سوزان روشن یکی از خوانندگان ایرانی مشهور و محبوب می باشد که در تاریخ ۱ مهر ۱۳۴۶ در تهران متولد شده است. او جزء برترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران است. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با بیوگرافی این خواننده خوش صدا بیشتر آشنا کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
سوزان روشن کیست؟

سوزان روشن کیست؟

سوزان تحصیل کرده آمریکا می باشد که در سن ۱۶ سالگی اولین اجرای خود را تجربه کرده است. او در هیستون آمریکا زندگی می کند و بنیان گذار یک شرکت ساختمان سازی می باشد. این هنرمند از خوانندگان پاپ ایرانی در شهرستان تیران رضوانشهر در تهران به دنیا آمده است.

آدرس پیج اینستاگرام سوزان روشن چیست؟

همان طور که می دانید، امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی مشهور و معروف اینستاگرام است که تمامی سلبریتی ها در آن فعالیت دارند. سوزان در شبکه های اجتماعی و در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد و به صورت روزانه عکس و فیلم های بسیار زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. برای دیدن عکس های بیشتر و مطلع شدن از اخبار جدید این خواننده می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

عکسهای عروسی سوزان روشن خواننده

عکسهای عروسی سوزان روشن خواننده

سوزان روشن یکی از خواننده های معروف و محبوب ایرانی است که اغلب آهنگ های شاد می خواند و در سبک های پاپ، راک و آر اند بی فعالیت می کند. او خوانندگی را از دهه ۷۰ آغاز کرد و مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به موسیقی قرار گرفت.

شما عزیزان برای دیدن عکس های این سلبریتی می توانید به پیج اینستاگرام او که در قسمت قبلی برای تان توضیح داده ایم رجوع کنید.

همسر این خواننده کیست؟

در مورد وضعیت تاهل این خواننده از خوانندگان قدیمی ایرانی باید بدانید که سوزان مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است. هم چنین او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که من هیچ وقت فرصت این که ازدواج کنم را نداشته ام، زیرا همیشه در راه رفت و آمد برای کنسرت هایم بوده ام و متاسفانه مردان ایرانی غیرتی هستند. البته باید بدانید که من علاقه بسیار زیادی به ازدواج داشته ام و همیشه به خاطر این موضوعات با مشکلاتی مواجه شده ام.

همسر این خواننده کیست؟

این خواننده قصد بازگشت به ایران را دارد؟

همانطور که می دانید سوزان روشن در سن ده سالگی به همراه پدر و مادر و برادر خود به آمریکا مهاجرت کرد. او در آمریکا به ادامه تحصیل خود پرداخت و در سن ۱۶ سالگی با تشویق خانواده اش، حسن شماعی زاده و ایرج طاهری به کلاس موسیقی رفت. به این صورت بود که فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه خوانندگی آغاز کرد.

او در هیستون آمریکا زندگی می کند و برای برگزاری کنسرت های خود به کشور های مختلف سفر می کند. او علاقه اش به ایران را در مصاحبه های خود ابراز کرده است و می گوید که دلتنگ ایران است اما تا کنون تصمیمی جدی برای بازگشت به ایران نگرفته است.

چه حاشیه هایی برای سوزان روشن به وجود آمد؟

همان طور که می دانید همیشه برای افراد مشهور و سلبریتی ها شایعات و حواشی بسیار زیادی به وجود می آید که برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. البته باید در نظر داشته باشید که سوزان روشن یکی از بی حاشیه ترین خوانندگان ایرانی می باشد. هم چنین او در آمریکا با کمک و تشویق های حسن شماعی زاده و ایرج طاهری به کلاس موسیقی رفته است.

سوزان روشن در برنامه منوتو

سوزان روشن در برنامه منوتو

از آن جایی که سوزان روشن یکی از خواننده های محبوب ایرانی است، برای مصاحبه به برنامه منوتو دعوت شد. او در این مصاحبه به گفت و گو با مجریان پرداخت و به سوال های آن ها پاسخ داد. اگر از علاقه مندان این خواننده و کار هایش هستید، می توانید علاوه بر مصاحبه او با منوتو، دیگر مصاحبه های او را نیز ببینید.

