مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان (یکی از معروف ترین بازیگران ایرانی در آمریکا) است و معمولا در تمام عکس های او حضور دارد. این شخصیت در بیو اینستاگرامش خود را فشن دیزاینر معرفی کرد. در ادامه به بیوگرافی مینا مختاری می پردازیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
مینا مختاری کیست؟

مینا مختاری کیست؟

مینا مختاری یکی از بلاگر های ایرانی است که از طریق دوست بودن با بهرام رادان به شهرت دو چندانی رسیده است. او در اینستاگرام فعالیت بسیاری می کند و افراد زیادی را جذب خود کرده است. وی حدود ۱۷۹ پست دارد و ۲۰۰ هزار فالوور را از آن خود کرده است. مینا مختاری در شهر تهران به دنیا آمده و اکنون در تهران زندگی می کند. در هیچ رسانه ای سن این فشن دیزاینر منتشر نشده است؛ اما این طور که پیداست سن او کمتر از ۲۵ نیست و به نظر می آید بین ۲۵ تا ۳۲ سال دارد. مینا مختاری رنگ پوستش برنزه است و چهره بامزه و جذابی دارد که افراد را به خود جذب می کند. این شخصیت عکس های بسیار زیبایی در فضا های مجازی و بیشتر اینستاگرامش منتشر کرده است. او بسیار وطن دوست است و این از یکی از پست هایی که او در صفحه اش گذاشته مشخص است. او خیلی انرژی مثبت دارد و همیشه سعی می کند شاد زندگی کند.

آدرس پیج اینستاگرام مینا مختاری چیست؟

معمولا افراد بسیاری در صفحه اینستاگرام فعالیت می کنند و از خود یک یا چند پیج دارند. مینا هم همانند دیگر افراد در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام و یوتیوب فعالیت دارد. برای این سلبریتی چند صفحه ایجاد کردند و عکس هایش را در آن گذاشتند که این کار از سمت هواداران مینا بود. اگر شما هم علاقه مند هستید به صفحه اینستاگرام مینا مختاری بروید و از پیجش دیدن کنید، می توانید آیدی mimo.by.mina را در جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و پیج او را به راحتی بیابید. او در این صفحه حدودا ۱۸ پست قرار داده و نزدیک به ۵۰۰ هزار فالوور دارد. مینا در اکثر پست ها بسیار زیباست و کپشن های پر مفهومی هم زیر هر پست قرار داده است.

در یکی از پست ها در مورد کرونا نوشت و گفت کرونا که تمام شد ما آدم های قوی تری شده ایم، آدم هایی که انتهای اندوه را به چشم دیده اند و آدم هایی که می خواهند حالشان خوب باشد. این پست او بسیار لایک خورد و کامنت فراوانی دریافت کرد و باید بگوییم در این عکس کت و شلوار کرمی پوشیده بود و ماسک مشکی روی صورت داشت. وی در هر پستی که قرار می داد به تبلیغ یک برند و عکاس خود می پرداخت. علی نام عکاس مینا مختاری بود که در هر پست تگ شده بود و مینا از او برای گرفتن چنین عکس هایی تشکر کرده بود. او حدودا سیزده هایلایت استوری در صفحه اش داشت که در هر کدام استوری های بسیاری قرار داده بود.

دو تا از هایلایت های این چهره برای سفری بود که به قشم و اصفهان رفته بود و از جا های دیدنی و حتی هتلی که رفته بود فیلم و عکس گرفته و در این هایلایت ها قرار داده بود. از آن جایی که او به گربه ها خیلی علاقه داشت، در هایلایت استوری که به قشم رفته بود نوشته بود گربه های اینجا عصبانی اند. او در قالب این هایلایت ها به تبلیغ برندهای معروف پرداخته است. مینا معمولا چند عکس می گرفت و آن ها را در قالب پست در اینستاگرام قرار می داد و می گفت کدام عکس بهتر است و از فالوورها می خواست تا در کامنت جواب او را بدهند. وی همیشه سعی می کرد که جواب کامنت ها و ریپلای های استوری را بدهد و همه مخاطب هایش را از خود راضی نگه دارد. در یکی از استوری ها گفت حجم پیام ها بالا است ولی من سعی می کنم به همه جواب بدهم.

