لیبل زد و بند یک کمپانی موسیقی است که برخی از خوانندگان پاپ ایرانی و رپ فارسی فعالیت های خود را زیر نظر این کمپانی انجام می دهند. در این مطلب قصد داریم در مورد فعالیت های مختلف این لیبل و اعضای گروه آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار داده و توضیحاتی را در مورد نحوه تشکیل آن بیان کنیم.

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

لیبل زد و بند را حمید صفت و گادپوری ایجاد کرده اند. این لیبل در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ ایجاد شده است. خوانندگان بسیاری در این لیبل فعالیت می کنند. گاد پوری، حمید صفت، کامیار بامداد، آکیو، آردا، هومان و امیر ای پی فعالیت های خود را تحت نظر این لیبل انجام می دهند.

بررسی اعضای لیبل زد و بند

خوانندگان و هنرمندان بسیار محبوبی در لیبل زد و بند عضو هستند و فعالیت های بسیاری انجام می دهند. هر کدام از این خوانندگان ترک های زیادی اجرا کرده و طرفداران بسیاری دارند. در ادامه قصد معرفی این اعضا را داریم.

گاد پوری

نام اصلی گاد پوری، پوریا بشیری می باشد که در سال ۱۳۷۴ به دنیا آمده است. او در یکی از شهرهای شمالی ایران متولد شده است و یک خواننده رپ فارسی می باشد. گاد پوری طرفداران بسیار زیادی دارد و استعداد زیادی در خوانندگی دارد. او با برخی از خوانندگان دچار مشکل شده است و تا کنون دیس های فراوانی منتشر کرده است. می توانید وارد مرورگر گوگل شوید و ترانه های این خواننده با استعداد و خوش صدا را گوش نمایید.

حمید صفت

حمید رضا حیدری صفت ملقب به حمید صفت در تاریخ ۱۸ مرداد سال ۱۳۷۲ متولد شده است. او علاوه بر خوانندگی در زمینه ترانه نویسی نیز فعالیت می کند. این خواننده جوان در شهر خمام در استان گیلان به دنیا آمده است و تا کنون ترانه های بسیاری اجرا کرده است. حمید صفت دچار مشکلات مختلفی شد و برای مدتی به جرم قتل در زندان به سر می برد. او تا کنون با خوانندگانی مانند امیر عباس گلاب، شایان اشراقی، علی لهراسبی، حصین و دنسوز همکاری داشته و آثار زیبایی را برجای گذاشته است. برای دانلود آهنگ حمید صفت به نام زد و بند می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید و از شنیدن این ترانه لذت برید.

کامیار بامداد

کامیار بامداد در سال ۱۳۷۲ متولد شده است و یک خواننده و بازیگر می باشد. او در استان گیلان به عنوان معلم ورزش هم فعالیت هایی داشته است. او فعالیت های مختلفی تا به امروز داشته است و یک هنرمند با استعداد می باشد. او در کلیپ دکتر ساسی فعالیت داشته است و کلیپ های سیاسی و چند ترانه را اجرا کرده است. او در پلت فرم های مختلفی مانند یوتیوب و اینستاگرام فعالیت دارد و تا کنون توانسته است طرفداران بسیاری به دست آورد.

آکیو

احتمالا نام آکیو را در بسیاری از ترانه های گاد پوری شنیده باشید، این فرد یکی از مهم ترین اعضای گروه این خواننده است. تنظیم کردن و ساخت و کارگردانی کلیپ ها و ترانه ها به عهده آکیو است و گاد پوری اولین موزیک ویدئوی خود را به کمک آکیو در سال ۱۳۹۹ منتشر کرد. آکیو در شهر رشت به دنیا آمده است و متولد سال ۱۳۷۴ می باشد. او تا کنون فعالیت های زیادی داشته است و آثار مختلفی را تهیه و تولید کرده است.

آردا

اطلاعات زیادی از این فرد در دسترس نمی باشد. طبق اطلاعاتی که در صفحه اینستاگرام این فرد وجود دارد، او مدیر استعداد یابی است. او تا کنون مدیر ۲۶ رکورد ای اند آر بوده و مدیر توزیع دیجیتال نیز بوده است و مدیریت هنرمندان را بر عهده دارد.

هومان

هومان یا هومن فیل یکی از خوانندگان ایرانی است که ترک های بسیاری را اجرا کرده است. او در خرداد ماه سال ۱۳۷۹ متولد شده است و از نوجوانی به رپ خوانی علاقه مند بوده است. هومان از سن ۱۹ سالگی وارد دنیای موسیقی می شود و فعالیت حرفه ای خود را آغاز می کند. او پس از تلاش بسیار اولین ترک خود را منتشر می کند و این موضوع باعث معروفیت بسیار زیاد این خواننده می شود.

