در این مقاله می‌خواهیم بعد از شناخت رپر های استقلالی شما را با چند تا از رپرهای پرسپولیسی که برای تیم محبوب شان آهنگ منتشر کرده اند آشنا کنیم و به کل کل های رپر های پرسپولیسی بپردازیم پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

رپرهای پرسپولیسی چه کسانی هستند

رپرهای پرسپولیسی چه کسانی هستند؟

از آنجایی که دو تیم استقلال و پرسپولیس طرفداران بسیار زیادی در ایران دارند بسیاری از سلبریتی ها، بازیگران، خواننده و رپرهای معروف نیز طرفدار این دو تیم پایتخت هستند در این مقاله می خواهیم شما را با تعدادی از رپرهای پرسپولیسی آشنا کنیم.

حصین

حصین ابلیس مدیر سایت سنگین بت یکی از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس می باشد او از طرفدارانش در پیج اینستاگرامش هنگام بازی های استقلال پرسپولیس در خواست می کند به ورزشگاه بروند و با پوشیدن لباس تیم محبوبشان از پرسپولیس حمایت کنند. حصین ابلیس گفته است آرزوی من این است، روزی بر روی نیمکت ذخیره پرسپولیس بنشینم و بازی را از روی نیمکت نظاره‌گر باشم.

شایع

اگر بخواهیم به یکی دیگر از طرفداران رپر پرسپولیس اشاره کنیم می توانیم شایع را نام ببریم. شایع از طرفداران پروپا قرص پرسپولیس است که یک آهنگ برای تیم محبوبش خوانده است تا در هنگام برد تیم پرسپولیس این آهنگ را طرفداران پرسپولیس و بازیکنان پرسپولیس بخوانند و افتخار می کند که برای تیم محبوبش آهنگ منتشر کرده است. او می گوید یکی از آرزوهایم این است که در استادیوم آزادی برای دربی پایتخت، بازی را از نزدیک ببینم.

بهزاد لیتو

بهزاد داورپناه متولد ۵ اسفند ۱۳۷۰ می باشد او زاده تهران است ولی در حال حاضر در کانادا زندگی می کند. بهزاد داور پناه معروف به بهزاد لیتو می باشد، او از طرفداران بسیار متعصب تیم پرسپولیس است همیشه موقع دربی پایتخت با دوستان بسیار نزدیکش با پوشیدن لباس های تیم محبوبشان در کافه ای دور هم جمع می شوند و با کری خواندن بازی را می بینند و از دیدن ان لذت می برند و همیشه می گوید چه تیم من باخت دهد چه ببرد باز هم من دیوانه وار طرفدار تیمم هستم و همیشه از پرسپولیس حمایت می کنم و هوادارن خودم را سعی می کنم به سمت تیم پرسپولیس بکشانم.

معروف ترین اهنگ های رپرهای پرسپولیسی

عرفان پایدار

عرفان رسولی معروف به عرفان پایدار است. عرفان پایدار پسر مرداد ماهی متولد ۱۳۶۲ زاده تهران است و از همان دوران کودکی علاقه بسیار شدیدی به خوانندگی و تئاتر داشت و به دلیل مخالفت پدرش از خانواده جدا شد و به آمریکا مهاجرت کرد. در حال حاضر ساکن آمریکا می باشد و از طرفداران پروپا قرص پرسپولیسی است او همیشه می گوید که آرزو دارم با محبوب ترین بازیکن تیمم عکس بگیرم و بازی آن ها را از نزدیک مشاهده کنم اما بنا به دلایلی نمی توانم به ایران بیایم و مجبورم که از طریق شبکه های آنلاین بازی تیم محبوبم پرسپولیس را تماشا کنم و از دیدن آن لذت ببرم.

میلاد نصی

میلاد نصیری یکی دیگر از رپرهای پرسپولیسی می باشد که وقتی در فصل پیش، پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شد آهنگی به نام پوکر سوزش برای تیم محبوبش منتشر کرد. به دلیل اینکه پرسپولیس چهار بار پیاپی قهرمان لیگ برتر ایران شده بود نام اهنگش را پوکر گذاشت. آهنگ پوکر سوزش از میلاد نصی و دکتر مجی است. میلاد نصی با منتشر کردن اهنگ پوکر سوزش بسیار معروف شد و او در فضا مجازی و صفحه اینستاگرامش با خیلی از دوستان و طرفداران استقلال کل کل می کند و معتقد است که بهترین تیم ایران پرسپولیس می باشد.

