همانطور که می دانید امروزه به دلیل گسترش تکنولوژی و رسانه ها شاخ های تهران هر کدام شان به یک دلیل خاص معروف شده‌ اند و اسم شاخ را به خودشان اختصاص داده اند. بسیاری از شاخ های تهران توسط اینستا و با انتشار عکس های لاکچری و سکسی شناخته شده اند که البته واژه شاخ را برای سلبریتی ها و اینفلوئنسر های تأثیر گذار هم استفاده می‌کنند، در ادامه اسامی شاخ های اینستا و علی الخصوص شاخ های تهران را بررسی می کنیم.

شاخ های تهران چه افرادی هستند؟

شاخ های تهران چه افرادی هستند؟

شاخ های تهران از قشر های مختلف جامعه می‌باشند و هر کدام شان با اسامی متفاوتی معروف شده اند حتی اسامی یک سری از شاخ ها بسیار عجیب و غریب می باشد مثل: ممد لمینت، آقا عضله، سحر تبر و غیره . افرادی همچون: سحر سیسی، ممد لمینت، نگین عابد زاده، آقای عضله، سحر تبر، مستر مبین، عرفان علیرضایی، میلاد خواه و … از شاخ های تهران و اینستا می باشند. ناگفته نماند شاخ های اینستا افراد باهوشی هستند که با ایجاد حواشی و یا با نشان دادن حرفه ای از خود نام شان را روانه بازار می‌کنند.

سحر تبر چگونه شاخ شد؟

فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر از ۱۴ سالگی شروع به انتشار عکس های وحشتناک از خود کرد، انتشار این عکس های گریم شده حواشی زیادی را روانه بازار کرد و این حواشی باعث معروف و مشهور شدن سحر تبر شد و او به عنوان یکی از شاخ های مجازی تهران شناخته شد.

شاخ های تهران اینستا

طبق شواهد می توان این ادعا را کرد که بیشتر شاخ های اینستا اهل تهران می باشند. اولین شاخ تهران که توسط اینستا دیده شد محمد لمینت یا ممد لمینت بود، او یکی از افراد ثروتمند تهران است که در اقدسیه زندگی می‌کند و علت اصلی شهرت اش لمینیت دندان هایش بود، وی نزدیک به ۲ میلیون فالوور دارد و در پیجش عکس های شخصی و سفر های خارجی اش را منتشر می‌کند. دومین شاخ اینستا که اهل تهران می باشد سحر تبر است وی با گریم های وحشتناک کامپیوتری و انتشار این عکس ها بسیار معروف شد اما طولی نکشید که او را دستگیر کردند و پیج اینستاگرام او را بستند اما در زمان خودش یکی از مشهور ترین و وحشتناک ترین شاخ های تهران بود.

گروه شاخ های تهران

با وجود بسیاری از افراد مشهور که در تمامی رشته ها وجود دارند افرادی که بدون هیچ هنر خاصی وایرال شده بسیاری از مردم هستند و این افراد نیز با گرد همایی هایی برای جلب توجه بیشتر با یکدیگر تشکیل گروه های مختلفی را می دهند که اکثریت آن ها در اینستاگرام با لایو هایی مخصوص و چند نفره شروع به صحبت هایی راجع به یکدیگر می کنند و از همین راه نیز می خواهند مردم را به سمت خود کشانده و فالور بیشتری راجذب کنند تمامی گروه هایی که با یکدیگر تشکیل می دهند مختص به تلگرام و اینستاگرام نبوده بلکه به زندگی واقعی آن ها نیز سرایت کرده و با قرار هایی در خانه های یکدیگر شروع به تولید محتوا می کنند البته در خیلی از مواقع به صورت کاملا فرمالیته شروع به صحبت های نا مربوط و خارج از عرف به هم می کنند و با تجمع کنار هم جمله ی گروه شاخ های تهران را می سازند.

دعوای شاخ های تهران

همه کسانی که اپلیکیشن اینستاگرام را دارند به صورت کم و بیش این افراد را می شناسند و شاید برای چند بار نام این افراد را شنیده باشند و یا حتی به صورت تبلیغاتی قیافه این افراد را دیده باشند بیشتر این افراد به دلیل توهین های ناشایست و بسیار زشت به یکدیگر مشهور شده اند و در مرکز توجه همگان قرار گرفته اند و به این ترتیب عنوان دعوای شاخ های تهران را برای خود به یدک می کشند عنوانی که این روز ها بیش از پیش دیده و شنیده می شود و هر روز تعداد آن بالا تر می رود چندین دیدگاه برای این دعوا ها وجود دارد که یکی از آن ها از نظر خیلی افراد محکم ترین دلیل آن افزایش تعداد فالوور و پس از آن تبلیغات چند ده میلیونی در همان پیجی است که بدون هیچ هنر خاصی و فقط با الفاظ رکیک و نا مربوط بالا می رود در برخی موارد نیز این دعوا ها ختم به قرار گذاشتن در جایی می شود، که هیچ وقت دیده نشده دو سلبریتی با عنوان شاخ مجازی با یکدیگر به صورت واقعی درگیری درست کنند و برای جذب فالوور تمام دعوا ها ساختگی و فرمالیته می باشد مثل دعوا ساختگی ندا یاسی با امیر تتلو.

