از موسیقی های خیابانی که اولین بار توسط سیاه پوستان آمریکایی ابداع شد رپ نام دارد. بهترین رپر امریکایی در هر شهری از آمریکا وجود دارد و به جرأت می‌توان گفت که امریکا مرکز و مهد رپ در دنیا می‌باشد. پدر موسیقی رپ شخصی به نام توپاک (بهترین خواننده سیاه پوست رپ) است که وی از سیاه پوستان آمریکایی بوده و در سال ۱۹۹۶ در سن ۲۵ سالگی به دلایلی مانند تبعیض نژادی کشته شد. در ابتدا انگیزه ابداع رپ به دلیل خشونت هایی که علیه سیاه پوستان رایج بود ایجاد شد ولی رفته رفته با مرور زمان این سبک موسیقی به کشور های دیگر هم رفت و از شکل خیابانی بودن نیز شکل تازه ای به خود گرفته است و رپ به عنوان یک سبک در کنار دیگر سبک ها در موسیقی شناخته می‌شود و طرفداران بسیاری هم دارد. در این مقاله می‌خواهیم درباره رپر های امریکایی به بحث بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

10 رپر امریکایی برتر جهان

۱۰ رپر امریکایی برتر جهان

رپر های امریکایی از برترین رپر های جهان می‌باشند. به طوری که تا اسم رپ می‌آید فوراً تمام ذهن ها به سمت امریکا و خوانندگان رپر آن می‌رود. این رپر ها از بهترین خوانندگان در دنیای موسیقی می‌باشند، در ادامه چند نفر از آن ها معرفی می‌کنیم:

امینم سلطان رپ در جهان

امینم از بهترین رپر های آمریکایی در دنیا می‌باشد به طوری که لقب سلطان رپ در دنیا را به او داده اند. او متولد سال ۱۹۷۲ میلادی می‌باشد و به دلیل اینکه اولین کسی است که به خاطر آثارش جایزه اسکار دریافت کرده او را می‌توان بهترین رپر معرفی کرد.

رپر امریکایی توپاک

توپاک آمارو شکور که نام هنری وی توپاک می‌باشد به دلیل اینکه آثار عظیمی در سبک رپ خلق کرد به پدر رپ جهان شهرت دارد. او در سال ۱۹۷۱ به دنیا آمد و در سال ۱۹۷۶ و در سن ۲۵ سالگی کشته شد.

رپر امریکایی dmx

نوتوریوس از بهترین رپر های دنیای موسیقی بود و آثار او همچنان مورد استقبال دوستداران رپ واقع است. او همیشه محبوب هواداران دنیای رپ است.

رپر امریکایی دریک

دریک از جذاب ترین رپر های اهل امریکا در جهان می‌باشد که در زمینه رپ جزء پیشرو ترین هاست.

رپر آمریکایی ناس

ناس از رپرهای فوق العاده موفق در جهان می‌باشد که به دلیل موفقیت بالایش در زمینه رپ، هواداران زیادی از طرفداران وی می‌باشند.

رپر امریکایی بیگی

بیگی از مشهور ترین چهره های رپ آمریکایی است که در دنیا شناخته شده و موزیک های بسیار زیبایی را به سبک رپ تدوین نموده است.

لاجیک

از چهره های خاص در دنیای رپ و موسیقی شخصی به نام لاجیک مشهور نیز می‌باشد. لاجیک به عنوان یکی از موفق ترین رپر ها آثار زیادی را به وجود آورده است.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ به عنوان یکی از سرآمد ترین افراد در دنیای رپ موزیک های زیادی را طراحی کرده است و از کسانی می‌باشد که با پدر رپ جهان یعنی توپاک همکاری داشته است.

لیل وین

لیل وین از دیگر چهره های سرشناس در رپ می‌باشد که اصالتی آمریکایی دارد و سالانه موزیک های زیادی را در سبک رپ روانه بازار موسیقی می‌کند.

جی زی

جی زی که یک خواننده رپ آمریکایی است مانند سایر همکارانش دارای آثار ویژه ای در دنیای رپ می‌باشد و خیلی ها علاقمند به شنیدن موزیک های او هستند.

