در این مقاله قصد داریم تا در مورد یکی از موضوعات جذاب رپ فارسی یعنی رپ بتل صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رپ بتل چیست؟

رپ بتل چیست؟

اگر علاقه مند به سبک رپ هستید، به احتمال زیاد تا به اکنون نام Rap Bettel را شنیده اید و شاید سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که رپ بتل یعنی چه و معنی رپ بتل چیست؟ در این باره می توان گفت که رپ بتل به مسابقه‌ هایی گفته می‌ شود که در این مسابقه ها دو رپر شرکت می‌ کنند و رو به روی هم قرار می گیرند، هر کدام از آن ها به مدت ۴۵ ثانیه شخص مقابل خود را دیس می کنند. به این گونه که رپر اول به مدت ۴۵ ثانیه برای رپر دوم شعر می‌ گوید. بعد از آن رپر دوم نیز به مدت ۴۵ ثانیه به رپر اول تیکه می اندازد و برای او شعر می‌ گوید. این مسابقات با استقبال بی نظیری رو به رو می شوند و به شدت در بین مردم محبوب و پرطرفدار شده اند. خیلی از طرفداران Rap Bettel بیان کرده اند که این مسابقات هیجان زیادی دارد و از آن ها لذت می برند.

رپ بتل های معروف ایرانی

مدتی است که Rap Bettel به یکی از موضوعات هیجان انگیز در بین رپر های معروف ایرانی تبدیل شده است. بهتر است که بدانید تعداد کمی از رپران ایرانی مهارت و استعداد خاصی در رپ بتل فارسی دارند. در این قسمت به معرفی برخی از این رپران خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطاب همراه ما باشید.

رپ بتل خشیار اس آر با امیر خلوت

اگر به رپ فارسی علاقمند هستید تا به اکنون حتما نام خشایار اس آر را شنیده اید. او یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است که در سبک رپ فارسی فعالیت می‌ کند. خشایار تا به امروز حواشی زیادی را برای خود به وجود آورده است. البته باید افزود که این رپر پر حاشیه یکی از افرادی است که استعداد و مهارت خاصی در Rap Bettel نیز دارد و تا به حال توانسته است مهارتش را به رخ سایر خوانندگان بکشد.

مدتی قبل رپ بتل خشایار اس آر منتشر شد. در این Rap Bettel او به دیس امیر خلوت که او نیز یکی دیگر از رپران معروف و مشهور ایرانی است، پرداخته بود. کلیپ Rap Bettel خشایار با جنجال بسیار زیادی رو به رو شد و خشایار از امیر خلوت دعوت کرد که به این رپ بتل پاسخ دهد. خلوت از این موضوع بسیار عصبانی و ناراحت شد تا جایی که در مورد خشایار صحبت کرد. خلوت بیان کرد که این رپر مبتدی آن قدر بزرگ نیست که بخواهد در موردش صحبت کند و یا به Rap Bettel او جواب دهد، این درگیری ها با جنجال های بسیار زیادی روبرو شد. می توانید کلیپ رپ بتل خشی و خلوت را در اینترنت و یا آپارات مشاهده کنید.

رپ بتل پوتک و خشی

رپ بتل پوتک و خشی

در بین رپران ایرانی یکی از افرادی که به خوبی می تواند Rap Bettel اجرا کند، پوریا پوتک می باشد. پوریا پوتک یکی از مشهورترین رپر های ایرانی است که در بین مردم ایران به شهرت بسیار زیادی رسیده است و توانسته جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند. زمانی که رپ بتل پوتک و خشی موزیک ویدیو منتشر شد، این موضوع برای خیلی از طرفداران آن ها هیجان انگیز بوده است. جالب است که بدانید زمانی که مردم به مشاهده و دانلود رپ بتل پوتک و خشی پرداختند، خیلی از آن ها بیان کرده بودند که خشایار در مقابل پوتک مبتدی بوده است و رپ بتل پوریا پوتک خشایار را کنار زده است و اکثر مردم به طرفداری پوریا پوتک پرداخته بودند. اگر تمایل به مشاهده و یا دانلود رپ بتل این دو رپر معروف دارید، پیشنهاد می کنیم برای دانلود موزیک ویدیو رپ بتل پوتک و خشی و هم چنین دانلود اهنگ رپ بتل خشی و پوتک به اینترنت مراجعه کنید.

رپ بتل کوروش و جیدال

همان طور که بیان کردیم Rap Bettel یکی از موضوعات هیجان انگیزی است که در بین برخی از رپران ایرانی نیز رخ می دهد. البته این موضوع را هم باید افزود که خیلی از رپران مهارت Rap Bettel را ندارند و تعداد محدودی از آن ها از این مهارت برخوردار هستند و می‌ توانند به راحتی به Rap Bettel بپردازند. جیدال یکی از رپران مشهور ایرانی است که او نیز استعداد خوبی در این زمینه دارد و توانسته است از این استعدادش به خوبی استفاده کند. کوروش نیز یکی دیگر از خوانندگان مشهور ایرانی است که در این زمینه مهارت خوبی دارد. مدتی قبل کل کل و درگیری هایی بین جیدال و کوروش به وجود آمد که این درگیری های آن ها منجر به Rap Bettel شد که این موضوع با استقبال بی نظیر، طرفداران آن ها رو به رو شد و خیلی از مردم به این موضوع واکنش نشان دادند. برای این که بتوانید به دانلود رپ بتل کوروش و جیدال و حتی فیلم رپ بتل آن ها بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت مراجعه کنید.

