزود که او با آهنگ سوراخ موش بخر به شهرت و معروفیت زیادی رسید.

پست هیچکس درباره این رپر به چه منظوری بود؟

زمانی که این رپر به دلیل منتشر کردن برخی از آهنگ های سیاسی اش و تهمت زدن به برخی از چهره های دولتی بازداشت شد، در کنار خیلی از مردم، برخی از رپران و خوانندگان نیز به حمایت از او پرداختند. هم چنین برخی از رپران در مورد بازداشت شدن توماج پست هایی را منتشر کردند که از یکی از این افراد می توان به سروش هیچکس اشاره کرد. هیچکس یکی از رپران سرشناس و معروف ایرانی است که از او به عنوان پدر رپ فارسی یاد می شود.

هیچکس در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی از توماج صالحی را منتشر کرد و کپشنی با این عنوان که توماج را دستگیر کرده اند و اینستاگرام او را بسته اند، نوشت. هم چنین هشتگ توماج صالحی را آزاد کنید را نیز در ادامه کپشن خود قرار داد. بعد از آن به زبان انگلیسی در مورد این که توماج را دستگیر کرده‌ اند کپشنی را نوشت و پیج amnesty را در زیر این نوشته ها تگ کرد. بعد از انتشار این پست خیلی از مردم و فالووران به حمایت از توماج پرداختند و کامنت های زیادی برای این ویدیو قرار دادند. هم چنین هشتگ های زیادی را منتشر کردند. هیچکس نیز این پست را در استوری خود منتشر کرد تا افراد بیشتری بتوانند آن را مشاهده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاهده این کلیپ می توانید به صفحه اینستاگرام هیچکس رپر معروف ایرانی مراجعه نمایید.

برای دانلود اهنگهای توماج صالحی چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود اهنگهای توماج صالحی چه کاری باید انجام داد؟

بعد از این که توماج آهنگ های سیاسی و اعتراضی متعددی را منتشر کرد و توانست جایگاه تقریباً خوبی را در بین سایر رپران ایرانی به دست آورد، خیلی از افراد طرفدار این رپر شدند و به آهنگ های او گوش می‌ دهند. اگر شما هم تمایل به دانلود اهنگ های توماج را دارید، پیشنهاد ما این است که به گوگل مراجعه نمایید. شما می توانید در گوگل عبارت مورد نظر خود را به عنوان مثال دانلود اهنگ توماج صالحی طالبان را جستجو کنید تا با نتایج عالی رو به‌ رو شوید. امروزه در اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود تمام آهنگ های این رپر ایرانی برای علاقه‌ مندان و کاربران قرار داده شده است. به این گونه شما با مراجعه به یکی از این سایت ها می توانید به راحتی به دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر بپردازید و از گوش کردن به آن آهنگ لذت ببرید.

این موضوع را هم باید افزود که در خیلی از کانال‌ های موسیقی نیز لینک دانلود آهنگ های توماج صالحی برای علاقه مندان و طرفداران او قرار داده شده است. شما می توانید با عضو شدن در کانال های موسیقی نیز به دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر بپردازید.

موزیک ویدیوی سوراخ موش توماج صالحی چگونه بود؟

یکی از آهنگ های تقریباً جدید توماج صالحی سوراخ موش نام دارد که زمانی که منتشر شد، جنجال و حواشی زیادی را به وجود آورد تا جایی که او با انتشار این آهنگ توانست طرفداران و مخاطبان زیادی را به دست آورد و با انتشار این آهنگ او شناخته شده و معروف شد. هم چنین خیلی از افراد بیان کرده اند که توماج با انتشار آهنگ سوراخ موش به شهرت رسید. هم چنین باید افزود که او موزیک ویدیو سوراخ موش که خودش در این موزیک ویدیو حضور دارد را نیز منتشر کرده است.

