در این مقاله قصد داریم یکی از بلاگرهای قدیمی (بلاگر کیست) به نام مهتاب فود را برای شما معرفی کنیم.

در واقع مهتاب فود یکی از بلاگرهای ایرانی است که چندین سال است در زمینه فود بلاگری و معرفی انواع غذاهای مختلف فعالیت می کند. در واقع امروزه با توجه به گسترش روز افزون فضای مجازی و حضور گسترده افراد در این فضا به خصوص اینستاگرام بلاگری به عنوان یک منبع درآمد و شغل جدید برای افراد بسیاری تبدیل شده است. به این صورت که این بلاگرها پس از ایجاد صفحه شخصی در فضای مجازی خصوص در اینستاگرام اقدام به جذب افراد و فالوورهای زیاد برای پیج خود می کنند و به دنبال آن با جذب تعداد قابل توجه دنبال کننده، برندها و مراکز مختلف برای تبلیغ کالا و محصولاتشان با این بلاگرها قرارداد همکاری امضا می‌کنند.

بلاگر ها در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارند از جمله فشن بلاگر، اسپرت بلاگر و فود بلاگر و همگی آن ها تلاش می‌کنند تا تجربه، تخصص و دانش خود را در زمینه مورد نظر با دیگران به اشتراک بگذارند. فود بلاگرها نیز افرادی هستند که تجربه و نظر خود را در رابطه با انواع نوشیدنی ها، شیرینی ها، غذاها و به طور کل خوردنی ها با فالوور هایشان در میان می‌گذارند. نکته قابل توجه این است که فود بلاگرها الزاماً آشپز نیستند در واقع کمتر پیش می‌آید که یک آشپز به عنوان فود بلاگر فعالیت کند. بنابراین فود بلاگر با تست کردن انواع و اقسام خوردنی ها و غذاهای ملل مختلف تجربه خود را با دیگران در میان گذاشته و مقصد های مختلف شکم گردی را برای آن ها معرفی می‌کند. این گونه فعالیت‌ها سبب افزایش طرفدارانشان می‌شود و به دنبال آن هرچه مخاطب این افراد زیادتر باشد درآمدشان نیز بیشتر می‌شود زیرا بازدید بیشتر از کلیپ های آن ها به منزله آن است که رستوران ها و مراکز تغذیه متعددی با آن ها قرارداد می‌بندند که این به منزله درآمد بیشتر برای آن ها می شود. مهتاب فود نیز بلاگر ماهری است که با تست غذاهای مختلف انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را برای طرفدارانش توضیح می‌دهد و پیشنهاد های شگفت انگیزی که می دهد افراد زیادی را جذب خود کرده است.

مهتاب فود کیست؟

مهتاب فود کیست؟

در رابطه با بیوگرافی مهتاب فود باید گفت او که در بین طرفدارانش با نام صحنیه معروف است متولد ۱۷ بهمن ماه سال ۱۳۷۵ می باشد. او در حال حاضر ۱۷۳ سانتی متر قد و ۶۸ کیلو وزن دارد و آن طور که خودش اظهار کرده او یک سال و نیم است که ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد. اما از آن جایی که همسرش علاقه‌ای به حضور در فضای مجازی ندارد و همچنین به خاطر موقعیت شغلی هیچ تصویری از او در اینستاگرام مهتاب به اشتراک گذاشته نشده است. نام همسر او غفور می باشد و به خاطر تشابه اسمی او با شخصیت یکی از سریال های ترکی طرفداران مهتاب فود به شوخی این دو را غفور و صحنیه خطاب می کنند مهتاب فود از بهمن ماه سال ۹۸ فعالیت خود را در زمینه بلاگری آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۴۶۰ هزار فالوور در اینستاگرام دارد. او با رفتن به انواع کافه ها و رستوران ها به تبلیغ برای آن ها می پردازد و این گونه در آمد بسیار خوبی برای خود کسب می‌کند .‌مهتاب علاوه بر فعالیت در زمینه فود بلاگری کلیپ هایی در زمینه زیبایی، سرگرمی و طنز نیز تهیه می کند. گاهی اوقات او کلیپ های آشپزی به همراه مادرش تهیه می کند و از برخی از غذاهایی که مادرش می پزد فیلم می گیرد و در پیجش به اشتراک می گذارد بنابراین خانواده مهتاب فود بزرگترین حامی و همراه او در کلیپ هایش هستند. مهتاب از بین غذاهای ایرانی عاشق کله پاچه است و با لذت تمام آن را می خورد اما به طور کلی به غذاهای فرنگی علاقه دارد و به اعتقاد او هیچ غذایی طعم غذای فرنگی را ندارد. بنابراین به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال کافه یا رستوران مناسب در شهر تهران هستید سری به پیج مهتاب فود بزنید.

