دایان یکی از چهره های راک و رپ فارسی می باشد، که در زمینه رپ، که سبک خاص و منحصر به فردی دارد فعالیت می کند. هم چنین آهنگ سازی های به یاد ماندنی و زیبایی برای خوانندگان و رپر های دیگر نیز انجام داده است، که با توجه به ذوق و استعدادی که در این زمینه دارد توانسته در این حرفه، به خوبی بدرخشد. بسیاری از آهنگ های او برای طرفدارانش نوستالژی به حساب می آیند و خاطره ای خوش را در ذهن آن ها به یاد می آورد.

دایان کیست؟

دایان کیست؟

دایان، یک خواننده رپر و آهنگ ساز می باشد، که با توجه به اثر هایی که از خود ساخته است، می توان گفت که در این راستا خوش درخشیده است. او در استان مازندران و در شهر ساری به دنیا آمده است. در پنجم ماه فروردین در سال ۱۳۶۷ متولد شده است و اکنون جوانی سی و سه ساله می باشد، که از دوران نوجوانی اش در این راه شروع به حرکت کرده است و با انتخاب مسیر درست و مناسب، قدم به قدم به پیشرفت رسیده است و توانسته به اهدافی که برای خود، در زندگی تعیین کرده است، یکی یکی برسد.

وی در حال حاضر در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و همه این ها را به دلیل داشتن پشتکار، توانسته به دست بیاورد. با بررسی اثر های خوبی، که این هنرمند از خود دارد، هیچ اطلاعاتی از او مبنی بر دایان ویکی پدیا نمی یابید و با توجه به این هنرمند ایرانی که آهنگ هایش طرفدار زیادی دارد و جزو خواننده های مجوز دار می باشد، حق او می باشد که یک صفحه در این سایت از او باشد، تا اطلاعات او و آهنگ هایش به راحتی در اختیار طرفدارانش قرار بگیرد. با بررسی های انجام شده، اطلاعات زیادی در مورد بیوگرافی دایان در دسترس نمی باشد.

عکس های دایان را در کجا ببینیم؟

با جست و جو در اینترنت و سایت ها، تعداد کمی عکس از او می یابید، اما با جست و جو کلمه Dayan تمام سایت های فعالی که آهنگ های او را بار گذاری کرده اند، برای شما نمایان می شوند و می توانید آهنگ های او را دانلود کرده و از آن ها لذت ببرید. دایان آن طور که باید و شاید بر سر زبان ها نیوفتاده است، اما تعداد زیادی طرفدار پیدا کرد که طرفداران واقعی می باشند و فن پیج های بی شماری، برای او ساخته اند که با استفاده از این پیج ها عکس ها، کلیپ ها و موزیک های او را به اشتراک می گذارند، که کمک شایانی به دیده شدن این هنرمند می کند و همچنین با این کار به او انرژی می دهند و از او حمایت می کنند.

برترین آهنگ های دایان کدامند؟ 

برترین آهنگ های دایان کدامند؟

این هنرمند توانا آهنگ های زیادی از خود را منتشر کرده است، که سبک منحصر به فرد و خاصی را در موزیک های خود استفاده می کند و همین طور با خواننده های دیگری نیز همکاری کرده است و یا آهنگ سازی کار را بر عهده گرفته است، یا در زمینه خوانندگی با آن ها همکاری نموده است. همان طور که گفته شد سبک خاصی از راک را در موزیک هایش اجرا می کند و در آهنگ، همین حرفا، اولین بار سبک خود را به مردم معرفی کرد.

این آهنگ در آلبوم EMA قرار دارد که مورد توجه مردم نیز قرار گرفت و پس از این آهنگ تعداد دیگری آهنگ را منتشر کرد، مانند کاغذ خط خطی، ببخشید انگاری اشتباه شد و برگرد به این خونه که آن ها هم مورد استقبال مردم قرار گرفت و جز بهترین آهنگ های دایان به حساب می آیند. تعدادی از آهنگ های پر شنونده او به شرح زیر می باشد.

