بعد از درک اینکه بلاگر کیست می خواهیم در ادامه مقاله شما را با بلاگر لایف استایل آشنا کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
بلاگر های لایف استایل در چه زمینه های فعالیت دارند؟

بلاگر های لایف استایل در چه زمینه های فعالیت دارند؟

همان طور که اشاره شد لایف استایل به معنای سبک زندگی افراد می باشد اما امروزه بلاگر های زیادی در زمینه لایف استایل فعالیت دارند که هر کدام از آن ها شهرت خاص خود را دارند. زمینه فعالیتی این گونه افراد به شکلی است که رمز و راز های موفقیت در کسب و کار و زندگی را به صورت آموزش در پیج های خود در اختیار کاربران قرار می دهند و یا سبک زندگی خود مانند سبک لباس ویا فعالیت های روزمره خود را برای کاربران به نمایش می گذارند و از این طریق علاوه بر درامد زیادی که دارند باعث شده تا به شهرت خوبی هم در فضای مجازی برسند. بلاگر های لایف استایل معمولا در زمینه های مختلفی فعالیت دارند به طور مثال عده ای از این بلاگر ها فقط بر روی مسائل زندگی تمرکز دارند و برخی دیگر نیز به روی مسائلی هم چون کسب و کار و این که چگونه در حرفه خود به موفقیت برسیم آموزش هایی به کاربران خود ارائه می دهند. البته همان طور که اشاره شد تمام بلاگر های لایف استایل مانند هم نیستند که رمز و راز های موفیقت و … را آموزش دهند بلکه بلاگر لایف استایل هم شامل شاخه های مختلفی می شود و برخی از بلاگر هایی که در این زمینه دارند با نمایش گذاشتن سبک زندگی خود و کار هایی از این قبیل در اینستاگرام فعالیت دارند که اغلب آن ها نیز طرفداران زیادی هم دارند. پس همان طور که گفته شد بلاگری لایف استایل فقط مربوط به آموزش رمز و راز های زندگی نیست بلکه عده از این دسته بلاگر ها نیز با اشتراک گذاشتن سبک زندگی خود مانند فعالیت های روزمره و … به عنوان بلاگر لایف استایل شناخته می شوند.

فرق بلاگر با لایف استایل چیست؟

لایف استایل یکی از شاخه ها و یا زیر مجموعه های بلاگری می باشد که افراد زیادی در این حرفه فعالیت دارند. بلاگری شامل زیر مجموعه هایی همچون لایف استایل، فود بلاگر، تراول بلاگر، مد و فشن، طنز و کمدی، بلاگر بیوتی، بلاگر ماشین (کار بلاگر)، موسیقی بلاگر و آرت بلاگر می باشد که در هر حرفه افراد زیادی مشغول فعالیت هستند که در میان این شاخه ها بلاگر های لایف استایل، مد و فشن، طنز و کمدی و بیوتی بلاگر های همواره از شهرت بالاتری برخوردار هستند. همان طور که گفته شد لایف استایل و یا سبک زندگی یکی از شاخه های بلاگری می باشد که جزو محبوب ترین شاخه های این حرفه نیز به شمار می رود. خود شاخه لایف استایل بر خلاف حرفه بلاگری دارای زیر مجموعه های مختلفی نمی باشد و اکثر افراد شاغل در این حرفه معمولا در یک یا دو سبک فعالیت دارند که در قسمت های قبل این موارد توضیح داده شد.

درامد بلاگر لایف استایل چقدر است؟

درآمد بلاگر لایف استایل چقدر است؟

درامد هر یک از بلاگر های لایف استایل بستگی به نوع فعالیت و شهرت و همچنین تعداد فالوور های آن ها دارد. به طور مثال بلاگر لایف استایلی که از فالوور و شهرت بالاتری برخوردار باشد قطعا در زمینه اسپانسرینگ و یا تبلیغات پیشنهاد های بهتری دارد و همین باعث می شود تا وی درامد بالاتری داشته باشد. همان طور هم که گفته شد شاخه بلاگر لایف استایل هم شامل قسمت های مختلفی می باشد و بلاگر های این شاخه با شیوه های مختلفی فعالیت دارند که همین باعث می شود تا درآمد این افراد با یک دیگر تفاوت داشته باشد. در مورد درآمد بلاگر های لایف استایل نمی توان یک رقم قطعی را به عنوان درآمد آن ها عنوان کرد زیرا همان طور که گفته شد درآمد آن ها به مسائل مختلفی بستگی دارد و ممکن است درآمد های این افراد در هر ماه با ماه دیگر تفاوت های زیادی داشته باشد.