سهراب ام جی یکی از رپرهای پرسپولیسی

سهراب ام جی یکی از افراد گروه زد بازی است او می گوید که تمام گروه زد بازی استقلالی هستند و فقط من طرفدار پرسپولیس هستم و موقع دیدن بازی های استقلال و پرسپولیس همیشه با من کل کل می کنند و من به ان ها می گویم که تیمم با بردش جواب شما، همه را خواهد داد. سهراب ام جی می گوید من بسیار خوشحال هستم که پرسپولیسی هستم زیرا تیم من همیشه نتایج مطلوبی را می گیرد و دل هوادارانش را شاد می کند و افتخار می کنم که یک پرسپولیسی هستم.

رضا پیشرو

رضا پیشرو یکی دیگر از رپرهای پرسپولیسی می باشد که تعصب بسیار زیادی بر روی تیمش دارد. رضا پیشرو بنا به دلایلی که در زندان به سر می برد در آن جا متن آهنگ خود را که راجب تیم محبوبش بود نوشت و پس از دو هفته از زندان آزاد شد و آهنگ خود را ساخت و بعد از مدتی آن را منتشر کرد. او می گوید که من از همان بچگی رنگ قرمز را خیلی دوست داشتم و به همین دلیل تیم پرسپولیس را انتخاب کردم و همیشه لباس‌های قرمز بر تن می‌کنم و پرسپولیس از محبوبترین تیم های ایران است و از هوادارانم می خواهم که برای برد تیمم همیشه دعا کنند تا تیم پرسپولیس موفق باشد.

هیچکس

سروش لشگری متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران متولد شده است او را با نام هنری هیچکس می‌شناسند و معروف به پدر رپ فارسی است. هیچکس نیز یکی دیگر از رپ هایی می باشد که طرفدار دو آتیشه تیم پرسپولیس است او از طرفدارانش می‌خواهد که آن هایی که در ایران و تهران هستند به استادیوم آزادی بروند و پرسپولیس را حمایت کنند تا پیروز میدان شود و قهرمان ایران و آسیا شود. او گفته است که یکی از آرزوهایم این است که تیم پرسپولیس به قهرمانی در آسیا برسد و من هم از نزدیک نظاره گر این قهرمانی باشم.

بهرام

بهرام نورایی یکی دیگر از طرفداران پرسپولیس است که همیشه فوتبال پرسپولیس را می بیند پیگیر نتایج تیمش می باشد و از طرفدارانش می‌خواهد که برای پیروزی تیمش دعا و آرزوی موفقیت کنند‌. او در اینستاگرام، بازیکنان پرسپولیس و صفحه رسمی تیم پرسپولیس را دنبال می کند تا از نتایج تیمش با خبر شود و نتیجه را برای هواداران خود استوری می کند تا طرفدارانش ببینند که تیمش چه نتایجی را به دست می آورد.

عکس رپرهای پرسپولیسی

صادق

صادق واحدی یکی دیگر از رپرهای پرسپولیسی می باشد که او را با نام صادق می شناسند و او از آنجایی که بسیار بر روی تیمش تعصب دارد آرم تیم پرسپولیس را به صورت گردنبند درست کرده است و آن را همیشه به گردن خود آویز می کند. او گفته است، قصد دارد که آرم تیمش را به صورت دستبند هم درست کند تا همیشه و همه جا آن را با خود همراه داشته باشد و افتخار می‌کند که طرفدار تیم پرسپولیس است چون تیمش همیشه باعث شادی او و هوادارانش می شود.

عکس رپرهای پرسپولیسی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی برای مردم شده است زیرا این شبکه اجتماعی هر چیزی را که مد نظر ما باشد می توانیم در آنجا پیدا کنیم. به همین دلیل بسیاری از افراد در اینستاگرام فعال می باشند. در انجا می توانیم عکس سلبریتی، بازیگر، فوتبالیست، رپر های پرسپولیسی و … را مشاهده کنیم. همچنین برای دیدن عکس های بیشتر و کلیپ رپر های پرسپولیسی و کل کل های رپر های پرسپولیسی می توانید به یوتیوب، توییتر، فیسبوک، ویکی پدیا و گوگل مراجعه کنید.