رپر امریکایی که کشته شد

رپر امریکایی که کشته شد

همانطور که در ابتدا بیان شد نخستین فریاد های انسانی به نشانه اعتراضات در آمریکا از جانب سیاه پوستان شکل گرفت که آن ها اعتراضات خود را در قالب سبکی خاص به گوش دیگران می‌رساندند و این سبک اعتراضات رفته رفته به یک سبک موسیقی به صورت رسمی تبدیل شد که رپ نام گرفت و از این رو رپ یک موسیقی خیابانی به حساب می‌آید. در جریان اعتراضات سیاه پوستان عده ای از آن ها کشته شدند و یکی از آن افراد شخصی به نام توپاک بود که به عنوان پدر رپ در دنیا شناخته می‌شود و او در سن ۲۵ سالگی در سال ۱۹۹۶ به قتل رسید.

رپر دیگری به نام xxx tention نیز از رپر های درجه یک آمریکایی به حساب می‌امد که آهنگ های زیادی را به سبک رپ خوانده بود و هواداران زیادی داشت. او نیز مانند توپاک به قتل رسید و احتمال می‌رود که در جریان اعتراضات او به شرایط سخت و همچنین تبعیض نژادی او را کشته اند.

رپر آمریکایی رکورد لایو

رپر آمریکایی که رکورد لایو را شکست

این روز ها شبکه های اجتماعی رکورد دار جذب مخاطب هستند. در این میان شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بهترین گزینه هستند به جهت معروف شدن هر فردی که به کسب شهرت علاقه دارد. رپر های امریکایی نیز همانند دیگر شخصیت های مشهور در سراسر دنیا از شبکه های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام به عنوان یکی از فرصت های خیلی خوب به جهت دیده شدن استفاده می‌کنند. خیلی از آن ها از جمله فیفتی سنت، امینم و غیره از کسانی هستند که رکورد دار پخش های زنده یا همان لایو در اینستاگرام می‌باشند. وقتی این افراد به لایو اینستاگرام می‌روند در هر ساعتی از شبانه روز که باشد، فوراًً کلی از دنبال کننده هایشان از سراسر نقاط دنیا به لایو آن ها مراجعه می‌کنند تا ببینند چه خبر است. وقتی رپر امریکایی آهنگ خود را از طریق لایو پخش می‌کند، تماشاچیان حاضر در لایو خیلی سریع دوستان خود را به دیدن این لایو ها تشویق می‌کنند.

آهنگ های برتر رپ آمریکایی

آهنگ های برتر رپ آمریکایی

موسیقی رپ به سبک آمریکایی از مشهورترین موسیقی ها در دنیا می‌باشد. این موسیقی های آمریکایی بسیار زیاد به جذب مخاطب پرداخته اند و هواداران زیادی را از آن خود کرده اند. شما نیز می‌توانید برای شنیدن این موسیقی های رپ به جستجویی ساده در موتور های جستجوگر بپردازید و به موسیقی های برتر رپ آمریکایی اعم از قدیم و جدید دست پیدا کنید.

کدام رپر آمریکایی برای امام حسین آهنگ خوانده است؟

کدام رپر آمریکایی برای امام حسین آهنگ خوانده است؟

مدتی پیش گزارشی در اینترنت پخش شد که یک خواننده رپ آمریکایی که ظاهراً مسلمان اهل سنت است در قطعه ای به سبک رپ درباره ستایش امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا آهنگ خوانده است. این خواننده رنگین پوست آمریکایی در حال حاضر نامی از او منتشر نشده است. کلیپ رپ او درباره مدح امام حسین و لعن یزید در فضای اینترنتی وجود دارد که شما می‌توانید با یک سرچ ساده به آن دست یابید. از چهره او خیلی ها گفته اند که نام این رپر بیگی می‌باشد. برای دانلود آهنگ خارجی بیگی رپر آمریکایی به سایت های مختلف در اینترنت سر بزنید و یا به پیج اینستاگرام این شخص مراجعه کنید و یا برای دانلود هر آهنگ رپ آمریکایی می‌توانید به وبسایت های خارجی نیز مراجعه نمایید.