بهترین بلاگر های لایف استایل کدامند؟

بهترین بلاگر های لایف استایل کدامند؟

در زمینه بلاگری لایف استایل افراد زیادی فعالیت دارند و هر کدام از آن ها هم طرفداران زیادی دارند. اکثر بلاگر های لایف استایل اغلب سبک زندگی خود را به نمایش می گذارند و عده ای نیز اموزش هایی در زمینه های موفقیت منتشر می کنند که طرفداران گروه اول بیشتر می باشند. در این قسمت بهترین بلاگر های لایف استایل ایرانی که در شاخه های مختلف این حرفه فعالیت دارند را معرفی خواهیم کرد.

شبنم شاهرخی

شبنم شاهرخی بدون شک یکی از معروف ترین اینفلوئنسر های لایف استایل ایرانی می باشد که نزدیک به ۱ میلیون فالوور دارد و پیج او نیز دارای تیک آبی می باشد. این بلاگر معروف ایرانی در خارج از کشور به همراه همسر و فرزندانش سکونت دارد و همه روزه پست های زیادی از فعالیت های روزمره و سبک زندگی خود منتشر می کند. این بلاگر محبوب و معروف با نام shabnamshahrokhi در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت می کند.

نگین عابدزاده

یکی از تازه کار های این نوع از بلاگری نگین عابدزاده می باشد. او توانسته در همین مدت کوتاه دنبال کننده های زیادی را به دست بیاورد.

سوگل شاکری

سوگل شاکری یکی از معروف ترین بلاگر های لایف استایل می باشد که در اینستاگرام هم شناخته شده می باشد و پیج او بالغ بر ۱۲۷ هزار فالوور دارد. این بلاگر در تهران زندگی می کند و تا کنون پست های زیادی از سبک زندگی خود و فعالیت های روزمره اش منتشر کرده است. این بلاگر با نام sogolshkeri در اینستا فعالیت دارد.

سها رشیدی

از دیگر بلاگر های لایف استایل می توان به سها رشیدی اشاره کرد. سها رشیدی یکی از معروف ترین بلاگر های لایف استایل می باشد که در کشور آلمان زندگی می کند و در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. آیدی وی در فضای مجازی و اینستاگرام soharsh می باشد.

سیمین حیدری

سیمین حیدری از دیگر لایف استایل های پر طرفدار ایرانی می باشد که علاوه بر لایف استایل به عنوان یک آرت استایل هم شناخته می شود. این بلاگر معروف در اینستاگرام بیش از ۲۸۷ هزار فالوور دارد و تا کنون پست های زیادی در پیج خود منتشر کرده است. سیمین حیدری در فضای مجازی و اینستاگرام با آیدی siminhdy فعالیت می کند.

پرستو یاوری

از دیگر لایف استایل های معروف ایرانی می توان به پرستو یاوری اشاره کرد. پرستو یاوری در خارج از ایران سکونت دارد و در اینستاگرام هم فعالیت بالایی دارد. این اینفلوئنسر در کشور آلمان زندگی می کند. آیدی پیج وی در اینستا _p.yavari_ می باشد.

آیروس ملودی

آیروس ملودی یکی از پر طرفدار ترین لایف استایل های ایرانی می باشد که بیش از ۷۵۰ هزار فالوور دارد. این لایف استایل جزو معروف ترین اینفلوئنسر های لایف استایل می باشد و همان طور که گفته شد طرفداران زیادی دارد. این بلاگر در شهر تهران سکونت دارد و دو فرزند هم دارد. پیج آیروس در اینستا ayrosmelody می باشد.

پرنیا افشار

پرنیا افشار از دیگر لایف استایل های معروف ایرانی می  باشد. این بلاگر تا کنون پست های زیادی از سبک زندگی خود در پیجش منتشر کرده است که نزدیک به ۳۰ هزار فالوور هم دارد. این اینفلوئنسر با نام parniaafshar در اینستا فعالیت می کند.