برای دیدن مصاحبه های این هنرمند فقط کافی است که نام او را در اینترنت جست و جو کنید. در این صورت می توانید به آرشیو کاملی از مصاحبه های او دست پیدا کنید. این خواننده علاوه بر منوتو، مصاحبه های دیگری هم انجام داده است. در این مصاحبه ها به پاسخ سوالات طرفداران و مجریان پرداخته است.

از آن جایی که سوزان روشن هنرمندی محبوب و مشهور است، علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد. بنابراین بسیاری از طرفداران درباره زندگی شخصی او کنجکاو هستند.

برترین آهنگ های سوزان روشن چه نام دارند؟

این هنرمند در سال ۱۳۶۲ و در سن ۱۶ سالگی با حمایت و تشویق های خانواده، به خصوص پدرش در کنار حسن شماعی زاده بر روی صحنه رفته است و آهنگ خیلی وقته عاشقم را با این خواننده مشهور ایرانی خوانده است. سوزان در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است تعداد بسیار زیادی آهنگ منتشر کرده است که در ادامه برترین آهنگ های او را مطرح می کنیم.

آهنگ کبوتر دل

یکی از برترین و پرمخاطب ترین آهنگ های سوزان روشن کبوتر دل نام دارد که در سال ۱۹۹۶ و در آلبوم دیدار منتشر شده است. این آهنگ به عنوان بهترین آهنگ این خواننده شناخته می شود. می توانید آهنگ کبوتر دل را با کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

برترین آهنگ های سوزان روشن چه نام دارند؟

آهنگ قمار باز

این هنرمند از سن ۱۶ سالگی و تا چند سال اخیر در حال فعالیت بوده است و موفق به انتشار آهنگ های بسیار زیادی شده است. یکی دیگر از آهنگ های زیبا و با مفهوم این هنرمند قمار باز نام دارد. این آهنگ زیبا و پرطرفدار در سال ۱۹۹۵ منتشر شده است و جزء اولین آهنگ های این هنرمند می باشد.

آهنگ نفهمیدم

سوزان روشن در یکی از مصاحبه هایش در چند سال گذشته گفته است که آهنگ باید با معنا و مفهوم باشد و او بر این عقیده است که آهنگ هایی که به انتشار می رسد باید با علاقه خوانده شود تا آهنگی ماندگار ثبت شود. آهنگ نفهمیدم در سال ۱۹۹۸ منتشر شده است و یکی از زیبا ترین آهنگ های این هنرمند است.

آهنگ دسته دسته

یکی از آهنگ های زیبا و محبوب این هنرمند دسته دسته نام دارد. این آهنگ جزء قدیمی ترین و اولین آهنگ های سوزان روشن می باشد که در سال ۱۹۹۵ منتشر شده است. اگر به آهنگ های قدیمی و به این هنرمند علاقه دارید، آهنگ دسته دسته را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

آهنگ آریا

جالب است بدانید که این هنرمند در یکی از مصاحبه هایش گفته است که من تاکنون عاشق نشده ام و من عشق را تنها در خانواده ام دیده ام. یکی دیگر از قدیمی ترین آهنگ های این خواننده آریا نام دارد که در سال ۱۹۹۵ به انتشار رسیده است و یکی از آهنگ های برتر این خواننده می باشد.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

مدرک تحصیلی سوزان روشن

گفته می شود که این خواننده تحصیلات چندانی ندارد. اما پس از مهاجرت به آمریکا سعی کرد در رشته مورد علاقه خود تحصیل کند. سوزان پس از انتشار آلبوم همکلاسی، با پیشنهاد برادرش به کار ساختمان سازی مشغول شد. اکنون در شرکت خود به نام roshan tower در حال ساختمان سازی می باشد.