مینا در استوری های اینستاگرام، سعی می کند با انتشار باکس های پرسش و پاسخ، سوالات ذهن هوادارانش را تا حد ممکن پاسخ دهد و ابهامات ذهن آن ها را برطرف کند. برای مینا مختاری فن پیج های بسیاری ساخته شد که این فن پیج ها از طرف هوادارانش بود و در آن ها هم عکس های مینا قرار داده شده بود. اگر شما بخواهید صفحه اینستا این سلبریتی را چک کنید می توانید هم از طریق پیج خودش و هم از طریق صفحه ای که برای او ایجاد کردند او را دنبال کنید. می توان گفت مینا بسیار خوش سلیقه است و این از مدل لباس هایی که او می پوشد پیدا است. معمولا لباس های او سبکی خاص دارد و خیلی جذاب می باشد.

یوتیوب مینا مختاری

یوتیوب مینا مختاری

مینا مختاری در شبکه های اجتماعی بسیاری فعالیت می کند که مهمترین آن اینستاگرام است و اکثر پست هایش را در این فضا قرار می دهد؛ اما در سرویس هایی همانند یوتیوب هم به فعالیت می پردازد. وی عکس هایش را در یوتیوب می گذارد که به تبلیغ برندهای لباس و دیگر چیزها پرداخته است. او سعی می کند در سرویس یوتیوب فعالیت بسیاری داشته باشد چون این فضا برای افرادی که فعالیت بسیاری داشته باشند، مبلغی به دلار واریز می کند. یوتیوب به این علت مبلغی را برای افراد به ازای لایک و بازدید از پست هایشان را واریز می کند که بتواند از این طریق کاربران بسیاری را به این شبکه دعوت کند.

کلاب هاوس مینا

کلاب هاوس مینا مختاری هم فعال می باشد و باید بگوییم او سعی می کند در تمام شبکه ها فعالیت می کند. کلاب هاوس چون تازه روی کار آمده است خطاهایی دارد و به همین خاطر کمتر مردم سمت آن می روند. این خطا ها این گونه است که مثلا شخصی برای یکی از سلبریتی ها شبیه مینا مختاری صفحه ایجاد کرده و به فعالیت در صفحه می پردازد، به طوری که آن شخص نیست و یکی از هواداران این صفحه را مدیریت می کند.

درآمد مینا مختاری چقدر است؟

مینا مختاری خیلی زرنگ است و چند سال پیش یک صفحه در اینستا ایجاد کرد و با عکس هایی که قرار داد فالوور بسیاری را جمع کرد. وی با تعداد ۵۰۰ هزار فالوور در اینستا تبلیغ می کند و از این تبلیغ ها درآمد خوبی دارد. می توان گفت او برای هر تبلیغ هزینه ای حدود ۷ میلیون تومان دریافت می کند که اگر روزی یک تبلیغ داشته باشد در ماه حدود ۲۱۰ میلیون درآمد دارد. می توان گفت در حال حاضر افراد توانسته اند از طریق بلاگری درآمد خوبی کسب کنند و این شغل به عنوان یک شغل پر درآمد شناخته شد.

بلاگری در چند سال اخیر رشد بسیاری یافته است و همین باعث شده عده زیادی از این طریق به کسب درآمد بپردازند. معمولا فضایی که درآمد خوبی برای بلاگر ها ایجاد کرده است شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد.