دعوای دلارام خسروانی و ملیکا تهامی

زمانی که دلارام خسروانی از دوست پسرش باردار بود، ملیکا تهامی طی یک لایو با دوست پسر دلارام (حسین) ادعا کرد که مشخص نیست پدر بچه شکم دلارام کیست و برای اطمینان بیشتر از دلارام تست دی ان ای بگیر، دعوا دلارام و ملیکا از همین لایو شرو‌ع شد و دلارام واکنشش به این لایو خیلی ساده بود و‌گفت ملیکا را به خدا می سپارم، دقیقا بعد از چند سال ملیکا به درد دلارام دچار شد!

کافه های شاخ های تهران

کافه های شاخ های تهران

اکثر شاخ های مجازی علاوه بر فعالیت‌ شان در اینستا شغل دومی هم دارند مانند مثال خانم نگین عابد زاده و همسرش احمد رضا خادمیان علاوه بر بلاگری کافه دار هم می باشند و دو تا از بهترین رستوران های تهران را مدیریت می‌کند. اولین کافه آن ها که اسم اش کافه رستوران پرشین می باشد و در این کافه به صورت سه نفره (شریکی) کار می کنند و دومین کافه شان را با نام رئال تاسیس کردند و در این کافه میزبان چهره های معروف، اینترنتی و ورزشی می باشند، نگین عابدزاده و همسرش چند روز از هفته را در کافه رئال شان فعالیت می‌کنند تا با چهره‌ های مشهور و نامی تعامل برقرار کنند.

رستوران های شاخ های تهران

همانطور که در بالا ذکر کردیم کافه رستوران پرشین متعلق به یکی از شاخ مجازی (نگین عابد زاده) می باشد. این رستوران لاکچری واقع در سعادت آباد تهران می باشد و طرفداران بسیاری دارد زیرا مشتری‌های آن به دلیل محبوب بودن نگین عابدزاده و همسرش به رستوران شان می روند. این رستوران از منو غذایی کامل و لاکچری برخوردار است همانطور که از اسم آن پیداست تمام غذا های ایرانی را دارد و نسبتا گران می باشد.

شاخ های مجازی تهران

شاخ های مجازی تهران

این که شاخ های مجازی در کجا دنیا زندگی می کنند برای بسیاری از مردم بسیار حائز اهمیت شده است و دلیل آن نیز خواسته مردم برای دیدن این افراد است. شاخ های بسیاری بوده اند که از ابتدا کار خود در تهران نبوده اند اما به دلیل دیده شدن بیشتر و به اصطلاح کلاس بیشتر به تهران نقل مکان کرده اند اما برخی از آن ها نیز از همان اول در تهران زندگی کرده اند و دلیل اش همان دیده شدن و یا کلاس برای پایتخت نشین بودن است و اما چندین نفر را نام می بریم که در حال حاضر ساکن تهران هستند و از شاخ های معروف می باشند که عبارت اند از: نگین عابد زاده، سحر سیسی، ممد لمینت، میلاد خواه و سحر تبر. همانطور که از نام آن ها پیدا است القاب بسیار جالبی نیز برای خود دارند و دلیل معروف شدن آنها همان لقب های جالب است فردی مانند ممد لمینت بخاطر دندان های بسیار سفید به شهرت بسیار زیادی دست یافته است که به دلیل لمینت دندان هایش بوده است که منبع دیده شدن همه آن پیج اینستاگرام اش بوده است.

برج های شاخ تهران

ثروت شاخ های تهران

شاخ های تهران یا همان شاخ های مجازی از ثروت و درآمد بسیار زیادی برخوردار اند زیرا آن‌ ها طرفداران زیادی دارند و با تبلیغات و همکاری با اسپانسر ها درآمد زیادی را کسب می کنند، افرادی مثل ممد لمینت، نگین عابد زاده، میلاد خواه، علیرضا عرفانی، آقا عضله، سحر سی سی و … در ماه از درآمد چند میلیونی برخوردار اند. شاخ های مجازی به طور دقیق حرفی از ثروت و درآمد شان نمی زنند. نگین عابد زاده در بین حرف هایش سوتی داده است که پیج اینستاگرامش در ماه حدود یک میلیارد درآمد کسب می کند. بسیاری از شاخ های اینستا در تهران ملک و املاک زیادی را دارند که از طریق همین ملک و املاک می توان به مقدار ثروت آن ها پی برد. سحر سیسی هم با تبلیغاتی که انجام می دهد تا به امروز توانسته خانه و ماشین لاکچری برای خودش و همسرش بخرد.