اینستاگرام مهتاب فود

با قطعیت می توان گفت در عصر حاضر افراد ساعات بسیاری از شبانه روز خود را به گشت و گذار در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام می گذرانند. بنابراین با توجه به این که فضای مجازی به رسانه ای تبدیل شده که در هر جا و در هر مکان با یک گوشی معمولی در دسترس افراد قرار دارد لذا بسیاری از برندها و محصولات تجاری با استفاده از این فضا به تبلیغ کالاهایشان می پردازند. در این زمینه افراد مختلفی به عنوان بلاگر به تبلیغ در زمینه های فعالیت می دارند. لذا هر چه فرد فالوورهای بیشتری داشته باشد به منزله تبلیغ و فروش بیشتر برای آن کالا محسوب می شود. امروزه با توجه به گسترش علاقه و میل مردم به صرف فست فود و غذای رستورانی و همچنین ساعات کاری زیاد افراد درخواست برای خرید انواع غذاهای رستورانی و نوشیدنی ها افزایش پیدا کرده است لذا بسیاری از مراکز تهیه غذا، نوشیدنی و دسر با استفاده از اینستاگرام و با همکاری فود بلاگرها به تبلیغ محصولاتشان می‌پردازند.

یکی از بلاگر های قدیمی در زمینه فود بلاگری مهتاب فود اینستا است او برای اولین بار در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ صفحه شخصی خودش را در اینستاگرام ایجاد کرد و از همان ابتدا با ساخت کلیپ های مختلف در رابطه با غذا اقدام به جذب فالوور کرد او در فعالیت های آغازین خود که بیشتر ساخت کلیپ هایی در رابطه با روش پخت غذاهای متنوع توسط مادرش بود توانست ۸۰ کا دنبال کننده داشته باشد در ادامه با حضور در کافی شاپ ها و رستوران های مختلف انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را تست و معرفی می کرد و در حال حاضر با گذشت سه سال از آغاز فعالیت او بیش از ۴۶۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. مهتاب فود تاکنون ۵۰۰ پست در رابطه با انواع غذاها، نوشیدنی ها، دسرها، کیک و شیرینی ها برای مخاطبانش به اشتراک گذاشته و استوری های زیادی را هم شییر کرده است برخی از استوری های پر بازدید و مورد پسندش را به صورت هایلایت قرار داده است. امنیت پیج مهتاب را امیر شاهرخ کیاوش کنترل می کند و برای هماهنگی و درخواست تبلیغ نیز باید با ادمین او ارتباط برقرار کنید زیرا خود مهتاب فود به خاطر مشغله کاری بسیار وقت زیادی ندارد. او آن چنان ماهرانه و لذیذ غذا را تبلیغ می کند که می توان گفت اکثر رستوران ها و کافی شاپ های تهران برای تبلیغ شان از او درخواست همکاری کردند.

عکس های مهتاب

عکس های مهتاب

از آن جایی که مهتاب فود به عنوان بلاگر به تبلیغ غذاها و مکان های مختلف سرو غذا و نوشیدنی می پردازد لذا اکثر پست هایی که مهتاب فود در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است در قالب کلیپ های مختلف می باشد. بنابراین عکس های کمتری در پیج اینستاگرام می توان مشاهده کرد با این حال چون مهتاب علاوه بر فود بلاگری در زمینه زیبایی نیز فعالیت دارد. تعداد محدودی عکس از او را می توان در پیج اینستاگرامش مشاهده کرد. علاوه بر این از آن جایی که او یکی از بلاگرهای موفق با تعداد فالوورهای زیاد می باشد برخی از وب سایت های مختلف با معرفی مهتاب به عنوان یک اینفلوئنسر موفق عکس هایی از مهتاب فود را به اشتراک گذاشته اند و شما در صورت تمایل می توانید با جست وجوی نام Mahtab food در گوگل با عکس‌های این فود بلاگر آشنا شوید. همچنین می توانید با مراجعه به پیج شخصی او عکس های متنوعی از مهتاب را دیدن کنید.