به گفته برادرش، سوزان همانند یک مهندس معمار با در نظر گرفتن کلیه نکات معماری، نقشه های ساختمانی رسم می کند. همچنین تمام کار های نظارت را هم خود سوزان بر عهده می گیرد.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

در مورد شغل اصلی این هنرمند که یکی از شیک ترین سلبریتی ها محسوب می شود، باید بدانید که چندین سال در زمینه خوانندگی فعالیت داشته است، اما او در طی سال های اخیر در شرکت برادرش مشغول کار ساختمان سازی شده است. جالب است بدانید که برادر این هنرمند، پیمان روشن گفته است که سوزان همانند یک مهندس معماری با در نظر گرفتن کلیه نکات معماری، نقشه های ساختمانی رسم می کند و کار نظارت را هم خود برعهده می گیرد.

اولین آهنگ سوزان روشن چه نام داشت؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم سوزان روشن از دوران کودکی اش علاقه بسیار زیادی به خوانندگی داشته است و این هنرمند از سن ۴ سالگی در مهمانی و عروسی ها می خوانده است. تا این که در سال ۱۳۶۲ و در سن ۱۶ سالگی همراه حسن شماعی زاده اولین تجربه خوانندگی اش را به دست می آورد. اولین آهنگ او به صورت مشترک با حسن شماعی زاده و با نام خیلی وقته عاشقم منتشر شده است.

آیا سوزان روشن بیماری خاصی دارد؟

باید بدانید که این هنرمند خوش صدا و با استعداد ایران سالم می باشد و به هیچ بیماری مبتلا نمی باشد. حتی او اهمیت بسیار زیادی به تناسب اندامش می دهد و در یکی از مصاحبه هایش گفته است که برای تناسم اندامم ورزش زیاد می کنم و آب میوه بیشتر می خورم و شب ها زودتر می خوابم. این هنرمند اهمیت زیادی به سلامتی اش دارد.

بهترین آلبوم های سوزان روشن چه نام دارد؟

آلبوم ها

او آلبوم های بسیاری را در دوران فعالیتش منتشر کرد که با اسقبال خوبی از سمت هواداران رو به رو شد. اولین آلبوم او با نام خاکستر و به کمک محمدرضا حقیقت نژاد منتشر شد. پس از گذشت دو سال آلبوم گلریز با همکاری هایده، مهستی، ستار و سوزان روشن به بازار عرضه شد. در سال ۱۳۷۰ یعنی چهار سال پس از آلبوم گلریز، دومین آلبوم خود را به نام دروغ نگو منتشر کرد.

سپس در سال ۱۳۷۴ با سومین آلبوم به نام بی بی عشق از شرکت کلتکس، توانست به شهرت دست یابد. موزیک ویدیو آریا از آلبوم بی بی عشق، یکی از پر خرج ترین موزیک ویدیو های ایرانی به کارگردانی فرزان دلجو بود. این موزیک ویدیو به عنوان اولین موزیک ویدیو ایرانی، از شبکه MTV پخش شد.

سال ۱۳۷۵ چهارمین آلبوم خود را با همکاری سیاوش شمس و به نام دیدار به بازار عرضه کرد. پنجمین آلبوم سوران در سال ۱۳۷۷ و به نام شاهزاده عشق، ششمین آلیوم هم در سال ۱۳۷۹ و با نام همکلاسی منتشر شد. پس از ششمین آلبوم خود به کار ساختمان سازی مشغول شد.

پس از چند سال سکوت، در سال ۱۳۸۵ هفتمین آلبوم خود را با نام وسوسه از شرکت پارس ویدیو به بازار عرضه کرد. سوزان روشن در طی سال های فعالیت خود، اشعار برخی از آهنگ هایش را خودش سروده است. از این آهنگ ها می توان به آریا، دسته دسته، حقیقت، نفهمیدم، خاتون، هر کس خدایی داره، مردی گفتن زنی گفتن و فکر می کردم اشاره کرد.

پس از هفتمین آلبوم، بیش از یک دهه در عرصه خوانندگی فعالیت خود را کنار گذاشته بود، اما پس از ۱۷ سال تک آهنگ و موزیک ویدیو جدید لالایی را با شعری از نرگس جعفری منتشر کرد.