افرادی همانند مینا مختاری با شرکت و صاحب های پیج ها قرار داد هایی می بندند و در ازای مبلغی که دریافت می کنند، به تبلیغ در صفحه شان می پردازند. افرادی مثل مینا مختاری ها نسبت به بقیه فالوور های زیادی دارند و به همین خاطر است که تبلیغ قبول می کنند و از این راه درآمد کسب می کنند. مینا مختاری سعی می کند با جلب اعتماد مردم، آن ها را در این حیطه هم سو خود کند. این شخصیت چهره ای تازه کار است که در زمینه بلاگری فعالیت می کند و بسیار موفق است.

او به خاطر تجربه کم و اندک بودن تعداد فالوور ها نسبت به دیگر فالوور ها تا به اکنون تبلیغ زیادی در این شبکه انجام نداده است. فالوورهای اینستاگرام و سرویس یوتیوب بسیار کم است و اگر او به همین روال پیش رود خیلی زود می تواند شهرت زیادی کسب کند.

عکس های مینا مختاری را در کجا ببینیم؟

عکس های مینا مختاری را در کجا ببینیم؟

عکس های افراد به نام و سرشناس در سایت های بسیاری قابل مشاهده است و اگر شما می خواهید عکس های مینا مختاری همراه با دوستانش را ببینید، می توانید نام او را در مرورگر دلخواه خود وارد کنید و از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. یک راه دیگر برای دیدن عکس های مینا وجود دارد و این از طریق فضا های مجازی از جمله اینستاگرام است. شما می توانید آیدی این بلاگر را در اینستاگرام وارد کنید و پیج او را به راحتی بیابید؛ او عکس های بسیاری در صفحه اش گذاشته است که این عکس ها لایک و کامنت بسیاری را ازآن خود کرده است.

مینا دائما در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس های خود را در قالب استوری و پست منتشر می کند. این عکس ها معمولا توسط عکاسی به نام علی گرفته شده که در تمام پست های مینا از او تشکر شده و نامش تگ شده است. مینا هر روز سعی می کند با قرار دادن پست و استوری ارتباطش را با فالووران افزایش دهد. برای دیدن عکس های مینا و دیگر بلاگرها می توانید نامش را در اینستاگرام سرچ کنید و عکس هایش را مشاهده کنید.

آیا این سلبریتی مدل است؟

مینا یکی از مدل های اینستاگرام معروف ایرانی است که هواداران بسیاری داشته است. وی به تازگی در این حیطه فعالیت می کند و در این زمنیه بسیار موفق می باشد.

دوست پسر مینا مختاری کیست؟

دوست پسر مینا مختاری کیست؟

بعضی از بلاگرها برخلاف مینا، تمام زندگی خصوصی شان را در این فضا منتشر کرده اند؛ اما مینا مختاری اصلا این گونه نیست و تا به حال اطلاعاتی از دوست پسرش را منتشر نکرده است. این افراد با منتشر کردن ویدئو و تصاویر شخصی شان تلاش می کنند تا افرادی که کنجکاو هستند را وارد زندگی خودشان کنند. در رسانه های مختلف گفته شد که مینا مختاری دوست پسرهای متعددی داشته اما این اصلا صحت نداشته و مینا هم این را تایید نکرده است. جالب است بدانید مینا در یک استوری عکسی از خود و مردی منتشر کرد که لیوان چای دستشان بود و اصلا چهره شان در عکس نبود. همه هواداران کنجکاو بودند تا دوست پسر او را ببیند اما مینا دیگر هیچ عکس و آیدی از او منتشر نکرد.

امین فردین که یک خبر نگار خبره است و اسرار بازیگران، هنرمندان و افراد مشهور را فاش می کند و از آن ها پرده بر می دارد در یک ویدئو از دوست دختر بهرام رادان بازیگر خوب کشورمان صحبت کرد و با سند و مدرک توضیح داد که دوست دخترش مینا مختاری است. حال درباره دوست پسر مینا مختاری برایتان توضیحاتی می دهیم؛ بهرام رادان در ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۵۸ در تهران به دنیا آمد.