پگاه فهیمی

از پگاه فهیمی می توان به عنوان یکی دیگر از لایف استایل های معروف اشاره کرد. وی در پیج خود طرفداران زیادی دارد و تا کنون ۶۶۲ پست در زمینه فعالیت خود منتشر کرده است و در میان دیگر لایف استایل های ایرانی از شهرت خوبی هم برخوردار می باشد. این بلاگر در شهر تهران سکونت دارد. پیج پگاه فهیمی در اینستاگرام pghfhm می باشد.

پوپک محبوبی

پوپک محبوبی از دیگر اینفلوئنسر های لایف استایل می باشد که تا کنون سفر های زیادی هم به دیگر کشور ها داشته است. این بلاگر و اینفلوئنسر ایرانی حدود ۲۰ هزار فالوور دارد و حدود ۱۵۰۰ پست هم در پیج خود منتشر کرده است. وی با نام poopaak در اینستا فعالیت دارد.

الیکا صالحی

الیکا صالحی یکی از اینفلوئنسر های لایف استایل ایرانی و خارج نشین می باشد که تا کنون پست های زیادی در پیج خود منتشر کرده است. این بلاگر در پیج خود ۶۴ هزار فالوور دارد و بیش از ۲۰۴۰ پست منتشر کرده است. پیج اینستاگرام این بلاگر ۳elica می باشد.

دنیا جهانبخت

این بلاگر لایف استایل دیگر نیازی به معرفی ندارد چرا که همه به خوبی او را می شناسید. دنیا جهانبخت در کنار بلاگر روزمرگی مدیریت یک سایت شرط بندی به نام هات بت را هم بر عهده دارد.

 • برای شناخت بلاگر های خارجی این دسته برای دسته لایف بلاگری می توایند از این لینک کمک بگیرید.
آدرس پیج بلاگر های لایف استایل چیست؟

آدرس پیج بلاگر های لایف استایل چیست؟

هر کدام از بلاگر های لایف استایل با نام و آیدی مختص به خود در اینستاگرام فعالیت دارند که اغلب این افراد از نام های خود برای اکانت و پیج های خود استفاده کرده اند که با جست و جوی نام آن ها می توانید پیج مربوط به این بلاگر ها را پیدا کنید. بلاگر های لایف استایل در پیج های خود معمولا طرفدار های بسیار زیادی دارند که باعث شده به شهرت خوبی در این زمینه برسند و از همین طریق هم درامد زیادی داشته باشند. در قسمت قبل که نام ۱۰ بلاگر لایف استایل معروف ایرانی گفته شد در هر قسمت ادرس پیج اینستاگرام هر کدام از این بلاگر ها هم به صورت جداگانه ای عنوان شد که در صورت نیاز و علاقه می توانید با جست و جوی آدرس پیج هر کدام از این بلاگر ها پیج اصلی این افراد را پیدا کنید و اگر به دنبال پیدا کردن دیگر افراد شاغل در این شاخه هستید همان طور که گفته شد با جست و جوی نام آن ها به سادگی می توانید پیج مربوطه را پیدا کنید.

اینفلوئنسر های لایف استایل در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

اینفلوئنسر های لایف استایل در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

یوتیوب یکی دیگر از محبوب ترین و بزرگ ترین شبکه های اجتماعی می باشد که برای بلاگر ها هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال اکثر بلاگر های طنز و کمدی در یوتیوب هم فعالیت دارند اما این مسئله در مورد بلاگر های لایف استایل کمی متفاوت است. در میان بلاگر و یا اینفلوئنسر های اینستاگرام بر خلاف بلاگر های کمدی عده کمی از آن ها در یوتیوب هم فعالیت دارند و اکثرا فعالیت و تمرکز خود را بر روی اینستاگرام گذاشته اند. یوتیوب با توجه به نوع کاربری ای که دارد می تواند یک منبع درامد بزرگ برای بلاگر ها به شمار برود اما اینفلوئنسر های لایف استایل با توجه به شیوه فعالیتی که دارند اینستاگرام فضای بسیار مناسب تری را برای آن ها در زمینه بلاگری ایجاد می کند و همین باعث شده تا عده کمی از آن ها هم در یوتیوب و هم در اینستاگرام فعالیت داشته باشند و اکثرا ترجیح می دهند تا تمام تمرکز و فعالیت خود را بر روی اینستاگرام بگذارند.