آهنگ حال من خوب نیست

یک آهنگ قدیمی از دایان می باشد که بسیار برای شنونده ها نوستالژی می باشد. طرفدارن این آهنگ با گوش دادن به آن، حتی پس از سال ها که از تولید آن گذشته است، از آن لذت می برند و خاطرات خوش و یا غم انگیز خود را به یاد می آورند، در این آهنگ علاوه بر این که آرزو های خود را در مورد یک زندگی عاشقانه می گوید، در حین آن خاطرات خوب و بدی که کنار یک دیگر تجربه کردند را نیز مرور می کند.

آهنگ میرم کوه

یک آهنگ جذاب از دایان می باشد که موزیک و متن لحن آرامی دارند و با صدای گیرا و خسته دایان، روح را نوازش می دهد، در میانه های آهنگ، لحن و صدا کمی تند می شود. این آهنگ یکی از مورد علاقه ترین آهنگ های دایان برای طرفدارانش می باشد. لیریک و آهنگ سازی این کار برعهده دایان می باشد و کار تنظیم و ارنجمنت را علی یاسینی انجام داده است. میکس و مسترینگ توسط هادی جولانی صورت گرفته است.

آهنگ بازی ادامه داره

این آهنگ که توسط صدای جذاب و خش دار دایان بسیار شنیدنی است، در مورد ضربه هایی که خورده است می گوید و به بازی کش مکشی که بین دو نفر در رابطه وجود دارد اشاره دارد، که هر دو نفر یک سر این رابطه هستند. این آهنگ همراه با موزیک ویدیو ساخته شده است‌. ملودی و شعر از خود دایان می باشد، تنظیم کار توسط علی یاسینی انجام شده است. میلاد ماهان راد مدیر برنامه و تهیه کننده حرفه ای دایان می باشد. این کار تحت لیبل لیما کنسرت با مجوز رسمی از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی می باشد.

آهنگ های دایان را از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های دایان را از کجا دانلود کنیم؟

از آن جایی که کار های او بسیار مورد استقبال قرار می گیرند، از تمامی سایت های فعال موزیک می توانید دانلود کنید و از گوش دادن به آن ها در ماشین، محل کار و در هنگام استراحت کردن لذت ببرید. شما تنها با جست و جو کردن عبارت هایی مانند دانلود آهنگ خسته شدم دایان، دایان حال من خوب نیس، آهنگ گازاپیزم دایان، آهنگ دایان الکل، دانلود اهنگ دایان شکسته، دانلود آهنگ دایان خداحافظی و دایان حرفای مردم در گوگل، سایت هایی برای شما نمایان می شود که به راحتی می توانید آهنگ ها را دانلود نمایید. هم چنین اگر دسترسی به soundcloud دارید با مراجعه به آدرسی که خود دایان، در صفحه اینستاگرامش گذاشته، نیز می توانید به آهنگ های او گوش دهید.

در تمام رسانه های معتبری که در زمینه موزیک فعالیت می کنند نیز می توانید دانلود نمایید. هم چنین او کانالی در تلگرام دارد دارد که به طور رایگان تمام آهنگ های خود را بار گذاری کرده، تا طرفدارانش به راحتی بتوانند آن ها را دانلود نمایند و از گوش دادن به آن ها لذت ببرند. برای مثال برای دانلود آهنگ خداحافظ  و آهنگ شکسته می توانید در گوگل عبارت هایی مانند دانلود آهنگ دایان خداحافظی و دانلود اهنگ دایان شکسته، را جست و جو کنید تا برای شما نمایش داده شود و یا می توانید به کانال دایان در تلگرام بروید و از این طریق آهنگ ها را دانلود نمایید‌.

آلبوم دایان منتشر شده است؟

آلبوم دایان منتشر شده است؟

دایان خواننده پر کار و پر تلاشی می باشد، که تعداد زیادی آهنگ را توانسته منتشر کند و تعداد زیادی را آهنگ سازی کند. با توجه به فعالیت زیاد او، تعداد زیادی آلبوم از او در آینده در دسترس خواهد بود. البته آلبوم  های EMB1 و EMA2 را بیشتر در زمینه آهنگ سازی آن ها فعالیت داشته و بعد در EMB2 آهنگ، همین حرفا، از خود دایان پخش شد و سایر خواننده های، آهنگ این آلبوم هیچکس، jj, حصین، بیباک و سیجل می باشند. به نظر می رسد که این خواننده از سال ۲۰۱۲ شروع به خواندن کرده است و آهنگ سایلنت جزء اولین آهنگ های او می باشد و موزیک های مهمون من و تیک تاک، جزء آخرین آهنگ هایی می باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر کرده است.