او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی می باشد و هنوز ازدواج نکرده است. بهرام دوره بازیگری اش را در سال ۸۷ در آموزشگاهی به نام هیوا گذراند و در همان سال برای بازی شور عشق از او دعوت شد. بهرام رادان در این سال هایی که بازیگری کرده است تندیس های بسیاری را از آن خود کرده است.

بهرام رادان فعالیت در زمینه مدلینگ خود را با برند ال جی و دیجیتال شروع کرد. وی بعد از این که با برند لباس نیمایی همکار شد و چند وقتی هم با یک شرکت مخابراتی کار می کرد تا این که به مدت چند سال مدل اول برند چرم شد. بهرام رادان دوست پسر مینا مختاری است و هنوز با هم ازدواج نکرده اند. مادر بهرام در رسانه های مختلف گفته است دوست دارم پسرم داماد شود و بچه هایش را ببینم ولی هنوز حاضر به ازدواج نشده است. رادان در جواب این حرف ها به مردم گفت من برای این ناراحتی و دلخوری ها فعلا برنامه ای ندارم و در ادامه گفت شاید دمنوش رازیانه کمی از این ناراحتی را کم کند.

حاشیه های مینا مختاری درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های مینا مختاری درباره چه موضوعاتی است؟

مینا مختاری تازه فعالیتش را دراینستاگرام آغاز کرده است و به همین خاطر هنوز خیلی سوژه رسانه ها و سایت ها نشده است. بعضی از پیج های اینستاگرامی هستند که تنها از طریق ایجاد کردن حاشیه برای بلاگرها و سلبریتی ها کسب درآمد می کنند. این مدل رسانه ها سعی می کنند با تیتر کردن اخبار غلط در مورد سلبریتی ها و بازیگران افراد را به خود جذب کنند و فالوور بگیرند. هنوز از مینا مختاری حاشیه ای منتشر نشده است. وی چهره ای آرام و دلنشین دارد و در استوری هایش با فالوران پیج بسیار مهربان است و سعی می کند تا جواب همه کامنت ها و ریپلای استوری ها را بدهد.

او اصلا علاقه ای ندارد تا یک شبه به شهرت برسد و به خاطر همین خیلی محتاط عمل می کند. جالب است بدانید بعضی از افراد و بازیگران هزینه ای به امین فردین خبر نگار حرفه ای می دهند تا حاشیه ای برای آن ها ایجاد کند و آن ها معروف شوند و هواداران بسیاری را به خود جذب کنند. امین فردین در ازای این هزینه ها شروع می کند به ایجاد کردن فیلم و عکس و از این راه در آمدش را به دست می آورد.

آیا مینا مختاری تا به حال مصاحبه ای انجام داده است؟

تا به حال هیچ مصاحبه ای به طور رسمی با مینا مختاری انجام نشده است.این چهره جوان و تازه وارد شده به حیطه بلاگری، به آینده خودش بسیار امیدوار است. او چندین بار به مخاطبانش این موضوع را اعلام کرده است که تصمیم دارد به عنوان بازیگر در کشورمان فعالیت داشته باشد.

مینا دوست دارد تا اولین مصاحبه رسمی اش در شبکه های تلویزیونی صدا و سیما صورت گیرد. بعضی از بلاگرها با هم در لایوهایی صحبت می کنند و زمان این لایو ها را به فالوور هایشان را از قبل می گویند تا هر کسی که علاقه دارد در این لایو شرکت کند. در این لایو ها معمولا سوالات خصوصی از آن ها می پرسند که این کار به نفع مخاطبان می باشند. مینا به دلیل تجربه کمی که دارد در زمینه بلاگری، هنوز این مدل لایو را در پیج اینستاگرامش ندارد. او با مدل های بسیاری کار می کند و این احتمال می رود که در آینده مینا را در استوری ها و لایوهای اینستاگرامی ببینیم.

مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان است؟

مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان است؟

گفته می شود مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان است و این خبر را امین فردین یک خبرنگار حرفه ای در اینستاگرام منتشر کرد. بهرام رادان یکی از بازیگران معروف و سرشناس است که فیلم های بسیاری بازی کرده است.

در بسیاری از رسانه ها عکس های بهرام رادان و خانم هایی منتشر شد که در تیتر زده بود عکس های بهرام رادان و دوست دخترهایش در صورتی که او با هوادارانش عکس گرفته است. مادر بهرام رادان در رسانه ای اعلام کرد که خیلی دوست دارد پسرش ازدواج کند و نوه دار شود اما بهرام زیر بار آن نرفته است.

بهرام رادان اصلا در رسانه ها هیچ عکسی با مینا مختاری منتشر نکرده و اصلا این موضوع را رسانه ای نکرده است تا زمانی که توسط امین فردین افشا شد.

آیا رابطه مینا و بهرام رادان جدی است؟

آیا رابطه مینا و بهرام رادان جدی است؟

بهرام رادان و مینا مختاری اصلا از خودشان با هم عکسی منتشر نکردند و به هیچ عنوان حتی اسم همدیگر را در پیج خود نزدند. این طور که پیدا است رابطه آن ها پنهانی بوده و علت این پنهانی بودن شاید جدی نبودن رابطه است.

باید بگوییم اگر بهرام رادان قصد داشت تا با این خانم ازدواج کند این را رسانه ای می کرد و اصلا از این رابطه ابایی نداشت اما طوری که او این رابطه را مخفی می کند مشخص است که اصلا جدی نیست. بعضی از افراد هستند که سیر تا پیاز زندگی خصوصی شان را در اینستاگرام می گذارند؛ اما مینا و بهرام این گونه نیستند و اصلا به خاطر همین است که هواداران نمی دانند آیا این دو با هم ازدواج می کنند یا خیر، شاید به نوعی این را برای مردم مبهم گذاشته اند که همه را کنجکاو کنند و فالوور جمع کنند. به هر حال ما برای این زوج آرزوی خوشبختی و موفقیت روز افزون داریم.

ازدواج مینا مختاری

“بالاخره بهرام رادان نیز سر و سامان گرفت.” تیتر خبری عجیبی که به سرعت در سوشیال مدیا دست به دست شد. در آن روز ها، اکسپلور اینستاگرام پر شده بود از خبر ازدواج آقای سوپر استار ایران، بسیاری از کاربران بر این باور بودند که خبر ازدواج او، یک حاشیه و شایعه جدید است و صحت ندارد. زیرا که بهرام رادان در بسیاری از مصاحبه هایش اعلام کرده بود که در حال حاضر تصمیمی به تشکیل زندگی مشترک ندارد.

از این جهت انتشار این خبر کوتاه، بسیاری از طرفداران او را در بهت و حیرت فرو برد. مینا مختاری و بهرام رادان در روز ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ با انتشار یک تصویر نامشخص، خبر ازدواج رسمی خود را علنی کردند. در زمان انتشار این خبر، برخی معتقد بودند که آن، تنها یک دروغ ۱۳ است و صحت ندارد. اما در نهایت مشخص شد که این دو چهره از سال ۱۳۹۸ با یکدیگر در ارتباط بوده اند. همچنین اگر به تصاویر منتشر شده در اینستاگرام آن ها مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که اکثر عکس های آن ها در یک لوکیشن با زاویه های متفاوت، ثبت شده است.

پس از صحت خبر ازدواج، بار دیگر شاهد تصاویر عاشقانه این دو چهره بودیم که در خارج از کشور منتشر شد. تصاویر حضور آن ها در کنسرت آرش، که مصادف با سال روز تولد این بازیگر محبوب ایرانی بود، تا مدت ها در سوشیال مدیا دست به دست می شد. با این حال می توان گفت که مراسم ازدواج مینا مختاری با آقای سوپر استار در سکوت خبری کامل برگزار شد و هم اکنون نیز بیش از یک سال زندگی مشترک آن ها می گذرد.