رپ بتل امینم

یکی از رپران معروف و سرشناس جهان امینم است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز به موفقیت های بسیار زیادی رسیده است، رپ بتل امینم بی رقیب است. جالب است که بدانید امینم الگوی خیلی از رپران جهان است که این موضوع شامل رپران ایرانی نیز می‌ باشد. تا به امروز Rap Bettel های مختلفی از امینم منتشر شده است که اکثر آن ها با تعریف و تمجید های زیادی رو به رو شده است. خیلی از شنوندگان رپ بتل های امینم، بیان کرده اند که او یک نابغه است. برای دانلود Rap Bettel های امینم پیشنهاد می کنیم که به اینترنت مراجعه کنید، چرا که در اینترنت سایت های موسیقی زیادی وجود دارند که لینک Rap Bettel های این رپر مشهور را برای کاربران و علاقه مندان در صفحه خود قرار داده اند.

رپ بتل بوشیدو

رپ بتل بوشیدو

آهنگ بوشیدو یکی از آهنگ هایی است که زمانی که منتشر شد با استقبال بی نظیری روبه رو شد و هم چنین جنجال زیادی را نیز به وجود آورد، خواننده آن پوریا پوتک بوده است که به صورت Rap Bettel این آهنگ را خوانده است. پوتک توانسته بود در این Rap Bettel به خوبی قدرت و استعداد خود را به رخ سایر رپران بکشد. خیلی از شنوندگان بعد از شنیدن این آهنگ طرفدار پوریا پوتک شدند. این Rap Bettel به یکی از برترین Rap Bettel های فارسی تبدیل شد که با تعریف های بسیار زیادی نیز رو به رو شد. برای این که بتوانید این Rap Bettel جنجالی را دانلود کنید پیشنهاد می‌ کنیم که به اینترنت مراجعه کنید. در اینترنت سایت های زیادی وجود دارند که لینک دانلود این آهنگ را در صفحات خود برای علاقه مندان قرار داده اند، هم چنین می توانید رپ بتل آپارات را هم مشاهده کنید.

بهترین رپ بتل ها در دنیا مربوطه به چه کسانی است؟

بهترین رپ بتل ها در دنیا مربوطه به چه کسانی است؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به معرفی بهترین رپ بتل های سراسر دنیا بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جی-زی

جی-زی یکی از رپران معروف و مشهوری است که استعداد بسیار خوبی در Rap Bettel خوانی نیز دارد. جی-زی از سال ۱۹۸۸ فعالیت خود را در عرصه موسیقی شروع کرده است و تا به اکنون با موفقیت های بسیار زیادی رو به رو شده است. می توانید برای مشاهده Rap Bettel های این رپر معروف به اینترنت مراجعه کنید.

نوتوریوس بی.آی.جی

یکی دیگر از رپران معروف و مشهور جهان نوتوریوس بی.آی.جی نام دارد که در سال ۱۹۹۲ تا سال ۱۹۹۷ در عرصه موسیقی و در سبک هایی مانند رپ، هیپ هاپ و … فعالیت می‌ کرده است. از بی.آی.جی به عنوان یکی از رپرانی که بهترین Rap Bettel ها را اجرا می کرده است، یاد می‌ شود. این رپر در این زمینه الگوی خیلی از رپران دیگر نیز بوده است.

ناس

نصیر بن اولو دارا جونز که با لقب هنری ناس شناخته می شود، یکی از رپران محبوب و مشهور آمریکایی است که مهارت و استعداد خاصی در Rap Bettel دارد. او تا به امروز Rap Bettel های مختلفی را منتشر کرده است. اکثر Rap Bettel ها ناس با تعریف های بسیار زیادی رو به رو شده است. پیشنهاد می کنیم به یوتیوب مراجعه کنید و به مشاهده رپ بتل یوتیوب این رپر مشهور بپردازید.

لایو رپ بتل

برخی از رپران که استعداد خوبی در Rap Bettel دارند برای این که بتوانند قدرت و مهارت خود را به نمایش بگذارند، به صورت لایو و با حضور خیلی از طرفداران و تماشاچیان به Rap Bettel می پردازند. برای این که بتوانید به مشاهده لایو رپ بتل این رپران بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم که به یوتیوب و یا آپارات مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. رپ بتل چیست؟

  Rap Bettel به مسابقاتی گفته می‌ شود که در این مسابقه ها دو رپر شرکت می‌ کنند و رو به روی هم قرار می گیرند و به دیس کردن هم می پردازند.

 2. کدام رپران ایرانی در Rap Bettel مهارت دارند؟

  خشایار اس ار و پوریا پوتک در Rap Bettel خوانی مهارت دارند.

 3. ناس کیست و آیا در رپ بتل خوانی مهارت دارد؟

  ناس یکی از رپران معروف در سرتاسر جهان است که در Rap Bettel مهارت خاصی دارد.

 4. خشایار اس ار کیست؟

  خشایار اس ار یکی از رپران مشهور ایرانی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]