دوست دختر دایان کیست؟

او علاقه ای به بیان زندگی شخصی اش ندارد و فقط در جهت شغل و حرفه اش پیش می رود. هیچ عکس و یا مطلبی در مورد دوست دختر خود در فضای مجازی آپلود ننموده است. بیشتر کسانی که بنا بر کار حرفه ای خود در فضای مجازی حضور دارند، زندگی شخصی و حرفه ایشان را با هم قاطی نمی کنند، تا بتواند در مسیر درستی که انتخاب نموده اند بدون حاشیه روبه جلو حرکت کنند و یکی یکی، به اهداف خود برسند. به نظر می رسد، که او ازدواج نکرده است و حلقه ازدواج در دست او به چشم نمی خورد. اکثر طرفداران بازیگر، خوانندگان و یا هر سلبریتی دیگری دوست دارند از زندگی شخصی فرد مورد علاقه شان سر در بیاورند، تا بتواند با او ارتباط بیشتری برقرار نمایند.

حاشیه های این رپر درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این رپر درباره چه موضوعاتی است؟

در فضای مجازی به دلیل پخش شدن سریع یک اتفاق، حاشیه ها نیز به سرعت منتشر می شوند، اما دایان به دور از حاشیه ها به حرفه خود می پردازد، تا خبر موفقیت هایش در فضای مجازی منتشر شود و نه حاشیه هایی که هیچ ارزشی ندارند. این خواننده توانا که در سبک راک و رپ فعالیت دارد، زندگی شغلی بدون حاشیه ای را دارد. او از این امواج منفی که به یک باره در فضای مجازی می پیچد، تا او را برای مدتی از کار و راه خودش دور کنند، اجتناب می نماید.

این حاشیه ها اغلب از سمت کسانی که می خواهند فرد مورد نظر را از موقعیتی که در کار پیدا کرده است، به پایین بکشند و هم چنین وجه هنری او را، برای طرفدارانش خراب نمایند. اما تا کنون موفق به انجام این کار نبوده اند، به دلیل این که دایان سرش به شغل خودش گرم بوده است، این حاشیه ها اوج نگرفته اند و در نطفه خفه شده اند.

آیا دایان مصاحبه ای انجام داده است؟

با توجه به محبوب بودن او و تعداد زیاد طرفدارانی که دارد، آن طور که باید و شاید از او مصاحبه ای نشده است و در هیچ رسانه ای تا کنون حضور نیافته است، اما به احتمال زیاد اگر در مصاحبه ای در آینده حضور پیدا کند، از او در باره بیوگرافی اش پرس و جو می کنند، سپس در مورد همکاری اش با خواننده هایی مانند حصین ابلیس از او سوال می کنند، در مورد تک تک آهنگ هایش، رمز موفقیتش و برنامه اش در آینده نیز سوال می پرسند تا طرفداران او بیشتر با خواننده مورد علاقه شان آشنا شوند. 

دیس ترک های این رپر به چه افرادی بوده است؟

دیس ترک های این رپر به چه افرادی بوده است؟

با  توجه به این که، این خواننده به دنبال حاشیه نمی باشد و فقط بر روی هدف خود تمرکز کرده است و سعی دارد از این طریق آهنگ های خود را با کیفیت بهتری بسازد و خود باعث محبوبیت خودش شود، نه با دیس کردن خواننده های دیگر و ایجاد درگیری بین طرفداران دو طرف، که باعث دیده شدن خود و اثری که ساخته، شود. در دیس ترک با توهین و رد کردن گفته های خواننده دیگر، باعث سرکوب رقیب خود می شوند. دیس کردن اختلاف های شخصی دو خواننده که در گذشته اتفاق افتاده است، را به قولی بر سر یک دیگر می کوبند.