ماشین شاخ های تهران

شاخ های تهران از وضعیت اقتصادی بسیار خوبی برخوردار هستند و ماشین های آنان صد در صد خارجی است، عده ای از آن ها برند و مدل ماشین شان را نمی گویند زیرا ترس از قضاوت و یا شناخته شدن را در خیابان دارند. اما طبق تحقیقات و اطلاعات بدست آمد ماشین هایشان را از بهترین برند ها و مدل ها انتخاب می کنند مثل بی ام دبلیو ایکس شش، لکسوس، لندکروز، تویوتا پرادو، پورشه کوپه و بنز می باشد. به عنوان مثال ماشین علی دایی بنز سری شیش و ماشین کریم باقری پورشه کای است.

خانه‌ های لوکس شاخ های تهران

بهترین خانه های شاخه ها در منطقه ۱ تا ۳ شهرداری تهران می باشد، بیشتر خانه های لوکس و لاکچری تهران در الهیه، زعفرانیه، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، جردن، فرشته، آفریقا و صاحب قرانیه است. قیمت هر متر مربع زمین در مناطق ذکر شده تهران با قیمت زمین در منطقه بورلی هلیز کالیفرنیا واقع در آمریکا که شاخ های اینستا در جهان، در آن زنذگی می‌ کنند، برابری می‌کند. برخی از شاخ های مجازی در برج قصر چناران زندگی می‌کنند که یکی از برج های مولتی میلیاردر می باشد. قیمت هر واحد از این برج ها بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد می باشد که افرادی مثل کی روش و علی دایی از پس خرید آن بر می آیند.

پارتی شاخ های تهران

پارتی شاخ های تهران

همانطور که صحبت از دعوای این شاخ ها شد باید از پارتی شاخ های تهران نیز بگوییم پارتی هایی که با جنجال های فراوان همراه بوده و بعد از برگزاری هر کدام از آن ها به طرز قابل توجهی افراد شاخ داخل پارتی ها وایرال خواهند شد شاخ های ایرانی نیز به مانند شاخ های اینستاگرام جهان هر لحظه به فکر درست کردن یک حاشیه و استفاده از آن به نفع خود هستند در بسیاری از موارد عشق بازی شاخ های اینستاگرام می تواند موجب افزایش دیدگاه ها شود مانند رابطه خواننده ایرانی مهراد جم و دنیا جهانبخت یکی از افرادی که به عنوان شاخ مجازی شناخته می شود ولی این رابطه بیشتر از سه ماه دوامی نیاورد اما بعد از مدتی باز باهم آشتی کردند و اکنون دنیا باردار است.

تبعات پارتی در بین این افراد شناخته شده

تبعات دیگر آن آن بالا تر رفتن پیج شخصی این دو فرد بود پیجی که از آن درآمد های کلان به دست می آید و هر روز معتبر تر می شود در بسیاری از مواقع این شاخ ها برای بالا بردن پیج خود این چنین اقداماتی را انجام می دهند اقداماتی همچون تتو چشم های دنیا جهانبخت بر روی شانه ی مهراد جم در نوع خودش بسیار جالب و دیدنی بود از این موارد خیلی به چشم می آید در نقاط مختلف و از شاخ های مختلف و همگی ختم به جمع کردن فالور اینستاگرام می شود و به جرعت می توان گفت که هدف همگی آن ها از قبل شاخ شدن بسیار واضح است هدفی که این روز ها به چشم خیلی از مردم عادی می آید و افرادی هستند که برای به دست آوردن یک پیج معتبر اینستاگرامی برای دیده شدن و پول در آوردن هر کاری را انجام می دهند حتی کار هایی مانند: تمسخر خانواده و یا بالاتر.