درآمد مهتاب فود چقدر است؟

آن چه که مشخص است نمی توان در رابطه با میزان درآمد و ثروت افراد با قطعیت صحبت کرد و رقم دقیقی را تخمین زد. اما آن چه که مسلم است با توجه به این که مهتاب فود یکی از بلاگرهای موفق در زمینه معرفی انواع غذاها و نوشیدنی ها و دسر ها می باشد و تعداد افراد زیادی به عنوان فالوور پیج اینستاگرام او را دنبال می‌کند بنابراین به دلیل بازدید های زیادی که از کلیپ هایی که او به اشتراک می‌گذارد صورت می گیرد مراکز تغذیه بسیاری برای تبلیغ محصولاتشان از او درخواست همکاری می کند. تبلیغاتی که توسط مهتاب فود صورت می‌گیرد به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام شود. به این معنی که برخی افراد برای تبلیغات غیر حضوری با ادمین یا مدیر برنامه‌های مهتاب فود تماس گرفته و در صورت توافق مهتاب فود تبلیغات آن را انجام می‌دهد. اما گاهی اوقات مهتاب فود به رستوران ها و کافی شاپ ها رفته و پس از صرف غذا یا نوشیدنی درصورتی که کیفیت محصول را قبول داشته باشد کلیپی از غذا و محل رستوران را تهیه کرده و در اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد. در حال حاضر رستوران ها و کافی شاپ های زیادی خواهان همکاری با مهتاب فود بوده و او برای انجام تبلیغات مبالغ زیادی را دریافت می کند و این مبالغ برای تبلیغ حضوری به خاطر وقت و زمانی را که برای آن اختصاص می دهد بیشتر می باشد. پس می توان گفت او از فعالیت بلاگری اش در اینستاگرام درآمد زیادی به دست می آورد اما نمی توان در رابطه با میزان ثروت مهتاب فود با قطعیت صحبت کرد.

حاشیه های مهتاب فود

مهتاب فود از جمله بلاگر هایی است که کمتر حاشیه ای می‌توان در رابطه با او در وب سایت ها مشاهده کرد. او همواره سرگرم تهیه کلیپ های متنوع در رابطه با انواع خوردنی ها می باشد و کمتر به دنبال حاشیه حاشیه ‌سازی برای جلب توجه می باشد چرا که برخی از این بلاگرها برای جذب فالوور بیشتر اقدام به کارهایی می کنند و سعی می‌کنند با حاشیه‌ سازی های دروغی برای خود افراد زیادی را جذب خود کند. اما در رابطه با مهتاب فود می‌توان گفت چنین چیزی صدق نمی کند چرا که او همیشه سر گرم کار خودش می باشد و تمایلی به ایجاد حاشیه ندارد. تنها حاشیه هایی که در رابطه با او می توان عنوان کرد مسئله تاهل او می باشد و آن هم به خاطر این که تاکنون هیچ تصویری از همسر او دیده نشده برخی در رابطه با تاهل او شک داشتند که در رابطه با آن خود مهتاب فود به صراحت در پاسخ به سوال هایی که از او شده بود عنوان کرد ازدواج کرده و متاهل است. همچنین پیام های مختلفی به او ارسال می شود مبنی بر این که او با تبلیغ غذاهای مختلف ممکن است باعث ناراحتی افرادی شود که توان مالی کافی برای خرید این غذاها را نداشته باشند که در پاسخ به این اتهامات عنوان می کند که بهفود بلاگری علاقه دارد و این کار را از روی علاقه و اشتیاق انجام می دهد و همچنین در ادامه اظهار می دارد کسی که در اینستاگرام حضور دارد حتماً توان خرید یک غذای معمولی را هم دارد.