این رپر در این ویدیو در برخی از خیابان‌ ها و مناطق تقریباً خرابه و یا متروکه در حال خواندن است و این موزیک ویدیو در روز های اخیر به یکی از پربازدید ترین موزیک ویدیو ها در بین تمام موزیک ویدیو های رپران قرار گرفته است. شما می توانید برای مشاهده این موزیک ویدیو به پلتفرم های ویدیویی مانند آپارات و یا یوتیوب مراجعه نمایید. این موضوع را هم باید افزود اگر تمایل به دانلود آهنگ سوراخ موش توماج صالحی را دارید، کافی است تا عبارت مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید و سپس با مراجعه به یکی از سایت های موسیقی به راحتی این آهنگ را دانلود و گوش دهید.

حمایت مردم از این رپر در فضای مجازی چگونه بود؟

حمایت مردم از این رپر در فضای مجازی چگونه بود؟

زمانی که خبر بازداشت شدن این رپر جوان در فضا های مجازی توسط فن پیج ها و طرفداران او و هم چنین برخی از رپران دیگر مانند هیچکس منتشر شد، مردم در فضای مجازی شروع به حمایت از این رپر کردند و هشتگ هایی را با عنوان توماج صالحی را آزاد کنید را در اینستاگرام منتشر کردند. هم چنین عکس ها و کلیپ های زیادی را از او در صفحات خود با کپشن توماج صالحی را آزاد کنید، منتشر کرده اند. هم اکنون نام توماج صالحی در فضا های مجازی به ویژه اینستاگرام ترند شده است و خیلی از مردم و کاربران در مورد آزادی او صحبت می کنند.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر اخبار و یا فن پیج های توماج را دنبال کنید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که فن پیج های این رپر، هشتگ توماج را آزاد کنید را منتشر کرده‌ اند و از سایر مردم و افرادی که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند درخواست کرده اند تا این هشتگ ها را منتشر کنند تا به این گونه بتوانند به این رپر که به تازگی دستگیر شده است کمک کنند.

چرا توماج صالحی سبک رپ اعتراضی را برای خواندن انتخاب کرد؟

توماج در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود من از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به رپ داشته ام و بعد از آن در این عرصه فعالیتم را آغاز کردم. اما تمایل داشتم تا در این دوران که زندگی کردن برای مردم سخت شده است و اوضاع کمی بهم ریخته است، در سبک اعتراضی فعالیت کنم تا به این گونه بتوانم صدای مردم باشم و صدای آن ها را به تمام نقاط برسانم. تا به امروز اکثر آهنگ هایی که این رپر جوان و با استعداد ایرانی منتشر کرده است، اعتراضی بوده و به خیلی از چهره های دولتی و حتی چهره‌ های هنری اعتراض کرده است.

باید افزود که اکثر شنوندگان آهنگ های این رپر به دلیل صدای منحصر به فردی که دارد و هم چنین متن آهنگ های قوی اش طرفدار او شده اند و بیان کرده اند که توماج استعداد بی نظیر در خوانندگی دارد. هما ن طور که در قسمت های قبلی بیان کردیم برای دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر جوان می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 1. توماج صالحی کیست؟

  توماج صالحی متولد دهه هفتاد یکی از رپران جوان و با استعداد ایرانی است که مدتی است به دلیل انتشار آهنگ های سیاسی و اعتراضی اش به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است.

 2. در چه تاریخی و به چه دلیلی توماج صالحی دستگیر شده است؟

  روز یکشنبه ۲۱ شهریور مأموران امنیتی به خانه توماج رفتند و او را دستگیر کرده و به مکان نامعلومی منتقل کردند. هم چنین دلیل دستگیری توماج آهنگ های سیاسی او عنوان شده است.

 3. کدام رپر معروف به حمایت از توماج صالحی پرداخته است و برای آزادی او تلاش می کند؟

  هیچکس که یکی از رپران معروف ایرانی است با انتشار پستی از توماج به حمایت و پشتیبانی از او پرداخته است و هشتگ هایی مانند توماج را آزاد کنید را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

 4. افراد چگونه می توانند به دانلود آهنگ های توماج صالحی بپردازند؟

  برای دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر سرشناس کافیست تا به گوگل مراجعه نمایید. در اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود آهنگ های توماج برای کاربران قرار داده شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]