چرا مینا مختاری در فضای مجازی فعالیت کمی دارد؟

این سلبریتی به علت فالوور کمی که دارد زیاد در این پیج فعالیت نمی کند البته می توان گفت این شخصیت اصلا دنبال حاشیه نیست. او فقط زمانی که برندی را به او می دهند تا تبلیغ کند در این فضا به فعالیت می پردازد.

مینا مختاری پست های زیادی در صفحه اش قرار داده و برای هر یک کپشن انگیزشی نوشته است. وی چون انسان آرامی است و اصلا وارد بحث با هیچ سلبریتی و با هوادارانش نمی شود اصلا حاشیه هایی از این دست ندارد و کلا محتاط است.

مینا مختاری در ایران زندگی می کند؟

مینا مختاری متولد ایران است و در این کشور هم زندگی می کند اما بسیاری از مردم فکر کردند که او از ایران مهاجرت کرده و به ترکیه رفته است در صورتی که این طور نیست. مینا عکس هایی که حجاب دارد را در پیجش می گذارد و تمام قوانین این کشور را رعایت می کند تا مشکلی برایش ایجاد نشود.

چون مینا پست هایی را منتشر کرده بود که لوکیشن آن ها را برای خارج از کشور زده بود بسیاری از هواداران خیال کردند او به خارج از کشور رفته است. جالب است بدانید در بیشتر رسانه ها منتشر شد مینا مختاری مهاجرت کرد و به ترکیه رفت در صورتی که هیچکدام از این خبر ها حقیقت نداشته و دروغی بیش نبوده است.

شغل مینا مختاری

مینا مختاری فقط در صفحه اینستا به تبلیغ می پردازد و با شرکت هایی قرار داد می بنندد تا برای آن ها تبلیغ کند. گفته می شود وی به عنوان بهترین الگو در اینستاگرام شناخته شد. مینا مختاری در همین حیطه مدلینگ و تبلیغ فعالیت می کند و تا به حال در مورد شغل دیگری صحبت نکرده و به نظر می آید قصد ندارد در زمینه دیگری فعالیت کند چون به اندازه کافی از این شغل درآمد کسب می کند.

بهترین فیلم های مینا مختاری

بهترین فیلم های مینا مختاری

امروزه در اینستاگرام، افرادی را مشاهده می کنیم که به دلیل یک اتفاق ساده، توانسته اند به چهره های سرشناسی تبدیل شوند. یکی از این چهره های ایرانی تازه شناخته شده را می توان، مینا مختاری معرفی کرد. او که در زمینه مدلینگ فعالیت می کند، به واسطه ازدواج با بهرام رادان، به سرعت شناخته شد. این چهره تحصیلات خود را در رشته طراحی لباس و فشن استایل ادامه داده و در اینستاگرام نیز در این زمینه فعالیت می کند.

او پس از ازدواج با این بازیگر ایرانی، به سرعت شناخته شد و تا مدت ها، نام او در سر تیتر اخبار سلبریتی ها بود. شهرت ناگهانی مینا مختاری و همچنین چهره بسیار ملیح و زیبای این خانم بلاگر، موجب شد تا او به گزینه ای برای بازی در فیلم های سینمایی تبدیل شود. گفته می شود که تا کنون چندین بار به او پیشنهاد بازی در فیلم های سینمایی مختلف داده شده. اما خانم مختاری تمام آن ها را رد کرده است.

وی به بازیگری علاقه ندارد و ترجیح می دهد که در رشته تحصیلی خود به فعالیت بپردازد. ناگفته نماند که او هم اکنون نیز فعالیت بسیار چشمگیری در زمینه بلاگری و طراحی لباس دارد. شما می توانید از طریق اینستاگرام، از آن ها مطلع شوید. با این حال باید بدانید که وی با صراحت، شایعات بازیگری و حضور خود در دنیای سینما را رد می کند. همچنین متذکر می شود که در حال حاضر هیچ علاقه ای به فعالیت در این زمینه ندارد. از این جهت تمام اخباری که با عنوان فیلم های مینا مختاری در شبکه های مجازی منتشر شده اند، صحت ندارند.