مصاحبه با مهتاب فود

مصاحبه با مهتاب فود

در این رابطه باید گفت که مهتاب فود بلاگری است همانند دیگر بلاگرها و با وجود این که در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام چهره معروف و شناخته شده است، اما این امر سبب نشده تا از سوی رسانه‌ها و نشریات ایران مورد توجه قرار بگیرد و به دنبال مصاحبه با او باشند بنابراین تاکنون مصاحبه‌ای رسمی با او صورت نگرفته است. اما از آن جایی که در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد معمولاً سوال های بسیاری در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت او در قالب کامنت از او پرسیده می شود سوال هایی از جمله این که آیا ازدواج کرده است یا خیر؟ یا این که طریقه آشنایی او با همسرش چگونه بوده است؟ و با توجه به این که همیشه در حال غذا خوردن است چقدر وزن دارد؟ برخی دیگر کامنت های انتقادآمیز همراه با توهین برای او ارسال می‌کنند و نسبت به کار او یعنی همان فود بلاگری خرده می گیرند مبنی بر این که او با نشان دادن غذا های متنوع و گران قیمت باعث رنجش کسانی می شود که توان مالی کافی برای خرید این غذاها را ندارند. مهتاب فود نیز با صبر و حوصله به بیشتر کامنت ها پاسخ می دهد چه کسانی که او را تشویق و حمایت می کند و چه کسانی که او را مورد انتقاد قرار می دهند.

آیا این فود بلاگر ازدواج کرده است؟

به دلیل این که تا کنون مهتاب فود هیچ تصویری از همسرش در پیج اینستاگرامش به اشتراک نگذاشته است برخی گمان می کردند که او مجرد بوده و ازدواج نکرده است و در این رابطه سوال های زیادی از او پرسیده شد که آیا متاهل است یا خیر؟ تا این که او در یکی از پست های اینستاگرام اعلام می‌کند که حدود دو سال است که ازدواج کرده و زندگی خوب و آرامی در کنار همسرش دارد. اما به دلیل این که همسرش هیچ علاقه ای به فضای مجازی ندارد در این فضا نیز حضور ندارد حتی در اینستاگرام نیز برای خودش هیچ صفحه شخصی ندارد و همچنین به دلیل موقعیت شغلی که همسرش دارد این طور صلاح می داند که تصویرش در فضای مجازی دیده نشود به این خاطر است که تاکنون همسر مهتاب فود برای طرفدارانش ناشناخته مانده و هیچ نام و تصویری از او دیده نشده است.

مهتاب فود و همسرش

همان طور که قبلاً گفته شد مهتاب فود در سال ۱۳۹۷ طی یک مراسم ساده و معمولی با شخصی ازدواج می کند که به دلیل موقعیت شغلی همسرش تاکنون این شخص را برای طرفدارانش معرفی نکرده است. بنابراین این طور می رسد که همسر او از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردار است که نمی‌خواهد تصویرش برای همگان منتشر شود. اما با این وجود او همواره حامی و پشتیبان همسرش بوده و همواره در صورت لزوم از هیچ کمکی برای مهتاب فود دریغ نمی کند. این زوج به واسطه دو نفر از دوستان مشترکشان با یکدیگر آشنا شده و ادامه این آشنایی منجر به ازدواج و پیوند زناشویی می شود. جالب است بدانید مهتاب و همسرش در بین طرفدارانش به غفور و صحنیه معروف هستند. غفور و صحنیه دو شخصیت یکی از سریال های ترکی هستند و مهتاب و همسرش به صورت اتفاقی و جنبه فان یکدیگر را غفور و صحنیه خطا می‌کنند کم ‌کم این لقب برای این دو در بین طرفدارانش جا می‌افتد طوری که در حال حاضر طرفداران مهتاب او را صحنیه خطاب می کند.

لایوهای مهتاب فود

لایوهای مهتاب فود

معمولاً مهتاب فود با کلیپ ها و استوری هایی که به اشتراک می گذارد با طرفداران و دوستدارانش ارتباط برقرار می‌کند. او خیلی صادقانه با طرفدارانش ارتباط دارد و این عشق و صداقت را در رفتار گرم و صمیمانه ای که او در کلیپ هایش دارد به وضوح می توان احساس کرد. گاهی اوقات او با برگزاری لایو با فالوور هایش گپ و گفت می‌کند و خیلی صمیمانه با آن ها صحبت می‌کند و به سوال هایشان پاسخ می دهد به همین خاطر معمولاً لایوهایی که مهتاب فود در اینستاگرام می گذارد بسیار پر بازدید و پرتماشاگر می‌باشد. چرا که با توجه به صداقتی که در رفتار مهتاب وجود دارد طرفداران او نیز از روی علاقه او را دنبال می کند وهمواره پیگیر کلیپ‌ها و لایو هایی که او به اشتراک می‌گذارد هستند. بخ عنوان مثال در سال گذشته مهتاب پدرش را از دست می‌دهد و او در لایو زنده تاثر و ناراحتی خودش را از درگذشت پدرش با دوستدارانش در میان می گذارد و متقابلاً فالوورهایش نیز با او همدردی کرده و او را دلداری می دهند.