یوتیوب بلاگر ها فعال می باشد؟

در قسمت های قبل توضیحاتی پیرامون فعالیت این اینفلوئنسر ها در یوتیوب هم گفته شد. این دسته از افراد با توجه به این که اینستاگرام فضای مناسب ترین برای فعالیت می باشد اکثرا تمام وقت و زمان خود را بر روی فعالیت در اینستاگرام می گذارند و تنها عده کمی از بلاگر های لایف استایل در یوتیوب هم فعالیت دارد و چنل آن ها در یوتیوب فعال است. یکی از مزایای اینستاگرام نسبت به یوتیوب برای بلاگر های لایف استایل این است که در یوتیوب شما فقط می توانید ویدیو منتشر کنید اما در اینستاگرام توانایی انتشار عکس هم دارید که همین مسئله باعث شده تا اکثر این بلاگر های لایف استایل اینستاگرام را به یوتیوب ترجیح دهند و عده کمی از آن ها در یوتیوب چنل فعال داشته باشند. اما از سوی دیگر بلاگر های طنز بر خلاف بلاگر های سبک زندگی فعالیت های زیادی در یوتیوب دارند و اغلب چنل های این افراد در یوتیوب فعال است.

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه لایف استایل طرفدار بیشتری دارد؟

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه لایف استایل طرفدار بیشتری دارد؟

همان طور که در قسمت های قبل هم اشاره شد ایفلوئنسری در زمینه لایف استایل هم مجموعه های مختلفی دارد به این گونه که عده ای از این افراد سبک زندگی خود را برای دیگران به نمایش می گذارند مانند فعالیت های روزمره و استایل لباس پوشیدن که باعث می شود عده زیادی از سبک زندگی آن ها در قسمت های مختلف الگو برداری کنند و همین مسئله باعث شده تا این سبک از لایف استایل طرفداران زیادی داشته باشد. یکی دیگر از شاخه های لایف استایل مربوط به افرادی است که در پیج های خود کلیپ های اموزشی در مورد سبک زندگی و رمز موفیقت در زندگی و کسب و کار را منتشر می کنند که آن ها هم طرفداران زیادی دارند اما نسبت به شاخه دیگری که توضیح داده شد از محبوبیت و طرفداران کمتری برخوردار هستند. معمولا بلاگر هایی که شیوه و سبک زندگی خود را منتشر می کنند طرفداران و محبوبیت بیشتری دارند و اکثر کاربران بیشتر به این شاخه لایف استایلی جذب می شوند.

حاشیه های بلاگری های لایف استایل درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های بلاگری های لایف استایل درباره چه موضوعاتی است؟

امروزه هر شغل و حرفه ای ممکن است حواشی مربوط به خود را داشته باشد و از طرفی با توجه به این که اینستاگرام یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و به نوعی اینستاگرام یکی از منابع ایجاد حاشیه می باشد و با توجه به این که بلاگری یکی از شغل های پر درآمد اینستاگرام می باشد ممکن است برای این گونه از افراد حواشی مختلفی رخ دهد. تا کنون حتما شنیده اید که فلان بلاگر در فضای مجازی حواشی مختلفی را رقم زده است که اکثر حواشی مربوط به بلاگر ها و اینفلوئنسر ها مربوط به شاخه بلاگر های طنز می باشد و برای بلاگر های لایف استایل حواشی کمتری تا کنون رقم خورده است البته بلاگر های لایف استایل هم حواشی خود را داشته اند. از آن جایی که اکثر این شاخه از بلاگر ها سبک زندگی خود را به نمایش می گذارند ممکن است برخی از فعالیت های آن ها  و یا برخی از رفتار ها ناهنجاری هایی ایجاد کند که باعث بروز حواشی شود به طور مثال ممکن است مدل لباس پوشیدن یکی از این بلاگر ها جنجال های زیادی رقم زند و فضای کاری او تحت تاثیر این گونه حواشی قرار گیرد. به طور کلی حواشی این دسته از بلاگر ها اغلب پیرامون چنین موضوعاتی می باشد و خیلی کم ممکن است پیش بیاید که میان دو بلاگر لایف استایل درگیری لفظی یا دیگر حواشی رقم بخورد.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های لایف استایل انجام شد راز موفقیتشان در چه چیزی بود؟