معروف ترین اهنگ های رپرهای پرسپولیسی چه می باشد؟

معمولاً رپرهای پرسپولیسی طرفداران بسیار زیادی دارند زیرا آن ها هم افرادی که به موزیک سبک رپ علاقه دارند طرفدارانشان می باشند و هم افرادی که طرفدار تیم پرسپولیس هستند، هوادار رپرهای پرسپولیسی هستند. در اینجا می خواهیم به چند مورد از معروف ترین آهنگ های رپر های پرسپولیسی بپردازیم.

  • اختلاف از هیچکس
  • لمس از بهرام
  • یه مشت سرباز از هیچکس
  • خداحافظی از عرفان
  • دلخوشی از حصین
  • کرم از شایع
  • ادمک از صادق

اینستاگرام رپرهای پرسپولیسی دارای چه محتوایی می باشد؟

عکس های رپر های پرسپولیسی در صفحات اینستاگرام آن ها موجود می باشد ولی این رپرها معمولاً در پیج شخصی خود علاوه بر منتشر کردن آهنگ ها، اعلام زمان و مکان کنسرت های خودشان معمولاً زمان بازی های تیم مورد علاقه خودشان هم استوری و پست می کنند تا هوادارانشان مطلع شوند و اگر امکانش بود به ورزشگاه آزادی بروند و تیم رپر محبوبشان را تشویق و حمایت کنند. همچنین در پیج های خودشان عکس بازیکن مورد علاقه خودشان را استوری یا پست می کنند و بخاطر زیبا بازی کردن بازیکن محبوبشان تشکر می کنند. یکی از رپر ها در صفحه اینستاگرامش لیست رپرهای پرسپولیسی را پست کرده است تا همدیگر را پیدا کنند.

دانلود اهنگ های رپرهای پرسپولیسی

دانلود اهنگ های رپرهای پرسپولیسی از کدام سایت می باشد؟

از آن جایی که بعضی از خواننده های سبک رپ طرفدار بعضی از تیم های ورزشی هستند برای تیم محبوبشان آهنگ منتشر کردند تا با این آهنگ های خود، در شادی تیم محبوبشان سهیم باشند. اهنگ رپ پرسپولیس قهرمان از میلاد نصی و کیوان انصاری می باشد که این دو خواننده با همکاری یکدیگر برای قهرمانی پرسپولیس اهنگ منتشر کردند و این اهنگ را می توانید از تمامی سایت ها و اینستاگرام شخصی این دو خواننده دانلود کنید. یکی دیگر از اهنگ های رپ پرسپولیس از علی ضد حال است که برای دانلود ان می توانید به گوگل، ویکی پدیا، توییتر و… مراجعه کنید.

معروف ترین رپر پرسپولیسی چه کسی است؟

محمدرضا شایع متولد مرداد ۱۳۷۲ زاده جنوب تهران می باشد و به شایع معروف است. شایع به طور اتفاقی در مدرسه با شنیدن آهنگ رپ عاشق موزیک های رپ شد و به سمت این سبک از موزیک ها روی آورد و از دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشت و به مدارس فوتبال می رفت عاشق تیم پرسپولیس بود و از تیمش حمایت می کند. او می‌گوید وقتی که تیمم باخت می دهد کل روز را ناراحت هستم. شایع یکی از با اخلاق ترین خواننده رپ است که با رپر های استقلالی و پرسپولیسی در ارتباط است.

سوالات متداول

برترین رپر استقلالی چه کسی می باشد؟

برترین رپر طرفدار تیم استقلال یاس می باشد.

کدام خواننده رپ با بازیکن های های استقلال و پرسپولیس در ارتباط می باشد؟

شایع از انجایی که طرفدار دو اتیشه پرسپولیس است ولی دوستان استقلالی زیادی هم دارد.

کدام رپر پرسپولیسی پیراهن کاپیتان تیمش را دارد؟

بهرام به دلیل علاقه زیاد به جلال حسینی لباس او را دارد.

کدام رپر پرسپولیسی بازی تیمش در مسابقات اسیا را از نزدیک تماشا کرده است؟

میلاد نصی در دبی بازی پرسپولیس را از نزدیک دیده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]