سوتی های مهتاب

سوتی دادن جزئی از اجراهای مختلف است چه افرادی که به صورت زنده اجرا را برگزار می‌کنند و چه کسانی که در حال ساخت کلیپ هستند. مهتاب فود نیز در حین ساخت کلیپ سوتی های زیادی دارد اما از آن جایی که او با طرفدارانش صادق است و همچنین تلاش می کند کلیپ هایش کسل کننده و تکراری نباشد و حالت سرگرم‌کننده نیز داشته باشد و در کنار تبلیغات تماشاگران کلیپ هایش را نیز بخنداند و شاد کند این سوتی ها را نیز منتشر کرده است. بنابراین ممکن است در بخشی از وبسایت ها شما با تیتری مبنی بر سوتی‌های مهتاب فود مواجه شوید که خود او نشر داده و بیشتر این سوتی ها مربوط به چالش های غذایی است که مهتاب برگزار می کند که همواره با سوتی های فراوانی همراه است و نوعی کلیپ سرگرم کننده و فان برای تماشاگران می باشد. به همین دلیل بیشتر این کلیپ ها پر بازدید بوده و افراد زیادی از آن ها دیدن می‌کنند.

هزینه تبلیغات Mahtab food چقدر است؟

هزینه تبلیغات Mahtab food چقدر است؟

در رابطه با این که تعرفه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است تا کنون نه تنها مهتاب فود بلکه هیچ بلاگری صحبت نکرده و هیچ کدام در رابطه با این که در قبال تبلیغاتی که انجام می دهند چه مقدار دستمزد طلب می کنند با هوادارانشان در میان نگذاشته اند. با توجه به این که مهتاب چندین سال است در این زمینه فعالیت دارد و آن قدر موفق عمل کرده است که افراد زیادی به عنوان فالوور کلیپ های او را دنبال می کنند رستوران‌ها، کافی شاپ ها و مراکز اغذیه بسیاری برای تبلیغ از او درخواست می کنند و طبیعتاً با توجه به حجم گسترده درخواست ها رقم های بالایی برای اجرای این تبلیغات درخواست می کند. به خصوص در رابطه با تبلیغات حضوری که باید وقت و زمان اختصاصی برای آن بگذارد و در محل حضور داشته باشد این رقم بیشتر نیز می شود. همچنین مهتاب علاوه بر تبلیغات در زمینه غذا گاهی اوقات در زمینه وسایل خانگی، وسایل مربوط به خانه و همچنین پوشاک تبلیغاتی را انجام می دهد که مسلما در قبال آن دستمزد دریافت می کنند بنابراین می توان گفت مهتاب فود یکی از بلاگرهای ثروتمند می باشد.

آیا شغل اصلی مهتاب فود تبلیغات است؟

مهتاب فود بارها و بارها چه در کلیپ هایش و چه لایو هایی که برگزار کرده عنوان کرده که بلاگری شغل اصلی او می باشد و او به این کار علاقه فراوان دارد و با توجه به فعالیت گسترده که در این زمینه دارد و می‌توان گفت هر روز با کلیپ یا استوری با مخاطبانش ارتباط برقرار می‌کند سعی دارد افراد زیادی را به عنوان فالوور جذب خود کند و می توان گفت تا به امروز با وجود بیش از ۴۶۰ هزار دنبال کننده در این زمینه موفق عمل کرده است او علاوه بر این که با عشق و علاقه این کار را انجام می دهد درآمد خوبی هم به دست می آورد و می توان گفت شغلی بسیار مناسب و پردرآمد برای او می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مهتاب فود در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  او بلاگری در زمینه تبلیغ و معرفی غذا است.

 2. حوزه فعالیت مهتاب فود چه می باشد؟

  او در اینستاگرام فعال است.

 3. آیا مهتاب فود ازدواج کرده است؟

  او متاهل است و حدود دو سال است که ازدواج کرده است.

 4. مهتاب فود چند سال سن دارد؟

  او متولد بهمن سال ۱۳۷۵ می باشد و در حال حاضر ۲۵ سال سن دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]