بیشتر کسانی که این روزها در فضای مجازی مشهور شده اند و کارهای آن ها مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، در زمینه طنز و سرگرمی فعالیت می کنند. در این میان کمتر نام کسانی به چشم می خورد که ویدئوهایی در زمینه دیجیتال و تکنولوژی بسازند و بازدید کننده زیادی هم داشته باشند.

یکی از این افراد نادر، زیزی سلیمی از یوتیوبرهای دختر معروف و کار درستی است که سر و صدای زیادی با کلیپ های خود در مورد تکنولوژی و دنیای دیجیتال، به پا کرده است. زیزی سلیمی یک دانشجوی بسیار موفق است که در کنار تحصیل، در فضای مجازی نیز فعالیت دارد و تلاش می کند در این زمینه نیز موفق شود.

زیزی سلیمی کیست؟

زیزی سلیمی کیست؟

او یک بانک اطلاعاتی و نابغه ای بزرگ در دنیای مجازی است. زیزی سلیمی تقریبا تمامی حوزه های مربوط به فناوری را پوشش می دهد و در هر زمینه ای اطلاعات زیادی دارد. او سال ها پیش شروع به فعالیت در دنیای مجازی کرد و اطلاعات کاملی در مورد تمامی گوشی های موبایل، تبلت و دیگر تکنولوژی های روز دنیا در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری او را یک اینفلوئنسر در حوزه تکنولوژی می دانند.

او صفر تا صد موضوعات را برای شما شرح می دهد و می تواند به شما امکان مقایسه بین چندین مدل و حتی چندین شرکت را بدهد. زیزی سلیمی در یوتیوب و در اینستاگرام بسیار موفق است. او از طرف شرکت های بزرگی دعوت به مصاحبه می شود و برای آن ها تبلیغ می کند. او ویدیوگرافر است و تمامی مراحل ساخت ویدئو و محتوا را می شناسد، فرمت ویدیو را حرفه ای دنبال کرده است و آن را به خوبی می شناسد‌ و در این زمینه حرف زیادی دارد.

زیزی سلیمی در کار برنامه نویسی است و به این حوزه بسیار علاقه دارد و همچنین شما را با جدیدترین ابزارهای دیجیتالی آشنا می کند. کافی است نام او را سرچ کنید و با دنیایی از اطلاعات رو به رو شوید. ابزار های دیجیتالی زیادی هر روز وارد زندگی ما انسان ها می شوند که شناخت آن ها می تواند برای ما بسیار مفید باشد و به ما کمک کند تا از آن ها بهتر استفاده کنیم.

این اینفلوئنسر چگونه معروف شد؟

زیزی سلیمی به صورت خاص یک بلاگر تکنولوژی است و به حوزه علم و تکنولوژی بسیار علاقه مند است و در این زمینه شروع به جمع آوری اطلاعات کرده است. او ساخت ویدئو های پر محتوا را شروع کرد، در یوتیوب کانالی برای خود ایجاد کرد و این اطلاعات مفید خود را در آن قرار داد. زیزی سلیمی مخاطبان زیادی رو جمع کرد و به تدریج تعداد بازدیدکنندگانش را افزایش داد.

آپارات یکی از سایت هایی است که همواره در تلاش است که با برنامه های جذاب و قرار دادن کلیپ های مفید، خود را در دنیای مجازی ثابت کند. آپارات در سال ۱۳۹۸ برنامه ای تولید کرد و در آن برنامه نویسان موفق را دعوت کرد و با آن ها مصاحبه کرد. زیزی سلیمی در فصل دوم این برنامه حضور داشت و با شرکت کردن در این برنامه به موفقیت خود بسیار کمک کرد. او بعد از این برنامه فعالیت رسمی خود را شروع کرد و مقام ها و موفقیت های زیادی به دست آورد.

عکس های زیزی سلیمی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زیزی سلیمی را در کجا مشاهده کنیم؟

افراد معروف و اینفلوئنسر های معروف ایرانی به سرعت عکس و کلیپ هایشان در فضای مجازی پخش می شود و با جستجوی نام آن ها در یوتیوب و اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی می توان به مشخصات آن ها دسترسی پیدا کرد. او یک دهه هفتادی است که به سرعت با ساخت کلیپ هایی در مورد فناوری های جدید، مشهور شد. بنابراین می توان به راحتی به اطلاعاتش دسترسی پیدا کرد. زیزی سلیمی با نام کامل زینب سلیمی فعالیت های بسیار مفیدی دارد، برای دیدن عکس های او می توانید نام زینب سلیمی را هم جستجو کنید.

آدرس پیج اینستاگرام زیزی سلیمی چیست؟

زیزی سلیمی تنها در یوتیوب فعالیت ندارد، او در اینستاگرام هم برای خود پیجی راه اندازی کرد و شروع به فعالیت در این شبکه اجتماعی محبوب کرد. این یوتیوبر جوان، کلیپ ها و مصاحبه های خود را در اینستاگرام نیز قرار داد و شروع به جذب فالوور در این اپلیکیشن هم کرد. از آن جایی که علاقه مندان به این حوزه ها در دنیا زیاد هستند و مردم می خواهند در این باره اطلاعات جمع آوری کنند و بهتر تصمیم بگیرند، به سرعت به سمت این کلیپ های مفید جذب شده اند.