مینا مختاری قبل از عمل

هنگامی که چهره های نوظهور به دنیای مجازی معرفی می شوند، مسلماً با انتقادات و حواشی بیشماری مواجه خواهند شد. مینا نیز از این قاعده مستثنی نبود و مورد انتقادات کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. از سوی دیگر نیز، بسیاری از طرفداران بهرام رادان، او را مخاطب توهین های خود قرار دادند. اما هیچ کدام از این صحبت ها، باعث نشد که او از زندگی با این سوپر استار ایرانی دست بکشد.

انتشار عکس های قبل از عمل های زیبایی ضربه مهلکی به مینا مختاری وارد کرد. به تازگی تصاویری در شبکه های مجازی منتشر شده اند که ادعا می کنند عکس های قبل از عمل خانم مختاری هستند. عدم شباهت این تصاویر با عکس های کنونی این چهره، موجب شده تا شاهد شایعات عجیب و غریبی باشیم. البه اگر به طور دقیق به آن ها نگاه کنید متوجه وجه تشابه آن ها نیز خواهید شد.

بسیاری از کاربران معتقدند که خانم مختاری بیش از ۱۳ عمل زیبایی را بر روی صورت خود انجام داده است. از سوی دیگر گفته می شود که او با وجود این همه جراحی پلاستیک نیز، همچنان کمترین معیارهای زیبایی را ندارد. جالب است بدانید که این چهره تا کنون هیچ واکنشی به این خبر ها و حواشی ها از خود نشان نداده است. او بدون توجه به انتقادات اطرافش، تنها به هدف خود فکر می کند و در مسیر دستیابی به آرزوهایش، بسیار موفق است.

مزون مینا مختاری

مزون مینا مختاری

علاقه شدید این چهره نوظهور سوشیال مدیا به طراحی لباس و دنیای فشن، به دوران کودکی او باز می گردد. وی می گوید که همیشه روسری های مادرش، برای خود لباس های مختلفی درست می کرده و از آن ها لذت می برده است. به همین دلیل در دوران جوانی با بسیاری از برند های شناخته شده و مطرح جهان آشنا بود. این امر موجب شد تا او بتواند تاریخچه برند ها را از حفظ شود. از این جهت تحصیلات خود را در هنرستان و رشته طراحی و دوخت آغاز کرد.

وی سرانجام دوران دانشگاه را نیز در رشته فشن دیزاینر و طراحی لباس، به پایان رساند و توانست به آرزوی دیرینه خود دست پیدا کند. او در سال ۱۴۰۰ و از طریق درآمدی که با بلاگری استایل به دست آورده بود، یک مزون اختصاصی طراحی لباس راه اندازی نمود. مزون لباس مینا مختاری با نام میمو شناخته می شود و به سرعت نام آن در لیست بهترین مزون های طراحی لباس تهران، به ثبت رسید.

البته تمام طراحی های این مزون، هنرنمایی خانم مختاری نیست و او با بسیاری از طراحان مطرح ایران نیز به همکاری می پردازد. وی همچنین توانست جایزه طراح برتر مد و لباس را از تیم تجارت طلایی دریافت کند و آن را در رزومه کاری اش به ثبت برساند. او یک خانم کارآفرین است و توانسته افراد متعددی را به اشتغال و استقلال مالی برساند.