درآمد سوزان روشن چقدر است؟

این هنرمند در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است موفق به کسب درآمد بسیار زیادی شده است. البته باید بدانید که این هنرمند نه تنها از طریق خوانندگی بلکه از طریق کار در شرکت برادرش هم کسب درآمد زیادی دارد. او به عنوان یکی از زن های هنرمند و موفق ایران می باشد.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های قدیمی و دانلود گلچین آهنگ های این هنرمند می توانید از طریق کانال های تلگرامی و سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمایید و آهنگ های این خواننده را با کیفیت های مورد نظر خود ۳۲۰ و ۱۲۸ دانلود کنید. هم چنین می توانید فول آلبوم های او را دانلود کنید.

کنسرت های سوزان روشن

این هنرمند در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است به اجرای کنسرت های متعددی پرداخته است. هم چنین او کنسرت های زیادی را با هم کاری حسن شماعی زاده داشته است. همان طور که در این مقاله مطرح کردیم یکی از دلایل مجرد بودن این هنرمند اجرای همین کنسرت ها می باشد.

چرا سوزان روشن دیگر خوانندگی نمی کند؟

اگر دقت کرده باشید، چند سالی می شود که سوزان آهنگی را روانه بازار نکرده است و در زمینه خوانندگی فعالیت کمی دارد. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که چون توی عروسی ها نمی خوانده است، مجبور بوده برای کنسرت ها در سفر باشد، طوری که دیگر خسته شده بوده است و انرژی اش را از دست داده است و به همین دلیل است که یک مدت موسیقی را کنار گذاشته است.

حرف های سوزان روشن در مورد شلوغی های اخیر

حرف های سوزان روشن در مورد شلوغی های اخیر

خواننده محبوب و مشهور، سوزان روشن با انتشار یک کلیپ از زنان شجاع و تاثیرگذار ایرانی نسبت به اعتراضات واکنش نشان داد و از آن حمایت کرد. او به عنوان یکی از سلبیریتی های اینستاگرام در نوشته ای پیام خود را اینگونه به مردم ایران منتقل کرد: با احترام و عشق، روز زن را به زنان شجاع، مبارز و برجسته کشورم ایران را تبریک می گویم.

شما مادران و زنان آزادی خواه، با نفسی پر توان و جایگاهی استوار، برای رسیدن به اهداف، و حق و حقوق خود، از هیچ دریغ نکرده و نخواهید کرد. بنابراین سوزان روشن اینگونه حمایت خود را در روز زن نسبت به این اعتراضات نشان داد. او از زنان ایرانی خواست تا نسبت به حق و حقوق خود بی توجه نباشند و برای دریافت آن بجنگند.

سوالات متداول

 1. شغل پدر و مادر سوزان روشن چه بوده است؟

  پدر او منوچهر روشن که در ایران مدیر کل بهداری اداره برق و مادرش فرشته روشن خانه دار بوده است و یک برادر با نام پیمان دارد. هم چنین برادر او یک شرکت ساختمان سازی و معماری دارد که سوزان هم در آن فعالیت دارد.

 2. اوقات فراغت سوزان روشن چگونه می گذرد؟

  باید بدانید که تفریح مورد علاقه این هنرمند خرید از مغازه های مختلف است، هم چنین او عاشق دیدن فیلم در سینما می باشد و علاقه بسیار زیادی به فیلم های هالیوود دارد و بیشتر اوقات فراغتش را با دیدن فیلم و خرید می گذراند.

 3. سوزان روشن در کجا زندگی می کند؟

  همان طور که در این مقاله مطرح کردیم سوزان در سال ۱۳۵۵ زمانی که ۹ ساله بود با خانواده به آمریکا مهاجرت کردند و با تاسیس یک شرکت خدمات مشاوره و ارائه وام فعالیت می کردند. او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند.

 4. نام آخرین آلبوم سوزان روشن چیست؟

  سوزان تا امروز آلبوم های زیادی را منتشر کرده که شامل خاکستر، گلریز، دروغ نگو، بی بی عشق، دیدا، شاهزاده عشق، هم کلاسی و وسوسه می شود. باید بدانید که آخرین آلبوم این هنرمند وسوسه نام دارد که در سال ۱۳۸۵ منتشر شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]