آیا این اینفلوئنسر در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

همه اینفلوئنسر ها و ویدئوگرافر ها در سرتاسر دنیا ترجیح می دهند در فضای یوتیوب فعالیت داشته باشند، زیرا می توانند درآمد خوبی کسب کنند. زیزی سلیمی هم آغاز کارش از یوتیوب بود و اطلاعات خود را در قالب ویدئوهایی پر محتوا در این محیط منتشر کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، زیزی سلیمی اولین کلیپ خود را به زبان انگلیسی تولید کرد. او می خواست فعالیتش را تا سطح بین المللی گسترش دهد، اما به دلیل چالش ها و موانعی که برایش ایجاد شد، پشیمان شد و بقیه کلیپ هایش را با زبان فارسی تولید کرد.

ویدیو های این اینفلوئنسر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

ویدیو های این اینفلوئنسر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

زیزی سلیمی اینستای بسیار فعالی دارد و دریوتیوب نیز فعالیت می کند. او همواره در تلاش است که اطلاعات خود و کیفیت کلیپ هایش را زیاد کند تا با افزایش تعداد بازدیدکننده در یوتیوب بتواند کسب درآمد کند. بنابراین می توانید کلیپ های او را در اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنید. از آن جایی که این دو اپلیکیشن در ایران فیلتر است، باید با فیلتر شکن وارد شوید. بعد از باز کردن فیلتر شکن باید آن را فعال کنید و سپس اینستاگرام و یا یوتیوب را باز کنید. نام زیزی سلیمی را سرچ کنید و بعد از باز شدن پیج ها و کانال های او و فن پیج هایش می توانید کلیپ هایش را تماشا کنید.

منبع دیگر برای دیدن ویدئوهای زیزی سلیمی آپارات است که ویدئو های ساخت خود را در این سایت هم قرار می دهد. او با انتشار ویدئوهایش می خواهد در بین مردم عاشق فناوری، مشهور شود.

درآمد این اینفلوئنسر چقدر است؟

یوتیوبر بودن و کلیپ گذاشتن در این اپلیکیشن می تواند شغلی بسیار پر درآمد باشد. به شرطی که تعداد بازدید کنندگان فیلم هایی که می گذارید به حد مشخصی برسد. زیزی سلیمی بعد از ساخت کلیپ هایش، آن ها را در یوتیوب قرار می دهد و با افزایش سابسکرایب هایش و بازدید کننده هایش، شرکت یوتیوب آن ها را محاسبه می کند. به ازای تعداد مشخصی برای زیزی سلیمی پولی واریز می کند. زیزی سلیمی همچنین با قرار دادن کلیپ هایش در پیج اینستاگرامش تعداد فالورهایش را افزایش می دهد.

او می تواند با افزایش سابسکرایب ها و فالوورهایش شروع به قبول تبلیغات در پیج خود کند. از طریق شرکت های مختلف تبلیغ قبول کند و به ازای گرفتن مقدار مشخصی پول، محصول آن ها را در چنل یا پیج خود تبلیغ کند. بنابراین دنیای مجازی دنیایی برای کسب درآمد است و زیزی سلیمی هم از این فرصت به خوبی استفاده می کند. اما هنوز اطلاعات دقیقی از مقدار پولی که از این راه کسب می کند در دسترس نیست. او با فکر در مورد این که چرا در این قرن هنوز از کلید و دسته کلید استفاده می کنیم، وارد دنیای جدیدی شد و توانست بسیار موفق عمل کند و معروف شود.

زیزی سلیمی کجا زندگی می کند؟

از لهجه زیبای زینب سلیمی به نظر می رسد که او متولد شهر زیبای رشت باشد. او هم اکنون در تهران ساکن است و به دلیل موضوع کلیپ هایش می تواند همچنان در ایران فعالیت کند. او مانعی برای کارش در ایران ندارد و تمام تلاشش را می کند تا بتواند در کشور خودش، جایی برای پیشرفت داشته باشد و به هدفی که برای خود دارد، برسد. او اطلاعات خود در زمینه فناوری را در قالب کلیپ های زیبا، جذاب و پر محتوا در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. اما او هم مانند بسیاری از جوانان پر انگیزه ایرانی قصد مهاجرت به کشوری مناسب دارد که بتواند در آن جا موفق شود و آسان تر به هدف هایش برسد.

آیا زیزی سلیمی ازدواج کرده است؟

آیا زیزی سلیمی ازدواج کرده است؟

بیوگرافی زیزی سلیمی در دسترس نمی باشد و تنها مشخص است که یک دهه هفتادی بسیار موفق است. او در مورد زندگی شخصی اش، ویدئو و عکس منتشر نمی کند و تنها با دادن اطلاعات مفید، سعی در جذب مخاطب دارد. زیزی سلیمی بسیار موفق است و تا کنون حرفی از ازدواج نزده است. مسلما برای خود معیارها و هدف هایی از ازدواج دارد و دنبال شخص مناسب است. اما هنوز در این باره صحبتی نکرده و اطلاعاتی از همسرش وجود ندارد. بنابراین کاربران به این نتیجه رسیدند که او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

سوالات متداول

  1. آیا زیزی سلیمی قصد ادامه فعالیت دارد؟

    بله او همواره در حال افزایش اطلاعات خود در زمینه های مختلف است و قصد دارد همچنان در این فضا فعالیت کند.

  2. آیا زیزی سلیمی در روبیکا هم فعالیت دارد؟

    خیر. تمامی کلیپ هایی که زیزی سلیمی از خود می گذارد در یوتیوب، اینستاگرام و آپارات است.

  3. زیزی سلیمی در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

    او تلاش بسیار زیادی کرده است تا بتواند جایگاهی در این دنیای مجازی به دست بیاورد و به تولید محتوی و ویدئو در مورد فناوری و تکنولوژی مشغول است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]