این بازیگر بچه هم دارد؟

این بازیگر بچه هم دارد؟

مشغله های فکری و ذهنی و همچنین مشکلات کاری مینا مختاری، موجب شد تا او به فکر بچه دار شدن نباشد. او می گویند که یک بچه نوپا (مزون میمو) دارد که باید با تمام حواس خود، او را به ثمر برساند. از سوی دیگر، تنها یک سال از ازدواج این چهره با بهرام رادان گذشته است و این زمان را برای بچه دار شدن بسیار زود هنگام می دانند. این گفت و گو ها موجب شد تا حواشی متعدد دیگری برای این خانم بلاگر به وجود آید.

اما خانم افتخاری باز هم به آن ها واکنشی نشان نداد. با این حال گفته می شود که آن ها قرار است در سال آینده به بچه دار شدن فکر کنند و از الان، شرایط آن را فراهم خواهند کرد. البته صحت این خبر همچنان تایید نشده و نمی توان به طور دقیق در مورد آن نظر داد. در حال حاضر بسیاری از کاربران اینستاگرامی بر این عقیده هستند که آن ها باید زودتر برای بچه دار شدن اقدام کنند.

زیرا که آقای بازیگر به زودی وارد دهه پنجم زندگی خود خواهد شد. پس از این اخبار، خانم مینا مختاری و همسرش، اعلام کردند که علاقه ای به افشای مسائل شخصی زندگی خود ندارند. اگرچه بعید نیست که باز هم به صورت ناگهانی و تنها با انتشار یک تصویر، با خبر بچه دار شدن این زوج هنرمند، رو به رو شویم.

آشنایی با وب سایت چی بپوشم

فعالیت های خانم افتخاری تنها به بلاگری در اینستاگرام و مدیریت مزون میمو محدود نمی شود. او در سال گذشته یکی از منحصر به فرد ترین سایت های ایرانی در زمینه پوشاک و فشن را راه اندازی کرده و تا کنون پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است. وب سایت ایرانی “چی بپوشم” برای تمام علاقه مندان دنیای مد و فشن و همچنین بسیاری از خانم ها، شناخته شده و مطرح است.

گفته می شود که این وب سایت در سال ۱۴۰۱ راه اندازی شده و در هفته های آینده، شاهد تولد یک سالگی آن خواهیم بود. این سایت به شما کمک می کند که بتوانید استایل شخصی خود را شناسایی کرده و محصولات پوشاکی از برند های مطرح ایرانی و خارجی را خریداری کنید. همچنین علاوه بر خانم ها، بخشی را به پوشاک و اکسسوری های مردانه اختصاص داده و استایل های بی نظیری را به آن ها پیشنهاد می دهد.

جالب است بدانید که این وب سایت انحصاری در کمتر از یک سال، موفق به دریافت نشان ملی ثبت شد و هم اکنون نیز نام آن در بین ۷ سایت برتر جهانی در زمینه مد و فشن، به چشم می خورد. این سایت در برگیرنده تمام آن چیزی است که شما به صورت روزمره به آن ها نیاز خواهید داشت. با سرچ عبارت “سایت چی بپوشم” در مرورگر اینترنتی خود، وارد دنیایی منحصر به فرد و جذاب خواهید شد که کاری از مینا مختاری و تیم حرفه ای او، است.

سوالات متداول

 1. مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان بود؟

  مینا مختاری دوست دختر بهرام رادان بود؛ اما در رسانه ها منتشر نشد و مدتی مخفیانه بود.

 2. آیا مینا مختاری مهاجرت کرده است؟

  در رسانه های بسیاری منتشر شد که مینا مختاری به ترکیه رفته و ایران را ترک کرده است، اما او وطنش را دوست داشته و قصد مهاجرت ندارد.

 3. مینا مختاری در یوتیوب فعالیت می کند؟

  این سلبریتی در اکثر فضاهای مجازی فعالیت دارد که مهمترینش اینستاگرام و یوتیوب می باشد. او در این سرویس به تبلغ برند ها پرداخته است.

 4. این سلبریتی در کدام شبکه اجتماعی فعالیت بیشتری دارد؟

  مینا در اکثر فضا های مجازی فعالیت دارد اما در اینستاگرام بیشتر فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]