عکس شاخ های تهران

بیشتر مواردی که در تیتر های گذشته گفته شد مربوط به فیلم ها و یا ویدیو کلیپ های شاخ های فعلی اینستاگرام بوده است اما در این پاراگراف می خواهیم به عکس های این شاخ ها بپردازیم عکس هایی که همیشه جنجال هایی به پا کرده است و باعث شده که بیشتر این شاخ ها بیش از قبل به چشم بیایند در مورد بانوان شاخ این قضیه بیشتر صدق می کند و بیشتر آن ها در لایو های اینستاگرامی و عکس هایی که از خود منتشر می کنند بیشتر به نمایش اندام های خصوصی خود می پردازند و با استفاده از دادن وعده هایی به فالور های خود و منتشر عکس هایی از اندام شخصی خود باز هم اقدام به جذب فالوور می کنند، فالوور هایی که شاید خودشان هم نیز می دانند به دنبال چه هستند اما در مورد عکس های شاخ های مرد باید گفت که بیشتر با لباس های گران و مارک یا در هتل و رستوران های مشهور از خود عکس می گیرند و آن را انتشار می دهند البته ناگفته نماند بیشتر این شاخ های مرد با جمع کردن تعدادی دختر در کنار هم و استفاده ابزاری از آن ها به طوری که با نمایش آن ها در کنار خود ادعا بزرگ بودن و شاخ بودن را دارند.

شاخ های اینستاگرام در ترکیه

شاخ های اینستاگرام در ترکیه

بسیاری از شاخ های ایران بعد از پیشرفت و جذب فالوور های ایرانی برای کشف حجاب و به اصطلاح پیشرفت و آزادی مهاجرت می‌کنند و اکثرا کشور ترکیه را انتخاب می کنند و نمونه‌ هایی از این شاخه ها را در ادامه معرفی می کنیم. اولین فردی که بعد از جذب فالوور به ترکیه مهاجرت کرد دنیا جهانبخت بود وی یکی از افراد ثروتمند تهران بود که به واسطه حواشی خودش را معروف و مشهور کرد، دومین شاخ مجازی که به ترکیه مهاجرت کرد نیلی افشار بود که او در ترکیه با همکاری پویان مختاری و ایجاد سایت های شرط بندی بسیار معروف و ثروتمند شد. از این قبیل شاخ ها که به ترکیه مهاجرت کنند بسیار است، ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا ترکیه؟ به دلیل ارزان تر بودن ترکیه نسبت به بقیه کشور های خارجی همه شاخ ها در وهله اول ترکیه را انتخاب می‌کنند.

سارن در ترکیه

سارن یکی از شاخ های مجازی تهران است او خواننده پاپ ایران هست، وی نزدیک چند ماه است که به ترکیه مهاجرت کرده و دلیل مهاجرتش به ترکیه را اینگونه توجیه کرد که ایران مانع پیشرفت ام می شد و او در ترکیه با افرادی مثل نگین و نیلی افشار وارد رابطه شد و تعامل با این شاخه ها باعث معروف و مشهور تر شدن وی شده است.

کراش شاخ های تهران

کراش شاخ های تهران

همانطور که می دانید کراش زدن به نوعی رابطه یک طرفه گفته می شود که شخص مقابل هیچ اطلاعی از انگیزه، هدف و حس ما نسبت به خودش ندارد. امروزه کراش زدن در میان جوانان زیاد شده است. فضا مجازی نیز به ایجاد این اتفاق کمک قابل توجهی کرده است. فضای مجازی مانند اینستاگرام و… بعضی از افراد را که لیاقت شهرت را نداشتند به شهرت رسانده است که در میان مردم معمول از آن ها با عنوان شاخ مجازی، شاخ اینستاگرام و … یاد می شود. بی شک قرار گرفتن این شاخ ها در معرض دید و توجه مردم باعث یک اعتماد به نفس کاذب در آن ها می شود که این اعتماد به نفس باعث می شود که آن ها مردم را طبقاتی نگاه کنند.

کراش زدن که از گذشته های دور یا می توان کفت از بدو خلقت آدم وجود داشته است در میان این افراد هم خواسته یا ناخواسته وجود دارد. این افراد معمولا در میان طبقه خود یعنی بر روی دیگر شاخ های اینستاگرام کراش می زنند و اکثرا هم با سینه سپر شده سعی در پیشنهاد دادن و ایجاد روابط اسرار فراوان دارند. در خصوص اسامی آنان نمی توان نام برد ولی می توان در همین حد توضیح داد که کراش زدن شاخ‌ های تهران صرفا بر روی تهرانی های دیگر نیست و اکثرا بر روی شاخ های دیگر مناطق کشور چه بسا خارجی ها هم کراش می زنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. دلارام خسروانی با کدام شاخ دعوا مجازی کردند؟

  با ملیکا تهامی.

 2. اکثر شاخ های تهران در کدام منطقه زندگی می کنند؟

  در الهیه، فرشته، جردن و… .

 3. ممد لمینت اهل کدام شهر است؟

  تهران.

 4. مالک رستوران پرشین کدام شاخ می باشد؟

  نگین عابد زاده.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]