امیر ای پی

امیر ای پی خواننده و ترانه سرا و آهنگ ساز است. او فعالیت خود را در ژانر رپ و آر اند بی انجام می دهد و از سال ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرده است. امیر ای پی در سال ۱۳۷۸ در شهر زیبای شیراز متولد می شود و تا کنون ترک های مختلفی را تولید کرده است. او علاقه زیادی به موسیقی و شعر و آهنگ سازی دارد و تا کنون با خوانندگان زیادی همکاری داشته است.

چه آهنگ هایی تحت لیبل زد و بند منتشر شده است؟

چه آهنگ هایی تحت لیبل زد و بند منتشر شده است؟

تاکنون ترانه های مختلفی با لیبل زد و بند منتشر شده است که توسط یکی از خوانندگان این کمپانی اجرا شده است. در ادامه قصد داریم چند مورد از بهترین ترانه های این لیبل را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

تازه دومادا

این ترانه جدید ترین آهنگی است که تحت لیبل زد و بند تولید شده است. کارگردان این ترانه آکیو می باشد و میکس مسترینگ آن را سیامند انجام داده است. این موزیک در بسیاری از سایت های معتبر موسیقی منتشر شده است و می توان موزیک ویدئوی آن را در یوتیوب مشاهده کرد. خواننده این ترک گاد پوری است و ادیت آن توسط امیر ای پی و آکیو انجام شده است. تاریخ انتشار این ترانه ۱۲ دسامبر سال ۲۰۲۳ بوده است.

کبک

این ترک در تاریخ ۷ ژوئیه سال ۲۰۲۳ منتشر شده است و حمید صفت و حصین خواننده آن می باشند. کبک که تحت لیبل زد و بند اجرا شده است بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. مدت زمان آن بیش تر از ۳ دقیقه می باشد. سازنده این ویدئو امیر حسین خانلو بوده است.

می خونه

ترک می خونه با خوانندگی حمید صفت و تحت لیبل زد و بند اجرا شده است. کارگردان این موزیک ویدئو امیر حسین خانلو بوده است و فربد وفادار هم فیلم برداری از آن را برعهده داشته است. آرمین هاشمی تولید کننده اجرایی و شادی بابایی تهیه کننده آن می باشند.

لت

لت یکی از جدید ترین ترانه های حمید صفت است که با لیبل زد و بند منتشر شده است. مدت زمان این ترانه ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه می باشد و در تاریخ ۲۲ آوریل سال ۲۰۲۳ منتشر شده است. کارگردان این موزیک ویدئو حمید صفت بوده و مدیر فیلم برداری ویژوال بوده است، تهیه کننده آرمین هاشمی و مجری طرح شادی بابایی می باشند. البته اهنگ زد و بند حمید صفت نیز با این لیبل منتشر شده است و استقبال بسیار خوبی از آن شد.

نگاهی به فعالیت لیبل زد و بند در یوتیوب

نگاهی به فعالیت لیبل زد و بند در یوتیوب

لیبل زد و بند در یوتیوب نیز فعالیت می کند. امروزه یوتیوب مرکز بسیاری از فعالیت های هنرمندان شده است و افراد بسیاری در این پلت فرم فعالیت دارند و این گروه نیز کانال مخصوص خود را ایجاد کرده است و ویدئوهای خود را در آن قرار می دهد. می توانید به کانال این گروه مراجعه نمایید و ویدئوهای مربوط به آن را تماشا کنید.

نا گفته نماند که تمامی هنرمندان این گروه دارای کانال های یوتیوب هستند که با مراجعه به کانال های این افراد نیز می توان موزیک ویدئوهای لیبل زد و بند را تماشا کرد.

آدرس اینستاگرام زد و بند چیست؟

راه های مختلفی برای به دست آوردن آدرس اینستاگرام این گروه وجود دارد. می توانید نام لیبل زد و بند را در اینترنت نوشته و جست و جو نمایید. با انجام این کار تعدادی آدرس پیدا می شوند که فقط یکی از آن ها مربوط به این لیبل می باشد. از طریق اینستاگرام نیز می توان به این صفحه دسترسی پیدا کرد، ابتدا باید وارد قسمت جست و جو شد و نام این گروه را با حروف لاتین نوشته و سرچ کرد. سپس از بین پیج هایی که پیدا می شوند، صفحه اصلی را به دست آورد.

zadobandco آدرس دقیق این لیبل می باشد. در این صفحه تعداد ۵۴ ویدئو و تصویر منتشر شده است. تمامی این ترانه ها و موزیک ویدئوها تحت لیبل زد و بند اجرا شده اند. تا کنون ۴۴ هزار و ۲۰۰ نفر این صفحه را دنبال کرده اند. در قسمت دنبال شوندگان این صفحه می توان عوامل و اعضای این گروه را مشاهده کرد و پیج اصلی آن ها را به دست آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]