پس از دیس کردن یک خواننده، طرف مورد نظر اغلب در جواب این دیس بر می آید و آهنگی در جواب آن منتشر می کند، که به آن دیس بک می گویند. از آن جایی که دایان اهل نزاع و در گیری نمی باشد و بر روی تولید آهنگ با کیفیت وقت می گذارد، در حال حاضر به سراغ دیس ترک نمی رود، اما در گذشته یک الی دو نمونه از این کار ها داشته است.

دایان با چه افرادی فیت داده است؟

فیت دادن به طور کلی معنی همکاری دو خواننده در یک آهنگ می باشد، این کار باعث دیده شدن بیشتر اثر می شود و در نتیجه باعث افزایش محبوبیت دو خواننده می شود. بنا بر این هر خواننده ای تلاش می کند، یک آهنگ با همکاری خواننده دیگر، در رزومه کاری خود داشته باشد تا بر معروفیت شخص افزوده شود. در بعضی از کار های دو نفره، بین هوا داران درگیری پیش می آید چرا که ممکن است علاقه ای به خواننده طرف مقابل نداشته باشند. آهنگ از در بیا تو آهنگی است که sharow با دایان فیت داده است. او در قدیم با رپر های معروفی نیز همکاری کرده است، که اثرهای جذابی هم به جا گذاشته است، برای مثال در اثر گروهی آهنگ اوردوز با حصین، رضا پیشرو، هیچکس و تعداد زیادی از رپر های دیگر در این آهنگ حضور موثر داشته اند.

نام اصلی دایان چیست؟

نام اصلی دایان چیست؟

نام اصلی او دانیال رمضانی می باشد، اما بین مردم با نام دایان شناخته شده است و کمتر کسی نام اصلی او را می داند. معنی نام دایان، سر افراز می باشد و این اسم را به دلیل این که دوست دارد همیشه به قله موفقیت با سر بلندی و سرفرازی دست پیدا کند، نام هنری را برای خود انتخاب کرده است. اغلب خوانندگان برای ارتباط بیشتر با مخاطب خود و هم چنین رساندن یک پیام خاص که همیشه در ذهن مردم بماند، یک نام مستعار برای خود انتخاب می کنند تا مردم با شنیدن این نام به یاد خواننده و مفهوم و پیامی که در اسم نهفته است، بیفتند.

آخرین فری استایل دایان چه بود؟

آخرین فری استایل دایان، به نام ببینمت منتشر شد، که در آن از دلخوشی های خود با فرد مورد علاقه اش می گوید و از درد رابطه ای می گوید، که برای طرف مقابلش اهمیتی ندارد اما او در لحظات سخت کنار او نمانده است، اما او در همه لحظات در کنار فرد مورد علاقه اش بوده است. این آهنگ شکوه و شکایت می باشد و از فرد مقابلش گله و شکایت می کند. فری استایل در حالت کلی بدون برنامه ریزی و صورت بداهه خوانی می باشد، که بدون هدف و ساختار کلی می باشد، اغلب به صورت لایو و زنده خوانده می شود، که به این دلیل، این کار دلی می باشد تاثیر به سزایی بر روی شنونده دارد.

دسترسی به اینستاگرام دایان چگونه است؟

دسترسی به اینستاگرام دایان چگونه است؟

یکی از مهم ترین راه های ارتباطی خوانندگان، بازیگران و سلبریتی با مردم و طرفداران شان از طریق فضای مجازی می باشد و اینستاگرام بستر بسیار مناسب و راحتی برای این کار می باشد. هواداران با ارسال پیام های خوب و انرژی مثبت به دایرکت فرد مورد علاقه شان، به او انرژی می دهند تا در این راه قوی تر و با انرژی مثبت و حال خوب بتواند حرکت کند. شما با سرچ عبارت دایان اینستا، در گوگل صفحه ای در اینستاگرام، که متعلق به این هنرمند می باشد را برای شما نمایان می کند. در حال حاضر این هنرمند جوان در اینستاگرام حدود دویست و هفتاد و شش هزار نفر دنبال کننده دارد و خود او چهل نفر را دنبال می کند، که اکثر این چهل نفر، خواننده و همکار او می باشند.