آهنگ آرش با رپر آمریکایی
CHICAGO – MARCH 1994: Rapper Tupac Shakur poses for photos backstage after his performance at the Regal Theater in Chicago, Illinois in March 1994. (Photo By Raymond Boyd/Getty Images)

آهنگ آرش با رپر آمریکایی

خواننده ایرانی به نام آرش که مدتی پیش با رپر آمریکایی یعنی اسنوپ داگ یک اثر جالب خلق کردند که نام آن Oh My God می‌باشد. آن ها با این همکاری شان توجه خیلی ها را جلب کردند و موزیک آن ها از بهترین موزیک های سال شناخته شد. هم اکنون می‌توانید به این موزیک در سایت های مختلف اینترنتی دسترسی داشته باشید و از شنیدن آن لذت ببرید.

دلایل مرگ رپر های آمریکایی

بسیاری از رپر های آمریکایی به دلایل گوناگون از دنیا رفته اند. این انسان ها مانند دیگر انسان ها مرگشان به دلایل مختلف بوده است. مثلاً برخی از آن ها به علت ایست قلبی و برخی دیگر به علت تومور مغزی فوت کردند. عده ای دیگر از آن ها به ضرب گلوله تفنگ کشته شده اند. حتی برخی از آن ها به دلایل نامشخص دست به خودکشی زده اند.

پولدار ترین خواننده رپر امریکایی کیست؟

پولدار ترین خواننده رپر امریکایی کیست؟

در میان رپر های آمریکایی افراد زیادی هستد که به عنوان پولدارترین رپر های آمریکایی شهرت دارند. آن ها از سلبریتی های ثروتمند این کشور به شمار می‌آیند. در میان پولدارترین رپر های آمریکایی می‌توان به کسانی مانند: فیوچر، دی جی خالد، پیت بول، ویز خلیفا، کندریک لامار، چنس رپر، پزشک دره، جی زی، در یک و همچنین دیدی اشاره کرد. آن ها به قدری ثروتمند هستند که از برترین سلبریتی های آمریکایی به حساب می‌روند.

فری استایل های رپر امریکایی

فری استایل های رپر امریکایی

همانطور که از نامش پیداست، فری استایل خوانی سبکی است که هیچ رپری از قبل شعر را حفظ نیست و به یکباره بیتی به او می‌دهند و او نیز باید آن را به سبک رپ بخواند. در میان رپر های آمریکایی افراد زیادی به فری استایل خوانی شهرت دارند که می‌توان به فیفتی سنت، اسپوت داگ و … اشاره کرد و آن ها نیز از بهترین رپر های آمریکایی می‌باشند. برای تماشای عکس های بهترین رپر آمریکایی می‌توانید به اینستاگرام مراجعه کنید و نام رپر محبوب خود را سرچ کنید و به پیج او دست یابید و عکس های او را ببینید.

عجیب ترین رپر امریکایی چه کسی است؟

در میان رپر های آمریکایی اشخاص زیادی هستند که همیشه تعجب دیگران را به سوی خود جلب می‌کنند. در این میان می‌توان به رپر معروف یعنی سیکس ناین اشاره کرد که نشانه های مختلفی در ظاهر او می‌توان پیدا کرد که هر کدام معنا و مفهموم خاصی دارد و رفتارو عقایدش در موقعیت های مختلف متفاوت می‌شود.

سوالات متداول

 1. رپر های آمریکایی در کجا زندگی می‌کنند؟

  این رپر ها غالباً در کشور خودشان یعنی آمریکا زندگی می‌کنند ولی برخی از آن ها دائماً در حال مهاجرت هستند.

 2. آیا رپر های آمریکایی به سبک های دیگر نیز آهنگ می‌خوانند؟

  برخی از آن ها علاوه بر رپ به پاپ و هیپ هاپ مشغول می‌باشند.

 3. وضعیت مالی رپر های آمریکایی چگونه است؟

  معمولاً آن ها از سلبریتی های ثروتمند ایالات متحده به حساب می‌آیند.

 4. ماشین رپر های آمریکایی چیست؟

  آن ها از خودرو های مختلف برای امور روزانه خود استفاده می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]