راز موفقیت بلار های روز مرگی

موفقیت هر فرد بستگی به موارد مختلفی دارد و فقط مختص به یک مسئله نیست. برای موفقیت در هر حرفه مسائل مهمی همچون استعداد و توانایی، شرایط روحی و جسمی، شرایط مادی و معنوی و بسیاری از مسائل دیگر موجود دارد که هر کدام از آن ها نقش زیادی در موفقیت هر فرد دارند که هر کدام از این مسائل در تمامی افراد با هم تفاوت دارند. درمیان بلاگر های اینستاگرام استعداد، خلاقیت و اعتماد به نفس یکی از مهم ترین راز های موفقیت می باشد که نه تها بلاگر های لایف استایل بلکه دیگر بلاگر هایی که در شاخه های دیگر این حرفه فعالیت دارند هم بر این موضوع اکیده دارند. به این موضوع توجه داشته باشید که راز موفق شدن در حرفه بلاگری با این که چگونه بلاگر شویم بسیار تفاوت دارد و لزوما هر فرد بلاگری نمی تواند موفق باشد زیرا نکات مهمی وجود دارد که باعث موفق شدن می شود که در حرفه بلاگری همان طور که گفته شد اسعتداد، خلاقیت و توانایی یکی از مهم ترین این موارد است.

بلاگر های سبک زندگی از چه مطالبی برای خلق پست هایشان الهام می گیرند؟

بلاگر های سبک زندگی از چه مطالبی برای خلق پست هایشان الهام می گیرند؟

همان طور که چندین بار در قسمت های قبل هم گفته شد این دسته از بلاگر ها معمولا سبک زندگی خود را در پیج های خود منتشرمی کنند. پست های این دسته از بلاگر ها اغلب در راستای فعالیت های روزمره، سفر ها و گردش ها و مسائلی از این قبیل می باشند که معمولا با کپشن های این پست ها هم مربوط به زندگی، شاد بودن و … می باشد. اکثر این بلاگر ها با انتشار پست های این چنینی به مرور الگویی برای سایر کابران می شوند. در سوی دیگر برخی از بلاگر ها هم همواره پست های آموزشی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار منتشر می کنند. تقریبا اکقثر این افراد با الهام گرفتن از شرایط زندگی خود و کار های خود پست های مختلفی منتشر می کنند که همان طور که اشاره شد ممکن است برخی از آن ها به مرور تبدیل به الگو و یا سبک زندگی برای دیگر افراد شوند.

فرق بلاگر با لایف استایل چیست؟

بلاگر های لایف استایل مذهبی چه کسانی می باشند؟

در میان بلاگر های لایف استایل و یا همان سبک زندگی افراد زیادی هم وجود دارند که با توجه به عقاید خود در زمینه های مذهبی فعالیت دارند و به نوعی سعی دارند تا سبک زندگی مذهبی را افزایش دهند که تعداد این دسته از بلاگر ها هم کم نیست و عده زیادی از بلاگر های سبک زندگی به عنوان بلاگر لایف استایل مذهبی شناخته می شوند که فالوور های بسیار زیادی هم در پیج های خود دارند. با توجه به تعداد زیادی این دسته از بلاگر ها شما به راحتی و می توانید این افراد را در اینستاگرام پیدا کنید.

سوالات متداول

 1. بلاگر لایف استایل یعنی چه؟

  حرفه بلاگری دارای شاخه های مختلفی است که یکی از مهم ترین آن ها لایف استایل و یا سبک زندگی می باشد که این گونه از بلاگر ها و یا اینفلوئنسر ها معمولا با انتشار عکس هایی از سبک زندگی خود مانند فعالیت های روزمره و … در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی فعالیت می کنند که هر کدام از آن ها نیز طرفداران زیادی دارند.

 2. معروف ترین بلاگر لایف استایل در اینستاگرام کیست؟

  در فضای مجازی افراد زیادی به عنوان بلاگر لایف استایل فعالیت دارند که در میان تمامی این افراد شبنم شاهرخی که در خارج از ایران و در کشور آلمان سکونت دارد معرف ترین بلاگر سبک زندگی می باشد.

 3. بلاگر های لایف استایل ایرانی در کجا زندگی می کنند؟

  تمامی این افراد تنها در یک شهر نیستند و اما اغلب آن ها در تهران زندگی می کنند و عده ای از آن ها نیز در خارج از ایران سکونت دارند.

 4. درآمد بلاگر لایف استایل چقدر است؟

  درآمد هر یک از این اینفلوئنسر ها با یک دیگرتفاوت دارد و درامد آن ها بستگی به میزان شهرت و فعالیت آن ها دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]