او تا کنون بیست عدد پست در اینستا بار گذاری کرده است و همه آن ها قسمتی از آهنگ های او می باشند، هم چنین تعداد زیادی استوری هایلایت دارد و کار بسیار زیبایی که انجام داده است، تک تک فن پیج های خود را در یک دسته بندی در استوری هایلایت قرار داده است و این کار او، نشان دهنده مردمی بودن این هنرمند می باشد و در واقع با این کار خواسته از حمایت آن ها تشکر کرده باشد. هر یک از پست های او در اینستاگرام بیش از صد و پنجاه هزار لایک گرفته است.

یوتیوب دایان

یوتیوب دایان

 این چهره در یوتیوب با آیدی Dayan فعالیت می کند، همین طور به دلیل این که یوتیوب برای بازدید بالا از ویدیو ها مبلغ خوبی می پردازد، راه مناسبی برای کسب در آمد می باشد. او بیش از سی ویدیو در یوتیوب بار گذاری کرده است که هر کدام از آن ها بالای دویست هزار بار بازدید شده است. شما می تواند با سرچ نام آهنگ، ویدیو مورد نظر را پیدا کنید و در صورت پسندیدن از کانال تلگرام او این آهنگ را دانلود کنید و برای خود ذخیره نماید و یا با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از این آهنگ لذت ببرند. هم چنین با جست و جو نام دایان و یا نام آهنگ او در سایر صفحه ها نیز از او ویدیو موجود می باشد.

آهنگ حسین ابلیس و دایان چیست؟

آهنگ حسین ابلیس و دایان چیست؟

آهنگی به نام صبح ظهر شب، که کار آهنگ سازی این آهنگ بر عهده دایان می باشد و خواننده این اثر حصین می باشد که تیکه هایی به خواننده ای به نام هیچکس انداخته است و گویی این آهنگ جز آهنگ های دیس ترک می باشد. یکی از شنیدنی ترین آهنگ ها که به صورت گروهی کار شده است و هزینه و وقت زیادی برای ساخت این آهنگ صرف شده است، آهنگ با نام اوردوز است، که خوانندگان این اثر حصین، دایان، پیشرو، صادق، حسین تهی، پیشرو، کیان، یاس و علی رضا جی جی از گروه زدبازی، با یک دیگر همکاری کرده اند.

پس از آن آهنگ The second مدتی بعد از آهنگ قبلی، منتشر شد که در این کار نیز مجموعه ای از خوانندگان همکاری کردند. مانند جی جی، سیجل، حصین، بی باک، سامی بیگی، لیتو و دایان که در این آهنگ حضور داشتند. دایان اکنون به صورت مجاز آهنگ می خواند و دیگر همکاری با خوانندگانی مانند حصین ابلیس و هیچکس ندارد.

موزیک ویدیو های دایان را کجا دنبال کنیم؟ 

موزیک های دایان اغلب به صورت کاور عکس به همراه صوت آن می باشد و خود را زیاد درگیر موزیک ویدیو نمی کند و بیشتر تمرکز خود را بر روی صدا و موزیک گذاشته است. تعداد اندک و انگشت شماری دارای ویدئو هستند، که شما می توانی با جست و جو در سایت ها و جست و جو در صفحه رسمی یوتیوب دایان و یا اینستاگرام آن ها را مشاهده نمایید و در صورت دلخواه برای دانلود و ذخیره به کانال تلگرامی دایان مراجعه نمایید.

سوالات متداول 

 1. آیدی کانال تلگرام دایان چیست؟

  آیدی کانال خود را در بیو پیج اینستاگرامش گذاشته است، همین طور شما می توانید با سرچ Dayan در تلگرام، کانال او را بیابید.

 2. کلاب هاوس دایان فعال است؟

  به نظر می رسد که در این برنامه حضور ندارد و در اینستاگرام، یوتیوب فعالیت می کند.

 3. دایان خواننده زیر زمینی حساب می شود؟

  در حال حاضر به دلیل داشتن مجوز از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آهنگ های مجاز از او منتشر می شود.

 4. لیریک و تکست آهنگ های دایان را چه کسی می نویسد؟

  تقریبا می توان گفت تمامی متن آهنگ های دایان را خودش می نویسد و هم چنین آهنگ سازی کار نیز بر عهده خود او می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]